Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

aklıma çok hoş bşr fikir geldi serisi ---2---yeni !

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası aklıma çok hoş bşr fikir geldi serisi ---2---yeni ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar; eğer kabul ederseniz bu bölümde şöyle bir şey yapalım diyorum. Bildiğiniz gibi hayatımızda sürekli tekrar eden olaylar vardır.Ve bizler bunun nedenini bulamaz isek bu olaylar kısırdöngüye girer;ve daha ileriye atılım yapamayız. Hayatımızda sürekli tekrar eden çözemediğmiz olayları paylaşım,ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

aklıma çok hoş bşr fikir geldi serisi ---2---yeni !

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-10-2010, 03:01 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
98 Mesajinıza toplam 693 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yagmur7 will become famous soon enoughyagmur7 will become famous soon enough
Standart aklıma çok hoş bşr fikir geldi serisi ---2---yeni !

Merhaba arkadaşlar;

eğer kabul ederseniz bu bölümde şöyle bir şey yapalım diyorum.

Bildiğiniz gibi hayatımızda sürekli tekrar eden olaylar vardır.Ve bizler bunun nedenini bulamaz isek bu olaylar kısırdöngüye girer;ve daha ileriye atılım yapamayız.

Hayatımızda sürekli tekrar eden çözemediğmiz olayları paylaşım,ve hep birlikte sorular sorarak,yorumlar yaparak nedenini bulalım diyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-10-2010, 03:05 PM   #2 (permalink)
Teğmen

98 Mesajinıza toplam 693 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: aklıma çok hoş bşr fikir geldi serisi ---2---yeni !

hayatımdan şu an için aklıma gelen ilk örneği vereyim hemen.

benim her olayı ciddiye alan bir yapım var;geleceği çok fazla düşünürüm. Hatta bazen olayları gözümde öyle büyütürüm ki kendimi hasta edecek kadar.

karşıma,hep benim zıttım insanlar çıkıyor;yani gamsız,olayları ciddiye almayan,sorumsuz... sizce bunun nedeni ne olabilir?
Alt 16-10-2010, 05:23 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
altın saçlı kız will become famous soon enoughaltın saçlı kız will become famous soon enough

Sevgili yagmur 7 Kuantum alanında her şey zıttıyla vardır.Bize aynalık yapmaları için ,bu insan neden karşıma çıktı diye sor? Çünkü hiç bir şey nedensiz olmaz.Sana bir şey öğretmek için girmiştir hayatına.Mevlan ve şems gibi, Sevgiyle kal ......
altın saçlı kız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2010, 06:32 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about

misafirliklere giderken yada yakin yerlere, oraya buraya vs., esim ve ben yuruyerek gideriz... ben gayet rahat, sakin yururum, esim ise, kosturan varmis gibi hizli yurumek ister.. gidene kadar ben yavaslaaa, o hadi hizlan yaa der..
5 yildir bi rayina oturtamadik yaaaa....
Alt 16-10-2010, 10:24 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
matri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
misafirliklere giderken yada yakin yerlere, oraya buraya vs., esim ve ben yuruyerek gideriz... ben gayet rahat, sakin yururum, esim ise, kosturan varmis gibi hizli yurumek ister.. gidene kadar ben yavaslaaa, o hadi hizlan yaa der..
5 yildir bi rayina oturtamadik yaaaa....
sa nırım en güzel birbirinize uyum sağlayarak orta yolu bulmak ne yavaş ne hızlı :)
Alt 16-10-2010, 10:46 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about

sagol yagmur7. amaaa nerdeeeee :))

