Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

çekim yasası bir aldatmaca değil

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası çekim yasası bir aldatmaca değil Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bir kaç gün önce , çekim yasasını araştırırken , birden moralimi bozan bir cümle ile karşılaştım.cümleden anladığım şey tam olarak bu: çekim yasası , zenginle fakir arasındaki uçurumun , ileride oluşturacağı zengin fakir çatışmasını önlemek için ve fakir ,ezik toplumların ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

çekim yasası bir aldatmaca değil

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2009, 09:51 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
40 Mesajinıza toplam 321 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elector- is an unknown quantity at this point
Standart çekim yasası bir aldatmaca değil

bir kaç gün önce , çekim yasasını araştırırken , birden moralimi bozan bir cümle ile karşılaştım.cümleden anladığım şey tam olarak bu: çekim yasası , zenginle fakir arasındaki uçurumun , ileride oluşturacağı zengin fakir çatışmasını önlemek için ve fakir ,ezik toplumların ,teskin edilmesi için ileri sürülen bir aldatmacadır .amaç zengini dokunulmaz kılmak...
başlarda beni çok etkilemişti bu düşünce..aptal durumuna düşmüş gibi hissettim.
sizin fikirleriniz neler arkadaşlar ??

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

elector- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2009, 10:10 PM   #2 (permalink)
roxie
Guest

Standart Cevap: çekim yasası bir aldatmaca değil

Bunu ben yazmıştım bu foruma.. çekim yasası diye bir şeyin varlığına inanıyorum ama the secret isimli kitapta gerçekten de bunun ideolojik amaçlarla kullanıldığını düşünüyorum.. Pozitif düşünmek insana mutluluk, huzur getirebilir ama ben para getireceğinden şüpheliyim açıkçası... "Dünyanın %1 neden en zengin çünkü onlar çekim yasası sırrını biliyorlar..." Ben Amerika olsam bu sırrı dünyayla asla paylaşmazdım! The Secret'ı da asla best seller yapmazdım! Kriz de mi çekim yasası yüzünden çıktı yoksa? :)

Bu kadar basitlik Marx'ı Engels'i geçtim Adam Smith'i bile siler atar... Yok artık da dedirtir... =)

Nasıl Kuran'da önce elinizden geleni yapın, gerisini Allah'tan dileyin deniliyorsa çekim yasası için de bu geçerli.. Düşünce gücüyle maddi açıdan zengin olan birini görürsen haber ver :) Ama manevi açıdan zenginleştiriyor.. Umutların, hayallerin varlığını hatırlatıyor insana... İçinde yaşadığımız dünyanın caddelerden, sokaklardan, işyerlerinden ibaret olmadığını, devamlı genişleyen ve muazzam bir sisteme sahip bir evrende bulunduğumuzu hatırlatıyor... Bu bile yetiyor bazen insana. Forumda benim yazdığımı mı okudun bilmiyorum ama ekşisözlükte de bu tarz eleştiriler fazlaca yöneltilmişti. Benim yazdığımı okumadıysan tekrar söyleyeyim The Secret yerine Tanrılar Okulu'nu tavsiye ederim. Her sayfasında aynı cümleyi farklı sözcüklerle anlatan bir kitaba para vermemiş olursun en azından.
Alt 11-05-2009, 10:19 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point

Sana katılmıyorum roxıe.Fıkrıne tabıkı saygım sonsuz.Ikı gun onnce aklımdan rastgele bırsey ıstedım .Ve bugun elımde hatta suan ona bakıyorum.İnanılmaz degısık bır yolla oldu cok sasırdım.Ben ıstedıgım bır ıs hayal ettım ve sımdı daha da ıyısınde calısıyorum.Bunun gıbı olumlu olumsuz sayısız sey yasıyorum.Olumsuzları cekmesem daha ıyı tabı ama arada kaynıyo.Calısıyorum ustunde.Bnce cekım yasası gercek.Ben herseyı kabul eden ozumseyen bırı degılım aylardır dusunup yazılar okuyorum ve artık gercekten ınanıyorum.Bılmıyorum basarılı olan ınanan arkadaslar cok guzel seyler yasadılar.Darısı basımıza sırada cok ıstegımız var
sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2009, 09:27 PM   #4 (permalink)
Teğmen

40 Mesajinıza toplam 321 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

okuyorum okuyorum okuyorum, her yerde okuyorum, ama bulundugu mevkileri haketmeyen ve gerçekte başarısız insanların başarılarını açıklayabilmenin tek yolu bu sır işte..çekim yasası...yoksa başka bir açıklama bulamıyorum, düşünün bulundugu makamı mevkiyi hak etmeyen o kadar çok insan var ki bu dünyada..onlar en çok isteyenler..hepsi bu..akıl , yetenek , sadece bir derece..ama içten enn içten dilemek istemek ,işte anahtar bu olmalı..
Alt 28-05-2009, 01:54 PM   #5 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

sanırım çekim yasası yanlış anlaşılıyor...

kiç kimse, düşünün ve isteyin sonra oturun aşağı istediğiniz olacak demiyor ama bir çok kişi böyle anlıyor... bekleyin bekleyin olur..... ???

çekim yasasında da bir sebep sonuç ilişkisine benzer bir süreç vardır......

örneğin bir çok arkadaşımız burada da bizlerle paylaştığı gibi iş konusunda çekim yasasını çalıştırmayı başardılar... peki bu kişiler evde durup dururken , " aaa dur ya ben bi iş isteyeyim de işim olsun" mu dedi ? hayır
önce iş başvurusunda bulundular ve çok istediler ... hepsi bu....

ortada bir eylemde var... sana düşen eylemi yap + çok iste + hayal et ( imgele ) ve bekle = çekim yasası

fakirler ne yazıkki fakir olarak kalıyor bu doğru, çok özür dileyerek söylüyorum benim bu durumda olan tanıdıklarımın hepsi hayattan kaderden felekten şikayetçi asla olumlu birşeyler söylediklerini düşündüklerini duymadım , görmedim , çekim yasası bu kişiler için asla çalışmayacaktır.tek tesellileri orhan babaları, imparator iboları.......( ne kadar pozitif değilmi :D )

benden bir çekim yasası hikayesi;
2 sene önce... üniversite son sınıftayım.... iyi bir bilgisayar lazım derslerim gereği... bendeki pc yükü kaldırmıyordu artık... internette görüp hayran kaldığım bir laptopu almak istiyordum ama nerdeee o limitte kredi kartım yok nakit zaten yok :D
belki limiti yetecek bir kredi kartım olsa taksitlerini çoook rahat ödeyebileceğim ama yok ....
ben o laptop için ertesi gün büyük bir elektronik mağazasına gittim laptopa baktım dokundum kurcaladım...
o gece uyumadan önce o laptopu hayal ettim sanki benimmiş gibi sanki az önce kapağını kapatmış öyle yatmışım gibi....
ve ertesi gün....
okulun kantininde bir stand , bir bankanın standı öğrencilere kredi kartı dağıtıyor... gittim yanlarına limiti sordum 500 lira dediler, yok ya o limit bir işime yaramz dedim , o sırada kız eğer kefil gösterirseniz 2000 liraya kadar limit verebiliyor banka diyince aklıma amcam geldi ( ankarada sadece amcam var , gurbetteyim yani ) o akşam amcamdan rica ettim sağ olsun imzayı çaktı... başvuruyu verdim... 4-5 gün sonra bankadan telefon geldi şurdaki şubeye gelip kartınız alın diye.... ve kartımı aldım limit tam 2000 lira , laptop ise 1900 lira ve hemen gidip laptopumu aldım 18 ay vade ile :D harçlıklarımlada paşa paşa ödedim parasını.....

sonuç olarak...

ortada bir eylem mutlaka var ...... iste ve bekle mantığı yanlış anlaşılıyor diye düşünüyorum... istemeniz sonucu ortaya çıkacak olan fırsatları eyleme geçirmelisiniz ki çekim yasası çalışsın...

en başta belirttiğim kişilerin eylemi ne ? iş başvurusunda bulunmak

benim örneğimdeki eylem ne ? standın önüne gidip kart başvurusnda bulunmak.

olumlu ve pozitif düşünün imkansızlıkları aklınıza getirmeyin ve böylece yaymış olduğunuz enerji sizi eyleme sokacak durumu ayağınıza serecektir....

bu arada okulda 3 yıldır hiçbir banka kredi kartı standı açmamıştı :D

diğer bir değişle, ben çok istedim ve bekliyorum birazdan havadan kafama istediğim laptop düşecek ve benim olacak , diye birşey yok...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2009, 05:53 PM   #6 (permalink)
Teğmen

dejaa güzel yorumun için tekrar teşekkürler. umutsuzluklar içinde yaşayan insanlar için , gerçekten de çok çekici çok umut verici bir olay bu çekim yasası...ben yabancı bir yazarın sırf fazla kitap satıp yolunu bulsun diye böyle bir fırtınayı kopardığına da inanmakla beraber, gerçekten de üzerinde düşünüldüğünde ben kendim birebir uygulayıp hayatımı yaşantımı başka bir boyuta taşımayı başardım..önceleri böyle bir şeye sadece gülüp geçerdim. ama bu yasa ile tanıştıktan sonra kafamdaki binlerce soru işareti cevabını bulmadı değil.
bu çekim yasası hakkında çok şeyler yazıldı çizildi , ama '' ben bu yasayı çalıştırmayı başardım'' diyenlerin yorumlarının , '' ne yapsam olmuyor, nerde hata yapıyorum ?'' şeklinde yorum yapan kişilere oranla daha fazla olduğunu gördükçe , içimi sevinç kaplıyor..
mantıklı bir açıklama olarak şunu söyleyebiliriz, istediklerini elde etmeyi başaranların üstünlüğü , aklı ilmi beyni parası değil , sadece isteme gücü.. istemekte ısrar etme genişliği.....
çünkü herkes isteyebilir , ama sabırla ısrar edemez..başka bir açıklama bulamıyorum....bu yasa bence Rabbimizin bize bir armağanı .....yarattığı kullarının tüm isteklerini yerine getirtmek için hizmetimize sunduğu bir hazine... ama tabii kullanmayı bilmek lazım...şükretmek şükretmek şükretmek , pozitif olmak , istemek , ve kabul edilmiş gibi davranmak , kim ne derse desin öyle davranmak , sonuca götürür.. selametle kalın
Alt 29-05-2009, 01:21 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

roxie sen çekim yasası olayını anlamamışsın. bence biraz araştır, düşün ve öyle yorum yap arkadaşım.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2009, 09:54 PM   #8 (permalink)
Teğmen

güneşim , evet bence de roxie tam olarak anlamamış, ben de açtığım bu konuda bu tip fikirlerin olduğunu , en azından sırf refah düzeyi düşük toplumların , refah düzeyi yüksek toplumlara düşman olmaması amacıyla böyle bir olayın çıkarılmış olabileceği ihtimalinin de var olduğunu ve bu konudaki siz değerli arkadaşların fikirlerini paylaşmalarını istemiştim... roxie çok uç açılardan bakmış olaya...zaman zaman herkes karamsarlığa düşer, adam smith ya da marx gibi insanların da bu çembere "çekim yasası çemberine " dahil oldukları kesin.. en kuvvetli isteyen , en fazla pozitif düşünen, en yüksek ve sürekli frekansları kesintisiz gönderen kişiler , istediklerini er yada geç elde eder....er ya da geç....bu kişiden kişiye değişir....olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu , güzel bir söz...
Alt 30-05-2009, 03:48 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Water_Nymph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
50 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Water_Nymph is an unknown quantity at this point

hayır elbette degil benimde tereddütlerim vardı ama 2 gün önce 3 hafta önce istedigim sey gerçekleşti hemde tam istedigim sekilde ÇALIŞIYOR artık eminim sadece istemeyi bilmek gerek :)
Alt 08-06-2009, 08:02 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough

sanırım çekim yasası yanlış anlaşılıyor...

kiç kimse, düşünün ve isteyin sonra oturun aşağı istediğiniz olacak demiyor ama bir çok kişi böyle anlıyor... bekleyin bekleyin olur..... ???

şaşırdım kafam karıştı bu aralar zor anlayan hatta hiç anlamayan biri olarak önce iste sonra unut deniyor sonrada

... bekleyin bekleyin olur..... ???

bende nasıl başarılıyım diye seviniyordum öyle bir unutuyorumki şu an bile düşünüyorum neyi unuttuğumu onuda unuttum valla
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aldatmaca, cekim, degil, yasasi