Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

KENDİME İNANIYORUM

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası KENDİME İNANIYORUM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız KENDİME İNANIYORUM Tolga ÇELEBİ Neye inanıyorsam, O’yum. Nasıl mı? Basit bir örnekle açıklamaya çalışacağım. Bir arkadaşınızın “iyiliksever, yardımsever” olduğuna inanıyorsunuz. Bu arkadaşınız, yarın istemediğiniz bir davranışta bulunsa bile, zihninize yerleştirdiğiniz “bu arkadaşım yardımsever birisidir” inancı kötü düşünmenizi engeller. Bu arkadaşınız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

KENDİME İNANIYORUM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-12-2010, 02:30 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart KENDİME İNANIYORUM

KENDİME İNANIYORUM
Tolga ÇELEBİ

Neye inanıyorsam, O’yum. Nasıl mı? Basit bir örnekle açıklamaya çalışacağım. Bir arkadaşınızın “iyiliksever, yardımsever” olduğuna inanıyorsunuz. Bu arkadaşınız, yarın istemediğiniz bir davranışta bulunsa bile, zihninize yerleştirdiğiniz “bu arkadaşım yardımsever birisidir” inancı kötü düşünmenizi engeller. Bu arkadaşınız ile ilgili tüm ilişkilerinize, zihninizdeki inanç yön verecek. Bu tip inançlarınız, kapsamı dar olan ve birebir kişi ile ilintilidir. Birde tüm hayatımızı etkileyen genel inançlarımız vardır. Mesela, “tüm insanlar çıkarcıdır” şeklinde bir inancınız olabilir. Ya da tüm insanların bir melek olduğunu düşünebilirsiniz. Bu tİp genel inançlar, iş hayatınızı, evlilik hayatınızı ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi etkiler.

Genel olarak, paranın kolay kazanılmadığını düşünürseniz, bu inancınız, harcama yaparken karşınıza çıkacak ve sizi kısıtlayacaktır. Tutumlu bir hayatınız olacak hatta daha da abartıp cimri olacaksınız belki.

İnançlarımız hayatımıza çizilen bir daire gibidir. Bizler dairenin tam ortasında dururuz ve sınırları belirli bir alan içinde yaşamaya devam ederiz. Neye inanırsak, dairenin çapı oraya kadar gider. Kim olduğumuzu inançlarımız belirler. Sınırlarımızı da inançlarımız belirler. Başarılı ya da başarısız olup olacağımızı da inançlarımız belirler. İnsanları kendini tanımlarken, kim olduğuna göre değil, kim olmadığına göre tanımlıyor. Ne yapacağına göre değil, neleri başaramayacağına göre tanımlıyor. Ben yapamam, aklımdan bile geçirmedim, ben başaramam diyen insanlar her zaman hayata tersten bakıyorlar...

Sahip olduğunuz bir özelliği, kullanıp kullanmayacağınız, inançlarınızla ilgilidir. Örneğin, dışa açılma konusunda ve insanlarla iletişim kurabilme konusunda çok başarılı olduğunuza inanıyorsanız, bu alanda çalıştığınız işlerde başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Ama insan ilişkileri konusunda iyi bir düzeyde olduğunuz halde, kendinizi çekimser olduğunuza inandırdıysanız, kendinizi dar bir alana hapsetmişsiniz demektir.

Yeryüzünde “Kendini Gerçekleştiren Kehanet” diye bir kavram var. Kendiniz ya da bir başkası için düşündüğünüz şey, gerçekleşmeye başlıyor. Örneğin “zor öğrendiğinizi” düşünüyorsanız, çok zeki olsanız bile gerçekten zor öğrenirsiniz. Kehanet kendini gerçekleştirir. Sonra da “ben böyleyim işte” dersiniz. Bir inanç geliştiriyorum. Bu inanç ya da diğer bir deyişle kehanet gözümün önünde gerçekleşiyor. Bir kişi, bir şeye inandığı zaman, etraftan gelen itirazları dinlemez. İnancını savunmaya başlar. Kim olduğumuzu da bu inançlar belirler.

