Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   haytın en büyük sırrı çekirdek inanç (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463298)

inferius 09-07-2010 11:38 PM

Cevap: haytın en büyük sırrı çekirdek inanç

yazınız tek kelimeyle çok aydınlatıcıydı kafamdaki bazı sorulara "cuk" oturan cevaplar verdi saolun..
yanlız bir konuda sizlerden yardım istemeliyim çekirdek inançlardan kurtulmak tahmin ettiğim kadar kolay olmasa gerek ..
daha tam konuyu kavrayabilmiş değilim ancak yardımcı olmanızı ümid ediyorum.
kendi çekirdek inancımı nasıl bulabilirm ve yok etmek için neler yapmalıyımm??duyularımızla barışmak denilmiş afbuyrun o nasıl oluyor :S
saygılar..sapkal89

matri 10-07-2010 10:37 AM

cok guzel bir paylasim tesekkurler dostum.

himalayalar 13-07-2010 10:40 AM

Bu çekirdek inanç dedikleri şey bir düşünceden ziyade bir duygudur zannımca... Ve duyguları analiz edip gözlemlemekte son derecede zor bir şey...

zümrütü anka zen 13-07-2010 12:08 PM

çok tşk ,paylaşımın süper olmuş

scouter 14-09-2010 12:13 AM

Alıntı:

inferius Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 756985)
yazınız tek kelimeyle çok aydınlatıcıydı kafamdaki bazı sorulara "cuk" oturan cevaplar verdi saolun..
yanlız bir konuda sizlerden yardım istemeliyim çekirdek inançlardan kurtulmak tahmin ettiğim kadar kolay olmasa gerek ..
daha tam konuyu kavrayabilmiş değilim ancak yardımcı olmanızı ümid ediyorum.
kendi çekirdek inancımı nasıl bulabilirm ve yok etmek için neler yapmalıyımm??duyularımızla barışmak denilmiş afbuyrun o nasıl oluyor :S
saygılar..sapkal89

Verdiğiniz bu güzel bilgiler için çok çok teşekkür ederim.

Ancak ben de aynı soruları sormadan edemiyorum. Yıllar içerisinde sizinde ahsettiğiniz gibi kabuklaşmış hatta kemikleşmiş bir bilinçaltı düşünce yapısı var. Bunları ne şekilde düzeltebiliriz düzenleyebiliriz?

Yardımcı olabilir misiniz?

scouter 16-09-2010 12:54 AM

Bir kaç sorum daha olacak.
1. Çekirdek inancımızın ne olduğunu nasıl anlayabiliriz?
ve
2. Olumsuz düşünce kalıplarına mı bakmamız gerekiyor çekirdek inancımızı diğerlerinden ayırabilmek için?

Yardımcı olur musunuz?

mertmis 22-09-2010 07:02 PM

iyi ki varsınız hepinizi seviyorum ve teşekkür ediyorum

spawnix 28-09-2010 09:31 PM

arkadaşım harikasın cidden bu kadar açıklayıcı ve gerçekçi bir paylaşım okumamıştım dediğin gibi esas sorun sorunun ana kaynağını çözmekte bitiyor herşey aslında o kadar zor değil zorlaştıran bizleriz önyargılar varsayımlar hayatın bize getirileri vs

melinaa 28-09-2010 09:48 PM

Aylardır cekırdek ınancımı bulamıyorum oyle zor geldı kı bulmak artık sanırım bulamıcam..cekırdek ınanc tek bı cumlemı kelıme mı nedır aranızda bulan varmı bu konuda tartısalm belkı tartıstıkca konustukca her bırımız bısıler bulabılırz ?

sevgili 28-09-2010 11:37 PM

bizler bu çekirdek inançlarımızı nasıl temizleriz yardım edebilecek arkadaşlarımız varmı varsa yardımalrınızı bekliyoruz.teşekkür ederim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:58 PM.