Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=535)
-   -   Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=623093)

goktug312 23-06-2013 02:34 PM

Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar, bu konuda sizlere Boy Uzatma Formülü kitabını ücretsiz olarak vereceğim. Benim maillerime geri dönüş yapmayıp sürekli sonuçsuz bıraktılar ve bana bazı sahtekarlıklar yaptılar. Para mı geri istediğim zamansa yine geri dönüş alamadım. Bu yüzden bu seti ücretsiz olarak sunuyorum. Buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar;

Boy Uzatma: BOY UZATMA FORMÜLÜ E-KİTABI

teresa 23-06-2013 02:37 PM

Cevap: Boy Uzatma Formülü Kitabi Ücretsiz

goktug selam nekadar sure uyguladın egzersızlerı..ınsanların bu konuda duygularını somurmuyolar mı delı oluorum..ama zaten ıcındekılerde bıldıgımız seyler..sadece soledıgı sey uçuk bıraz 6haftada 7 cm felan

teresa 23-06-2013 02:37 PM

bazen gerckten amelıyat dışında hıc bıseyın bu konuda derman olacağına ınanmıorum..

goktug312 23-06-2013 02:45 PM

Ne kadar uçuk olursa olsun, insan kendini bir şekilde kandırmayı başarıyor, söz konusu daha iyi bir gelecek hayali olunca. Egzersizleri ben 3 ay uyguladım. Sonuç alamadım. Sadece artık başka insanlar kandırılmasın istiyorum. Ama sağlıklı yaşam için güzel egzersizler, uygulanabilir. Yalnız, 6 haftada 7cm diye bir şey yok maalesef :)

Kitabı indirdiniz mi? Bir sorun olmuyor değil mi?

ßyKuS 23-06-2013 03:10 PM

MADEM İŞE YARAMIYORSA KİTABI NİYE GÖNDERİYORSUN Kİ

teresa 23-06-2013 03:16 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844323)
MADEM İŞE YARAMIYORSA KİTABI NİYE GÖNDERİYORSUN Kİ

başka ınsanlarıda kandırmasınlar duygularıyla oynamasınlar boşa para odemesınler dıe olabılır mesela..benım aklıma bu geldı..cok da güzel bı davranıs

teresa 23-06-2013 03:17 PM

Alıntı:

goktug312 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844322)
Ne kadar uçuk olursa olsun, insan kendini bir şekilde kandırmayı başarıyor, söz konusu daha iyi bir gelecek hayali olunca. Egzersizleri ben 3 ay uyguladım. Sonuç alamadım. Sadece artık başka insanlar kandırılmasın istiyorum. Ama sağlıklı yaşam için güzel egzersizler, uygulanabilir. Yalnız, 6 haftada 7cm diye bir şey yok maalesef :)

Kitabı indirdiniz mi? Bir sorun olmuyor değil mi?

bende vardı zaten bu kıtap...ama egzersızlerı uygulamadım onun yerıne plates yapmayı tercı edıorum sonuçta hepsı açma egzersızlerı...

goktug312 23-06-2013 03:22 PM

@Bykus;

Millet işe yarar sanıp boş yere para vermesin diye. Yada işe yaramadığının söylenmesine rağmen, şansını denemek isteyenler için. Benim işime yaramadı. Belki başkalarının işine yarar, bilemem. Benim kitabı yayınlamamın sebebi, kitabı aldıktan sonra maillerime geri dönmemeleri. Paramı geri istediğim zaman paramı vermemeleri. Ve beni salak yerine koyup, bazı konularda kandırmaları ki onları bloğumda anlattım. İnsanların umutlarıyla oynamak böyle kolay ve hafife alınacak bir şey değildir ;)

Ama dediğim gibi, sizin işinize yarayabilir. Egzersizler güzel, ama vaadettikleri şeyi ben bulamadım.

teresa 23-06-2013 03:25 PM

vaad ettıklerı seyı okadar kısa zamanda bulanda olacağını sanmorum ha ergenlıge gırmemıstır tmm olabılır ama ergenlikten sonra 5 cm bıle uzamak mucıze gıbı gelıo

goktug312 23-06-2013 03:32 PM

Katılıyorum :)

ßyKuS 23-06-2013 03:39 PM

tam olarak 3 ay süresince neler yaptığını detaylıca anlatırmısın.. Verdiğin linki indirdim ve 15.ci sayfaya kadar okudum. Neler yaptığını merak ediyorum.. Lütfen 3 ay boyunca yaptığın dikkat ettiğin noktaları atlama...

teresa 23-06-2013 04:21 PM

pekı sen bykus neler yaptın neler yapıosun forumu bıraz canlandıralım artık...uzaman kaydedebıldınmı