Başarı inanç işidir. İnanmayan, başaramaz. Hep aynı şeyleri yaparak, hayatımızı değiştiremeyiz. “Bunu yapmak benim için zor” dediğinizde bu kehanetin gerçekleşme ihtimalini arttırıyorsunuz. Sahip olacağımız en kötü inançlar, kendi kendimizi sınırlayıcı inançlarıdır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg kendini.jpg (51.9 KB (Kilobyte), 167x kez indirilmiştir)
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2010, 07:50 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: KENDİME İNANIYORUM

süper bır yazı...aynen öle..ne duşunuyorsak oyuz..ne duşunmuorsak maalesef o deılız.o zaman guzel ve harıka şeyelr duşunelım harıkaya gıden ılk adımı atalım
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2010, 08:13 PM   #3 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bir sertifika almıştım 2 yıl öncee..2 ayımı vermiştim..emek para ve zaman..ama işe yarayacağına inancım yoktu..bir alalım bakalım diyordum..bu inancımı yenince bu belge benim işime yaradı hazneme artı olarak yazıldı..yani sahip olmak yetmiyor sahip olduklarımızın farkına varınca işe yarıyorlar..sevgiler..teşekkürler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 09:33 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
süper bır yazı...aynen öle..ne duşunuyorsak oyuz..ne duşunmuorsak maalesef o deılız.o zaman guzel ve harıka şeyelr duşunelım harıkaya gıden ılk adımı atalım
Çok doğru, herşey ilk adımı atmakla başlıyor zaten. İnsanlar her zaman bir şeyler başarmak, bir şeyler yapmak ister. Ama bir türlü harekete geçemez. Bu duyguya ATALET diyorlar. İlk adımı atamama, eyleme geçememe hali.
Teşekkürler.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
Alt 17-12-2010, 02:00 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Ben de size bambaşka bir örnek vermek istedim bu yazıyı okuyunca direk lise yıllarıma gittim. Kendini Gerçekleştiren Kehanet'in ne demek olduğunu o yıllarda öğrendim.

O zamanlarda en yakın arkadaşım, benimle ilgili bir şey bildiğini ve bana söyleyemeyeceğini bildiren bir pusula gönderdi dersin orta yerinde. Eeee, merak... Her kedinin baş belası! Dersin bitimini bekleyemeden sordum, cevap yok, ders bitti, tenefüs oldu. Peşinden koşturuyor, "Olmaz da olmaz..". Allahım, delireceğim meraktan, o söylemedikçe, merakım arttı, tamam sen söyleme, ben tahminlerde bulunayım, diyorum... Yok, olmaz da olmazz... Allahım bütün günü aç ciğerci kedileri gibi peşinde geçirdim. İnat bu ya, nuh diyor peygamber demiyor.
Bir ara aklıma cin bir fikir geldi. Ertesi gün, ilk dersin ortasında, "Ben vazgeçtim öğrenmekten senin haberini ama bu sabah serviste bir haber aldım, işte sen bunu öğrenmezsen sen kaybedersin", diye bir not yolladım. Gözleri açıldı hemen. Oynar mısın sen benimle, başladım kedinin fareyle oynadığı gibi onunla oynamaya. Sana onu ısmarlayayım, bunu alayım, haftasonu sinemaya götüreyim... Bende cevap yok. Tamam dedi, anlaşalım, ben öğrendiğimi sana söyleyeceğim, sen de bana söyle.

"Wallahi, niteliğine göre değerlendireceğim", dedim ama içimden de "Eyvahi şimdi ne söyleyeceğim", diyorum. Ne uydursam??? Kolay da değil, ya ben seni kandırdım desem? Olmaz, diri diri doğrar beni... E o zaman, "Yaz kızım", dedim. Anlattı da anlattı ama dinleyemiyorum ki, kafamın içinde küçük kadınlar tartışıyor yazacakları hikaye hakkında. Dikkatimi ona veremiyorum. Neyse bitti, "Hadi bakalım, sıra sende", dedi. Amaaaan, tartışmaları bitmedi ki... Spontan olmak lazım. "Bizim serviste, tam senin hayallerindeki gibi bir çocuk var. Şöyle yakışıklı, böyle uzun saçlı, şöyle bilmem ne... Senden hoşlanıyormuş, şöyle görmüş, böyle duymuş...", nassıl yazıyorum, bir yandan da kendime şaşırıyorum. Neyse, bitti hikaye... Kompozisyondan geçmeyi garantiledim en azından o sene.

