Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Deja-Vu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=520)
-   -   Rüyada olacakları görme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=251041)

Mutluluk Perisii 20-05-2011 02:40 PM

Cevap: Rüyada olacakları görme

bende de şöyle bir durum var geleceği görmüyorm asla haşaa ama çok uzun zamandır görüşmedğim birini rüyamda görmüşsem eğer muhakkak ya o kişiyi o gün görüyorum yada onun hakkında bir haber alıyorum

Alice in Wonderland 20-05-2011 02:58 PM

ay istemem ben rüyalarım çıkmasın. okadar karmaşık rüyalarım varki :s neredeyse hepsi kabus :s

bussraster 21-05-2011 12:32 PM

3 çeşit rüyam aynen çıkıyor.
1.si dişimle ilgili. kırılma kopma aynen kötü bir şey olarak karşıma çıkıyor.
2.si ağlarsam mutlaka ama mutlaka gerçek hayattada ağlıyorum.
3.sü su deniz göl vs... harika şeyler yaşıyorum.

senarist 21-05-2011 01:40 PM

Ben geleceği görmüyorum rüyalarımda.
Zaten başkasınında görebileceğini düşünmüyorum tabi Allah izin vermediği sürece.
En güzeli rehber rüyalarıdır.
Ben hayatımı öyle yönlendiriyorum mesela.
Geleceği görmek değilde bir şeyi merak ediyorsunuz diyelim meleklerden yardım isteyin,ederler.

Star01 03-12-2012 04:15 AM

aynı şey benim başıma geldi 1 ay öncesinde rüyamda bir bahçe görüorum o bahçedeki bütün ayrıntıları çok net hatırlıorum bahçede yaşlı bi amca güllerle ilgileniyor oğlu ölmüş ve çok üzgün olduğunu öğreniorum biraz zaman sonra acelem var diyip hemen gdiorum yanımdada genç bir çocuk var...
neyse gün gelio 1 ay sonra bir işe giriorum ve başlağımdan tam 5 ay sonra hergün yürüdüğüm yolun kenarındaki bahçeye bakıorum ve öylece kalakaldım çünkü rüyamdaki yerin aynısı ve sonrada şunu merak ediyorum acaba o yaşlı amca gerçektende varmıydı ; çünkü o genç çocuk yanımda çalışan çocuktu ve bahçe aynı bahçe ... neyse gün gelio her gün gelip giderken bakıorum bahçeye gerçekten yaşlı amcayı göreceğimi biliodum sanki ve inanılmaz ama gerçek onu gördüm:)) ürktüm resmen gidip yanına rüyamda çok etkilenip üzüldüğüm oğlunun ölümünü sorasım geldi bi an ama dedim ya yoksa öyle bişey adam kızım sen delimsin der:D... .....yani hala inanamıorum nasıl böyle bişey olduğuna..

Bunun dışında bir kere daha hiç görmediğim bir yeri rüyamda gördüm..... çiçekler güller... bir bahçe çevresinde evler... vesaire bir sürü ayrıntı... yokuş yukarı bir yol üzerindeki kurulu bahçe gibi bişey.. yani gereçkte böyle bir yer olup olmadığını bilmiorum neyse bundan 4-5 gün sonra arkadaşım bana yurt dışından gezip dolaştığı resimlerini gösterio o resimlerden biride benim gördüğüm yerdi...
Düşünüp duruorum acaba bunların bi önemi varmıydı benim hayatımda hayır gram yoktu ama gördüm işte.. yani bazen hayatta inanmak için mucizeler aramaya gerek yok aslında hiç bilmediğimiz mucizelerin içindeyiz bence...

eritroblastozis 03-12-2012 01:21 PM

Merhaba arkadaslar. ben ruyada gelecegin gorulebilecegine inaniyorum. bu inancimi olusturmama sebep olan bircok olay yasadim. ozellikle kalpten bir bag kurdugum aile ya da arkadaslarla ilgili onemli olaylarin bize ruyada gosterildigine inaniyorum. yillar once bir komsumuz vardi onu ruyamda gordum, bana kotu kotu bakiyordu oysa çok guleryuzlu bir kadindi. anneme anlattim o da bana o kisinin hasta oldugunu onu ziyaret etmemin iyi olacagini soyledi bende gittim birkac gun sonra kadincagiz yogun bakima kaldirildi ve oldu. sonradan bu olay uzerine çok dusundum acaba benim ona yapabilecegim birseymi vardi çunku hemsireyim acaba gittigi doktorla yetinmeyip baska birine goturebilseydik yasar miydi diye? yurekten sevdigim iyi otesi bir kadindi Allah rahmet eylesin.

Zakoreus 30-08-2013 06:07 PM

rüyalar gerçekleşmedi ama artık rüyaların içindeyim sanki bilgisayar oyunu ve oynuyorum ama oyununda içindeyim sanki çok zevkli pc,ps oyunları oynamama gerk kalmadı :P

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:10 PM.