Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463603)

ankhca 31-01-2010 11:01 PM

Cevap: benim dileklerimi bosnusuyla gerçekleştiren 7 kural

Bende bengusu nerlerde kaldı diye düşünmeye başlamıştım arkası yarın gibi oluyor ama beklemekde güzel emeğine sağlık sende iyiki varsın çok teşekkürler

Sultan 31-01-2010 11:05 PM

hepsini birden verince uzun oluyor ve çoğu arkadaş uzun olduğu için okumadan geçiyor.her kes okusun ve faydalansın istedim sevgiyle mutlu kalıny789

ankhca 31-01-2010 11:32 PM

Doğru bir karar ben acıkcası ilgimi çeken konularda o an kendimi veremiyorsam kopyalayıp sonra okuyorum es geçmişliğimde olabiliyor herkese faydası olması için gösterdiğiniz özen takdire şayan tebrikler.

dincherr 01-02-2010 10:35 AM

teşekkür ederiz. devamı ne zaman??:)

derya88 01-02-2010 01:45 PM

teşekkürler canım benimmm

vitamin61 02-02-2010 11:08 AM

Bazı uygulamalarım başarılı olmayınca soğumaya başladım:(

srkn54 02-02-2010 01:18 PM

Teşekkür ederiz bengusu hanım :)

En yakın zamanda 3.kuralı bekliyoruz

Sultan 02-02-2010 07:59 PM

Alıntı:

ankhca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582195)
Doğru bir karar ben acıkcası ilgimi çeken konularda o an kendimi veremiyorsam kopyalayıp sonra okuyorum es geçmişliğimde olabiliyor herkese faydası olması için gösterdiğiniz özen takdire şayan tebrikler.

Alıntı:

dincherr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582213)
teşekkür ederiz. devamı ne zaman??:)

Alıntı:

derya88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582233)
teşekkürler canım benimmm

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582328)
Bazı uygulamalarım başarılı olmayınca soğumaya başladım:(

Alıntı:

srkn54 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582341)
Teşekkür ederiz bengusu hanım :)

En yakın zamanda 3.kuralı bekliyoruz

hepinize teşekkür ederim iyi ki varsınızy789

Sultan 02-02-2010 08:00 PM

3.kural
doğru istemenin turbosu
teşekkür etmek
isteğinizi kağıda döktükten sonra talebinizi teşekkür ile bitirmeliyiz.teşekkür ederken hayatımızda yolunda giden şeyleri incelemeye başlarız.gözümüzü her gün başımıza gelen harika olaylara çeviririz.dikkatimizi ve takdirimizi bunlara veririz.bu şekilde hayatımızda inanılmaz çok şeyin mükemmel ve yolunda olduğunu görürüz.şimdiye kadar oluşmuş olan ne kadar çok şeyi olağan kabul ettiğimizi ve dikkatimizi henüz düzgün gitmeyen pek az şeye ne kadar çok yoğunlaştığımızı görürüz.sürekli eksiklerimize odaklanmak zenginliklere bakışımızın önünü kapatır.belkide negatifliklere çok fazla bakmaktayız yada başkaları ile mukayeseli yaşamaktayız.bu mukayese bile inlanları çoğu zaman mutsuz eder.minnettarlığı hissedin.şükretmek sayesinde güzellikler çoğalır.dikkatimizi nereye yöneltirsek oraya enerji veririz.şükretmenin ana düşüncesi sadece kendimizi evren ve hayatın akışı ile birleştirmek değilaynı zamanda arzu ettiğimiz olayı şimdiki zamana çekmektedir.teşekkür ettiğimiz anda dileğimiz duyulmuş ve şimdiden beyan edilmiş olur.zira teşekkür etmek dileğimizi şimdiki zamana çeker.dilemenin ve dua etmenin enerjileri birbirine çok benzer.her iki durumdada yüksek merciye hitap eder bir çözüm isteriz.her ikisindede amin vaya teşekkür diyerek dileğimizi mühürler ve kapatırız.
alıntı
teşekkür ederek hayatımıza tüm güzellikleri çekip dileğimizi mühürleyelim.
sevgiyle mutlu kalın.iyi ki varsınızy789

vitamin61 02-02-2010 08:13 PM

aklı inandırmayı sabırsızlıkla bekliyorum bengusucuğum onu da bugün versen...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:30 AM.