Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Diğer Bilinmeyenler

Uyarılar

fal

Gizemli Konular ve Diğer Bilinmeyenler fal Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçenlerde açık oturumda dinleyince falcıların nasıl yaptıklarını anlamış oldum 44 fincana bakınca karşılarındaki kişi için odaklandıklarından ve de inandıkları için bi beklenti içinde olduklarından karşılarındaki kişi hakkında bazı şeyler hissetmeye başlıyorlar.bu, fincandan kahveden değil falcının hislerinin kuvvetli olmasından kaynaklanıyor anladığım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Bilinmeyenler telkin cd indir izle İstanbul Diğer Bilinmeyenler nerededir kimdir Diğer Bilinmeyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Bilinmeyenler hipnoz Diğer Bilinmeyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Bilinmeyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Bilinmeyenler kuantum düşünce kitap haberi

fal

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-12-2007, 01:09 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart fal

geçenlerde açık oturumda dinleyince falcıların nasıl yaptıklarını anlamış oldum 44

fincana bakınca karşılarındaki kişi için odaklandıklarından ve de inandıkları için bi beklenti içinde olduklarından karşılarındaki kişi hakkında bazı şeyler hissetmeye başlıyorlar.bu, fincandan kahveden değil falcının hislerinin kuvvetli olmasından kaynaklanıyor anladığım kadarıyla.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2007, 02:05 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: fal

benim blidigim fala bakan bir bayan var, olamaz boyle bir sey yaa!!!! ne dediyse gerceklesiyor, hatta ben biraz abarttim da soylediklerini not ediyorum ve de bir bir gerceklesince isaret koyuyorum.sonuc inanilmaz, bu kadin fala bakmiyor resmen gelecegi goruyor.

size bir ornek vereyim, yuzuk gorunuyor demisti, erkek arkadasim fransa ya yanima gelirken yuzuk alip gelmis sonra nisanlandik;
gittigin sehirde oyle elini kaldiran bir heykel var dedi, ben fransa ya geldim kalacagimiz yere dogru geliyordum bir de ne goreyim ozgurluk heykelinin aynisi ama daha kucugu(5 metre) kolunu kaldirmis orda duruyo gorunce tuylerim diken diken olmustu!!!

iste gordunuz mu??
hadi bye
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 12:14 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet %99 falcıların nasıl yaptıklarını artık iyice anlamış oldum.ama kimseye anlatamıyorum bunu.bikaç gün boyunca bi sahneyi zihnimde canlandırınca gerçekten yaşıyorum o sahneyi.son bir aydır nerdeyse 20 ye yakın yaşadım bunu.ve falcıların yaptığı olayı da sanırım çözmüş oldum.mesela falcı size diyor ki yüzük görünüyor.siz bunu inanınca bu olayı gerçekleştirmek için bilinçaltı harekete geçiyor.ve yüzüğü size çekmeye başlıyor.gerçekleşince de falcı geleceği gördü deniliyor.halbuki falcı geleceği görmedi sadece bilinçaltınıza bi şeyi kabul ettirdi ve bilinçaltınız o emri yerine getirdi.diyelim ki siz inanmadınız falcının dediğine inanın ya da inanmayın bu sefer falcının kendi bilinçaltı söylediğinin gerçekleşmesi için harekete geçiyor.bunu anlatmam saçma gelebilir ama inanın buna inanıyorum hatta bunu anlatmaya çekindim ve ikinci olarak sizle paylaştım.
Alt 28-01-2008, 09:36 PM   #4 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

İşte olay budur bravo üç gömlek
telepati konusu şu an araştırma konularımdan biri
diğerleriyle aramızda garip bir telepatik yakınlık var kişiler ne kadar uzakta olursa olsun
başkalarını düşünce gücüyle etkilemek mümkün bu büyü dedikleri olayda aslında o
beyin gücüyle oluyor..
bazı arkadaşlar bana soruyordu imgelemeyle başkalarını etkilemek mümkün mü diye
tekniğini bilirsen mümkün
şü an çalışmalarım sürüyor
ama aşırı istemeyi kesip oluruna bırakmanız lazım
aşırı istek olmayacak..
rahat ve akışa uydurmak lazım
evrenle bir olup akmak dedikleri hadise
sonuçları paylaşan herkeze
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 09:41 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

keops aşırı istemediğim bir şeyin olup olamaması önemli değilki benim için. neden aşırı isteyince olmuyor
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 09:43 PM   #6 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

