Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

telkinler sonrası moral bozukluğu

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi telkinler sonrası moral bozukluğu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız konunun yeri doğrumu bilmiyorum ama konulara baktım ama hiç birinde böyle konu yoktu gereken yere modlar taşır zaten yanlışsa şuan sırayla dinlediklerim suçluluk telkini ego telkini zinde uyanma sosyal fobi bunları sırayla dinliyorum sabah uyandığımda sanki biraz mutlu gibi oluyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

telkinler sonrası moral bozukluğu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-12-2011, 01:19 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil4569 is an unknown quantity at this point
Standart telkinler sonrası moral bozukluğu

konunun yeri doğrumu bilmiyorum ama konulara baktım ama hiç birinde böyle konu yoktu gereken yere modlar taşır zaten yanlışsa

şuan sırayla dinlediklerim

suçluluk telkini
ego telkini
zinde uyanma
sosyal fobi

bunları sırayla dinliyorum sabah uyandığımda sanki biraz mutlu gibi oluyorum gece rüyalarımda kabus görüyorum sanırım bir kaçkere uyanıyorum ama sabah hatırlamıyorum ama bilinçaltındaki bastırılan duygulardan oluyormuş sanırım sitede görmüştüm.
ama akşama doğru hava karardığında içime çok fena sıkıntı geliyor mutsuz oluyorum gündüzde oluyor ama geceki kadar kötü değil neden oluyor acaba bilen varmı ? sigarayıda bıraktım onun etkisi olabilirmi acaba?

cevaplıyanlara teşekkür ederim sizi seviyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kamil4569 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2011, 11:35 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: telkinler sonrası moral bozukluğu

Özellikle suçluluk telkini garip rüyalara hatta kabuslara neden olabiliyor. Yine bilinçaltınıza baskı yapıyorsa sf telkini de biraz neşenizi kaçırabilir. Ama geçecek biraz daha sabır.

Tabi sigara içmeyi mutluluğa bağdaştırdıysanız sigarayı bırakmanız da ruh haliniz üzerinde etkili olabilir. Sigarayı bırak telkini veya mutluluk telkini de ekleyebilirsiniz listenize
.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2011, 02:47 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

bencede zamanla geçicektir alışma sürecindesin bendede inanılmaz baş ağrısı yaptığından bir süre ara verdim mesela..
bu gibi yan etkileri malesef oluyor ama bunlarıda olumlu düşünceyle yenebiliceğimize inanıyorum..:)
_jenny_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2011, 06:16 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Listen bana gore guzel devam etmeni tavsiye ediyorum, yalniz ``Mutluluk`` telkinini de eklersen sucluluk telkininin yan etkilerini en azindan minime edebilirsin... Vazgecme sakin ve yeni telkin dinlemeye basladiysan lutfen bu listeni en az 2 hafta dinlemis olmaya gayret et ve daha sonra sucluluk telkinini cikararak diledigin baska telkinleri ekleyebilirsin...

Mutlu Kalman dilegiyle....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2011, 02:59 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil4569 is an unknown quantity at this point

hepinize teşekkür ederim iyiki varsınız

ego güçlendirici telkinini dinliyorum onun içinde mutluluk telkini var diye duymuştum...

dün akşam dinliyemedim çok başım ağırdı ve aşırı inanılmaz mutsuzdum bugün farklı birgün oldu şuanda mutlu gibiyim telkinleri açtım.
sigara bıraktırma telkini benim işime yaramaz gibi geliyor çünki sigarayı istiyerek bırakmadım fiziksel zararlarını görmeye başladım tırnaklarda hafif sarı renk oluştu farkedilmicek şekilde ama devam edersem içmeye parmaklarda sararcak görüntü bozukluğu o yüzden bırakmak zorunda kaldım ama aşırı bunaltıcı birşey oluyor içmediğimde tarifi imkansız bir mutsuzluk oluyor ya yemek yiceksin yada sigara içiceksin yemeğide yemiyorum kiloları daha yeni verdim şuan tam istediğim şekildeyim yani anlıcağınız şu 2 haftalık süreç geçse çok iyi olcak ama dayanabilirsem :)

ama sanırım sigarayı sevme nedenimde sosyal fobiden kaynaklanıyor benim durumumda olan çoğu kişi hak verecektir ama buraya yazmıyacaktır onu biliyorum.
herneyse yanınızda kimse yok ve dışarı çıktınız nabarsınız?
a-)cafeye gidersiniz kızlı erkekli (bu sosyal fobili birisi için imkansızdır hiç tek başına gidilirmi oraya yanında birisi olmadan diye düşünür örn:ben)
b-)gidersin bi kahveye söylersin çayı yakarsın sigarayı okursun gazeteyi (aklınıza yattı dimi neden çünkü orası sadece erkeklerin girebildiği yer)

verdiğim örnekler kendime göre ve düşündüğüm kadarıyla orta derece s.f var bende ne az ne çok tam ortası bilgili arkadaşlar varsa yazarsa yazdıklarıma göre s.fnin hangi derecede olduğunu sevinirim...
kamil4569 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2011, 08:19 PM   #6 (permalink)

Tesekkür: 142
14 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filo100 is an unknown quantity at this point

Merhabalar ben de yeni başlayanlardanım.Telkinleri dinlemeye başlayalı 1 haftayı geçti ve bende ağrısı yapmıyor ama bazen kendimi çok rahat, huzurlu, bazen de çok mutsuz hissetmeye başladım.Herhalde yeni dinlediğim içindir diye düşünüyorum ve içimde ara sıra yararı olmaz diyen sese rağmen dinlemeye devam edeceğim. Burdaki pek çok yorumu okuyunca aaa aynı ben diyorum. Umarım biz de güzel değişimler yaşarız Deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler
filo100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2011, 08:44 PM   #7 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Herkeste aynı yan etkiler görülecek diye birşey yok. İlk başta dinlediğim zaman hiç de başağrısı gibi bir etkinin farkında değildim. Daha sonraki dönemlerde zaman zaman ruh halime bağlı olarak başağrısı yaşadım. Yine de illa olacak diye birşey yok. Dilerim tüm değişimleriniz en iyi yönde gerçekleşir.

Alıntı:
içimde ara sıra yararı olmaz diyen sese rağmen dinlemeye devam edeceğim.

İçinizdeki o bütün negatifliği ile konuşan sese rağmen dinleyin. İçinizdeki senin bir süre sonra daha pozitif konuştuğunu farkedeceksiniz. :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2011, 11:30 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 142
14 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filo100 is an unknown quantity at this point

Öyle umut ediyorum.Destek için sağolun. Şimdiden yorgunluğumu daha az hissetmeye başladım.Pes etmek yok.
filo100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks