Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614936)

frezya 07-03-2011 05:20 PM

Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Sınava eve yakın bir okulda girmek istiyordum,Geçen sene şehrin nerdeyse en uzak okullarında girmiştim.Bir süre önce inşallah bu sene şu şu okulda sınava girerim demiştim.Bugün giriş belgemi alınca istediğim okulda sınava gireceğimi öğrendim.Unutmuştum bile öyle bişey dilediğimi.Okuyunca hatırladım.Yİne söylüyorum çekim yasası harikasın...

senarist 07-03-2011 07:18 PM

ya ben kendime hayalimdeki arkadaşları bulmak istiyorum.geçen nisandan beride baya bir uğaştım.hayalimdeki arkadaş profillerini tek tek çıkardım ve hepsini teker teker bir şekilde buldum.birini geçen yıl nisanda,diğerini ağustosta,öbür ikisinide ekimde.şimdi 3 tane profil kaldı elimde.ayrıca sevmediğim insanlar bir şekilde hayatımdan çekti gitti.şu anda çevremin %65-70'i tam istediğim gibi.Neyse 3 tane daha arkadaş çekmek istiyorum kendime.ama geçen sene ne yaptım ettimde çektim onları hiçbir fikrim yok.şimdi bu hayatıma çekeceğim 3 insanda benim için gerçekten çok önemli.bunun için bilen biri varsa eğer bir teknik söylesin lütfen çünkü temmuz-ağustosa kadar kesin bulmak istiyorum.

bussraster 14-03-2011 07:29 PM

evet inanıp unuttuğunda daha kolay akıyo enerji ama son zamanlarda unutmayı beceremiyorum. hayalimdeki ev sürekli gözümün önünde. ben olucağına hatta olduğuna inanıp unutmak istesemde düşüncemi durdurmaya çalışsamda görüntü geliyo gözümün önüne. istemsiz yani. takıntım oldu. şüpheyi kovuyorum içimdennnnn8977

papatya75 14-03-2011 07:53 PM

hayalinizin gerçekleştiğini yanınızda bir arkadaşınız varmış da ona anlatıyor gibi imgeleyin. ben bunu yaşamıştım evimi almadan önce. tam da istediğim gibi. doğu batı cepheli.evi aldıktan sonra dedim ben bunu hatırlıyorum. ben tarif etmiştim.teşekkür ederim evrene..

house 14-03-2011 08:35 PM

Arkadaşlar nette bir video izledim Thoughts become things diye bir seminer veriyolarmış amerikada kişisel gelişim üzerine düşünceleriniz maddeye dönüşür hakkında ordaki adamda diyoki istediğiniz şeyi nereye baksanız görceksiniz aklınıza kazınacak, e şimdi dile ve unut kuralıda var valla benimde kafam karışık bu konuda, bende bütün gün istemsizde olsa hayallerimi izlerken buluyorum kendimi, unut derken sanırım çok üstüne düşersen bi süre sonra aklına şüphe tohumları ekilir bunun için sakıncalı sonra amerikaya yerleşen biarkadaşım var o seminerlerden birine katılmış ve sistemin inanılmaz faydasını gördüğünü 3 hafta içinde istediklerini elde ettiğini anlattı bu konuda kafam çorba oldu benim yahu :))))

bussraster 14-03-2011 09:50 PM

Alıntı:

house Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 793220)
Arkadaşlar nette bir video izledim Thoughts become things diye bir seminer veriyolarmış amerikada kişisel gelişim üzerine düşünceleriniz maddeye dönüşür hakkında ordaki adamda diyoki istediğiniz şeyi nereye baksanız görceksiniz aklınıza kazınacak, e şimdi dile ve unut kuralıda var valla benimde kafam karışık bu konuda, bende bütün gün istemsizde olsa hayallerimi izlerken buluyorum kendimi, unut derken sanırım çok üstüne düşersen bi süre sonra aklına şüphe tohumları ekilir bunun için sakıncalı sonra amerikaya yerleşen biarkadaşım var o seminerlerden birine katılmış ve sistemin inanılmaz faydasını gördüğünü 3 hafta içinde istediklerini elde ettiğini anlattı bu konuda kafam çorba oldu benim yahu :))))

956k956k işte bu benim için harika bi haberr!!!!! istediğim şeyin gözümün önünden silinmediğini söylemiştimm bayıldım bu habere yaaskan67

yelda_k 15-03-2011 12:53 PM

evrene isteklerimii gönderiyıorumm.

bugun çok tehlikeli biyerde çalışıorum can guvenliğimde yokk :(

burdan bugunn şube mudurnun aradığınıı yarınn gitmiceksin orraya dediğinii duymayı seçiyorumm...

öle guluorumkii aragındaa .sonsuz şükür ediyorumm .

ey allahım ne olurr istediğim şekilde olsunnn .

guvenli biyere gideyimm
ne olurr suan buna okadr çok ihtiyacım varkiiiiii

bussraster 15-03-2011 02:34 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 793291)
evrene isteklerimii gönderiyıorumm.

bugun çok tehlikeli biyerde çalışıorum can guvenliğimde yokk :(

burdan bugunn şube mudurnun aradığınıı yarınn gitmiceksin orraya dediğinii duymayı seçiyorumm...

öle guluorumkii aragındaa .sonsuz şükür ediyorumm .

ey allahım ne olurr istediğim şekilde olsunnn .

guvenli biyere gideyimm
ne olurr suan buna okadr çok ihtiyacım varkiiiiii

inşallahhhh en kısa zamanda isteğin kapını çalar.::)

benimse bugün 'kronik' isteklerimin yanı sıra bir de bir fincan kokulu türk kahvesi varry789

yelda_k 15-03-2011 02:39 PM

Alıntı:

bussraster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 793306)
inşallahhhh en kısa zamanda isteğin kapını çalar.::)

benimse bugün 'kronik' isteklerimin yanı sıra bir de bir fincan kokulu türk kahvesi varry789

en kolayıı ooo bir fincan kokuluu Türk kahvesiii nedirkii..

desenki bana seni ordan alıcaklarr ama Türk kahvesini bulanın kemiklerini getireceksin onu bile getiririm inan bana

bussraster 15-03-2011 04:45 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 793310)
en kolayıı ooo bir fincan kokuluu Türk kahvesiii nedirkii..

desenki bana seni ordan alıcaklarr ama Türk kahvesini bulanın kemiklerini getireceksin onu bile getiririm inan bana

yeldacım hangi işte çalışıyosun bilmiyorum ama sen arasan müdürünü içinde olduğun durumu açıklasan. kahveye işleyen yasa iş ilişkilerinede işler. hani büyük küçük demiyoduk ;) bugün olmaz yarın olur. olumsuz düşünmeesadanim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:21 PM.