Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=625924)

speechless 24-08-2017 01:41 PM

Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

hakikaten telkin dinleme kolay gibi görünse de kolay bir iş değil. Özellikle günde 8 saati tamamlayabilmek. Tam disiplinli bir şekilde uygulayabildiğim söylenemez ama başından beri mümkün olduğunca uygulamaya çalışıyorum. Kendi işyerim olduğu ve tek başıma çalıştığım için genellikle iş yerinde dinleyebiliyorum. Sonuç almadan bırakmamak lazım diye düşünüyorum ama şimdi de bu söylemlerden sonuç da alınamayabileceğini algılıyorum. Hayatı değişenler şimdi plajdalar galiba değerli yorumlarını alamıyoruz. Üzücü olan bir taraf da satıştan sonra gereken ilginin gösterilmemesi. Mail gönderdim cevap gelmedi diyorum bir tek kişi benimle iletişime geçmiş değil, 3.tur bugün bitiyor ve ben iyi şeyler hissetmiyorum, hayatımda da iyi şeyler olmuyor. İç dünyamı dışarıya açan birisi değilim ama şu an iç dünyam biraz daha karamsar. Dışsal olarak da olumsuz yorumlar almaya devam ediyorum, şu an tek başıma içerden dışardan saldırıya uğramış gibi hissediyor ve direnmeye çalışıyorum(sanırım aklım). Açıkçası bu teknik ne kadar başarılı bilemiyorum. Çalışmaları çok profesyonel bulmuyorum, çalışmalar derken sunuluş şeklini kastediyorum yoksa çalışmaların içeriği hakkında zaten yorum yapmam imkansız. Telkinlerde hep pozitif söylemlermi yer alıyor bilemiyorum. İçimizdeki negatif düşüncelerle yer değiştirebilecekmi, yer değiştirirse nasıl yer değiştirecek gibi yüzlerce soru aklımdan geçiyor. Direnç gösteren nedir bilinçaltımız mı aklımız mı? Kontrol kimde? Bilinçaltım bana ne söylüyor sesini duymak istiyorum.

speechless 24-08-2017 01:55 PM

bilaltr kardeşime de bir cevap yazmak istedim sigarayı bırakacak olan sensin telkinler değil, telkinlerin sigarayı bıraktırtmasını istiyorsan hayalden öteye geçemezsin, böyle düşünüp böyle hareket etmen gerekiyor, telkinler ancak senin içindeki kuvveti harekete geçirebilecek bir yardımcı araç yoksa %100sigara bıraktırıcı bir kaynak değil. Dünyada %100 sigara bıraktırıcı tek bir kaynak var oda irade. Telkinler iradene sahip çıkmana yardımcı olacaktır, eğer istersen.

marea476 24-08-2017 04:09 PM

psikolojim yerlerde bugun yine..umutsuz..mutsuz bi haldeyim..
garip garip ruyalar gördüm..akrabalar hep.
yine kıyaslamalar..su olmadı bu olmadı gibi kısmetsizliklere yönelmem basladı..
bu noktadan nasıl cıkılır bilmiyorum..dün telkin dinlemedim.asırı uyku yaptıgından..asırı saatlerce kafamı kaldıramıyorum..
iş yok..iş aramıyorum..dondum kaldım sanki.. kimseyi görmek de istemiyorum..aslında kimseyi degil..belli kişileri görmek istemiyorum..annemle alakalı olaylar kafamda hep.
sıkıntılıyım..
gecer mi gecer heralde.Allah büyük..

speechless 25-08-2017 12:49 PM

Ben profesyonel değilim yaptığım yorum doğru olmayabilir ancak bana göre telkin dinlemeyi bırakmamalısınız. Negatif bir etki görüyorsanız benim gibi bu telkinlerin etkilediğine yine bir işarettir. Negatifi pozitife çevirmek istikrar gerektirir bu bakımda hiç olmadığınız kadar istekli, kararlı ve disiplinli davranırsanız ancak üstesinden gelebilirsiniz. Bende dalgalanma olmuyor gün geçtikçe daha da bir karamsarlık çöküyor, aslına bakarsanız bende ne yapacağımı bilemiyorum ama CD ile gelen tek sayfalık bilgiye uymaya çalışıyorum. İşin tekniğini bilemiyorum ama 1 gün ara verip sonra tekrar dinleyim derseniz bütün çalışmayı mahvedebilirsiniz. Bazıları 7.tur 8.turdan bahsediyor bence bu şekilde 180 tur gidilse yine de bir sonuç alınamaz diye düşünüyorum.

