Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Boy Uzatma Rehber

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Boy Uzatma Rehber Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1)Karar Vermek Öncelikle kendinize dürüst davranın gerçekten uzamak istiyormusunuz? Eğer evetse diğer aşamalara geçebiliriz, yanıtınız hayır olursa uzamaya karar verin ve niyet edin. "Ben karar verdim ve uzamaya niyet ettim." Karar verdikten sonra artık bu yola çıktınız "başlamak bitirmenin yarısıdır" ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Boy Uzatma Rehber

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2011, 01:57 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
29 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
benali is an unknown quantity at this point
Standart Boy Uzatma Rehber

1)Karar Vermek
Öncelikle kendinize dürüst davranın gerçekten uzamak istiyormusunuz? Eğer evetse diğer
aşamalara geçebiliriz, yanıtınız hayır olursa uzamaya karar verin ve niyet edin. "Ben karar
verdim ve uzamaya niyet ettim." Karar verdikten sonra artık bu yola çıktınız "başlamak
bitirmenin yarısıdır" bunu unutmayın.

2)Beslenme
- 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi veya özü
- 1 tatlı kaşığı çörekotu
- 3 kaşık ruşeym
- 1 kase yoğurt
- 1 tablet balık yağı hapı
Not: İstenilirse balık yağı hariç hepsi bir arada karıştırılarak yenilir.
İsterseniz hepsi ayrı yenilir yalnız ruşeym'i yoğurtla karıştırmanızı tavsiye ederim.
Keçiboynuzu pekmezini veya özünü birlikte yemek istemezseniz suyla karıştırıp içebilirsiniz.
Süt'ü önermiyorum çünkü içindeki glukoz büyüme hormonu salgılanmasını engellediği bilimsel
olarak kanıtlanmıştır. (Ayrıca kan şekeri düşürücü gıdaları, yeşil yapraklı bitkileri
sofranızda bulundurmanız büyüme hormonu salgılanması açısından önemlidir.)

3)Egzersiz
- 600-900 adet ip atlayın.
- 600-900 adet tekme atın.
- 150-200 adet elma toplama hareketi yapın.
- Sırt esnetme egzersizleri yapın.
- İmkanınız varsa haftada 2 saat yüzün.
- İmkanınız varsa, mümkünse sabahları değilse akşam üzeri hızlı olarak koşun.
Not: Tekmeler aşağı doğru sanki ayağınızın üstüne sakız yapışmış ve onu ayağınızdan atmak
istermissiniz gibi olmalı. Bu çalışmaların hepsini 3'e veya 5'e bölebilirsiniz.
Kaça bölerseniz bölün yatmadan önce mutlaka en az 50 elma toplama 250 ip 250 tekme atmalısınız
ve bu egzersizlerden sonra ayağınızın üzerine fazla basmadan hemen yatmalısınız. Bir anda
bu kadar egzersizleri yapmanız zor gelebilir ama bir noktadan başlayıp yavaş yavaş artırarak
bu sayılara gelebilirsiniz. Egzersizlerin bir bölümünü kahvaltıdan önce yapmanızı
ayrıca tavsiye ediyorum. Olduda bir gün eksik yaptınız problem değil hiç kafanıza takmayın
ertesi gün yapmaya çalışın ve asla kendinizi sıkmayın, yormayın. 3 gün full programınızı
uygulayın 1 günde egzersiz programınızın yarısını uygulayın. Yani 600 ip atlıyorsanız
o gün 300 atlayın.

4)Alışkanlıklarımızı Değiştiriyoruz
- Yemeklerimizi düzenli olarak yiyoruz özellikle güçlü bir kahvaltı yapmamız gerekiyor.
- Saat 10:30 veya 11:30 gibi yatıyoruz.
- Mümkünse 08:30'a kadar uyumalıyız.
- Yastık kullanmayı bırakıyoruz.
- Sırt üstü yatıyoruz
- Ayaklarımızı kendimize doğru hafif çekerek yani bacaklarımızı üçgen yaparak yatıyoruz
(İsterseniz kalan boşluğu doldurması için yastık koyabilirsiniz. Gece pozisyonbozulabilir
takılmayın)
- Sigara, alkol vs. tüketiyorsak bunları bırakmalıyız, sigara boy uzamasını kesinlikle
engeller veya yavaşlatır.
- En fazla 1 ayda bir boyumuzu ölçüyoruz. (Sürekli ölçerseniz değişimi farkedemeyip sadece
moralinizi bozabilir, negatif düşüncelere kapılabilirsiniz.)

