Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Daha Çok Susama Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=314)
-   -   sürekli su ihtiyacı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=762)

yeni bir hayat 30-09-2008 11:15 AM

Ynt: sürekli su ihtiyacı

sevgili ugurgüven;

Telkinleri sürekli dinlediğimizde,bilinçaltımız arındığı için susama ihtiyacı şeklinde tepki veriyor.Böylece olumsuz düşünce ve toksinlerden temizleniyoruz..O yüzden iyiye işaret... super

ıssız 18-12-2008 11:01 PM

Selam..
2gündür sabah akşam dinliyorum.Geceleri hiç wc ve su için kalktığımı hatırlamam.Ama dün gece kalkıp koca bir bardağı bi dikişte bitirdim.Akşamüstü başım ortadan yarılırcasına ağrıdı.Son olarak sabah okul için alarm kurdum.Normalde okul saatine kadar ertelerim alarmı.Hayatta kalkamam.Alarmdan yarım saat önce uyandım :D çok mu hızlı gösteriyor etkisini bu y789derty

Ping Me 04-04-2009 06:22 AM

Cevap: sürekli su ihtiyacı

ben de çok su içme ihtiyacı duyuyorum her şeyi beklerdim de bu ihtiyaçtaki artışın telkinlerle ilgili olmasını beklemezdim.bilimsel açıklaması da varmış işte ne guzel hem görünürde olan hem de olmayan ama bizi huzursuz eden şeylerden tek hamlede kurtuluyoruz.müzik dinleyerek :) mucize başka ne olabilir

olep 06-04-2009 11:40 AM

Merhabalar,

Az önce siteye uye oldum. Ve emek verenlere cok tesekkur edıyorum.
Okuduklarımdanmıdır? Yoksa dınledıgım su ve kus sesındenmidir bılemedım ama müthiş bir agızda kuruluk hissettim.

Su ile aram hiç iyi degıldır. Yazın bile 2 lt anca ıcerım oda belkı.
Ancak kısın gunlerce su ıcmedıgım olur.

Faydasını gordum. Tesekkur ederım.

Vodoo 06-04-2009 11:47 AM

Ben normaldede çok su içerim.Telkinler sonrası bu durum epey bir arttı.Su bayii ben aradıkça bu krizde seviniyor:))Acaba su bayiliğimi alsamy789

montana5 15-04-2009 03:31 PM

telkinleri dinlemeye başalayalı 2gün oldu ama normalden fazla su içiyorum.

keskin38 15-04-2009 10:22 PM

4-5 gün hiç içmesem aklıma gelmiyor. Yazın bile günde en çok 3 bardak içiyorum. 5-6 yıldır durum böyle. Ne yaptıysam olmadı. Üye olalı 2 aya yaklaştı. Her gün telkinleri düzenli dinliyorum ama neden bende su isteği oluşturmadı? Su eksikliğinin sonuçlarını vücudumda gözlemliyorum, içmem gerektiğinin farkındayım. Geceleri yatmadan 1 bardak içmeye çalışıyorum ama yok tıkanıyorum sanki. Bişeyler yapmam lazım. Çok susatan birşey önerin bana lütfen. Su içmek istiyorum bennn...Kana kana, doya doya...

kolonya_ 22-05-2009 07:48 PM

bende sölemesı ayıp 2 gundur ıshal var
susuz da kalıyorum cabası,
ama bahar havasına bagalıyorum bılmem ama su ıctıgım kesın normalde sevmem pek

gelenbeli 12-06-2009 11:03 AM

ben de suçluluk ve ego telkinlerini 2 günden beri düzenli dinliyorum gerçektente accayip susuyorum.. ağzım su diye hep böylesevincli açık kaldı yaw...!

ebubekir88 30-07-2009 06:01 PM

ben günde 2 litreden fazla içiyorum yeni çalışmaya başladım ondan mı yoksa telkinlerden mi bilemiyorum smil56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:47 PM.