aşırı istemek ona sahip olmadığın mesajını veriyor evrene
ona sahipmiş gibi hissetmelisin
başarının duygusunu ve sevincini hissetmelisin
yoksa istemek demek ona sahip olmamak demektir aşırı istek sadece hayal ederken olmalı
sonrasında onu düşünmeyi ve istemeyi bırakmalısın okey mi ??
Alt 28-01-2008, 09:47 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

okey teşekkürler keops
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 10:01 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı
keops aşırı istemediğim bir şeyin olup olamaması önemli değilki benim için. neden aşırı isteyince olmuyor
bu soru geçende benim de kafama takılmıştı.neden aşırı isteyince olmuyor diye ben de sordum kendime ve sevgili yüksek benliğim gerekli cevabı bikaç dk sonra benimle paylaştı.cevabı şuymuş bi dileği sürekli zihinde tutmak o dileğin gerçekleşmediğini bilinçaltımıza onaylamak anlamına geliyor.biz sürekli dileğimizin gerçekleşmesini düşündükçe bilinçaltımız da dilek daha gerçekleşmedi ondan düşünülüyor diye onaylıyor bunu.halbuki herşeyin şimdiki zamanda olması gerekiyor.yani dileğini ya şimdiki zamanda düşün ya da hiç düşünme.

bir de sağol keops.telepati benim elimde olmadan kendiliğinden gerçekleşiyor.hatta geçenlerde ürkmeye başlamıştım.çünkü geçenlerde rüyamda annemi gördüm.annem elinde sopayla bişeyi yerden kaldırmaya çalışıyor.sopayı tutarken ucu doğuya dönük.bu rüyayı görürken annem uyandırdı beni.sabah namazına kalkmış ve başka odada gardrobun arkasına koyduğumuz ranza tahtası denizlide olan deprem sebebiyle yana devrilmiş.kapının arkasına yani.ve kapı az aralı açılıyordu.annem de sopayla tahtayı o aralıktan kaldırmaya çalışıyormuş.yapamayınca beni uyandırdı.rüyamı görürken gerçekten yaşadım bu sefer.üstelik sopayla tahtayı kaldırmaya çalışırken sopanın ucu doğuya bakıyordu.rüyamdaki gibi.

bir de foruma gönderilen biçok mesajlardan daha önceden haberim oluyor.mesela bugün gönderdiğim bi tanesi vardı.hani bi tanıdığımın hastalığından ve annesinin yanında iyileşmesinden bahsetmiştim.bu olayı geçenlerde birilerine anlattığımı zihnimde canlandırmıştım.sadece öylesine yaptım amacım gerçekte anlatmak değildi.sonra burdaki enes duman arkadaştı sanırım doktor size az ömrünüz kaldı dese ne yapardın diye mesajını görünce ben de o mesajımı gönderdim ve sonra aklıma geldi bu sahneyi daha önce canlandırdığımdan.bir de geçenlerde bi arkadaşım rüyasını anlattı bana.bundaki ilginç yan ise rüyasındaki kişiyi bikaçgün önce ben rüyamda görmüştüm.korumasıymışım.arkadaşı m da aynı kişinin koruması olarak görmüş kendini :) söylemedim bunu ona ama.delirmeye başlamış diyorlar sonra etraftakiler :)  

bu konu telepati bölümüne taşınsa daha uygun sanırım.sevgiler.

Alt 29-01-2008, 12:04 AM   #9 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

