Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463603)

prenses1 04-02-2010 11:10 PM

Cevap: benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural

harikasınız beeşinci kuralı sabırsızlıkla bekliyorum iyi ki varsınızO0

Sultan 05-02-2010 01:43 PM

5.kural
endişelenmek yerine güvenmek
endişelenmek istemek konusuna negatif etki yapan inanç kalıplarının başka biçimidir.doğru isteyebilmek için endişelerimizi beslememiz gerekir.zira endişe isteğimizin yerine gelmeyeceğine dair inançtır.
Endişe çok net bir istektir.eğer kendimizi sınırlandırmaya karar verirsek aynen bu sınırlandırmaları yaşarız.korkulu düşüncelerimizle kendi dileğimizi frenleriz.eğer bu şimdi olmazsa o zaman ne yaparım şeklindeki bir düşüncenin arkasında yatanda endişedir.dileğimizin yerine geleceğinden emin olsaydık o zamanda kaygımız olmazdı.çoğu insan ben bunu o kadar çok istedim yine olmadı böyle olacağını zaten biliyordum der.ama siz istemenin sizde işe yaramayacağından emindiniz .bu inancınızı da isteğiniz ile aynı anda gönderdiniz.ve isteğinizin tüm enerjisini yok ettiniz.genellikle başarısız olmakta daima başarılı oluruz.başarıya inanmayan başarılı olamaz.şüphe isteğinizin iptal edilmesi gibi bir şeydir.şüphe aksini istemek gibi bir şeydir.
Doğru istemek konusunda başarılı olmanın diğer önemli noktası da bu konu hakkında konuşmamaktır.isteğiniz gerçekleşene kadar hiç kimse ile bu konuyu konuşmayın.konu hakkında konuşmak kendi dileğinizi zayıflatır.bir kaç alaycı veya hor gören söz bizi isteğimizden bazen vazgeçmeye kadar götür.alıntı.
Ben dileğimi istedikten sonra olacak mı olmayacak mı diye asla endişelenmem.bilirim ki dileğim bana gelmek üzere yolda.ben kendimden emin bir şekilde beklerim.ve her sabah uyandığımda bu gün harika bir gün ve bütün güzel olayları sürprizleri hayatıma bir mıknatıs gibi çekiyorum derim.bütün güzelliklerle beraber mutlu ve sevgiyle kalıny789

ankhca 05-02-2010 02:46 PM

Çok teşekkürler emeklerinin karşılığını misli misli almanı diliyorum.

alara333 05-02-2010 11:08 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583006)
5.kural
endişelenmek yerine güvenmek
endişelenmek istemek konusuna negatif etki yapan inanç kalıplarının başka biçimidir.doğru isteyebilmek için endişelerimizi beslememiz gerekir.zira endişe isteğimizin yerine gelmeyeceğine dair inançtır.
Endişe çok net bir istektir.eğer kendimizi sınırlandırmaya karar verirsek aynen bu sınırlandırmaları yaşarız.korkulu düşüncelerimizle kendi dileğimizi frenleriz.eğer bu şimdi olmazsa o zaman ne yaparım şeklindeki bir düşüncenin arkasında yatanda endişedir.dileğimizin yerine geleceğinden emin olsaydık o zamanda kaygımız olmazdı.çoğu insan ben bunu o kadar çok istedim yine olmadı böyle olacağını zaten biliyordum der.ama siz istemenin sizde işe yaramayacağından emindiniz .bu inancınızı da isteğiniz ile aynı anda gönderdiniz.ve isteğinizin tüm enerjisini yok ettiniz.genellikle başarısız olmakta daima başarılı oluruz.başarıya inanmayan başarılı olamaz.şüphe isteğinizin iptal edilmesi gibi bir şeydir.şüphe aksini istemek gibi bir şeydir.
Doğru istemek konusunda başarılı olmanın diğer önemli noktası da bu konu hakkında konuşmamaktır.isteğiniz gerçekleşene kadar hiç kimse ile bu konuyu konuşmayın.konu hakkında konuşmak kendi dileğinizi zayıflatır.bir kaç alaycı veya hor gören söz bizi isteğimizden bazen vazgeçmeye kadar götür.alıntı.
Ben dileğimi istedikten sonra olacak mı olmayacak mı diye asla endişelenmem.bilirim ki dileğim bana gelmek üzere yolda.ben kendimden emin bir şekilde beklerim.ve her sabah uyandığımda bu gün harika bir gün ve bütün güzel olayları sürprizleri hayatıma bir mıknatıs gibi çekiyorum derim.bütün güzelliklerle beraber mutlu ve sevgiyle kalıny789

5. kural çok qüzelmiş aynen bana uyuyor teşekkürler bengusu iyi ki varsınactionsmile

ankhca 08-02-2010 04:34 PM

Altıncı kuralı sabırsızlıkla bekliyoruz Bengusu teşekkürler.

cadi_bm 08-02-2010 05:05 PM

Süpersin Bengüsu956k956k çok faydalı ellerine sağlık25889

naz78 09-02-2010 09:16 AM

süpersin çokkk tşkrler

cadi_bm 09-02-2010 10:17 AM

Diğer kuralları da sabırsızlıkla bekliyoruz 956k956k956k

_pretty_ 09-02-2010 10:23 AM

gerçekten çok faydalı,yaptığım hatalardan biri de bu.teşekkür ederim bengusu çok teşekkürler....

Sultan 09-02-2010 11:59 AM

Alıntı:

alara333 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583126)
5. kural çok qüzelmiş aynen bana uyuyor teşekkürler bengusu iyi ki varsınactionsmile

Alıntı:

ankhca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583536)
Altıncı kuralı sabırsızlıkla bekliyoruz Bengusu teşekkürler.

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583542)
Süpersin Bengüsu956k956k çok faydalı ellerine sağlık25889

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583671)
süpersin çokkk tşkrler

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583692)
Diğer kuralları da sabırsızlıkla bekliyoruz 956k956k956k

Alıntı:

serpilb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583694)
gerçekten çok faydalı,yaptığım hatalardan biri de bu.teşekkür ederim bengusu çok teşekkürler....

hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınızy789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:57 AM.