marea476 25-08-2017 10:39 PM

bugun 1 tur dinledim..
ara vermeyi bende istemiyorum ama o kadar bunalıma girip kafamı kaldıramaz halde oluyorumkii.bir iki gun ara beni kendime getiriyor..

cekirdek inanclarım konusunda , bende cok farklı telkinler vardı hangisi cekirdek bilememiştim..bazı seyler şimdi netlesti kafamda..anne baba destegi benim cekirdek inancım bence..cünkü hep olumsuzluklar ve yapamazsınedemezsinlerle kafama girdiler..galiba onlardan aldıgım olumsuz bilincaltı kodlarını temizlemoem zaman alıcak.yasımda cok kusuk degilki..yılların bakıs acısını nasıl degiştireyim..özellikle para bolluk zenginlik konusunda..yine onlardan gelen olumsuzluklar var..

asırı yorgunluk ve depresyon moduna girmesem hic ara vermem..fakat dayanamıyorum. biraz etki süresi uzar bu sekilde ama yine degişim olur..zaten bu yasadıklarımda degişimin asaması..

hayatımda hicbir degişiklik yok şimdilik..bazılarının yazdıgı gibi mucizeler filan olmadı yani.
bakıs acım yavastan yavastan degişiyor.

speechless 28-08-2017 01:15 PM

Danıştınız mı peki ne dediler, herkes kendine göre dinlerse farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor, bu işin bir de bilimsel tarafı olmalı. İşin açıkçası ben çok araştırmadım ama site sahibini de amatör ruhlu bir profesyonel olarak zannediyorum. Bu bakımdan söylenenleri uygulayıp sonuç almaya çalışıyorum.

speechless 28-08-2017 01:44 PM

Bir de merak ettiğim benim çekirdek inanç listem doğa, piyano, new age çalışmaları hepsi birlikte 6,3 saat tutuyor. Ben bunları dinledikten sonra tekrar başa dönüp dinleyebilirsem 8 saati tamamlamaya çalışıyorum. Bu 8 saat çok önemli ise çekirdek inanç çalışmasının bütünün 8 saat olması gerekmez mi? Şimdi ben burada soruyorum ama foruma yetkili ve bilgili arkadaşlar neden katılmıyor acaba onu da merak etmeden geçemiyorum.

marea476 28-08-2017 04:18 PM

Alıntı:

speechless Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860981)
Danıştınız mı peki ne dediler, herkes kendine göre dinlerse farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor, bu işin bir de bilimsel tarafı olmalı. İşin açıkçası ben çok araştırmadım ama site sahibini de amatör ruhlu bir profesyonel olarak zannediyorum. Bu bakımdan söylenenleri uygulayıp sonuç almaya çalışıyorum.

telefon acabilrisiniz..
canlı destek hattına yazabilirsiniz..cevap veriliyor..

ben yeni telkinlerden sonra bi daha aramadım..kafama göre ayarlayıp dinliyorum işte. 15 gün dinle denmişti..sonra tekrar 15 gün dendi..ama bi daha yazmadım ben ..peşine düşmedim..

siz bence canlı destek hattına yazın

speechless 28-08-2017 04:42 PM

telefon açabilirim, canlı destek hattına yazabilirim de benim amacım herkes öğrensin. Ben çekirdek inanç çalışması ile birlikte verilen tek sayfalık uygulama kağıdının tam açıklayıcı bilgiler içermediğini yetersiz olduğunu düşünüyorum.

marea476 28-08-2017 05:33 PM

o kagıt sadece yol haritası gibi.

evet. yetkili kişiler az da olsa foruma katılsa iyi olur. moderatorler bile yok..
10yıl once ,yeterince insan bilmiyordu belki o nedenle aktif idiler.
şimdi sistem ve işleri belli bi yere gelmiştir.. onun icin siteye falan gerek duymuyolar bence.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:01 PM.