E iyi, bu kadar anlattın, hangisi demez mi? Hah, buyur burdan yak!!! Yazarken iyiydi, bari olası bir tipi anlatsaydın. Yok öyle bir çocuk. Nerden bulacağım, hem de bizim serviste... Allahım, nasıl çıkacağım ben bu iin içinden... Neyse unutur, dedim, unutmuyor, ayakları yerden kesildi. Haydaaa... Ayıkla pirincin taşını... Sonra bir sabah servise bir bindim, aman yarabbi, anlattığım çocuk karşımda. Haydaaaa... Hiç görmemiştim ben bunu?? Nereden çıktı... Şimdiki gibi çekim yasası bilmem, Kehanet bilmem... Mucize dedim, aranan kan bulundu. Sorum bizim servisin muhtarına, kendisi en meraklı arkadaşımız olur, ha, öğrendim tabi, dedi, "Babasının tayini çıkmış, onu da bizim okula nakletmişler". İnanılır gibi değillllll... Aklım yerinden oynadı. İçim içime sığmıyor. Öğle tenefüsünde pat karşımızda, (tostunu yemiş bizim kızı bekliyor) - hayır- sınıfındakilerle takılıyor. Bizim kızı dürttüm, bak dedim, yeni prensin işte bu... Gözleri yuvalarından oynadııı... Aman yarabbi, nereden bulmuşum da, nasıl görmemiş de... Dedim, görmezsin tabi, daha yeni o... Tayin meselesi...

Ve bunlar tanışıp, gerçekten de aşık oldular. uzun bir süre de ciddi mutluydular, sonrası malum... Lise aşkı, üniversite ve vedalar... vs.

Ama bu yazıyı okurken beynimin kıvrımlarından fırladılar. İster Gerçekleşebilen Kehanetler deyin, ister şans deyin, ister çekim yasası deyin, o çocuğun gelişi beni kurtardı.

Sonradan yazdığımı itiraf ettim elbette, onu gösterdikten sonra, üstelik o gelmeden mutluluğunu getirdiğim için de böbürlendim bi güzel, zeytinyağı gibi üste de çıktım. Allahtan aklına, eee bu bitti, şimdi yenisi yaz demek gelmedi.

Ya bak bu benim de hiç aklıma gelmemişti. Gelseydi şimdi böyle mi olurdum acaba???

Gerçi, dur bakalım... Hayat uzun, ben daha gencim değil mi??? Hayırlara vesile olsun, bunun da bana hatırlatılmasında mutlaka bir sebep vardır. Ben bu konu üzerinde biraz düşüneceğim müsadenizle..

Okuyanlara sevgilerrr!!!
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 11:56 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de size bambaşka bir örnek vermek istedim bu yazıyı okuyunca direk lise yıllarıma gittim. Kendini Gerçekleştiren Kehanet'in ne demek olduğunu o yıllarda öğrendim.

O zamanlarda en yakın arkadaşım, benimle ilgili bir şey bildiğini ve bana söyleyemeyeceğini bildiren bir pusula gönderdi dersin orta yerinde. Eeee, merak... Her kedinin baş belası! Dersin bitimini bekleyemeden sordum, cevap yok, ders bitti, tenefüs oldu. Peşinden koşturuyor, "Olmaz da olmaz..". Allahım, delireceğim meraktan, o söylemedikçe, merakım arttı, tamam sen söyleme, ben tahminlerde bulunayım, diyorum... Yok, olmaz da olmazz... Allahım bütün günü aç ciğerci kedileri gibi peşinde geçirdim. İnat bu ya, nuh diyor peygamber demiyor.
Bir ara aklıma cin bir fikir geldi. Ertesi gün, ilk dersin ortasında, "Ben vazgeçtim öğrenmekten senin haberini ama bu sabah serviste bir haber aldım, işte sen bunu öğrenmezsen sen kaybedersin", diye bir not yolladım. Gözleri açıldı hemen. Oynar mısın sen benimle, başladım kedinin fareyle oynadığı gibi onunla oynamaya. Sana onu ısmarlayayım, bunu alayım, haftasonu sinemaya götüreyim... Bende cevap yok. Tamam dedi, anlaşalım, ben öğrendiğimi sana söyleyeceğim, sen de bana söyle.

"Wallahi, niteliğine göre değerlendireceğim", dedim ama içimden de "Eyvahi şimdi ne söyleyeceğim", diyorum. Ne uydursam??? Kolay da değil, ya ben seni kandırdım desem? Olmaz, diri diri doğrar beni... E o zaman, "Yaz kızım", dedim. Anlattı da anlattı ama dinleyemiyorum ki, kafamın içinde küçük kadınlar tartışıyor yazacakları hikaye hakkında. Dikkatimi ona veremiyorum. Neyse bitti, "Hadi bakalım, sıra sende", dedi. Amaaaan, tartışmaları bitmedi ki... Spontan olmak lazım. "Bizim serviste, tam senin hayallerindeki gibi bir çocuk var. Şöyle yakışıklı, böyle uzun saçlı, şöyle bilmem ne... Senden hoşlanıyormuş, şöyle görmüş, böyle duymuş...", nassıl yazıyorum, bir yandan da kendime şaşırıyorum. Neyse, bitti hikaye... Kompozisyondan geçmeyi garantiledim en azından o sene.

