Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=457)
-   -   Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463791)

melodiss 12-02-2010 10:32 PM

Cevap: Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

başlıyoruzzzzsevincli

genco 12-02-2010 10:32 PM

melodiss gözler sende:)

melodiss 13-02-2010 12:04 AM

kahvesmiley

elektirikler kesildi dönemedimdusun2

enerji etkileşimi olabilirrt67y789

katılan herkese teşekkürler...

haftaya buluşmak üzere...actionsmile

yüsra 13-02-2010 12:11 AM

bende katılmak isterdim ama bu sitede neden saat doğru çalışmıyor.çevremde iyi enerji alacağım pek kimse yok.verebileceğim enerji var ,ama almaya heveslide kimse yok..iyilik zorla yapılmaz bunu öğreniyorum bugünlerde..

derya88 13-02-2010 10:00 AM

dün gece süperdi herkese teşekkürler umarım herkes enerjiden nasibini almıştır.melodiss verdigin emek için teşekkürler haftaya görüşmek üzere aynı saatte sevgiyle kalın...

genco 13-02-2010 10:10 AM

katılan tüm arkadaşlar, yüreğinize enerjinize sağlık. ilk kez katıldım,çok keyif aldım, beyin evimi de pırıl pırıl yaptım:)

haftayı sabırsızlıkla bekliyorum, görüşmek dileğiyle.actionsmile

sizleri seviyorum.

sweeet 03-08-2012 02:58 PM

Alıntı:

melodiss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 584268)
Bugünkü çalışmamıza hazırlık ...

Bilinçaltını meditasyon ile temizlemek
Meditasyon yöntemlerinin bir diğer türü veya meditasyona yaklaşım biçimi hatta başlangıç için çok yararlı olabilen yöntem simgesel imaj çalışmalarıdır. Örneğin "Süpürge" ve daha ileri aşamalardaki "Soğan" yöntemleri. Süpürge yöntemi, meditatif haldeyken yapılır; zihinde beyin veya bilinç geniş ve loş bir oda olarak düşünülür yani hayal edilir. Fakat odanın tabanı, çeşitli çöp artıkları, tozlar ve küçük eşyalarla doludur. Önce, odanın kirliliğini bütünüyle algılamak için yerini görmelisiniz, bilincinizden yayılan ve yavaş yavaş artan bir ışığın odayı gittikçe aydınlattığını imajine etmeye başlayın, her köşenin aydınlandığından ve herşeyi gördüğünüzden emin olduğunuzda bu kez elinizde bir saplı süpürgenin bulunduğunu varsayacaksınız. Artık odayı süpürmeye başlayabilirsiniz, yavaş yavaş ve dikkatle, çöpleri düşleyin ve bilin ki onlar sizin günlük yaşamda bilincinizde biriken negatif etkilerdir, süpürmeyi bitirin, tüm artıkları köşeye topladıktan sonra odanın artık aydınlık ve tertemiz olduğundan emin olun. Son olarak odanın çöplerini toplamış olduğunuz köşede zeminde sonsuzluğa açılan bir kuyuyu imajine edin, kuyunun karanlık ağzını iyice gördükten sonra çöpleri oradan içeriye dökmeye başlayın. Artık onlar geriye dönmeyecek şekilde sonsuzlukta yok olacaklardır. Şimdi her köşesi aydınlanmış tertemiz bilinçaltı odanızın kapısını kapatıp, güncel bilincinize geri dönebilirsiniz. "Soğan" yöntemi Sufizm´de, Budizm ve Hinduizm´de geçerli olan ileri aşamada bir "ben" hali veya bilinci oluşumudur. Burada hedef egoyu eritmek, yoklukta yok olmak ve sonsuzluğu kabul ederek gerçek benliği bulabilmektir. Sufi anlatımla yöntem; "Ben beden değilim-ben duygular değilim-ben zihin değilim-ben bu değilim-ben o değilim,öyleyse ben neyim?-benlik nedir?-o bedendedir-o herkesdedir-o her yerdedir-o her şeydir-o öz benliktir-ben O´yum-İlahi Birliğim." şeklindedir. Ama bu yöntem usta meditatörlerin ve bilinç bilgelerinin başarabileceği bir iştir.

Bugünkü çalışmamızda süpürge yöntemini uygulayalım ve öncelikle bilinç altımızı temizleyelim...

Özellikle şifa çemberi çalışmasına katılmak isteyen arkadaşlara söylüyorum bu çalışmayı sevdim. Bu başlığın da ilk mesajı yapmak istediğimiz çalışmaya benziyor. Örnek alarak kendi çalışmamızı oluşturabiliriz. Bu konuda paylaşacağım bir kaç yazı var. İlk çalışmamıza yukarıdaki meditasyonu da ekleyebiliriz.

Sevgiler.

cansuyu 03-08-2012 03:19 PM

bekliyoruz Sevgili Sweet :))

sanırım bu akşam başlıyoruz değil mi?

sweeet 03-08-2012 03:35 PM

Anlaşabilirsek olur. :)

nurbanu25 03-08-2012 07:54 PM

Bu gece mı baslıyo,ayy durun yav ben bu aksam dısarda ıftardayım..neyse hayırlısı artık...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:31 AM.