Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bana uyar inşaALLAH toplu katılım olur topluluk enerjisinin hepimizn ihtiyacı var. katıldığınız için çok teşekkür ederim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2016, 11:12 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

bana uyar inşaALLAH toplu katılım olur topluluk enerjisinin hepimizn ihtiyacı var.
katıldığınız için çok teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2016, 03:35 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bugün ,Evrenin Yaratıcısı, senden yüreklerimizi ve gözlerimiz açmanı istiyoruz... ki bütün yarattıklarından sevinç duyalım, seninle sonsuz bir sevgi içinde yaşayalım.

Seni gözlerimizle kulaklarımızla, yüreğimiz ve bütün duygularımızla algıladığımız her şey de görmemize yardım et.
Sevginin gözleriyle görmemizi sağla ki nereye gidersek seni bulalım, yarattığın her şeyde seni görelim.
Seni bedenimizin her hücresinde , zihnimizin her duygusunda , her düşte, her çiçekte, karşılaştığımız her insanda görelim.
Bizden saklanamazsın, çünkü sen her yerdesin, biz ise biriz seninle. Bu gerçeğin bilincinde olalım.
Her şeyin mümkün olduğu bir cennet düşü yaratma gücümüzün bilincinde olalım. Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım.
Bize izleyeceğimiz bir ışık ver Bu günü sevgi ve mutluluk arayışımızın sona erdiği gün kıl. Bu gün yaşamımızın sonsuza dek değiştirecek olağanüstü bir şey olsun.
Yaptığımız ve söylediğimiz her şey, yüreğimizin her zaman sevgiye dayalı güzelliğinin bir ifadesi olsun.
Olduğun gibi olmamıza, sevdiğin gibi sevmemize, paylaştığın gibi paylaşmamıza, bütün yaratılarının güzellik ve sevgi başyapıtı yaratmamıza yardım et. Bugünden başlayıp zaman içinde çoğalarak artır sevgimizin gücünü .
Artır ki bir başyapıt yaratabilelim; kendi yaşamımızı…
Bugün , yaratan , bize yaşam veren, sana şükran ve sevgimizi sunuyoruz…

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Allahım, bugünüme ve yaşadıklarıma şükürler olsun. Farkındalık için girdiğim gelişme yolunda özgürleşiyorum ve özgür bırakıyorum. Hissettiğim acı ve üzüntülerin farkındalık için geçilen yolun sınavları olduğunu farketmemi sağladığın için teşekkür ediyorum. Kalkmak için düşmenin, yağmurdan sonraki gökkuşağının bilincine varıyorum. Artık gelen herşeyi sevgiye kabul etmeyi, gelişmeyi, özgürleşmeyi ve farkındalığımın daha da fazla artmasına niyet ediyorum. Bu andan itibaren benim ve bütünün en hayrına olacak şekilde özbeliğimin gücünün farkında olduğumu bildiriyorum ve daha fazlasını kabul ediyorum. Özgürleşme yoluma hizmet etmek için varolan, anlarımın kesiştiği herkesi ve herşeyi affediyorum ve sevgiyle uğurluyorum. Geçmişte korkularımdan dolayı yaptıklarım için kendimi kısıtlayıcı kararlar almış olsam da kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Onların bana o zaman en doğru gelen şeyler olduğu için yapıldığını, artık şartların değiştiğini, geçmişte beni tüketen tüm bu olumsuzluklara yatırdığım enerjiyi tamamen serbest bırakıyorum, bu enerjiyi kendimi tam olarak ifade etmeye kullandığımı, yaptığım bütün bilinçsiz anlaşmaları iptal ettiğimi ve geçersiz kıldığımı bildiriyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve sonsuza dek bu böyle...
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2016, 03:37 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Eleştiri, korku, suçluluk, pişmanlık ve utanç duygusunu üzerimden attığım zaman özgür olduğumu hissediyorum.Bu sayede kendimi ve diğer insanları affedebilirim.Bu hepimizi özgür kılacaktır.Eski meseleleri kapatmaya hazırım.Geçmişte yaşamayı reddediyorum artık.Bu yükü uzun zamandır sırtımda taşıdığım için kendimi affediyorum.Kendimi ve başkalarını sevmeyi bilmediğim için kendimi affediyorum.Her insan kendi davranışlarından sorumludur ve hayatta ne ekerlerse onu biçerler.Bu nedenle kimseyi cezalandırmama gerek yok.Ben de dahil olmak üzere hepimiz kendi bilinçlerimizin yasaları altında yaşıyoruz.Kendi adıma kin tutan yönümü bir kenara bırakıyorum ve sevgiyi kucaklıyorum.Ve şimdi iyileşiyorum.
Alt 10-10-2016, 10:28 PM   #34 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

hazırmıyız son iki dakika...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2016, 10:30 PM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

Hazirim bekliyorum oglumda katilcak hepimize sifa olsun
Alt 10-10-2016, 11:26 PM   #36 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Şifa Olsun.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2016, 10:31 AM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

Sifa calismasinda yasadigim farkindaliklar oldu.
Kendime ait olumlamalar buldum.
Beden dili konusmaya basliyor neye ihtiyaci varsa onu dillendiriyorsun.sifa calismasi kadar yasanilan hissedilen cok onmli
Beden dili beni kurtar mesaji atiyor.biz duymuyor yada duymazdan geliyoruz ne aci
Biri boguluyor gozlerimizin onunde biz tepki vermiyoruz misal
Sihirli lamba cinini hepimiz biliriz dile bnden ne dilersen aslinda Allah cc den sinirsiz isteyebiliriz
Bizim Allah dememiz onun efendim demesidir.
Biz namaz kilariz namaz evrene sinyal yollar isik dolar hanemiz karanlik kaybolur
Ve yuce Allah bir gorevli yollar kulum ne istiyor
Iste firsat budur degerlendirmek sana kalmis
Ve namaz nedir duadir duadan sonra seccadede kalip en az 30 dakika iste agla sizla red edilmeyecegiz
Cunku lambanin sozde cini bile boyleyse yuce yaradan rahman ismine ozel bagislamasi bizim akil ve dimagimizdan ustundur
Anne cocuguna merhametide o sinirsiz gucun lutfu degil mi
Biz kullar tevbe etmeliyiz
Ozur dilerim
Lutfen beni af et
Tesekkur ederim
Seni seviyorum
Kisa bir tevbe duasidir
Peki mutsuzsak huzursuzsak hastaysak nasil bir yol izleyecegiz
Bakalim efendimiz sav nasil bir yol izlemis
Allahim kalbimi nurlandir
Damarlarimi nurlandir beni nurun icinde sar
Evimi nurlandir
Bizde soyle yapabiliriz
Allahim evimi nurlandir bedenimi sifalandir
Sonra gecmisden gelen negstif bag kesmede bir tevbedir
Biz yunus as ornek alalim
O isyan etmisti ona verilen lutfu birakip kacmak istedi sonra bir balik tarafindan yutuldu
Yaptigina pisman ben kendime zulm ettim
Kendinden ozur diliyor cunku kendini azaba yakistirdigi icin kactigi icin
Allah cc diyor subhansin beni af et
Hpopo yontemi
Namaz dua zikir bize unutturuldu
Ozumuze donup dinmize sahip cikmak dilegi ile

Bookmarks

Etiketler
ho'oponopono, meditasyon, reiki, şifa

Seçenekler
Stil