Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Bu müziklere dikkat

Uyarılar

Bu müziklere dikkat Bu bölümde olumsuz içerik tespit ettiğiniz müzikleri yazınız

Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Hayatım Değişti Kafesi ve Bu müziklere dikkat Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Atakan beye gerçekten çok katılıyorum.Kendimi nezaman sıkılmış yada mutsuz hissetsem hemen dilime ''Depresyondayım'' şarkısı takılır,yada ''Mutsuzum'' aslında ikiside sevdiğim şarkılar değildir.oturup dinlemeyeceğim şeyler fakat bilinç altıma birkere yerleşmiş demekki....anlayacağınız istem dışı bu şarkıları söylerken buluyorum kendimi......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bu müziklere dikkat telkin cd indir izle İstanbul Bu müziklere dikkat nerededir kimdir Bu müziklere dikkat çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bu müziklere dikkat hipnoz Bu müziklere dikkat olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bu müziklere dikkat hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bu müziklere dikkat kuantum düşünce kitap haberi

Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2009, 07:26 PM   #21 (permalink)
Teğmen

yu_rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
49 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yu_rin is on a distinguished road
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Atakan beye gerçekten çok katılıyorum.Kendimi nezaman sıkılmış yada mutsuz hissetsem hemen dilime ''Depresyondayım'' şarkısı takılır,yada ''Mutsuzum'' aslında ikiside sevdiğim şarkılar değildir.oturup dinlemeyeceğim şeyler fakat bilinç altıma birkere yerleşmiş demekki....anlayacağınız istem dışı bu şarkıları söylerken buluyorum kendimi...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yu_rin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2009, 09:26 PM   #22 (permalink)
Teğmen

hakankoc928 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 47
39 Mesajinıza toplam 197 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakankoc928 is infamous around these parts
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Hatırlarsanız Bir zamanlar Murat Kekilin ''Bu Akşam Ölürüm''
şarkısı piyasaya çıktığında r olayları artış olmuştu

Bu Akşam Ölürüm Sözleri

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz
Sen bile tutamazsın yıldızlar tutamaz
Bir uçurum gibi düşerim gözlerinden
Gözlerin beni tutamaz

Düşlerinde büyürüm kabusun olur ölürüm
Bir şiir yazarım bir türkü söylerim
Bir sen olurum bir ben ölürüm
Bu akşam ölürüm sırf senin için
Beni ölüm bile anlamaz
hakankoc928 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2009, 03:20 PM   #23 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

Sagopa Kajmer - Ölüm benim doğum günüm

Başımda yüzlerce bela
Köşeye sıkıştım peşimde düşmanlar korkular kaçmam gerek
Kaba kuvvet onlardan tek bir mermi sagopa pa bitirirler işimi
Şimdi ***u yedim kafam allak bullak kurtuluşum ölmek suçum doğmak ve korkmak
Üstesinden gelemem ***üm yemez çete denen köpekler affetmez ***** atar adamı
Ölüm kokar tek bir şarap parasına hayatın pahasına (ahhhhh)
Savaşını sürdür yolun sonu gelene kadar öldür
Para bu hayat kafanı kaldır anasını ******im durum sakatttt
İki el mermi sesi son nokta
İzdüşüm hayat çepeçevre peşimdeler peşimdeler
***ler ölmez ******sızlığın ırzını silahıyla çıkarır bunlarrrr
Mıhlanırsın yüzüstü geride ölüm kalır
Ah ulanların okunan duaların fayda etmez
Sen bir ölüsündür artık ölüsündür,artık ölüsündür
Doğum günün öldüğün gündür,ölüsündür

Ölüm benim doğum günüm(6X)

Kiralık yaşıyorum kirada nefes alıyorum
Öde fiyatını aldığın her nefesin çare yok başka
Yumruklarına bak kendini zorla
Sende benim gibisin çaresiz
Nigga sokak arasında tek başına
Yaptığım her hatanın ağır bedeli vurdu beni
Doğrularım yanlışcasına yakaladı beni
Arkadaş çekti silahı dost bilmek yanlıştı
Silah patladııı
İki el ateş sesi
Ne dost kaldı ne de nefesi
Sonuçta hataların alır canını emer kanını
Vampir gibi hayal et bir gün arkadaşını
Ve hazırla kendini
Güvensizlik; çarenin yok olduğu adreste bulmasın seni
******nun biri yüzünden bile çekilir bu tetik
Bir an için bile silahların dediği dedik
Paralara yenik düşen dostun tanımaz gölgeni
Şeytana uyar yenilir tanımaz seni
Ya da tek bir yanlışında bin doğru düşer sıfıra
Ne dost kalır ne de başka bir yosmaaaa
Teksin sok bunu o bok kafana
Köpeksin(köpeek) kendinden başkasına muhtaç olma
Öldüğün vakit gözlerini açtığında yeniden başlayacaksın amına koduğumun hayatına
Seninde bir doğum günün olacak
İşte o zaman doğum günün öldüğün gündür,doğum günün öldüğün gündür

Cashflow - Hayata küstüm

Yaşamak sorun oldu
Hayallerim kayboldu
Cash Flow doğdu
Bu gece ölümüne hissettim
Kiskanc gözleri mahvettim
Cigerime cektim
Köseme cekildim koç
Kefenin cebi bile bos
Güldüm cok hos ya
Aydinliklara kossana evlat
Bize bak yanlis yapani hep yak!
Kömür olsun geri giden ömür olsun
Gözler dolsun, sözler acilara konsun
Anam avradim olsun
Alirim girtlagini,sabir et allahini
Inkâr etme,sükret yasamak cok net
Cünkü reddettin,kendini kestin
Poyraz ile karanliklarin üzerine estin!
Zıvanayi test ettim.
Vurdum cigaralik ölüyorum Allahim yaralandik
Bir baktik yalniz kaldik iki yarali, kaderim orali
Dert cile cekmek sokakta sürtene ekmek yok
Devriye gezen memurlar sok oluyor
Rap doluyor kalbimin odalarina
Zorlama beni Emir'i
Cash Flow u beynine kaz
Izmir kis,yaz farketmez
Yeraltinda kimseyi affetmez
Coluk cocuk katletmez
Savasimiz asla bitmez
Kendini bilmez isyankâr neye fayda?
Son pismanlik!düşmanlık besliyoruz biz
Kalmadi dostum ne de aklimda bir iz..

Her sey üstüste gelmedi mi?
Paralar dertleri vermedi mi?
Derbeder ölmedi mi?
Cevap verin o senin vatandasin,askerin
Rastgele maskenin arkasina saklandin
Belki aklandin
Cünkü haplandin
Ölüyorsun kanin akiyor koç
Sen de görüyorsun! x2

Gülmek bu kadar zor olmamali
Isyan var ama Allah'a degil!
Baktim,baktim pencereden
Dalmis gitmis ruhum gökyüzüne
Bunalimin esiri oldum ciktim
Agladim her gece tek basima
Yaralarima merhem olacak birini bulamadim ariyorum hâlâ
Ölümü düsündüm her gece bedenim yatsin artik cansiz ve
Birini düsündüm beni tutsun ceksin bu adam hep sanssiz
Biliyorum beni düsünen birileri var ebedi sabrim abartisiz
Yasiyorum her günümü dupdurusu gibi cok ciddi yalansiz
Anlam veremedim,veremiyorum insanlar yapiyor hep rol
Benim gibi iyiler sayiyor yerinde kötüler aliyor hep yol
Iyi niyetime hep kendimi verdim degisemez artik cok zor
Durumuna baktim kendine dikkat dostlari tanimak cok zor
Yalancinin mumu yandi söndü kullar göremedi hep kördü
Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müşkül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!