ßyKuS 23-06-2013 04:33 PM

Hiç başlamadım ki ama aklımda boy uzatma. Şuan daha önemli sorunlarım var. Onlardan kurtulduğum zaman boy uzatmak için bütün bilgileri bir araya getirip belirlediğim bir zamanda bütün dikkatimi boy uzatmaya vericem. Sen neler yapıyorsun.?

goktug312 23-06-2013 05:01 PM

Tabii ki anlatayım;

Öncelikle egzersizlere dikkat ettim. Kitapta anlattığı gibi yapmaya çalıştım. Fakat kitapta hareketler görsel olarak gösterilmemiş. Ama ''Grow Taller'' diye aratırsanız googledan, ingilizce bir e-kitapta bu hareketlerin resimli halleri var, onlardan yararlanarak uygulayın. Sabah kalk, kahvaltı yap, kendini iyi hissettiğin bir zamanda başla. Hareketlerin her biri en az 10 defa tekrarlanacaktır. Zaten kitapta yazıyor.

2 günde bir ip atlama ve koşma var. Orada detayları anlatılmış hareketlerin. Her gün bisiklet sürdüm ve asılma yaptım. Bitkisel herhangi bir hormon salgılatıcı kullanmadım. Orada ''GHR1000'' diyor ama o ilaçtan Türkiye'de yok. Ayrıca sormuştum gerekli mi diye, yok denmişti.

Haftada bir gün havuza gidin diyor, ben hergün gitmiştim. Çünkü abone kartım vardı ve zaten havuza gidiyordum.

Nefes almalara ve boyun masajlarına da dikkat ettim. En az 8 saat uyku içinde çok gayret ettim ama bu konuda başarılı olamadım, uykum yarıda bölünüyordu.

Yiyeceğiniz yemeklere dikkat edin. Kalsiyum içeren besinleri tercih edin, zaten kitapta da öyle yazıyor. Bende öyle yaptım. Güneş önemli günde 20 dakika D vitamini için.

Bu söylediklerim zaten kitapta da yazıyor. Birde kitapta magnezyum takviyesinden bahsetmiş. Magnezyum için hap almaya gerek yokmuş, diyetisyenle konuşmuştum, günde bir avuç kabuklu yiyecek(fındık,fıstık,cevis...gibi) ihtiyacını karşılar demişti.

ßyKuS 23-06-2013 06:06 PM

kitap benim elimdeki kitaba göre yetersiz kalmış.. özelliklede o egzersiler hakkında tatmin edici bilgi yok.. bir kere ghr1000 olmasa bile besin takviyesi şart. gizli besin diyor ya yoğurt işte karadağ'a gidip adamların sırrını öğrenicen yada orda 1 yıl takıl Türkiye'ye döndüğünde 1.90'sın zaten :D

teresa 25-06-2013 02:33 PM

bykus kusura bakma yazamadım gec oldu bıraz.ben uzun zamandır boy uzatma konusuyla ılgılenemıorum cunku hayatımda başka sıkıntılarım vardı daha buyuk...o sure zarfında bu konuyu ıkıncı plana attım.Allah kimseye daha buyuk dert vermesın tabı ama bu konuda ınsan ıcın onemlı..yazılarını takıp edıorum ve cok begenıorum kısısel gelısım dede bısıler yapmak ıstıorum.ve bu boy uzatma konusundada yenıden baslıcam..umarım ıstıkrarlı olabılırım.cok boşa zaman gecırdıgımın farkındayım ama bısey de yapasım yok..bu ara Allahın ısımlerıyle ılgılenıorum cok yüksek enerjılerının olduğuna ınanıorum...40 günlük bı calısma yapıcam onlarla ılgılı..bakalım

ßyKuS 25-06-2013 05:16 PM

hayırlısı olsun teresa.. Ayrıca ben geç mesaj yazdı erken yazdı takılmıyorum böyle şeylere, benim içi sorun değil artık. Sende takılma. Boy uzatma konusuyla geçirdiğin zamanda da birçok bilgi sahibi olduğuna inanıyorum. Çalışmalara başladığın günden hedefe ulaşana kadar geçen sürede nelere ihtiyaç olduğuna dair. Her zaman için öncelik önemlidir. Şuan ben özel bir çalışma yapmıyorum. içsel çatışma telkini dnliyorum ve yakında denize çıkıcam belgeleri tamamlıyorum. Denizdeyken daha rahat olacağıma inanıyorum. O zaman birçok çalışmayı rahatlıkla yürütebileceğime inanıyorum. Çünkü bir çalışmaya başlarken nelere ihtiyacım olduğunu iyi biliyorum

teresa 25-06-2013 08:15 PM

saol bykus..uzun bı calısmam olmaıdıgından boy uzamasıyla ılgılı uzanır yada uzamayız dıyemıycem 20 yasından sonra en azından görmek lazım 1 yıl uğraşıp..sac degılkı bu hemen uzama kaydetsın azcık sabır...Allahın ısımlerınınde ışık tutacağını dsunuorum bu konuda...ben yenıden baslıorum bu sefer ınanıorum ıstıkrarlı olacağıma sonuçları yazarım..bu arada bıraz canlansak herkes terk ettı forumu resmen ya