bunu okuyan arkadaslar simdi dusunun, hayal edin..
komsuya gidiceksiniz, 13 dk.lik yol...
cevreyi inceleyerek yuruyorsunuz, insanlari gozluyorsunuz, bazisi mutlu, bazisi huzunlu, bazisi tel ile konusuyo, ama inaninki cogunluk, basi onunde, cogunluk agzinda sigara.... hanimlar tiknaz, gobekli, erkekler tiknaz gobekli. ama cok guzel bayanlar ve yakisikli beylerde yok degil yanii.. parkta oturmus insanlar var, hatta uzanmis olanlar.. lisesi ogrenciler, erkekler gomlekler pantolon disinde, kravat sarkik, kizlar gomlekler disarda, saclar daginik... arabalar korna calmadan yol almayi bilmiyor... hafif bati muzigi bitmis, hala ibrahim :P
13 dk yolda bakin neler gordum :))) hizli edenler bence yukaridaki yazdiklarimin icinde gizli :) ben yavas gitmeyi cevreyi incelemeyi,basimi onume eymemeyi seviyorum arkadas :))))
Alt 17-10-2010, 12:03 AM   #7 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

Alıntı:
matri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sagol yagmur7. amaaa nerdeeeee :))

bunu okuyan arkadaslar simdi dusunun, hayal edin..
komsuya gidiceksiniz, 13 dk.lik yol...
cevreyi inceleyerek yuruyorsunuz, insanlari gozluyorsunuz, bazisi mutlu, bazisi huzunlu, bazisi tel ile konusuyo, ama inaninki cogunluk, basi onunde, cogunluk agzinda sigara.... hanimlar tiknaz, gobekli, erkekler tiknaz gobekli. ama cok guzel bayanlar ve yakisikli beylerde yok degil yanii.. parkta oturmus insanlar var, hatta uzanmis olanlar.. lisesi ogrenciler, erkekler gomlekler pantolon disinde, kravat sarkik, kizlar gomlekler disarda, saclar daginik... arabalar korna calmadan yol almayi bilmiyor... hafif bati muzigi bitmis, hala ibrahim :P
13 dk yolda bakin neler gordum :))) hizli edenler bence yukaridaki yazdiklarimin icinde gizli :) ben yavas gitmeyi cevreyi incelemeyi,basimi onume eymemeyi seviyorum arkadas :))))
sevgili matri bence hanımların yapması gereken daha fazla işleri olduğu için(çoçuk varsa yattı-kalktı uyudu-uyandı derdi yemek derdi ütü çamaşır asma v.s sorumlulukları olduğu için hep bir telaş bir koşuşturma modundalartabii sizin etrafa bakma sorumluğunuz daha ağır dimi beylerbu açıdan baksan eşinde haklı görürsünhele ben daha vahimim bu konuda çok hızlı hareket eden bir yapım var geçenlerde eczacımız şöyle dedi--kızım sen koşmadan da yürüyebiliyor musun?gerçekten merak ediyorum--dedi...bende gülümsedim ve içimden---tabii bey amca evde hasta annem varken babam kardeşlerim kedim evde yemek için beni beklerken uçmadığıma dua etdedim içimdennnn
Alt 17-10-2010, 12:32 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

valla sende haklisin :)))
Alt 17-10-2010, 12:37 AM   #9 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
yagmur7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatımdan şu an için aklıma gelen ilk örneği vereyim hemen.

benim her olayı ciddiye alan bir yapım var;geleceği çok fazla düşünürüm. Hatta bazen olayları gözümde öyle büyütürüm ki kendimi hasta edecek kadar.

karşıma,hep benim zıttım insanlar çıkıyor;yani gamsız,olayları ciddiye almayan,sorumsuz... sizce bunun nedeni ne olabilir?

o insanları istemeidğini söylemeyi bırakıp neyi istediğini söylemye başla ..belki sana bu kadarda ciddiye alınmadanda yaşanır demek istiyorlardır..belkide kendini sevmen sorumluluk duygunu taktir etmen için zıttın gösteriliyordur..bence kendinle gurur duyman için kendini onaylanman için mesaj olabilir..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 12:40 AM   #10 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

ben hep çok yaklaşıyorum elimle değecek kadar son anda aksilik çıkıyor..en son ki örneği veriyim otelde tatil için yerimiz ayırılmıştı başakası gitti bizim yerimizze..iş başvusu için baktığım yerlerde ya bir yaşla kaçırıyorum ya bir iki puanla..hep ramak kalmışken elimden kayıp gidiyor..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks