Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Deja-Vu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=520)
-   -   Rüyada olacakları görme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=251041)

duygu460 24-03-2009 06:36 PM

Rüyada olacakları görme

Merhabalar arkadaşlar bu gün çok garip bişe oldu... Dün rüya gördüm ve hatırladığım bir kaç kare vardı. Karelerin birinde bir pazar yeri çıkışında yaşlı,suratı kırışıklık ve lekelerle dolu bir köylü satıcı vardı. Hatırladığım bir karede kadının birinin çantasına çarpıyodum ve pardon diyodum ve çantanın rengi de tunç rengiydi.Bir karedede merdivenlerde aşağı inerken ayağım tökezliyodu. İster inanın ister inanmayın bunların hepsi birebir gerçekleşti .Kesinlikle de ja vu deildi.Hepsini geçtim o kadını asla unutamam.

Zaten kadını gördükten sonra kendimi kaybettim sanki biri yönlendirdi beni ve gittim çantaya çarptım sonra da tökezledim... Yalnız aradan zaman geçince inanılmaz korkmaya başladım ... Herhalde bunlarında telkinlerle ilgisi yoktur deil mi...

hayatimdegisti 24-03-2009 06:49 PM

olacakları hissetme

Telkinlerin etkilerinden bir tanesi de rüyalarda ortaya çıkan olacakları hissetmedir.Bu konu ile ilgili daha önce şu başlıkta paylaşımlar yapılmıştı.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hissetme.html

Alıntı:

duygu460 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337107)
Merhabalar arkadaşlar bu gün çok garip bişe oldu... Dün rüya gördüm ve hatırladığım bir kaç kare vardı. Karelerin birinde bir pazar yeri çıkışında yaşlı,suratı kırışıklık ve lekelerle dolu bir köylü satıcı vardı. Hatırladığım bir karede kadının birinin çantasına çarpıyodum ve pardon diyodum ve çantanın rengi de tunç rengiydi.Bir karedede merdivenlerde aşağı inerken ayağım tökezliyodu. İster inanın ister inanmayın bunların hepsi birebir gerçekleşti .Kesinlikle de ja vu deildi.Hepsini geçtim o kadını asla unutamam.

Zaten kadını gördükten sonra kendimi kaybettim sanki biri yönlendirdi beni ve gittim çantaya çarptım sonra da tökezledim... Yalnız aradan zaman geçince inanılmaz korkmaya başladım ... Herhalde bunlarında telkinlerle ilgisi yoktur deil mi...

sulara 24-03-2009 10:19 PM

Ben dün aksam kendi özel islerimle ilgili bir rüya gördüm.Rüyam cok güzel en sevdigim isi yapıyordum ve herkes gülüyrodu.Mutlu yüzler vardı cevremde.Kahkaha sesleri yükseliyordu.Ama sabah aldıgım telefonla yıkıldım.Bekledıgım ve gordugum ruyayla ılgılı isim son bulmustu.Hersey ters gitmisti.Bende telkinler ters tepmis olabılırmı

hayatimdegisti 24-03-2009 10:34 PM

Rüyada olacakları görme telkinleri dinleyen her kişide olmaz.Kişinin bu konuda zaten bir yeteneği varsa telkinler bunu açığa çıkartabilir.
Bu nedenle sizin rüyanızda gördüğünüz şeyin çıkmaması ters etki değildir.
Birde şu vardır.Telkinler ile ilgili olarak dik yürüme gibi etkilerde istatistiki olarak %60-70 gibi oranlar önemliyken bu gibi rüyada olacakları görme yeteneğinin artmasında daha düşük rakamlar kabul edilebilir.Yani %5 kişi bile olsa bu konuda aşama kaydettiğini söylüyorsa bu kabul edilebilir bir veridir.
Siz daha çok diğer etkilere bakıp öyle bir değerlendirme yapınız.actionsmile

Alıntı:

sulara Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337126)
Ben dün aksam kendi özel islerimle ilgili bir rüya gördüm.Rüyam cok güzel en sevdigim isi yapıyordum ve herkes gülüyrodu.Mutlu yüzler vardı cevremde.Kahkaha sesleri yükseliyordu.Ama sabah aldıgım telefonla yıkıldım.Bekledıgım ve gordugum ruyayla ılgılı isim son bulmustu.Hersey ters gitmisti.Bende telkinler ters tepmis olabılırmı

YESHAPPY 24-03-2009 10:50 PM

"sulara" yıkıldım dememeye çalış.Gördüğün rüya bu işten çıkmanın (özel işin ne ise) hayırlı olduğunu göstermek istemiş sana bence.Daha da hayırlı güzel günler seni bekliyor sabret. Ben bunu çıkardım rüyandanO0

sulara 24-03-2009 10:56 PM

Gercektenmi insallaah dedigin gibi olur ben cok derim yıkıldım diyee ::) yerine ne desem dusun2

Belgin ∞ 24-03-2009 11:01 PM

Alıntı:

sulara Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337136)
Gercektenmi insallaah dedigin gibi olur ben cok derim yıkıldım diyee ::) yerine ne desem dusun2

'Baştan başlıyorum' ya da 'yeni şeyler inşa ediyorum' diyebilirsin.

kinetix 26-03-2009 11:01 PM

Cevap: Rüyada olacakları görme

Arkadaşlar, ben de rüyalarımda eskiden beri uçuyorum. Bu bende çoktandır var. Yani telkinlerle bir ilgisi yok. Önce koşuyorum koşuyorum birden uçmayı deniyorum ve çoğu keresinde oluyor. Ama uçarken yere bakarsam geri iniyorum. Bakmazda rahat olursam uçmaya devam edebiiyorum.
Şimdi sorum şu: Uçmak ne anlama geliyor acaba? Bunun benim için özel bir nedeni olabilir mi? Atakan Bey veya başka bilen arkadaşlar lütfen yorumlasınlar bunu. Şunu söylicem uçmak bu arada çok güzel bir duygu:)

yas_min 26-03-2009 11:29 PM

bence sen astral seyahatina cikiyorsun...

serpil22 26-03-2009 11:33 PM

rüyada uçmak kişinin ruhsal kalitesine gelişimine işaret eder.rüyanızda uçarken neler hissettiniz?beden ve ruh durumunuz nasıldı?bunları düşünün.keyifli güzel bir hayatınızvarsa rüyalarınızda keyifli uçtuğunuzu bunun size huzur verdğini hissedebilirsiniz.uçarken düşeceğinizi hissediyor gergin ve huzursuzsanız bu uyanık yaşamda bir şeyleri kaybedeceğinize dairendişeleriniz olduğunu gösterir.
IŞIK ELÇİ nin REHBER RÜYALAR kitabından alıntıdır...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:32 PM.