_jenny_ 29-06-2013 04:22 PM

bende burdayım teresaya katılıyorum formu canlandıralım artık arkadaşlar allahın isimleri,duanın gücü ve inançla herşeyin gerçekleşeceğine inanıyorum

goktug312 13-07-2013 03:21 PM

Kusura bakmayın, bir süreliğine köydeydim, herhangi bir şey yazamadım. Elimde boy uzatma formülü kitabının en son hali mevcut. Onuda buraya koyacağım, şimdi biraz zamanım dar.

goktug312 14-07-2013 08:09 PM

Buyrunuz link;

http://www.dosya.tc/server13/aiQLUo/...latim.pdf.html

Boy uzatma formülü kitabının son halidir.

lovelyrabbit 14-07-2013 10:07 PM

Sırf bu kitap için üye oldum ve konulara bakınca karşıma çıktı :D aşırı mutluyum umarım işe de yarar. paylaştığın için teşekkürler :)

goktug312 15-07-2013 09:39 AM

Rica ederim. Yalnız sadece konunun ilk mesajını okuyup indirmeyin. 3. sayfada paylaştığım link, kitabın en son halidir. İlk mesajımın arasından uzun bir süre geçtiği için düzenleyip, son linki ilk mesaja ekleyemiyorum. Yani 3.sayfada ki dosya.tc linkini indirdiğinizden emin olun.

goktug312 16-07-2013 06:57 PM

Link yenilenmiştir.

https://hotfile.com/dl/234423793/dd8...Forml.pdf.html

RenaC 17-07-2013 01:39 PM

Valla güzel kitaba benziyor teşekkürler göktuğ..

goktug312 22-07-2013 06:35 PM

Rica ederim. Linki tekrar yeniledim. Kırıldığı zaman bloğa yazın, hemen yenilerim.

http://www.dosya.tc/server13/JSiosr/...rm_l_.pdf.html

goktug312 23-07-2013 09:01 PM

Link yenilenmiştir. Linkler bundan sonra blogdan sürekli yenilenecektir. Her seferinde buradan yazılmayacak.

Yandal 29-07-2013 02:39 PM

Alıntı:

goktug312 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 845240)
Link yenilenmiştir. Linkler bundan sonra blogdan sürekli yenilenecektir. Her seferinde buradan yazılmayacak.

Hangi blogtan göktuğ? Linkler yine gitmiş :(

energy 11-08-2013 02:19 PM

linki yeniler misin

özgürce yaşa 26-08-2013 04:43 PM

merhaba, linkler gitmiş. blogunuzuda açamıyorum. acaba linki yeniler misin?

4everAlone 28-08-2013 11:25 AM

usta linki yeniler misin . şimdiden sağolasın :)

4everAlone 05-09-2013 03:42 PM

linki yenilermsisin

letca 05-09-2013 11:39 PM

buradaki egzersizler bildiğimiz stretching=)

exilee24 10-09-2013 05:33 PM

linki yenilermisiniz şimdiden teşekkürler

goktug312 01-10-2013 04:35 PM

Arkadaşlar kusura bakmayın, uzun bir süre internet aleminden uzak kalmak zorunda kaldım. Geçmişte linki indiren arkadaşlar varsa upload etmelerini rica edeceğim. Kayboldu bende ki.

burki34 24-11-2013 04:43 PM

Alıntı:

goktug312 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846854)
Arkadaşlar kusura bakmayın, uzun bir süre internet aleminden uzak kalmak zorunda kaldım. Geçmişte linki indiren arkadaşlar varsa upload etmelerini rica edeceğim. Kayboldu bende ki.

lütfen bu konuda acill yardımcı olurmusun cok kotu stresteyim lutfen!!!!cok minnettar olurum.

berkovale 30-11-2013 05:13 PM

Linki yenilermisiniz lütfen ya da e-mail olarak atabilirseniz çok sevinirim göktug şimdiden teşekkürler

berkovale 30-11-2013 05:15 PM

Alıntı:

burki34 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 847992)
lütfen bu konuda acill yardımcı olurmusun cok kotu stresteyim lutfen!!!!cok minnettar olurum.

Aynen biri yardımcı olsun lütfenn

ilaydaonline 10-12-2013 04:01 PM

ya lütfen linki yenilermisiniz?

emre21 22-12-2013 01:27 AM

dostum link öldü. yeniden yollarmısın kitabı

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:20 PM.