Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz?

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız istediğmiz şeyi hayatımıza çekmeye karar verdik... 1-istedik 2-hayal kurduk 3-gerçekleştği zaman nasıl hissedeceksek öyle hissettik. 4-her şeyi akışına bıraktık... Peki, bu noktadan sonra isteğimizin gerçekleşmeye başladığı yönüdeki ipuçlarını nasıl anlıyoruz? Bana bu ip uçlarından örnek verir misiniz? Mesela ben ideal ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-07-2008, 09:21 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz?

istediğmiz şeyi hayatımıza çekmeye karar verdik...

1-istedik

2-hayal kurduk

3-gerçekleştği zaman nasıl hissedeceksek öyle hissettik.

4-her şeyi akışına bıraktık...

Peki, bu noktadan sonra isteğimizin gerçekleşmeye başladığı yönüdeki ipuçlarını nasıl anlıyoruz?

Bana bu ip uçlarından örnek verir misiniz?

Mesela ben ideal eşimi çekmek istiyorum diyelim hayatıma...birbirimize doğru çekildiğimizi nerden anlayacağız?

Acaba diyorum ki her fırsatımı değerlendirmek gerekiyor?
Örneğin bütün bu uygulamaları yaptık...Ve günlük işimize daldık.O sırada telefon çaldı.Ve bir arkadaşımız cafe'ye falan çağırdı.Gittik.
Ve doğru insanla o ortamda karşılaştık...

Belki gitmeseydik...İsteğimizi sürekli erteliyor olacaktık...

fırsat değerlendirmek çok önemli olabilir diye düşünüyorum...

Hiç düşündünüz mü?mesela belki de hayatımıza çekmek istediğimiz her neyse...kaçırdığımız fırsatlarda gizlidir!!! dusun

gün içinde kaç fırsatı kaçırmış olabilirsiniz? belki de isteğimizi bize getirecek olan pek hoşlanmadığımız bir arkadaşımızın buluşma teklifidir! belki de farklı bir yoldan gitme hissidr!

umarım anlatabilmişimdir! sizin örnekleriniz var mı???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 09:36 PM   #2 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Standart Ynt: Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz?

harika bir soru sormuşsun...

sen bir şeyi "çok" istediğin ve çekim yasasını "doğru" uyguladığın zaman... Hayatın sana dileğine ulaşman için nedenleri ve koşulları sunar... Sen hayaline odaklandığın için onunla ilgili bir olay senin dikkatini çekecek ve "evet... doğru yoldayım diyeceksin"... çekim yasası senin bazı hayallerini gerçekleştirirken araya zaman tamponu koyar... işaretleri genelde beklemediğin zamanlarda alırsın... ben aradığım bir sorunun yanıtını hiç beklemediğim bir anda kitapçı rafında bir kitabın arkasındaki bir cümlede gördüm... NEDENler ve NASILlar evrenin işidir... ufak şeylerden başla... gün içindeki döngüyü hissettikçe büyük şeyler iste... Yakında bir kitap yazacağım ve kişilerin merak ettikleri butür şeyleri anlatmak istiyorum... Yaprakcım yazılarında dikkatimi çeken bir şey var... benim gibi çekim yasasına merak salmışsın... Ama ben bunu secret filmiyle öğrenmedim... ben bunu içimde hissettim... Bu rakındalık için henüz büyük şeyler imgeleme... Alışkın olmadığımız şeyler yüzeysel bir bakışla gerçekleşmediği hissine sürükler ve yarıda kalırız... ben her yazımda belirtiyorum hayalimizi bilinçaltına anlatmamız gerekiyor bu yüzden en az 21 gün olumlamalar yapmalıyız...
Alt 12-07-2008, 05:27 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice
Standart Ynt: Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabilriz?

neden 21 gün ,veya 40 veya 15 değil neden ??????? merak ettim.
cevaplarsanız sevinirim.
Sevgiyle ve kendinize olan saygıyla kalın.......
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2008, 11:33 AM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Çekim Yasası'nın grçekleştiğine dair ipuçları...neleri ,nasıl kaçryor olabi

merhabalar ..

bu yolu mahatma ghandi çok güzel özetlemiştir..

söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür...
düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür...

bunun olabilmesi için beynimizde nöronlararası bağlantılar kurulması gerekir..
bunun için en az 21 gün aynı çalışmanın yapılması önerilir..
bazı öğretilerde bu süre 40 veya 45 gün olarak karşımıza çıkar.

insanın beyin kabuğunda (korteks) yaklaşık 10 miyar nöron (beyin hücresi) bulunur.
nöronların beyinsel işlem yapabilmesi için, aralarında protein/fosfolipit yapısında özel bağlar oluşması gerekir;
bunun için önce nöronlarda 'uzantılar' oluşur ve bunlar birleşerek bağ (sinaps) meydana gelir.

tek nöron komşu nöronlarla yüzlerce bağ oluşturabilir ve bunların birçoklarının katkısı ile beyin işlevsellik kazanır
(bu olayın mekanizması, nasıl meydana gediği henüz bilinmiyor).

beyin ile ilgili araştırma yazılarının bulunduğu bölümümüze bu konuda daha fazla bilgi bulabilrsin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._kesif-b424.0/
sevgiler..

Bookmarks