E iyi, bu kadar anlattın, hangisi demez mi? Hah, buyur burdan yak!!! Yazarken iyiydi, bari olası bir tipi anlatsaydın. Yok öyle bir çocuk. Nerden bulacağım, hem de bizim serviste... Allahım, nasıl çıkacağım ben bu iin içinden... Neyse unutur, dedim, unutmuyor, ayakları yerden kesildi. Haydaaa... Ayıkla pirincin taşını... Sonra bir sabah servise bir bindim, aman yarabbi, anlattığım çocuk karşımda. Haydaaaa... Hiç görmemiştim ben bunu?? Nereden çıktı... Şimdiki gibi çekim yasası bilmem, Kehanet bilmem... Mucize dedim, aranan kan bulundu. Sorum bizim servisin muhtarına, kendisi en meraklı arkadaşımız olur, ha, öğrendim tabi, dedi, "Babasının tayini çıkmış, onu da bizim okula nakletmişler". İnanılır gibi değillllll... Aklım yerinden oynadı. İçim içime sığmıyor. Öğle tenefüsünde pat karşımızda, (tostunu yemiş bizim kızı bekliyor) - hayır- sınıfındakilerle takılıyor. Bizim kızı dürttüm, bak dedim, yeni prensin işte bu... Gözleri yuvalarından oynadııı... Aman yarabbi, nereden bulmuşum da, nasıl görmemiş de... Dedim, görmezsin tabi, daha yeni o... Tayin meselesi...

Ve bunlar tanışıp, gerçekten de aşık oldular. uzun bir süre de ciddi mutluydular, sonrası malum... Lise aşkı, üniversite ve vedalar... vs.

Ama bu yazıyı okurken beynimin kıvrımlarından fırladılar. İster Gerçekleşebilen Kehanetler deyin, ister şans deyin, ister çekim yasası deyin, o çocuğun gelişi beni kurtardı.

Sonradan yazdığımı itiraf ettim elbette, onu gösterdikten sonra, üstelik o gelmeden mutluluğunu getirdiğim için de böbürlendim bi güzel, zeytinyağı gibi üste de çıktım. Allahtan aklına, eee bu bitti, şimdi yenisi yaz demek gelmedi.

Ya bak bu benim de hiç aklıma gelmemişti. Gelseydi şimdi böyle mi olurdum acaba???

Gerçi, dur bakalım... Hayat uzun, ben daha gencim değil mi??? Hayırlara vesile olsun, bunun da bana hatırlatılmasında mutlaka bir sebep vardır. Ben bu konu üzerinde biraz düşüneceğim müsadenizle..

Okuyanlara sevgilerrr!!!

Umarım her şey en mutlu olacağın şekilde çözümlenir.
Alt 16-01-2011, 02:56 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
36 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşe_89 is an unknown quantity at this point

çok çok anlamlı bı yazı defalarca okudum
menekşe_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2011, 08:55 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
menekşe_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok çok anlamlı bı yazı defalarca okudum
Beğenmene sevindim, teşekkürler.
Alt 04-02-2011, 08:47 PM   #9 (permalink)
Teğmen

mahperinin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 225
31 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mahperinin is an unknown quantity at this point

merhabalar.yazı gerçekten çok etkileyici ve okurken ben de puzzle tamamladım resmen kendimde. yalnız ben bu çekim yasası hakkında pek bilgi sahibi değilim. nerden başlamalıyım?
hangi kitabı önerirsiniz?

paylaşım için çok teşekkürler.
mahperinin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2011, 09:21 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

hadi bir başlık açıp kendi kendini gerçekleştiren kehanetler üretelim!!

evet... görüyorum...bu sene içinde yeniden aşık oluyorum... çok çok çok aşık hem de.. ayaklarım yerden kesiliyor.. bana tüm acıları, yaşanmışlıkları unutturacak yeni bir aşk görüyorum.. bakıyım... vallahi de görüyorum! =))
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks