Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aslına bakarsanız dirençler kişiden kişiye değişiyor.Bu dirençleri aşabilmek için dinleme süresi oldukça önemli. Eğer dirençlerimiz olmasaydı duyduğumuz her şey bilinçaltmızda yer eder ve çabucak etkilenebilirdik. Bu nedenle sizde etkisini olmadığını söyleyebilmek için biraz erken. Özellikle ego güçlendirici koruma kalkanı,sosyallik arttirici ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2006, 01:56 PM   #11 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Aslına bakarsanız dirençler kişiden kişiye değişiyor.Bu dirençleri aşabilmek için dinleme süresi oldukça önemli.

Eğer dirençlerimiz olmasaydı duyduğumuz her şey bilinçaltmızda yer eder ve çabucak etkilenebilirdik.
Bu nedenle sizde etkisini olmadığını söyleyebilmek için biraz erken.
Özellikle ego güçlendirici koruma kalkanı,sosyallik arttirici gibi telkinleride öneririm.
Bir diğer konu ise telkinleir vakit buldukça dinlemeniz.Aslında dinlemek için vakit ayıramk gerekmiyor.Dinlerken başka işler yapabilirsiniz.
Bir şekilde günlük dinleme sürenizi uzatmanız iyi olacaktır.
Sizin gibi 2 hafta üzeri dinleyen ancak her gün 10-12 saat dinledikleri için 2.haftadan sonra etkileri hissetmeye başlayan üyelerimiz oldu.
Bence biraz daha sabretmelisiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2006, 02:47 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
forex is an unknown quantity at this point

cevabınız için teşekkür ederim dinlemeye devam edicem.değişimleri de olunca yazıcam...
forex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2006, 04:18 PM   #13 (permalink)
Çevirmen

18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point

merhaba,

gece dinleyecek gibi sistem kurdum artık geceleri 3-5 saat dinleyebiliyorum cunku sabaha kulaklık kulagımdan cıkmıs oluyor.
gunduzleri eve dondugumde kulagımda oluyor her ne is yaparsam yapayim hic kulagimdan cıkarmıyor telkinlerle yemek yıyorum, insanlarla konusuyorum, ders calisiyorum.
buraya kadar her sey guzel de, degisen bir sey yok atakan bey .
oda arkadaslarım benımle dalga gecmeye basladi ben inatla yontemı savunuyorum ama kalkanlarım yıkılmak uzere.
acaba bir de telkinlerin etki etmesi icin yeni bir telkin yapsaniz.
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2006, 04:33 PM   #14 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Nlp de üç tip insan olduğu söylenir.Görsel, İşitsel ve Kinestetik..
Bazı kişilerde telkinler ilk dinledikleri anda etkili olurken bazı kişilerde 1 hafta bazılarında 2 hafta bazılarındada bir ay sürebiliyor..
Acaba bu kişiler Görsel olarak mi kuvvetli.Bunun bir nedeni bu olabilir

Telkinlerin etki etmediği kişilere genel ve kısa cümlelerden oluşan mutluluk telkinini öneririm.Sadece bunu dinleyin.Bakalım bir değişim olacak mi.?

Hedefim Mükemmelleşmek
Hedef seçmek, hedefimiz ile ilgili bilgi toplamak, olumlu ve olumsuz yanlarını düşünmek, olumsuz yanlarına çözüm aramak ve harekete geçmek, sonuca ulaşıncayadek bıkmadan çözüm üretip farklı şeyler denemek ve bu başarıyı diğer kararların ve davranışların için modellemek...

Ne yapacağımızı bilerek hareket edeceğiz." Nereye gideceğini bilmeyen bir gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez."Yapacağımız ilk iş hedeflerimizin olmasıdır.
İlgi alanlarımız, ilgimizi çekmelerindeki nedenler, olmak istediğimiz karekterler ve davranışları, gelecek için planlarumuz ve şimdiki zamana düşen görevlerimiz vesaire yönleri belirleyip hemen uygulamaya geçeceğiz.
Kalkışa hazır olun emniyet kemerlerini bağlayın NLP nin harika prensipleriyle mükemmel diyarlara uçus gerçekleştireceğiz.

NLP nin hayatımıza uygulanışı ve getirdiği çözümler: İnsan yapısı kişisel gelişimin en önemli noktasıdır. Nörolojik yapı bilinerek ( görsel, işitsel ve kinestetik (dokunsal ve duygusal)) çook büyük adımlar atılabilir.

Nedir nörolojik yapı dedikleri..

Kendimizi gözlemleyerek bulduklarımızla hayatımızın mihenk taşlarını yerli yerine yerleştirerek başarının iplerini elimize alacağız.

Bir şey canınız çektiğinde içinizden bir ses mi bunu istiyor, yoksa istediğiniz seyin görüntü sü mü aklınızda canlanıyor veya içinizde bir his mi olşuyor...

Geçmiş ve gelecek ile ilgili anı ve planlarınızı düşündüğünüzde hangi üç durum söz konusu oluyor (1 görsel imgeleme, 2 işitsel imgeleme, 3 kinestetik imgeleme) olaylar veya planlar gözünüzde mi canlanıyor, o zamana ait sesler mi aklınıza geliyor yoksa sevinç ve üzüntü gibi duygusal ve dokunsal durumlarmu söz konusu oluyor, dikkatlice kendinize zaman ayırarak bunları mutlaka deneyniz...

Kendinizi tanımaya başladınız bile bunlar ne işimize mi yarayacak

Hayatımızdaki uygulama alanlarına birkaç örnek: İletişim kalitesini arttırmak, şirketinizin performansını arttırmak, reklam sektöründe, televizyonculukta veya Kişisel gelişimiznizdeki amacınıza ulaşmanızda kullanabilirsiniz, aile içi geçimsizliklerde, hayat ile alakali her alanda kullanilabilir. Siz neyi başarmak istiyorsanız onda kullanilabilir..

Peki bunu hangi yöntemleri kullanarak basaracağim?

İlk önce NLP nin kendi stratejilerini öğreneceğiz bunları kullanma metodlarını ayrıca ele alacağız.. Yani ilk önce arabayı sürmek için ehil kişi olupta sonra trafiğe çıkmak gibi birşey.

Ne demiştik ? İlk önce nörolojik yapımızı tanıyacağız...

İnsanlar dış dünyadaki olay ve durumları gözlerken veya anlam vermeye çalışırken kendi duyu organları vasıtası ile bilincine taşır ordan da bilinç altına gider, taki siz veya başka olay ve durumlar onu çağrıştırana dek..

Duyu organlarımız: Görme, İşitme, Koklama, Dokunma, Tatma ve sezgisel durumlar..

İşte bilincimiz dış dünyayı ve içimizdeki fikirleri beynimize kaydederken yine bu duyu organlarının dili ile kendi anlayacağı şekilde kaydeder.. Genelde üç ana durum vardır, Görsel, işitsel ve kinestetik. Bu durumları herkes farklı ağırlıkta kullanabilir.. Bunlara görsel içtemsil, işitsel içtemsil ve kinestetik içtemsiller diyebiliriz.

Bir doğum günü partisinde kimi insanlar mekandaki dekorasyona, insanların giyinişlerine yiyecek ve içeceklerin renklerine dikkat eder, kimisi : ortamda konuşulanlara, insanlarin seslerine ve dinledikleri müziğe dikkat eder, kimisi de : Yapılan danslara, yiyecek ve içeceklerin tatlarına, ortamdaki duygusallığa önem verir işte ilk grup görsel, ikinci gurup işitsel, üçüncü grup ise kinestetiktir..

Bu tür insanlar ile doğru ve kaliteli bir iletişim kurmak için mutlaka iç temsillerini bilmemiz gerekmektedir..

Peki biz insanlara ' Senin iç temsilin nedir diye' sorumu soracağız :))) elbette hayır Bunu da gelecek derslerde uygulayacağız..
bengibun

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2006, 04:42 PM   #15 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

4 telkin bir aradayı listenizden çıkarın.Bu oldukça uzun bir telkin.Bunun içinde kilo verme zaten var birde buna ek olarak kilo vermeyi tekrar dinlediginde digerlerini tekrar etme oranınız azalıyor.
Önerim ego güçlendirici ve mutluluk telkinlerini dinlemeniz.Bir de böyle deneyin bakalım.
Alt 08-01-2007, 11:47 PM   #16 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

En son durumda forex daha sonra ki yazılarında telkinlerin etkisini gördüğünü belirtti.Periprensesi 'de daha sonraki mesajlarında bazı etkilerden bahsetti...
Daha öncede mail grubunda 200 kişiye sormustum.Düzenli dinlediği halde etki göremeyen var mı diye.
Sadece bir kişi yeterli etki göremediğini söylemişti..
Geçen hafta o üyemizde etkileri hissetitiğini değişimler yaşadığını mail yolu ile bildirdi..

Bu durumda etki görmeyen üyelerimiz var ise bu blümde bildirebilirler.Tabii ki düzenli dinlemiş olmaları ve belirli bir süre geçmiş olması gerekiyor.
Alt 11-01-2007, 02:52 PM   #17 (permalink)
Çevirmen

18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point

2 ay boyunca etki goremeyen periprensesinden son haberler
wave

fiziksel olarak hic bir fark hissetmeyen ben bugun yaptigim sunumda gayet basariliydim. hocanin sordugu her soruya hizli hizli teklemeden cevap verdim. aslnda sunuma hazirlanirken cok heyecanliydim. sunum ingilizce hazirlanmali akici bir ingilizceyle dogru olarak teklemeden anlatilmaliydi. ( hocamiz her universitede olan efsanelerden biridir, sunum yapanlari oksurdu diye disari attigi bile soyleniyor, esneyenleri attigini gozumle gordum. )
neyse ilk grubu haslayip yerine oturttu ve biz ciktik sozcu bendim, konuyu anlatmaya basladim;hoca surekli sunuma karistigi icin konu karmakarisik oldu sık sık da soru sordu hepsine catir catir ve duzgun ingilizceyle cevap verdim. normalde ben o hocanin karsisinda kekelenmeden turkce bile konusamiyordum valla atakanbey hoca ekpuan verirse yarisi sizin hakkiniz. bana son zamanlarda ne oldu bilmiyorum telkinleri duzenli bile dinlemiyorum ama kendimdeki degisikler artik cok bariz.
ne yapsam da size sevincimi ve minnetarligimi anlatsam bilmiyorum ki atakan bey
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2007, 03:02 PM   #18 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Ne kadar güzel bir haber.Özellikle sunumlar konusunda başarı oranı çok yüksek...
Buna benzer sunum ile ilgili özelime gelen bir kaç geri bildirim daha oldu çok sevindim

Elbette telkinlerin etkisi olmuştur ancak bu daha çok sizin başarınız..
Bende çok mutlu oldum sizin adınıza...
Yürekten tebrik ediyorum
Alt 25-01-2007, 10:02 AM   #19 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point
Standart Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Atakan bey, mesajlarınızın birinde depresif kişilerin en azından bir sene dinlemelerini söylemişsiniz telkinleri..Sanırım bu konuda haklısınız, bazen etkilerin sürekli olması ve bu sürekliliğinin güven kazandırması gerekiyor insana. Yani iyilik ve kendine güven halinin oluşması için istikrarlı bir iyilik haline ihtiyaç var.. Bunun için de zaman geçmesi gerekiyor, ergenlik dönemimden 28 yaşına kadar hemen hemen böyle olumsuz düşüncelerle geçtiği için bir sene bana hiç de uzun gelmiyor Bir diğer konu da, ses algılama düzeyinin bazı insanlarda düşük olması. Daha yüksek sesle dinleyince o gün daha güçlü hissediyorum kendimi, etki göremeyen arkadaşlara duyurulur
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2007, 12:53 AM   #20 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point
Standart Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

merhaba herkeze ve Atakan beye
şubat 1 den beri ego güçlendirici ve suçluluğu dinliyorum.
henüz bir etki göremedim. dinleme sürem değişken ama dün mesela 7 saat uykuda 4.5 saat normal dinledim.genelde günde 10 saat var.
evde sürekli dinliyorum.film izlerken bile bazen tek kulağıma takıyorum.bazen de bilgisayar kulaklığını omuzuma takıp öyle dinliyorum.
yatarkende bilgisayar kulaklığıyla kulağıma takmadan ortanın altında bi sesle (müziği duyacak kadar) dinliyorum.
-acaba dinleme şeklinden kaynaklanan bir sorun olabilir mi?
-ses düzeyi müziği duyacak kadar olsa kesin yeterlimi?
-bi etki görmediğim halde listeme başka telkinler ekleyeyim mi?evetse en fazla kaç telkin ekleyeyim?tavsiye edeceğiniz telkin varmı?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks