Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

şüphe beynimi kemiriyor :(

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı şüphe beynimi kemiriyor :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kendine ona ve ilişkinize güvenmeyi dene, geçmiş için de ki: yaşadım ve bitti şu an hayatımda başka biri var şu an başka bir aşk var veher şey güzel... Bunları nekadar çok söylersen yaşarsan okadar iiy olur canım. Geçmişte ki olayların ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

şüphe beynimi kemiriyor :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-09-2010, 08:30 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Standart Cevap: şüphe beynimi kemiriyor :(

Kendine ona ve ilişkinize güvenmeyi dene, geçmiş için de ki: yaşadım ve bitti şu an hayatımda başka biri var şu an başka bir aşk var veher şey güzel... Bunları nekadar çok söylersen yaşarsan okadar iiy olur canım. Geçmişte ki olayların seni etkilemesine izin verme....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

denizyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2010, 07:25 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 56
57 Mesajinıza toplam 219 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fairy is an unknown quantity at this point

fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2010, 07:29 PM   #43 (permalink)
Teğmen

57 Mesajinıza toplam 219 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

aekadaşlar tam herşey düzeliyordu tamam dedim artık yine eskisi gibi olacağız...işte tam böyle bir zamanda (benim dışımda gelişti) aynı mesele tekrar gündeme geldi ben ne kadar alttan almaya çalıştıysam da yine bozuldu herşey :( :( şimdi daha da kötü:( önceden ben aramasam hiç olmazsa dayanamayıp o arıyordu şimdi sadece çağrı atıyor o da günde 1 defa atarsa atıyor :( :( bizim haricimizde kendince de çok sorunları var ailesiyle çok skıntısı var evde huzuru yok...ama bu daha önce de böyleydi :( :( benden vaz mı geçtin de böyle davranıyorsun diyorum saçmalama der gibi gözümün içine içine bakıyor :( beni istemiyorsan söyle diyorum öyle birşey yok kendi kendine istemiyor sevmiyor diye çıkarıp yapıp bir de inanma diyor :( kafam çok karışık ya yine aynı hatayı yaparsan diye güvenemiyorum diyor :( :( arkadaşlar ne yapacağım ben canım çooooookkkk feci yanıyor :( :( :( ne yapmam lazım :( :(
Alt 15-09-2010, 04:20 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road

Biraz daha zmaan geçsin ve herşey biraz düzeldikten sonra o zaman bir daha onunla konuşmayı dene fairy, belki düzelir ozaman...
Alt 15-09-2010, 06:06 PM   #45 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: şüphe beynimi kemiriyor :(

Alıntı:
fairy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evveettt kesinlikle 12den vurdun... arkadaşım daha önce beni aldatmadı gözlemlediğim kadarıyla öyle bir eyilimi de olmadı ama.. ama ya var da ben görmüyorsam diye düşünmekten,aptal yerine konmaktan gerçekten korkuyorum..ve evet ne yazıkki özgüven eksikliğim var - ki olması için aslında bir sebep yok- ve bu da geçmişte yaşadığım bir deneyimden kaynaklanıyor :(

ne yapabilirim peki? arkadaşlar sizden destek görmek gerçekten güzel... evet duygularımla hareket ettiğimin farkındayım ama işte laf dinletemiyorum susturamıyorum şu beynimi o kadar çok konuşuyor ki...
Merhabalar,

Yazdıklarını okuduktan sonra kayıtsız kalamadım. Bir iki nokta da ben eklemek istedim, Fairy.
İlk önce dönüp bir kendini yokla, fakat alacağın cevaplara göğüs germen gerekiyor. Sorun sende çıkarsa kendini düzeltmen çok önemli.

- Bende bu şüpheyi yaratan bir his mi yoksa bir olay mı?
- Olaysa hangi olay ya da hareket
- bu sorular benim geçmişimden mi kaynaklanıyor, kendimden emin miyim?
- eğer bir güvensizlik varsa bunu kendime çekmiş olabilir miyim?
- Hislerime yeterince güveniyor muyum?
- Açıkça hislerimi paylaşmaya hazır mıyım? Doğru cümleleri kurmaya hazır mıyım?
- Alacağım cevaba hazır mıyım?
- Onu kendimden uzaklaştıracak bir şey yaptım mı?

Önce kendinden emin ol. Ve eğer bu sorulara tam anlamıyla cevap verebiliyorsan, işte önemli olan bölüm geliyor.

Konuşma faslı. Her şeyi sormanın ve söylemenin yüzlerce yolu vardır. Kullandığın mimiklerden, yüzündeki ifadeye, seçtiğin kelimeler ve yaklaşımına göre anlam değişir. Eğer dostça bir sohbet istiyorsan, alacağın cevapları da dostça dinleyip kalbinden önce mantığınla değerlendirebilecek kıvama geldiyse konuş.

Bence en önemli cümle "şüphe varsa o gerçektir", çünkü bu gerçekliği sen kafanda yaratmışsındır bile. Kendine de karşındaki insana da haksızlık etmeden objektif düşün. Bu tür ince durumlarda önce insanın kendini yoklaması en doğrusu bence.

Su yolunu bulur Fairy, merak etme.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:19 PM   #46 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough

selam fairy. yazdıklarını baştan sona kadar okudum . hata yaptığını farketmen lazım.şüphelerin var , korkuyorsun , hata yaptım diyorsun ve geçmişte buna benzer olaylar da yaşamışsın. burda anlatman güzel. tabi ki destekler de güzel.

ama şu var. acaba ? yanılıyormuyum ? yok yok ben öyle sandım diyerek kendini kandırıyorsun...

şüphelerin de belki de haklısın. bunu örtbas etmeye çalışman seni daha da paranoyak yapar.

sana tavsiyem . oyunları bırak. kaçmayı bırak. al karşına adam gibi konuş.
gerçekleri duymaktan korkma !!

bırak aldattı ise gitsin, inan seni seven biri gelir...

yok eğer yanıldın ise ne güzel...ilişkine ve kendine anlam katmaya çalış...

önce kendini sevmeye başla..samimi ol.
sevgiye inan . ve önce kendine ve sonra herkese değer var.

farkında ol. hayatın ve yaşananların

tek yapman gereken sevgilin ile konuş....sonuç duymak istemediğin gibi olsa da rahatlarsın...

güçlü ol....inan herşey böyle daha anlamlı olur...

ve hayat bırak sıfırdan başlasın...büyü de gel bebek büyü de gel diyenlere inat, hayata aşk ile sarıl

sevgiler....
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 06:35 PM   #47 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
54 Mesajinıza toplam 138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reyna is an unknown quantity at this point

merhaba fairy eminim uzaktan konuşmak kolaydır diyeceksin fakat yaşamışlığım olduğundan bir öneride ben vereyim sana.kendini gerçekden sev ve kafanı onunla bozma.kanımca birboşluktasın ve bu girdapdan kurtulmak için en önemlisi kendini başka birşeye yoğunlaştırman.eğer ilişki biterse arkana baktığında keşkelerinin olmaması için söylüyorum.belki üzülmene deymeyecek.sevgiyle kal.
Alt 19-09-2010, 10:14 AM   #48 (permalink)
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough

bende eynı frekansta olduğum için bugün rastgele açtığım konu bu oldu, malum çekim yasası, sevgili zeynep 2 çok güzel yazmışsın en güzeli konuşup rahatlamak gerçeği öğrenip kökünden çözmek fakat aldatan eş ve ya da sevgili hiç ben aldattım der mi gözünle görmüş bile olsan inkar etmez mi? bu ilişkiyi yıpratmaktan başka bişiye yaramıyo ben çok denedim çünkü
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2010, 01:38 PM   #49 (permalink)
Teğmen

arkadaşlarr destekleriniz için çok teşekkür ederim hepsini okudum...

sevgilimle konuştum... bana bir hiç yüzünden ilişkimizin bu duruma geldiğini,ne yaparsa yapsın ne kadar sırnaşırsa sırnaşsın o kıza dönüp bakmayacağını,o tarz biri olmadığını defalarca belirtti başka biriyle işi olmadığını söyledi...senden öncesine kadar evlilik tarzı veya bir ilişki düşünmüyordum hatta karşıydım seninle bir yola girdik dedi..3 kez konuşma esnasında değişik zamanlarda ilişkiyi bitirmeye laf getirdim fakat her seferinde bitirme taraftarı olmadığını söyledi..fakat ısrarla benim yapma dediğim şeyleri yapıyorsun dedi ( sitem , sorgu , güvensizlik...) özellikle sitem etmeme ve ona güvenmememe feci şekilde bozuluyor..kendim anlayamazsam diye görüşlerine çok güvendiğim bir arkadaşımla gittim konuşmaya...ben de anlıyordum biraz aslında ama emin olamıyordum bazı şeylerden... objektif bakış önemlidir ya hani.. dostum da hiç sıkılmana gerek yok adam seni seviyor dedi :) evet bakışlarından belli oluyor ama sanırım kendime olan güvensizliğimden kaynaklı olarak bunu anlayamıyor ya da anlasam bile inanamıyordum... bu yola çıktık dönmeye niyetim yok diye defalarca söyledi bitirme taraftarı değilim dedi ve bunları derken düşünmedi bile...

şu an evet onun sevgisine inanıyorum bu kadar tatsızlıktan sonra başka biriyle ilgilenmediyse yine ilgilenmez diye düşünüyorum çünkü şu birkaç gündür aramasa da msjlarıma cvp vermese bile sitem etmiyorum ben hep güzel mesajlar yazıyorum aradığında güzel bir şekilde konuşuyorum ki aramıyordu bile...konuşmadan sonra hem arıyor hem kendi de msj fln yazıyor eve birşeyleri sebep ederek görmeye geliyor fln fln...

inşallah herşey güzel olur bunu gerçekten çok istiyorum çok fazla istiyorum çaba sarfettiğimi düşünüyorum..."tamam güzel şeyler yazıyorsun o güzel ama ben cvp vermediğimde arkasından öyle şeyler yazıyorsun ki bütün o güzellikler bitiyor" diyor yani o cvp vermediğinde sitem etmemden yakınıyor...ki bence haklıyım bilmem siz ne dersiniz ama? böyle söyleyince benim tepkimi denemiş olduğunu düşünüyorum yni acaba cvp vermesem ne yapacak yine sitem edecek mi vs vs...sen bana güvendikten sonra isterse 50 kadın olsun etrafımda umurunda olmamalı diyor... arkadaşlar bu zamana kadar ne kötülük gördüysem çoğunlukla hemcinslerimden gördüm beni bu kadar kıskanç yapan geçmişte yaşadıklarım ve zamanında 10 söylediğinden 9 u yalan olan,çapkın ama efendi görünen ve sonunda arkadaşımla evlenecek kadar kötü olan birine aşık olmam hatta ilk aşkımdı o...onunla evlenen kıza da tabi ne denir onu da burda söyleyemeyeceğim...böyle bir ilk aşktan sonra gerçekten bir erkeğin dürüst olabileceğine inanmam çok zor oldu..bizden çok şey götürdü...
11 aylık olmak üzere bu ilişkimiz..herşeyin yoluna girmesini gerçekten can-ı gönülden istiyorum...
bana şimdi neden böyle davranıyorsun dediğimde,sana kapında kul köle olurken sen beni kontrol ettin bana güvenmedin diyor ve tepki gösteriyor..ben onun ilk ciddi ilişkisiyim evlenmeyi düşündüğü ilk kişi benim zaten daha önce de pek fazla ilişki yaşamamış..daha çok kendi halinde alesiyle işiyle gücüyle ilgilenen sorumlulukları olan biri ve ilk defa benimle ileriye dönük bir şeyler yaşıyor ve benden böyle bir güvensizlik görmek anladığım kadarıyla onu çok derinden sarsmış...ben onu anlıyorum ve inanın düzeltmeye çalışıyorum tek istediğim güvenilmek ve affedilmek :( herşeyin yine eskisi gibi olması ya da en azından sıfırdan başlamak...nasıl olacak bilmiyorum ama olsun istiyorum sadece istiyorumm ve sevdiğimle yaşlanmak istiyorum...Allah biliyor ya çok istiyorum bunu...
Alt 26-09-2010, 03:47 PM   #50 (permalink)
Teğmen

bakalım neler olacak gerçekten merak ediyorum ...

Bookmarks