Her sey üstüste gelmedi mi?
Paralar dertleri vermedi mi?
Derbeder ölmedi mi?
Cevap verin o senin vatandasin,askerin
Rastgele maskenin arkasina saklandin
Belki aklandin
Cünkü haplandin
Ölüyorsun kanin akiyor koç
Sen de görüyorsun!
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 03:32 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

yazmaya sayfalar yetmez. Bütüüüüüüüüüün arabesk şarkıları. İstesek de istemesek de izlediğimiz filmlerden bile bize ulaşan o şarkılar. Nasıl boşaltılır bu bilinç altı:)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 02:55 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 41
30 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebubekir88 is an unknown quantity at this point

ben önceden türk sanat müziği dinlerdim. birde orhan gencebay. ama artık o kadar seçici davranıyorum ki sadece enstrüman dinliyorum desem yalan olmaz. özellikle ilişkisi olan insanlar için orhan gencebay, ferdi tayfur, müslüm gürses'in söyledikleri tarzdan şarkıların çoğunu tavsiye etmiyorum. içlerinde ya aldatmak yada ayrılık oluyor. insanlar tartışınca hemen bu şarkılara yöneliyorlar ve ruhsal olarak bunalıma giriyorlar. kendini yetersiz hisstme, karşı tarafın artık kendisini sevmemesi... gibi. diyeceğim o ki mutlu bir ilişkisi olan insanlar sakın ama sakın bu tarz müzikler dinlemesin. ben isimlerini verirdim ama ne yazık ki bilgisayarımdan sildim. artık dinlemeye tahammül edemiyorum. hatırladıklarım
orhan gence bay' dan
-- cevap ver
-- vaz geç gönlüm

MUSLUM GURSES
- Nereden Sevdim O Zalimi

ferdi tayfurun bence hepsi , adamın söyleyiş tarzı zaten negatif :)

arkadaşlar yanlışım varsa lütfen düzeltin.
ebubekir88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2010, 06:18 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
81 Mesajinıza toplam 572 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura about

süper...
rimdeng2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2010, 02:05 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about

o eski halimdennn eser yok şimdi.. ızdırap içinde yorgunum şimdi..tutun kollarımdan düşerim şimdii...yalnızım dostalarım!!:))))) bunu dinleyip de güne güzel başlayabilen bi insan dşünebiliyomusunuz:))) ajda pekkanın şarkıları çok olumuludur mesela,hoşgör sen affetb gitsin aldırma:) seveceğim gezeceğim :)daha yazarken bile olumsuzdan olumlu moda geçtim :)
abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2010, 09:25 PM   #28 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Aslında hiç yazmak istemiyorum bu şarkıyı; Herkesce bilinir ve söylerken psikolojisine de hemen girilir..

Biraz evvel biraz Erkin Koray dinleyeyim, havamı bulayım dedim.. Her dizede, gözlerim büyüdü.. Aman Allah ne dinlermişim ben meğerse yıllardır dedim..

Demek, demek.. Arkası gelmeyen dertlerimin sebebi, biri biterken, öbürünün başlaması, alemin keyfi yerindeyken, bize kaderin bir türlü gülmeyişini senelerdir kodluyormuşum kendime.. Hemde güzel bir müzik eşliğinde!! Ritim tutarak!!!..

Ama iyi şarkı!!.. Erkin Koray: Fessupanallah..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2010, 09:32 PM   #29 (permalink)
spestnaz
Guest

O ilk müptelası olduğum şarkı dilime dolanmıştı 3 yıl önce, her gördüğümle ritim tutturuyorduk. . aaahh yaa, ne günlerdi amaa. . sade3ce ben mi bilmiyorum ama bir duman, bir de erkin koray dinleyince uçuyorum. . acaba ki telkinlere olumsuz etkisi olur mu. .
Alt 09-01-2010, 09:54 PM   #30 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Ah evet Duman,

O da "hepimiz bir hayvanız" diyor değil mi?? Onu dinlerken, insan mı hayvan mıyım şüphe duyuyorum bazen!!.. Kızım dinler, yüksek volümle!!.. Ben de etkileniyorum ister istemez..

Gerçekten de şarkı kalmayacak, dinlememek de seçenek tabi..Ama Keyifli sözleri var diye,elalem ne derse desin, hadi lililili yar mı dinleyeceğiz!!..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks