Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

hep beraber uzayalım

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma hep beraber uzayalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba ben 20 yaşındayım. çoğu kişi gibi boyumdan şikayetçiyim. birkaç yöntem kullandım; 3 ay, boy uzatıcı tabanlık kullandım iki cm uzama oldu. ilaç kullanmaya yeni başladım etkisini daha görmedim. bunun dışında barfiks çekiyorum, zıplıyorum. ayrıca telkin cdsi almayı düşünüyorum. siz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

hep beraber uzayalım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-03-2013, 07:08 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeynep.ikbal is an unknown quantity at this point
Standart hep beraber uzayalım

merhaba ben 20 yaşındayım. çoğu kişi gibi boyumdan şikayetçiyim. birkaç yöntem kullandım; 3 ay, boy uzatıcı tabanlık kullandım iki cm uzama oldu. ilaç kullanmaya yeni başladım etkisini daha görmedim. bunun dışında barfiks çekiyorum, zıplıyorum. ayrıca telkin cdsi almayı düşünüyorum. siz de yaptıklarınızı yazın, sonuç alanlar varsa onlar da yazsın. yani birbirimize destek olalım. bu yaştan sonra olmaz demeyin doktor elimdeki kemik uçlarının kapandığını söylemişti ama ben umutsuzluğa düşmedim çünkü bacak ve kalça kemikleri daha geç kapanıyor. elimizden geleni yapalım ve paylaşalım. BİRBİRİMİZE UMUT OLALIM.. Sağlıcakla kalın :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zeynep.ikbal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2013, 10:55 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: hep beraber uzayalım

why not ;) Yeter ki inansın insan..
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2013, 10:59 PM   #3 (permalink)

Alvina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
12 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alvina is an unknown quantity at this point

Ben de 20 li yaşların başında bir süre boy uzatma ilaçlarından kullandım. 3 ayda en fazla yarım santimetre kadar bir uzama olmuştur. Boyunuz kaç cm onu belirtmemişsiniz ama, kendimden yola çıkarak şunu söylemeliyim; boy kısalığı şikayetinin özgüven eksikliği ile ilişkili olduğunu düşünüyorum. İlaca başladığım sıralarda bir NLP uzmanından yardım alıyordum. Özgüven eksikliğimi büyük ölçüde onun yardımlarıyla giderdim. Bir süre sonra geçmişteki başarılarımı düşündüm, boyumun kısalığı engel değildi ve ilerleyen zamanlarda da engel olmayacaktı. Kendimi olduğum gibi kabullenmeye başladığım an ilacı bıraktım. O günden bu yana da boyumdan şikayet etmedim. CD almayı düşünüyorsanız, ki mutlaka vardır alanlar ve fikrini paylaşacak olanlar, inşallah beklediğiniz etkiyi görürsünüz. :)

Alvina
Alvina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 11:45 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

merhaba Zeynep ıkbal..20 yas ve uzerı boy uzatma formuna uğrayan yok artık ınsanlar ya uzayıp ugramıollar yada umutlarını kaybettıkklerı ıcın...oyuzden yenı bı baslık açman güzel olmuş...boy uzatma tabanlığını bende kullandım Japonların yaptığını ama bı ıse yaramadı..en etkılı yöntem ıp atlama barfıks ve plates dıe dusunuorum ve en az 1 yıl yapmak lazım bunu yapmak ıcınde umut olmalı ınsanın ıcınde..en onemlısı bu...umudu olan ınsan bı yıl yılmdana yapar olmayan yapamaz..ben maalesef en cok karamsarlıktan kaybettım..basmakalıp doktor dusunclerı ınsanların 20 yasından sonra uzamamı olur demelerı olumsuz etkıledı benı..zaten olumsuzluklara daha meyıllı bı ınsan olduğum ıcın ıstıkrarlı bı yol cızemedım kendıme hep ınsılı cıkıslı oldu bu konuda calsımalarım...oysakı hersey Allahın elınde ınsanın en buyuk sılahı dua..ama onu da ınanarak yapmak lazım..baslıgı görünce sevındım ıns bırbırımıze umud oluruz..kolay gelsın umarım ıstedıgın uzunluğa ulasırsın
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 11:44 PM   #5 (permalink)
Teğmen

umarım tüm isteyenler amacına ulaşır. umutsuzluğa kapılarak bi şeyleri değiştiremeyiz ama bunu tek başına yapmak da zor gerçekten . en azından birbirimizin halinden anlıyoruz aynı duyguları paylaşanların daha iyi anlaşacağını ve birbirine umut olacağını düşünüyorum. boyum 1.48di şu an 1.50. özgüven meselesine gelince doğru, eğer boyum uzun olsaydı kendime daha çok güvenirdim ama şöyle düşünelim sizin her şeyiniz tam olsa da ve bulunduğunuz yerin hakkını veriyo olsanız da başka insanlar dış görünüşle yenmeye çalışıyor bunun ahlaki olmadığını düşünüyorum ama insanlar bunu önemsemiyor. üniversite 3. sınıf öğrencisiyim karşılaştığım olaylar ve durumlar insanlara kulak asmamayı öğretti fakat tüm bunları bi kenara koyalım insanın kendini iyi hissetmesi bambaşka bi şeydir bunun için elimden geleni yapacağım ve beraber yapalım, dua edelim takdir Allahındır.
zeynep.ikbal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2013, 11:35 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

