Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba , ben cekirdek inanclarım için cd yaptırdım..mail yoluyla ve cd geldi. ilk iki turu yazıldıgı ekilde dinledim sayılır. İLk 10 gunden sonra brkaç gün ara verip yeniden basladım ama muthiş öfkelenmeler ve sinirlilik olduugndan 6 saat deilde 2 -3 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-10-2016, 05:12 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

merhaba ,
ben cekirdek inanclarım için cd yaptırdım..mail yoluyla ve cd geldi.

ilk iki turu yazıldıgı ekilde dinledim sayılır. İLk 10 gunden sonra brkaç gün ara verip yeniden basladım ama muthiş öfkelenmeler ve sinirlilik olduugndan 6 saat deilde 2 -3 saat dinledim..sonra gene ara verdim , bir hafta kadar..
tekrar 2-3 saat şeklinde dinledim sayılır 10 gun..Ama 4 turu 10 gun hergun şeklinde yapamadım da..gun aşşırı dinliyorum şimdi.

13 tane isme özel telkinim geldi.İlk cd aldıgımda telefonla sorularım yanıtlanmıştı , su an yeni durumlar sözkonusu ben yeniden telefona cmayı hep unutuyorum..buraya yazmak isteidm bende belki cevap verilir..bilgisi olan olur yada..

soru 1: iş konusunda o kadar gamsızımki..iş aramıyorum 3-4 aydır işsizim..normalde cok panik ve stres yapan biriyim bu işsizlik konusunda..Ama şimdi bu umursamaz halim neden oldu acaba..Cd telkinlerinin etkisi var mıdır ? cıkarmam gereken telkinler olabilir mi ?param bitti umrumda degil sanki..iş arayamıyorum kendime içimden calışmak gelmiyor bi nolursa olsun havasındayım..

soru 2 : ego ve sucluluk dahil olmak üzere 13 tane telkinim var..bu kadar cok cekirdek inanc olur mu ? yani ben dinledim sonucta olmazsa da yapcak bişi yok..2 aydır Cd elimde işte.hatta 3 ay oldu.

soru 3 : telkin içerikliyle ilgili bilgisi olan var mı..tam metin olmasa da olur yani..

telkinlerim sırasıyla ;

Amazon kadını.
Anne baba destegi
bolluk bereket
düzen ve garanti bagımlılıgı
düzenleyiciler
ego güçlendirici
hizmet eden
kadın kimligi
kahraman kurtarıcı
kendine güven
otorite korkusu
sinmekten özgürleş
sucluluk
yokluk

soru 4 : Acaba bu şekilde hepsini degilde artık secmece yapsam..mesela bolluk bereket dinlesem birkaç saat bazı günler..yada amazon kadın ve kadın kimligi..vs ..Bu şekilde yapsam zararlı olur mu ? biraz ne olduklarını bilmem lazım..
ego guven ve sucluluk cok eskiden beri dinlediklerim ve bilgim var.
Amazon kadınla (yada kadın kimligi , hangisiydi hatırlamadım )ilgili Atakan beyin telde soyledigi hatırımda. erkek yanım gucluymuş bundan sebep de hayat beni yoruyormuş. kadın kimligimi kabul etmem lazımmış..
dierlerini hiç hatırlamıyorum ne demişti? sırayla bana cevap vermişti genel bilgi ama cidden unuttum..
Zaten cok da unutuyorum herseyi.boşvermekten artık..neden böyle oldum.
bu gamsızlık beni tedirgin etmeye başladı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2016, 03:34 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

ilgilenen olmamış..
Alt 10-10-2016, 05:38 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Geçici bir süreç olabilir.Bir de aslında anı yaşama isteğinin normal insanlara özgü bir özellik olduğunu söylemişti terapistim.Hiç bir şeyi takmama az düşünme , düşünce değil eylem adamı olmak.

Zamanla taşlar yerine oturacaktır.Ben en baştan başlamaya karar verdim mesela.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2016, 03:21 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

bilmiyorum bu halim bana zarar veriyo maddi olarak..iş arayamıyorum..bi gamsızlık ..bi boşvermişlik.
özelimde de olmadık sıkıntılarım olmuştu..ondan mı bu tepkim bilmem..

siz telkin cd dinlendiniz mi ? cekirdek inanc :? bu kadar cok cekirdek inanc olur mu ? ben maille soru cevalayıp yaptırdım..

iyi geldi aslında..kafama takıtıgım bazı meseleleri de sıfırladım sanki..

Atakan beye tel mi acsam ? yapcak ne varki..dinledim zaten dinlyeceğim kadar..

telkin içerikler konusunda bilginiz var mı peki Kıpcak bey?
Alt 12-10-2016, 10:00 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Evet çekirdek inanç çalışması yaptırdım. Ben telefonla yaptırdım. Çok daha fazla çekirdek inanç olabiliyor genel de en genel olanlar oluyor ve pek çok kişinin çekirdek inancı aynı olabiliyor.

Telkin içerikleri o da hepsi değil sipariş CD kısmında bulunabiliyor.

Sürecin inkâr , isyan ve kabullenme şeklinde geçtiğini terapisti söylemişti.

İsyandan da geliyor olabilir.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2016, 01:41 PM   #6 (permalink)

Tesekkür: 7
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gianni is an unknown quantity at this point

merhaba ben yeni üyeyim ve ekonomik nedenlerimden dolayı isme özel cd ve çalışma yaptıramadım,sanıyorum iş hayatımda ve özelimde olumlu değişmeler oldukça bilinç altı ve olumsuz düşünceler ile ilgili özel cd talebim olabilir,ben buradaki ücretsiz olan ego ve suçluluk mp3 lerini iki hafta oldu dinliyorum hafta sonları hariç bendeki değişimler olumlu yönde oldu belkide ben öyle hissediyorum mesela fikrimi söylemek hakkımı aramak haklı olduğum konularda beyanda bulunmak gibi açıkcası kendimi iyi hissediyorum hatta bazı konularda ki sessiz kaldığım konulardı bunlar neredeyse kendimi alkışlayacak kadar oldum hatta alkışladım sonrasın da umuyorum konu başlıklarınızda fayda şifa iyileşme adına her ne derseniz deyin işinize yarar bence atakan beye danışın bilgi isteyin ben henüz tanışamadım ve özel bir sorum olmadı kendisine ama size cevap verecektir diyorum burada gördüğüm kadarıyla pek çok kişi kendisinden destek almış ve alıyor ,

şimdilik benden bu kadar işe dönmem lazım kalın sağlıcakla
gianni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2016, 05:13 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

cok pahalı degil aslında..cekirdek inanc calışması..

grupanya fırsatı ile aldım ben 100 tl daha ucuzdu. 140 tl. ödedim..fazla gelmedi bana..denemeye deger diye düşündüm..
telefonla eminim cok daha iyidir ama bende issiz konumda oldugumdan bu kadar verebildim.

psikolog psikyatr bilmem ne bir seansı bu kadar..bişeye de yaradıkları yok..anlat anlat dinlesinler.

bende olumlu buluyorum ama bu gamsızlık tasasızlık kafamı karıştırdı..ayrıca git gel depresif oldum..

dinlemeyi bıraktım..tekrar başlıycam ama hepsini mi dinlesem..secsem mi ,?
Alt 18-10-2016, 11:52 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet çekirdek inanç çalışması yaptırdım. Ben telefonla yaptırdım. Çok daha fazla çekirdek inanç olabiliyor genel de en genel olanlar oluyor ve pek çok kişinin çekirdek inancı aynı olabiliyor.

Telkin içerikleri o da hepsi değil sipariş CD kısmında bulunabiliyor.

Sürecin inkâr , isyan ve kabullenme şeklinde geçtiğini terapisti söylemişti.

İsyandan da geliyor olabilir.
peki sizin kac tane telkininiz vardı..?

bunları dinledikten sonra 1,5 ay..ne degisti bakıs acınızda..

ben daha sinirli ve ofkeli depresyonlu gecirdigim zamanlar olmasına ragmen..daha kaygısız daha rahat daha pozitif bakan biriyim su an..

ama öyle hayatımda mucize filan yok...preblemim olan tekrarlar devam ediyor..ama bundan sonrası öenmli..belki zaman gectikçe düzene girecek bişeyler hayatımda..bilmiyorum işte.
Alt 19-10-2016, 01:46 AM   #9 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhaba ,
ben cekirdek inanclarım için cd yaptırdım..mail yoluyla ve cd geldi.

ilk iki turu yazıldıgı ekilde dinledim sayılır. İLk 10 gunden sonra brkaç gün ara verip yeniden basladım ama muthiş öfkelenmeler ve sinirlilik olduugndan 6 saat deilde 2 -3 saat dinledim..sonra gene ara verdim , bir hafta kadar..
tekrar 2-3 saat şeklinde dinledim sayılır 10 gun..Ama 4 turu 10 gun hergun şeklinde yapamadım da..gun aşşırı dinliyorum şimdi.

önerildiği şekilde dinlemeye yeniden başlamanızı öneririm.

13 tane isme özel telkinim geldi.İlk cd aldıgımda telefonla sorularım yanıtlanmıştı , su an yeni durumlar sözkonusu ben yeniden telefona cmayı hep unutuyorum..buraya yazmak isteidm bende belki cevap verilir..bilgisi olan olur yada..

soru 1: iş konusunda o kadar gamsızımki..iş aramıyorum 3-4 aydır işsizim..normalde cok panik ve stres yapan biriyim bu işsizlik konusunda..Ama şimdi bu umursamaz halim neden oldu acaba..Cd telkinlerinin etkisi var mıdır ? cıkarmam gereken telkinler olabilir mi ?param bitti umrumda degil sanki..iş arayamıyorum kendime içimden calışmak gelmiyor bi nolursa olsun havasındayım..

telkinelerin bir etkisi olabilir ama geçici olduğunu biliyoruz.

soru 2 : ego ve sucluluk dahil olmak üzere 13 tane telkinim var..bu kadar cok cekirdek inanc olur mu ? yani ben dinledim sonucta olmazsa da yapcak bişi yok..2 aydır Cd elimde işte.hatta 3 ay oldu.

çekirdek inançlar bir çok konu üzerinden teşhis edildiği için, sayının fazlalığı gözardı edilebilir. buna takılmamak gerekiyor diye düşünüyorum. telkinlerin hepsini listenize koymayıp genellikle ilk etapta ego ve kendine güven telkinlerini ortalama 80 saat dinlemeniz önerilir.

soru 3 : telkin içerikliyle ilgili bilgisi olan var mı..tam metin olmasa da olur yani..

telkinlerim sırasıyla ;

Amazon kadını.
Anne baba destegi
bolluk bereket
düzen ve garanti bagımlılıgı
düzenleyiciler
ego güçlendirici
hizmet eden
kadın kimligi
kahraman kurtarıcı
kendine güven
otorite korkusu
sinmekten özgürleş
sucluluk
yokluk

bu sorunun direk cevabını Atakan beyden öğrenebiliriz. Telefon açabilirsiniz.

soru 4 : Acaba bu şekilde hepsini degilde artık secmece yapsam..mesela bolluk bereket dinlesem birkaç saat bazı günler..yada amazon kadın ve kadın kimligi..vs ..Bu şekilde yapsam zararlı olur mu ? biraz ne olduklarını bilmem lazım..
ego guven ve sucluluk cok eskiden beri dinlediklerim ve bilgim var.
Amazon kadınla (yada kadın kimligi , hangisiydi hatırlamadım )ilgili Atakan beyin telde soyledigi hatırımda. erkek yanım gucluymuş bundan sebep de hayat beni yoruyormuş. kadın kimligimi kabul etmem lazımmış..
dierlerini hiç hatırlamıyorum ne demişti? sırayla bana cevap vermişti genel bilgi ama cidden unuttum..
Zaten cok da unutuyorum herseyi.boşvermekten artık..neden böyle oldum.
bu gamsızlık beni tedirgin etmeye başladı.

bu konuya cevap yukarıda mevcut.

kişisel önerim;
fırsatınız varken kitap okuyun,
hafıza konusu için balık yağı tüketebilirsiniz,
eğlenceli olduğuna inandığım sudoku bulmacaları var çözebilirsiniz,
ve en önemlisi kendinize bir hobi edinin...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 01:57 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

gamsız oldum..eskisi gibi panik ve stres yapmıyorum kafama takmıyorum işsizligi derken..İŞE BASLADIM..üstelik cok daa memnun olacagım bir iş ortamı ..şükür..şimdilik izlenimler olumlu.daha birkac gun oldu..

demekki kendine stres yapmasanda iş bulunuyor ve başlayabiliyormuşum..

telkinlerime bir süre ara vericem ..sonra tekrar en baştan dinlesem programı nasıl olur acaba..
şimdiye kadar dinledigim bende kalıcı degişiklik yapmış mıdır bilinçaltımda..yoksa gecici mi bu degişikliler..merakteyım

Bookmarks

Seçenekler
Stil