Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=457)
-   -   Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463791)

melodiss 12-02-2010 01:09 PM

Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/...edf6rf733f.gif
Uzun zamandır forumdan uzak kaldım ve birlikte yaptığımız çalışmaları çok özledim...yeniden toplanıp enerjilerimizi birleştirelim ve hayırlarla bize geri dönmesi için evrene yollayalım nedersiniz?

http://dl4.glitter-graphics.net/pub/...walii8qfm2.gif
Peki hangi yöntemleri kullanacağız..? öncelikle
zihinzel olarak rahatlamada ve kaybettiğimiz enerjiyi geri toplamada meditasyonların çok etkili oldugunu düşünüyorum bu yüzden çalışmaya her hafta seçeceğimiz bir meditasyonla başlayıp , arkasından Ho'oponopono,reiki,dua gibi yöntemlerle enerjimizi istediğimiz noktaya yükseltebiliriz...

Bu günden itibaren her cuma saat 22:30-23:00 arası uygun olduğunu düşünüyorum ...
Deneyelim ve görelim;)

http://dl2.glitter-graphics.net/pub/...victfhtahz.gif

harika bir gün geçirmeniz dileğiyle sevgiler...

melodiss 12-02-2010 01:49 PM

Cevap: Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

Bugünkü çalışmamıza hazırlık ...

Bilinçaltını meditasyon ile temizlemek
Meditasyon yöntemlerinin bir diğer türü veya meditasyona yaklaşım biçimi hatta başlangıç için çok yararlı olabilen yöntem simgesel imaj çalışmalarıdır. Örneğin "Süpürge" ve daha ileri aşamalardaki "Soğan" yöntemleri. Süpürge yöntemi, meditatif haldeyken yapılır; zihinde beyin veya bilinç geniş ve loş bir oda olarak düşünülür yani hayal edilir. Fakat odanın tabanı, çeşitli çöp artıkları, tozlar ve küçük eşyalarla doludur. Önce, odanın kirliliğini bütünüyle algılamak için yerini görmelisiniz, bilincinizden yayılan ve yavaş yavaş artan bir ışığın odayı gittikçe aydınlattığını imajine etmeye başlayın, her köşenin aydınlandığından ve herşeyi gördüğünüzden emin olduğunuzda bu kez elinizde bir saplı süpürgenin bulunduğunu varsayacaksınız. Artık odayı süpürmeye başlayabilirsiniz, yavaş yavaş ve dikkatle, çöpleri düşleyin ve bilin ki onlar sizin günlük yaşamda bilincinizde biriken negatif etkilerdir, süpürmeyi bitirin, tüm artıkları köşeye topladıktan sonra odanın artık aydınlık ve tertemiz olduğundan emin olun. Son olarak odanın çöplerini toplamış olduğunuz köşede zeminde sonsuzluğa açılan bir kuyuyu imajine edin, kuyunun karanlık ağzını iyice gördükten sonra çöpleri oradan içeriye dökmeye başlayın. Artık onlar geriye dönmeyecek şekilde sonsuzlukta yok olacaklardır. Şimdi her köşesi aydınlanmış tertemiz bilinçaltı odanızın kapısını kapatıp, güncel bilincinize geri dönebilirsiniz. "Soğan" yöntemi Sufizm´de, Budizm ve Hinduizm´de geçerli olan ileri aşamada bir "ben" hali veya bilinci oluşumudur. Burada hedef egoyu eritmek, yoklukta yok olmak ve sonsuzluğu kabul ederek gerçek benliği bulabilmektir. Sufi anlatımla yöntem; "Ben beden değilim-ben duygular değilim-ben zihin değilim-ben bu değilim-ben o değilim,öyleyse ben neyim?-benlik nedir?-o bedendedir-o herkesdedir-o her yerdedir-o her şeydir-o öz benliktir-ben O´yum-İlahi Birliğim." şeklindedir. Ama bu yöntem usta meditatörlerin ve bilinç bilgelerinin başarabileceği bir iştir.

Bugünkü çalışmamızda süpürge yöntemini uygulayalım ve öncelikle bilinç altımızı temizleyelim...

bayşegül 12-02-2010 03:02 PM

melodissim hoşgeldin
özlettin kendini
paylaşım da çok güzel....
bu çalışmayı perşembe 22.30 - 23.00 arası yapsak olmaz mı
sence bir mahsuru yoksa
cuma akşamları
dolu geçiyorda

derya88 12-02-2010 05:17 PM

harika bir çalışma hemen başlıyalım cuma bence uygun tam o saatee tüm şifa enerjilerini herbirimize gönderelim çok iyi düşünülmüş sevgiyle kalın bu gece başlıyoruz heralde

melodiss 12-02-2010 05:49 PM

ayşegül ablacım perşembede benim için dolu ama çoğunluk isterse o günede alabiliriz tabikittli3

derya88 hoşgeldin evet bugün başlıyoruz yanımızda olursan sevininirizsapkal89

gülenyüz gül hoşgeldin uygulamamız bugün 22:30la 23:00 arasında 20 dk bilinç altı temizleme meditasyonunu yapacağız yukarıda yazdım canım yapılması gerekenleri basit ve etkili bi meditasyon ... sonra ki 10 dk içindede enerji gönderimini...anlayamadığınız bir nokta olduğunda yada merak ettiğiniz birşey... yine yazabilir siniz...

sevgiler...

22:30da hepbirlikteyiz actionsmile

genco 12-02-2010 05:49 PM

bende katılmak istiyorum, ilk defa yapacaklar için dikkat edilmesi gereken hususlar var mı_?

görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

cagsen 12-02-2010 05:52 PM

bu ne yyaaaa :))) ne gonderıyosunuz bunun oncesı vardıda ben yenı oldugum ıcın mı bılmıyorum nasıl oluyor bu ıs yada ne içiyosunuz sız :)

melodiss 12-02-2010 06:17 PM

genco özellikle yapman gereken bişey yok sadece başlıyoruz dediğimde sessiz bi yer bulup gözlerini kapatıp paylaşmış olduğum meditasyonu yapmalısın 20 dk bunun için yeterli 20 dknın sonunda ise seni engelleyen tüm bilinç altı çöplerinden kurtulduğunu düşünerek yerine pozitif duyguları yerleştirmelisin burda olumlamalar yapabilisin bu eksik olduğunu düşündüğün bi yönün için de olabilir mesela

KENDİNİ İFADE ETME:Ben kendimi sevgi ile ifade ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğimi kabul ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğim için şükrediyorum.

yada

SEVGİ:Ben kendimi seviyorum.
Ben kendimi olduğum gibi seviyorum.
Ben kendimin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.
Ben herkesi seviyorum.
Ben herkesi olduğu gibi seviyorum.
Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.

sonradaki 10dk içersindede kendinize yada istediğiniz birisine yada olmasını istediğiniz bir olaya pozitif enerjinizi yolladığınızı imgeleyin şimdilik bu kadar actionsmile

cagsen hoşgeldin http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/ incelemeni sonra bir daha yorum yapmanı tavsiye ederim ttli3

melodiss 12-02-2010 08:10 PM

ayrıca meditasyonda konsantre olmak için kullandığımız bazı sesler vardır ney,su sesi ,hafif bir müzik...

bunlar için size online meditasyon odaları buldum hangisi isterseniz dinleyebilirsiniz

Evrenin sırlarını keşfederek müzik eşliğinde rahatlayın.

space_loader

harika kış görüntüleriyle sakinleştirici dakikalar geçirin

winter_loader

dünyanın en güzel çiçekleri ...

Lime - Floral Meditation Room

güneş ışığı için, kuşlar ,aşındırılmış ağaç tepeleri, ve yosun halılar Yoğun orman zemini.