boy uzatma tabanlıgyla boy uzatman gerçekten ılgınc Zeynep ıkbal..bende almıştım onu ılk geldıgınde hayal kırıklığı yasadım plastikten başka bısey degıl..ve ayağımı ole yara yaptıkı..sadece para tuzağı..ama sen yeterince ınanmıssın demekkı...yada onun yanında başka seyler yaptınmı belkı onlar etkılemıstır tetıklemıstır boy uzamanı...okurken bı yandan boy uzatma calısmaları yapmak zorluo ınsanı..cunku dısarda moralını bozan ınsanlar olunca eve gelıp cok azımlı olmuo ınsan tabı bu tamamen kısısel bazıları olumsuzlukları basamk yapr kendıne..ben onlardan degılım :)sağlıcakla kal
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2013, 12:47 PM   #7 (permalink)
Teğmen

inan bana da çok ilginç geliyo hatta bu tabanlık elime geçtiğinde kendime gülmüştüm; düzenli olarak kullandığımda eklem yerlerimde karıncalanmalar oluyordu uzuyorum dedim belki de bu beni tetikledi. bi de o zamanlar rüyamda çok hızlı koştuğumu görüyordum o kadar ki uyandığımda gerçekte de dizlerim ağrıyodu özellikle bu zamanlar uzadığımı düşünüyorum. esneme hareketleri de yapıyordum ama fazla değil. şu an fırsat buldukça kullanıyorum düzene oturtmaya çalışıyorum, balık yağı ve vitamin kullanıcam, telkinleri de untmamak lazım :)
Alt 02-04-2013, 12:56 PM   #8 (permalink)
Teğmen

bu konuyla ilgilenen arkadaşlardan ricam; paylaşımda bulunsunlar. sonuç alanlar varsa neler yaptıklarını yazsınlar. telkin dinleyenler vardır aramızda, etkilerini yazsınlar.. başka yöntemler kullananlar boş durmak yok siz de anlatın :)
Alt 13-05-2013, 12:09 PM   #9 (permalink)
Teğmen

CHAOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
59 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CHAOS is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: hep beraber uzayalım

Ben 20 yaşıma doğru, 19 un son aylarında kemik uçlarımın kapandığını öğrenip yıkılmıştım. benle aynı boyda bi arkadaşım vardı. Çemen otu denen ottan bile aldık ama kullanmadık. Ben bir iki hafta egzersiz yaptım. 1 yıl sonra gördüğümde benden kısa duruyordu. Yanlış mı hatırlıyorum diye düşündüm bikaç kere ama hayır bariz bi şekilde boy farkı vardı. en az 1.5-2cm. Yani ne doktorlar ne de başka biri karar veremez uzayıp uzamayacağınıza.
Evet arkadaşlar, ben size desteğimi verdim. Sonuç ortada. Şuan 21.5 yaşındayım. 175-177 arası bi boydayım. Yanlış olması. 180 olmak bana yetecektir. 185e kadar uzamak istiyorum. Fazlasının canı cehenneme.
Benim baba tarafım orta boylu ama anne tarafımda erkekler ciddi oranda uzun. 180 den kısa yok neredeyse. Dev gibiler ve aralarında kısa hissediyorum kendimi. Bunun iyi yanı ise bu genlerin bendede olması. Kemiklerimin beni yalnız bırakmayacağına ve genetik bir mucizenin gerçekleşeceğine, uzayacağıma inanıyorum.

Bence, doğal uzama dedikleri, insanın bireysel evriminde bir aşama sadece. Yolun sonu değil. İnsan kendi modifikasyonunu yürütebilir. Kasları ve kemiklerini büyümeye zorlayabilir.

Teşekkürler. Herkese başarılar.
CHAOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2013, 04:26 PM   #10 (permalink)
Teğmen

hedefine ulaşacaksın :) doktorlara artık inanmıyorum çünkü 12 yaşımda da aynı sebeple doktora gittim herkesin söylediği şeyi söyledi daha yaşın küçük uzarsın hiçbir tahlil ve inceleme yapmadı. bu yaşıma geldim yine doktora gittim artık uzamazsın dedi fakat doktora gittikten 3 ay sonra 2 cm uzama oldu ve ardından 1 cm daha. gözlerimle görüp ruhumda hissettiğim şeye mi inanacağım yoksa doktorların dogmalarına mı? her şey elimizde neyi istiyorsak o olur. olumsuz düşüncelere ve başkalarının boş laflarına takılmayın...

Bookmarks