bu mesele benim de aklıma takılmıştı bir ara.üç_gömlek'in açıklamalarına nispeten katılıyorum ama sırf bu şekilde de açıklanamaz sanki yahu.kimi falcıların söyledikleri hiçbişey tutmadı mesela.kimilerininki de takır takır tuttu.ben de şöyle diyordum,malum zaman aslında yatay değil dikeydir,gelecekte olanlar aslında şu anda oluyor vs deniyor ya,işte kimileri olan/olacak şeyleri görebiliyorlar.belki doğuştan olan belki sonradan geliştirdikleri bir durugörü yetenekleri var.veya kimi falcılar da o an duymak istediğim şeyleri söylüyor,eh onlar da o an bana odaklanmışlar.ama sonra ben istemekten vazgeçiyorum ve olmuyor dusun her halükarda ben fal baktırmayı tamamen kesmiş bulunmaktayım.çünkü kendimi çok kaptırıp ciddi ciddi olması için hiç çaba göstermeden boş boş beklenti içine girdiğimi ve olmayınca da sinirlendiğimi farkettim bir de geçen bir yerde bir ayet okudum hatta çok hoşuma gitti cebime kaydettim."bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur".dedim ki kenny daha fazla saçmalama,sen ne kadar çaba gösterirsen istediğin şeyleri elde etmeye o kadar yaklaşırsın geleceği bilmeye çalışma geleceğini sen yapacaksın falan filan.yani geyik olsun diye baktırmak güzel ama benim gibi fala bakan kızcağızın ağzının içine bakacak hale gelince pek hoş olmuyor.bir de çoook uzun zaman önce bir konuyla ilgili bir rüya görmüştüm.gördüğüm sonuç o sırada pek hoşuma gitmedi.lakin rüyamdaki gibi olmasın diye yaptığım her şey o işin rüyamdaki gibi sonuçlanmasını sağladı hatta olaylar gelişirken ya bu iş nasıl o hale gelir,eğer ben buysam asla rüyamdaki gibi olmaz diyordum ama zamanla bütün düşüncelerim tersine döndü ve sonucun o hale gelmesine katkıda bulundum oldukça uzun bir süreden bahsediyorum.yani rüyamda 3,5 yıl sonrasını görmüşüm.sonuç itibariyle bilince de bişey olmuyor,engellemeye çalışsan da her şey olacağına varıyor vs diyerekten fal gibi şeylerle uğraşmayı bıraktım.halen merak ettiğim sorular var ama cevabını kendim veriyorum çalışırsam olur çalışmazsam olmaz diyerek.

güneş'in söylediği şeyi ben de bir ara düşünüp sormuştum sanırım shamanic,hayalayaz veya başka bir üye şöyle bir açıklama yapmıştı,bir isteği sürekli düşününce onu içimizde tutuyoruz,serbest bırakmalıyız ki o düşünce maddeye dönüp bize gelsin.her şey enerjidir hesabı.o yüzden benim de aşırı istediğim her şey hep ben istemekten bıkıp ne hali varsa görsün dedikten sonra oluyor galiba......biraz bölük pörçük saçma bir mesaj oldu ama idare edin yatma vaktim geçti bu saatte bu kadar oluyor
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2008, 12:22 AM   #10 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

gayet güzel kenny
iyi gidiyorsun sırrın sırrını açıklamaya az kaldı
çekim yasasını oyunsal bi şekilde yapın yani
oyun oynarmışcasına sonucu önemsemeden
bakın size çekim yasası metaforunu vereyim
çekim yasasının metaforu tohumdur
aşırı düşünmek demek toprağa ekilen bir tohumu aşırı sulamak demek
aşırı sularsanız çürür hiç sulamazsanız(yani hiç düşünmezseniz)yine ölür
düzenli aralıklarla sulamak)yeterince düşünmek)gerekir
tohumun büyümesi zaman alır
biz ise bir kere sulayıp hadi büyüüü ve ağaç ol deriz tohuma suladıktan sonra(bilinçaltına isteği gönderdikten sonra) halbuki kendiliğinde olur herşey bizim ne haddimize tohumla cebelleşmek sen sula ve git yat
sonrasıda tevekkül
görevimiz sulamaktır tohumu ötesine karışma
ve tarlamayı sulamaktan başka işin yok mu senin
sulamışsın işte yeterince o büyüyecek git başka işlerle uğraş..
işte o zaman o tohumun ağaç olduğunu göreceksin
hem bilinçaltındaki bazı ağaçlar(hedef ve istekler )bazen anında olur
bazen bir kaç yıl sürebilir..
ve daima toprağı ve suyu(bilinçaltını)temiz tut
orada büyüyen yabani otları temizle(suçluluk telkini dinle mesela)
ve toprağı daha verimli olması için sür(ego ve güven telkini iyi bir seçenek olabilir değil mi ??)
temizleki tohuma yer açılsın
haydi şimdi hep birlikte zihnimize hedeflerimizin tohumlarını atalım özellikle bu gece yatmadan önce
sonucu düşünelim ve hissedelim ona sahip olduğumuz hissini oluşturup tatlı tatlı uyuyalım
kim bilir rüyanızda belkide bir rehberlik alabilirsiniz
herkeze bol şanslar
sevgilerimle

Bookmarks