Lime - Forest Meditation Room

suyun mucize sakinleştirici etkisini keşfedin..
Lime - Water Meditation Room

elrond214 12-02-2010 08:35 PM

ben ıkı nokta yapmanın daha ıyı olucagını dusunuyorum..matrixe hükmedin konusuna bakmanız ıyı olucaktır..ıkı noktada ben de katılıyorm aranızdayım arkadaslarımÇ

melodiss 12-02-2010 10:32 PM

başlıyoruzzzzsevincli

genco 12-02-2010 10:32 PM

melodiss gözler sende:)

melodiss 13-02-2010 12:04 AM

kahvesmiley

elektirikler kesildi dönemedimdusun2

enerji etkileşimi olabilirrt67y789

katılan herkese teşekkürler...

haftaya buluşmak üzere...actionsmile

yüsra 13-02-2010 12:11 AM

bende katılmak isterdim ama bu sitede neden saat doğru çalışmıyor.çevremde iyi enerji alacağım pek kimse yok.verebileceğim enerji var ,ama almaya heveslide kimse yok..iyilik zorla yapılmaz bunu öğreniyorum bugünlerde..

derya88 13-02-2010 10:00 AM

dün gece süperdi herkese teşekkürler umarım herkes enerjiden nasibini almıştır.melodiss verdigin emek için teşekkürler haftaya görüşmek üzere aynı saatte sevgiyle kalın...

genco 13-02-2010 10:10 AM

katılan tüm arkadaşlar, yüreğinize enerjinize sağlık. ilk kez katıldım,çok keyif aldım, beyin evimi de pırıl pırıl yaptım:)

haftayı sabırsızlıkla bekliyorum, görüşmek dileğiyle.actionsmile

sizleri seviyorum.

sweeet 03-08-2012 02:58 PM

Alıntı:

melodiss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 584268)
Bugünkü çalışmamıza hazırlık ...

Bilinçaltını meditasyon ile temizlemek
Meditasyon yöntemlerinin bir diğer türü veya meditasyona yaklaşım biçimi hatta başlangıç için çok yararlı olabilen yöntem simgesel imaj çalışmalarıdır. Örneğin "Süpürge" ve daha ileri aşamalardaki "Soğan" yöntemleri. Süpürge yöntemi, meditatif haldeyken yapılır; zihinde beyin veya bilinç geniş ve loş bir oda olarak düşünülür yani hayal edilir. Fakat odanın tabanı, çeşitli çöp artıkları, tozlar ve küçük eşyalarla doludur. Önce, odanın kirliliğini bütünüyle algılamak için yerini görmelisiniz, bilincinizden yayılan ve yavaş yavaş artan bir ışığın odayı gittikçe aydınlattığını imajine etmeye başlayın, her köşenin aydınlandığından ve herşeyi gördüğünüzden emin olduğunuzda bu kez elinizde bir saplı süpürgenin bulunduğunu varsayacaksınız. Artık odayı süpürmeye başlayabilirsiniz, yavaş yavaş ve dikkatle, çöpleri düşleyin ve bilin ki onlar sizin günlük yaşamda bilincinizde biriken negatif etkilerdir, süpürmeyi bitirin, tüm artıkları köşeye topladıktan sonra odanın artık aydınlık ve tertemiz olduğundan emin olun. Son olarak odanın çöplerini toplamış olduğunuz köşede zeminde sonsuzluğa açılan bir kuyuyu imajine edin, kuyunun karanlık ağzını iyice gördükten sonra çöpleri oradan içeriye dökmeye başlayın. Artık onlar geriye dönmeyecek şekilde sonsuzlukta yok olacaklardır. Şimdi her köşesi aydınlanmış tertemiz bilinçaltı odanızın kapısını kapatıp, güncel bilincinize geri dönebilirsiniz. "Soğan" yöntemi Sufizm´de, Budizm ve Hinduizm´de geçerli olan ileri aşamada bir "ben" hali veya bilinci oluşumudur. Burada hedef egoyu eritmek, yoklukta yok olmak ve sonsuzluğu kabul ederek gerçek benliği bulabilmektir. Sufi anlatımla yöntem; "Ben beden değilim-ben duygular değilim-ben zihin değilim-ben bu değilim-ben o değilim,öyleyse ben neyim?-benlik nedir?-o bedendedir-o herkesdedir-o her yerdedir-o her şeydir-o öz benliktir-ben O´yum-İlahi Birliğim." şeklindedir. Ama bu yöntem usta meditatörlerin ve bilinç bilgelerinin başarabileceği bir iştir.

Bugünkü çalışmamızda süpürge yöntemini uygulayalım ve öncelikle bilinç altımızı temizleyelim...

Özellikle şifa çemberi çalışmasına katılmak isteyen arkadaşlara söylüyorum bu çalışmayı sevdim. Bu başlığın da ilk mesajı yapmak istediğimiz çalışmaya benziyor. Örnek alarak kendi çalışmamızı oluşturabiliriz. Bu konuda paylaşacağım bir kaç yazı var. İlk çalışmamıza yukarıdaki meditasyonu da ekleyebiliriz.

Sevgiler.

cansuyu 03-08-2012 03:19 PM

bekliyoruz Sevgili Sweet :))

sanırım bu akşam başlıyoruz değil mi?

sweeet 03-08-2012 03:35 PM

Anlaşabilirsek olur. :)

nurbanu25 03-08-2012 07:54 PM

Bu gece mı baslıyo,ayy durun yav ben bu aksam dısarda ıftardayım..neyse hayırlısı artık...

cansuyu 03-08-2012 08:29 PM

Psisik Temizlik Uyumlaması;

Psisik Temizlik ile aura, çakra ve meridyenlerdeki enerjisel kirlilikler temizlenir. Bu çalışmalada enerjisel kirliliklerden kasıt enerjisel düzeyde virüs ve parazitlerdir.

Parazit enerjiler, kisinin kendi oluşturduğu korkularla, önyargılarla, çelişkilerle ve geçmisindeki olumsuz deneyimlerin etkilerini hala üzerinde tasimasiyla bilinçsizce kendi enerjisini, tüketmesi, kendisine zarar vermesi anlamına gelmektedir. Kişinin ürettiği olumsuz enerjiler bir süre sonra, parazit bir canlı gibi kişinin yaşam enerjisini emmekte ve pozitif düşünmeye çalışsa bile, ürettiği pozitif enerjiyi tüketmektedir. Parazit enerjileri yok etmeyi öğrenmeden yaşamda yol almak ve daha mutlu olmayı başarmak çok zordur. Parazit enerjiler sizin oluşturduğunuz ya da başka insanlardan size geçen ancak sonradan sizin kontrolunuzden çıkarak hayatınızı yöneten bir güce benzer. Bu gücü yeniden kontrol altına alıp, yok etmeden hayatınızın her alanında bir asalak gibi enerjinizi yok etmeye ve size zarar vermeye devam edecektir.

İçinizde nedensiz sıkıntılar oluyorsa bunların nedeni çok büyük şekilde parazit enerjiler olduğu için bu sıkıntıların ciddi olarak azaldığını göreceksiniz.

Psisik temizlik, daha pozitif, daha dengeli, sağlıklı ve uyumlu olmanız, hayatınıza daha fazla güzel şeyleri çekmenize yardım edecek bir adımdır.

cansuyu 03-08-2012 10:39 PM

sanırım Sweet bu akşam daha önce belirlenen saate yetişemeyeceksiniz :(
biz de yeni bir zaman belirleriz geldiğinizde :)

sweeet 03-08-2012 10:46 PM

İlk çalışmamız 6 Ağustos Pazartesi saat 23:30'da nasıl olur? Geç mi olur? Şuna da karar vermek gerek her gün mü yaparız? Yoksa gün aşırı mı? Ne sıklıkta?

nurbanu25 03-08-2012 11:37 PM

Hafta bası olması ıyı olur.saat uygun bence.acıklamayı pek okuyamadım ama bence el acıp dua etmek en etkılı yontem.ılk once ısımsız arkadas ıcın mı yapıcaz.

hatiicee 04-08-2012 12:55 AM

bende bu çalışmaya katılmak istiyoruuum.Ama anlamadığım bir şey var Cansuyu'nun yazdıklarını mı uygulayacağız yoksa ilk sayfadaki süpürge yöntemini mi?

nurbanu25 04-08-2012 01:17 AM

Temızleyemedık su bılıncaltımızı gıttı aylardır.lavabo ac mı alsaaam,tuz ruhu mu doksem napsam bılmem.o tıkanıklıkların soooyle akıo gıttıgını gozlerımle gorsem...bu nasıl uygulanıyomus can ablacım...bu arada sıfa cemberınde dua harıc yontemler kullanılacaksa ben yokum arkadaslar.dua kadar,Yaratıcı'ya yakarıs kadar buyuk ve etkılı yontem varken lutfen batıl seylere gırmeyelım rıca edıyorum...

firdevsi ala 08-10-2016 08:34 PM

cok güzel konu dualrımızı enerjilerimizi buluşturalım

MuminOKAN 08-10-2016 10:16 PM

Gün aynı mıdır?

firdevsi ala 08-10-2016 10:21 PM

Bence pazartesi ve çarşamba olmak üzere
haftada 2 gün dua saati ayarlayabiliriz diye düşünüyorum..tabi sizler içinde uygunsa
inşaAllah katılım olur çünkü farkettim ki hepimizin birbirine ihtiyacı var

MuminOKAN 08-10-2016 10:56 PM

22:00 civarı?

firdevsi ala 08-10-2016 11:12 PM

bana uyar inşaALLAH toplu katılım olur topluluk enerjisinin hepimizn ihtiyacı var.
katıldığınız için çok teşekkür ederim

firdevsi ala 10-10-2016 03:35 PM

Bugün ,Evrenin Yaratıcısı, senden yüreklerimizi ve gözlerimiz açmanı istiyoruz... ki bütün yarattıklarından sevinç duyalım, seninle sonsuz bir sevgi içinde yaşayalım.

Seni gözlerimizle kulaklarımızla, yüreğimiz ve bütün duygularımızla algıladığımız her şey de görmemize yardım et.
Sevginin gözleriyle görmemizi sağla ki nereye gidersek seni bulalım, yarattığın her şeyde seni görelim.
Seni bedenimizin her hücresinde , zihnimizin her duygusunda , her düşte, her çiçekte, karşılaştığımız her insanda görelim.
Bizden saklanamazsın, çünkü sen her yerdesin, biz ise biriz seninle. Bu gerçeğin bilincinde olalım.
Her şeyin mümkün olduğu bir cennet düşü yaratma gücümüzün bilincinde olalım. Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım.
Bize izleyeceğimiz bir ışık ver Bu günü sevgi ve mutluluk arayışımızın sona erdiği gün kıl. Bu gün yaşamımızın sonsuza dek değiştirecek olağanüstü bir şey olsun.
Yaptığımız ve söylediğimiz her şey, yüreğimizin her zaman sevgiye dayalı güzelliğinin bir ifadesi olsun.
Olduğun gibi olmamıza, sevdiğin gibi sevmemize, paylaştığın gibi paylaşmamıza, bütün yaratılarının güzellik ve sevgi başyapıtı yaratmamıza yardım et. Bugünden başlayıp zaman içinde çoğalarak artır sevgimizin gücünü .
Artır ki bir başyapıt yaratabilelim; kendi yaşamımızı…
Bugün , yaratan , bize yaşam veren, sana şükran ve sevgimizi sunuyoruz…

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Allahım, bugünüme ve yaşadıklarıma şükürler olsun. Farkındalık için girdiğim gelişme yolunda özgürleşiyorum ve özgür bırakıyorum. Hissettiğim acı ve üzüntülerin farkındalık için geçilen yolun sınavları olduğunu farketmemi sağladığın için teşekkür ediyorum. Kalkmak için düşmenin, yağmurdan sonraki gökkuşağının bilincine varıyorum. Artık gelen herşeyi sevgiye kabul etmeyi, gelişmeyi, özgürleşmeyi ve farkındalığımın daha da fazla artmasına niyet ediyorum. Bu andan itibaren benim ve bütünün en hayrına olacak şekilde özbeliğimin gücünün farkında olduğumu bildiriyorum ve daha fazlasını kabul ediyorum. Özgürleşme yoluma hizmet etmek için varolan, anlarımın kesiştiği herkesi ve herşeyi affediyorum ve sevgiyle uğurluyorum. Geçmişte korkularımdan dolayı yaptıklarım için kendimi kısıtlayıcı kararlar almış olsam da kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Onların bana o zaman en doğru gelen şeyler olduğu için yapıldığını, artık şartların değiştiğini, geçmişte beni tüketen tüm bu olumsuzluklara yatırdığım enerjiyi tamamen serbest bırakıyorum, bu enerjiyi kendimi tam olarak ifade etmeye kullandığımı, yaptığım bütün bilinçsiz anlaşmaları iptal ettiğimi ve geçersiz kıldığımı bildiriyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve sonsuza dek bu böyle...
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.

firdevsi ala 10-10-2016 03:37 PM

Eleştiri, korku, suçluluk, pişmanlık ve utanç duygusunu üzerimden attığım zaman özgür olduğumu hissediyorum.Bu sayede kendimi ve diğer insanları affedebilirim.Bu hepimizi özgür kılacaktır.Eski meseleleri kapatmaya hazırım.Geçmişte yaşamayı reddediyorum artık.Bu yükü uzun zamandır sırtımda taşıdığım için kendimi affediyorum.Kendimi ve başkalarını sevmeyi bilmediğim için kendimi affediyorum.Her insan kendi davranışlarından sorumludur ve hayatta ne ekerlerse onu biçerler.Bu nedenle kimseyi cezalandırmama gerek yok.Ben de dahil olmak üzere hepimiz kendi bilinçlerimizin yasaları altında yaşıyoruz.Kendi adıma kin tutan yönümü bir kenara bırakıyorum ve sevgiyi kucaklıyorum.Ve şimdi iyileşiyorum.

MuminOKAN 10-10-2016 10:28 PM

hazırmıyız son iki dakika...

firdevsi ala 10-10-2016 10:30 PM

956kHazirim bekliyorum oglumda katilcak hepimize sifa olsun

MuminOKAN 10-10-2016 11:26 PM

Şifa Olsun.

firdevsi ala 12-10-2016 10:31 AM

Sifa calismasinda yasadigim farkindaliklar oldu.
Kendime ait olumlamalar buldum.
Beden dili konusmaya basliyor neye ihtiyaci varsa onu dillendiriyorsun.sifa calismasi kadar yasanilan hissedilen cok onmli
Beden dili beni kurtar mesaji atiyor.biz duymuyor yada duymazdan geliyoruz ne aci
Biri boguluyor gozlerimizin onunde biz tepki vermiyoruz misal
Sihirli lamba cinini hepimiz biliriz dile bnden ne dilersen aslinda Allah cc den sinirsiz isteyebiliriz
Bizim Allah dememiz onun efendim demesidir.
Biz namaz kilariz namaz evrene sinyal yollar isik dolar hanemiz karanlik kaybolur
Ve yuce Allah bir gorevli yollar kulum ne istiyor
Iste firsat budur degerlendirmek sana kalmis
Ve namaz nedir duadir duadan sonra seccadede kalip en az 30 dakika iste agla sizla red edilmeyecegiz
Cunku lambanin sozde cini bile boyleyse yuce yaradan rahman ismine ozel bagislamasi bizim akil ve dimagimizdan ustundur
Anne cocuguna merhametide o sinirsiz gucun lutfu degil mi
Biz kullar tevbe etmeliyiz
Ozur dilerim
Lutfen beni af et
Tesekkur ederim
Seni seviyorum
Kisa bir tevbe duasidir
Peki mutsuzsak huzursuzsak hastaysak nasil bir yol izleyecegiz
Bakalim efendimiz sav nasil bir yol izlemis
Allahim kalbimi nurlandir
Damarlarimi nurlandir beni nurun icinde sar
Evimi nurlandir
Bizde soyle yapabiliriz
Allahim evimi nurlandir bedenimi sifalandir
Sonra gecmisden gelen negstif bag kesmede bir tevbedir
Biz yunus as ornek alalim
O isyan etmisti ona verilen lutfu birakip kacmak istedi sonra bir balik tarafindan yutuldu
Yaptigina pisman ben kendime zulm ettim
Kendinden ozur diliyor cunku kendini azaba yakistirdigi icin kactigi icin
Allah cc diyor subhansin beni af et
Hpopo yontemi
Namaz dua zikir bize unutturuldu
Ozumuze donup dinmize sahip cikmak dilegi ile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:40 AM.