Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   yeni yıl hediyesi.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=46066)

blue jaloon 05-01-2009 10:38 PM

canim arkadaslarim uzun zamandir issizdim ayni zamanda sikintida idim zaman zaman hayalini kurardim isim olsa para kazansam diye baktim olmayacak iside düsünmemeye basladim.sene basindan beri istek defteri actim kendime schamanicin ögrettigi gibi yazdim bugün is haberi geldi isin ilginci daha önce iki kez basvurup red cevabi aldigim yerle anlastim
canlarim yani kalbinizden dökülenleri günlük yaziyorsunuz gerisi geliyo düsünmeyin nasilsa oluyo:))

alestason 06-01-2009 07:51 PM

paylaştığın için teşekkürler blue jaloon.bende yazıyorum isteklerimi ama unutmak pek kolay olmuyor tahmin edeceğin gibi.helede söz konusu uzun süren işsizlik olunca :)
seni tekrar kutluyorum.

ışıkk 06-01-2009 08:07 PM

sevgili alestason, seni çok çok iyi anlıyorum.valla bu ara düşüncelerime sözlerime o kadar dikkat ediyorum ki buraya bile yazamıyorum iş olayındaki olumsuz sürecimi.:)hani ne kadardır arıyorum falan:) kurallardan biride sözlere dikkat etmek ya ondan.şu ara öyle konsantre olmalıyım ki bu konuda oldurmalıyım.hatta oldu bile:)

hatta olumlama da yazayım - ben şuan istediğim o pozisyonda çalışıyorum ve işimde çok başarılıyım:)

bir de şu iş konusunda salıvermeyi yapsam.işte tamamlanıcak.yaparım ama. yaparız yanii.:)

sevgiler.

alestason 06-01-2009 08:19 PM

çok teşekkür ederim ışık harikasın.çok istiyoruz biz elbette olur.biliyormusun senin bahsettiğin gibi uzun uzun yazdım dün küçük kağıtlara isteklerimi yazdım ve unuttum biliyormusun ya çok fazla şey yazdığım için unuttum bundan tam emin değilim ama unuttum :) tıpkı söylediğin gibi sahip olduğum şeyler için şükrederek teşekkür ederek yazdım.ve bunu senin sayende yaptım çok teşekkür ederim.çalışmalarını benimle paylaştın sen harikasın saol.

ışıkk 06-01-2009 10:47 PM

Alıntı:

alestason Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 208991)
çok teşekkür ederim ışık harikasın.çok istiyoruz biz elbette olur.biliyormusun senin bahsettiğin gibi uzun uzun yazdım dün küçük kağıtlara isteklerimi yazdım ve unuttum biliyormusun ya çok fazla şey yazdığım için unuttum bundan tam emin değilim ama unuttum :) tıpkı söylediğin gibi sahip olduğum şeyler için şükrederek teşekkür ederek yazdım.ve bunu senin sayende yaptım çok teşekkür ederim.çalışmalarını benimle paylaştın sen harikasın saol.

değerli arkadaşım ne demek her zaman paylaşırım 956k senin sayende yaptım demişsin ,ne kadar mutlu oldum faydalı olmaya blissy.

sevgiler.

blue jaloon 07-01-2009 02:08 PM

isik ve alestason insallah tez zamanda dilekleriniz olur ben dilediysem olur merak etmeyin:))

alestason 07-01-2009 07:37 PM

harikasın blue jaloon :) teşekkür ederim.birilerinin benim için iyi bir şeyler dilediğini bilmek çok hoş bir duydu.
bende yeni işinin sana çok çok büyük hayırlar getirmesini diliyorum.
umarım hayatınde dahada güzel deneyimler yaşamaya devam edersin ve bunu bizimlede paylaşırsın.
sevgiler....

ebru_li 16-01-2009 04:24 PM

benim için bu yıl çok özel hayatımı yeniden değiştirmeme sebep olan bu siteye çok teşeşkkür ediyorum herşey çok güzel ve yolunda gidiyor biliyorum ve ben çok iyyim istediğim bir insan oldum bu yıl herşeyi ile...

blue jaloon 17-01-2009 12:51 PM

Alıntı:

ebru_li Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 300339)
benim için bu yıl çok özel hayatımı yeniden değiştirmeme sebep olan bu siteye çok teşeşkkür ediyorum herşey çok güzel ve yolunda gidiyor biliyorum ve ben çok iyyim istediğim bir insan oldum bu yıl herşeyi ile...

bundan sonra gecirecegin her sene cok güzel yolunda gider insallah kardes:)

çok_mutlu:) 22-12-2009 12:09 AM

Cevap: yeni yıl hediyesi..

bu yılıda istiyoruz 2010"ada umut dolu cümleleri sizden bekliyoruz shamanic :))umut ışığınızı bu yılada yansıtın lütfen:))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:59 PM.