5)Hedef Belirlemek
Ben bir çok yazıda bunu satır aralarında gördüm hedef belirlemek ve bu hedefe ne zaman
ulaşacağınızı belirlemek önemli bir faktör, ben bunu belirlemekten ilk başta kaçındım
çünkü hedefime ulaşamamaktan korkuyordum. Ama artık bu korkumu yendim ve kendime bir
hedef belirlemeye karar verdim. Şu an hedefim 1 ayda 2cm uzamak, ve bunu başaracağım.
Bir sonraki hedefim yine aynı olacak belki, belkide daha fazla.

6)Bilinçaltını Temizlemek
Artık bu madde ve bundan sonrakiler en önemli maddelerdir. Bundan önceki maddeler sadece
bunlara yardımcı olmak içindi. Bu maddeyi 1 kere uygulamak yeterlidir ilerde anlatacağım
bütün içsel çalışmalara, bu çalışmayı yapmadan geçmiyoruz.
İster yatarak ister rahat bir şekilde oturarak gözlerimizi kapatıyoruz.
Öncelikle gevşemek için 5-10dk nefes egzersizi yapıyoruz ama süreye bakmak için saati kontrol
etmemize gerek yok, gevşeyene kadar yapsak yeter. Nefes alıyoruz 4sn bekliyoruz veya 4'e kadar
sayıp nefesimizi yavaşça veriyoruz, 4'e kadar sayıyoruz ve nefes alıyoruz, 4'e kadar sayıp
yavaşça veriyoruz. Verdiğimiz nefes, aldığımızdan birazcık daha uzun olmalıdır. Nefes
egzersizimizi bitirdiğimizde veya yorulduğumuzda normal nefes alış verişine ve meditasyona
geçiyoruz. Tam önünüzde bir küre düşünün, kocaman bir küre, turuncu bir küre, jole şeklinde
fokur fokur kaynayan bir küre ve sağ avucunuzun içinde siyah bir taş düşünün. Ağır siyah bir
taş ve negatif çekirdek inancımızı temsil ediyor. Ve avcumuzu sıktıkça ağırlaşıyor. Sıktıkça
aşağı doğru iniyor elimiz. Sonra karşımızdaki jole şeklindeki turuncu kürenin içine avcumuzu,
sıktığımız yumruğumuzu sokuyoruz ve avcumuzu açıyoruz. O siyah taş kürenin içinde önce küçük
küçük parçacıklara ayrılıyor kum gibi ve sonra tamamen dağılıp yok oluyor. İşte bütün
hayatımızda olup biten her negatif olayın başlangıcı olan, tohumu olan negatif çekirdek inancı
böylece bıraktık ve o gitti. Bu kez kalbimizde bir hafiflik oldu, bir boşluk var. O turuncu
küre yavaş yavaş yeşile dönüşüyor. Parlak açık bir yeşil. Avcumuzu açarak o yeşil kürenin
içine sokuyoruz ve avcumuzu hafifçe kapatıyoruz, küçücük bir topcuk oluştu yeşil bir top.
Bu sefer attığımız ve kurtulduğumuz o nefatif çekirdek inancın yerine o pozitif inancı ve
yazılım cümlesini içeren o pozitif topcuğu kalbimizin üzerine koyuyoruz ve avcumuzu açıyoruz. O
derimizden içeri nüfuz ediyor ve kalbin içine, damarlar yoluyla, kan yoluyla bütün bedenimize
dağılıyor. Pozitif inanç bütün bedenimize dağılıyor, ayak parmaklarımızdan saç telmize kadar
bütün bedenimize kan ve damar yoluyla dağılıyor. Böylece kendimizi giderek hafif, mutlu, özgür
ve güçlü hissediyoruz. Bir kaç kere rahat nefes alıyoruz. Nefes alışımız değişti sanki?
Alıyoruz, veriyoruz. Bu kez içimizde, enerji bedenimizde saklanmış, bloke olmuş olan, kitlenmiş
olan tüm negatif kirler bu nefes yoluyla salınıp uçup gidiyorlar. Bu kez yavaş yavaş
kendiliğinden, negatif inancın yerine oluşturduğumuz pozitif temel inanç bir çekirdek tohum
gibi, toprağın içine düşmüş tohum gibi her geçen gün giderek güçlenerek büyüyecek. Ve
hayatınızda önce duygu ve düşüncelere, sonra davranışlara, sonra da alışkanlıklara ve sonra
kadere dönüşecek. Tekrar eden olaylar, artık hayatınızdaki kalıplar değişecek ve sonra
kaderiniz farklı şekilde bir yol izleyecek. Çünkü; biz artık içten içe başka bir çekirdek
inanca, başka bir temel duyguya sahip olan yeni bir kişiyiz. Aslında biz şimdi kendimiziz,
gerçek kendimizi ifade ediyoruz. Bundan sonra bu temel pozitif duygunun ve inancın, hayatımızın
her saniyesinde kök saldığını, varlığımızın derinliklerine kök saldığını hissedeceğiz. Biz
kendimizi olduğumuz gibi ifade ederek ilerleyeceğiz.
Gözlerimizi açabiliriz. Kendimize döndük, hayırlı olsun.

7)İnanmak
İnanmak başarmanın yarısıdır, der atalarımız. uzun uzun anlatmayacağım bu konuyu ama inancın
insan dna'sını bile değiştirdiğini bilin yeter. Ve en önemli madde olduğunu bilin.

8)Afformasyon
Afformasyon çok etkili bir yöntemdir. Kısaca açıklamak gerekirse insan zihni sürekli soru
sorup cevap alma durumundadır. Mesela size "neden gökyüzü mavi?" desem zihniniz hemen bunu
araştırmaya başlıyor. Bu sorular onlara cevap vermek yerine bizim düşünce kalıplarımızı
negatiften pozitife dönüştürecekler. Sorularımızı değiştirdiğimizde içimizdeki gücün neler
yapabileceğini hayal bile edemeyiz. Afformasyonların önemli noktası sorulara cevap
aramamaktır. Bunun yerine daha iyi sorular sorun. Daha iyi sorular sorduğunuzda zihniniz
otomatik olarak sahip olmadıklarınız yerine sahip olduklarınıza odaklanır. İşte bu metoda
AFFORMASYON metodu denir.
Benim anladığım iki değişik programla yapılıyor.
a) En az 21 gün boyunca her sabah uyandığınızda kendinize sorular
sormalısınız ve yatmadan önce ve gün boyunca aklınıza geldiğinde bu soruları kendinize sormaya
devam edin.
b) Sorularınızı sormadan önce biraz nefes egzersizi yapıp rahatladıktan sonra, her soruyu
33 defa sorun, bitirince derin bir nefes daha alıp-verdikten sonra teşekkür ederim, teşekkür
ederim, teşekkür ederim, diyin. Tekrarlarınıza günde en az 3 tur ve 3 ay boyunca devam edin.

Örnek sorular;
- Neden bu kadar sağlıklı ve kolayca ayda 2 cm uzarım?
- Neden bu kadar büyüme hormonum mükemmel salgılanıyor? gibi..

9)Olumlama
Olumlama sesli bir şekilde yavaş tempoda hissederek yapılmalıdır. Sabah ilk uyandığınızda
ve gece yatmadan 2-3 er kere yapılan olumlamalar bilinçaltına daha fazla ulaşırlar.
Kendinizle yaptığınız bu konuşmalar bir süre sonra içsel egonuzun size inandırdıklarını
silecek ve yerine yenilerini koyacaktır. Bilinçaltına kodladığınız yeni söz ve düşünceler
inançları yeniler ve çekim yasasını harekete geçirir.
- X cm olmayı seçiyorum ve daha iyisini kabul ediyorum.
- Şimdi şu anda uzuyorum ve hızla uzamaya devam ediyorum.
Bu olumlamarı sabah kalktığımızda ve akşam yatarken 2-3 defa sesli ve hissederek söylüyoruz.
Bağırmamıza gerek yok, kendimiz duyalım yeter.
Ayrıca gün içerisinde aklınıza geldikçe nefes egzersizleriyle birlikte veya normal bir şekilde
içinizden veya sessizce uzuyorum, uzuyorum demek faydalıdır, eğer içinizden bunun aksi bir
düşünce geçerse hiç dert etmeyin o düşünceleriniz siz kendinize böyle telkin verdikçe geçecek,
bugün olmazsa yarın mutlaka geçecek.

10)Dua Etmek
Dua etmek bence en önemli faktörlerden bir tanesidir. Benim inancıma göre bizim istediğimiz
Yaradan'ın katında çok çok basit birşeydir. İslam Peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v) "Benim duam
kabul olmuyor" diyen kişi hariç her dua'nın hayırlıysa eğer kabul olacağını ve dua'da ısrarcı
olmamızı söyler. İçtenlikle ve uzun olmanın hakkımızda hayırlı olması için ve uzun olmak için
dua edersek inşallah kabul olunur.

11)İmajinasyon - İmgeleme
- Kendimizi rahat ettiriyoruz. Gevşiyoruz. Kafamızda soru işareti yok!Bedenimiz enerjimiz
küremiz evren ne yapması gerektiğini zaten biliyor.
- Ellerimizi birleştirip göğsümüzün üzerine koyuyoruz.
- Göğsümüzün içerisinde asılı duran parlak bir enerji küresi olduğunu hayal ediyoruz.
- Küremizin bir balon gibi olduğunu düşünebilirsiniz, enerji dolu bir balon.
- Sonrasında nefes egzersizi başlıyor. Derin derin istekli bir şekilde güzel nefesler alıyoruz.
Ve aldığımız bu nefesler (enerji) küremizde toparlanıyor. 4 sn nefesimizi tutup kürenizin
şiştiğini ve bu enerji sayesinde ışıl ışıl parladığını imgeliyoruz.
- Nefesimizi verirken enerjimiz küremizden çıkıyor ve bedenimize yayılıyor. Bunu hayal
etsekte etmesekte zaten nefes tüm bedenimize yayılıyor biliyorsunuz. 4sn bekliyoruz nefesimizi
bacaklarımıza aşağı doğru giderken kolaylıkla takip edebildiğimiz için nefesin (enerjinin)
bacaklarımızdan parmak uçlarımıza kadar ilerlediğini imgeliyoruz. İsterseniz
kollarınıza sırtınıza yayıldığını da imgeleyebilirsiniz. Ve bunu yaparken içimizden
"daha uzun" "15 cm daha uzun" gibi şeyler söyleyerek kendimizle konuşuyoruz.
- Ve tekrar aynı şekilde derin nefes alıyoruz. Nefes verirken aldığımızdan biraz daha yavaş
veriyoruz.
-20 dakikalık çalışmada ilk 10 dakikamız bu şekilde derin nefes çalışmasıyla geçiyor.

Ve son 10 dakika.
- Artık fiziksel bedenimizi unutuyoruz.
- Ve küremize odaklanıyoruz. Çünkü biz artık o kürenin ta kendisiyiz. 10 dakikalık nefes
egzersizi sonrasında ideal bedenimiz oluştu. Bu şekilde ideal bedenimiz ve enerjimiz
birleşmiş oluyor istediğimiz uzunlukta bedenimizi hissedebiliyoruz böylece ideal uzunluktaki
bedenimiz, sadece zihnimizde düşüncelerimizde kalmamış oluyor. Bu aşamada isterseniz "İşte
uzunum evet "1 metre 78 santimim" gibi içsel konuşmalar yapıp hissettiklerinizi daha da
pekiştirebilirsiniz. Onu hissedin, yaşayın.
5 dakika kadar sadece bu şekilde imgeledikten sonra yatağımdan o ideal içi enerji dolu
bedeninizle kalktığınızı boy aynasının önünde kendizi incelediğinizi imgeleyin. Ve ya burası
size kalmıştır. Mesela ben bu ay 2cm uzayacağım diye kendime hedef koyduğumu söylemiştim
Mayıs'ın 13'ünde bir tartı ve boy ölçme aletinde hem tartılıp hem boyumu ölçtüm ve bunun
sonunda makina fiş verdi fişin üstünde boyum yazıyordu, şimdi ben haziran'nın 13'ünde tekrar
boyumu ölçeceğim ve aletin verdiği o fişte şimdikinden 2cm fazla yazdığını imgeliyorum.
Kendinizi arkadaşlarınızla hayal edebilirsiniz sizden uzun olan biriyle aynı boyda veya daha
uzun yürüdüğünüzü, bir iş yaptığınızı imgeleyebilirsiniz. Veya daha değişik şekillerde
kendi hayatınıza uygun şekillerde kendinizi uzamış olarak imgeleyin. Anlayabildiğiniz ölçüde
yapın, kendinizi sıkmayın. Yavaş yavaş çok daha iyi anlayabilidiğinizi, daha iyi
hissedebilidiğinizi vücudunuzla daha iyi bağ kurabilidiğinizi göreceksiniz. Ve bu hislerle
mutlu bir şekilde ideal vücudunuzla uykuya dalın.

12)Bilinçaltı Telkinleri
Eğer gücümüz yetiyorsa boy uzatma telkin cd'si alabilir, bilinçaltınızı bu şekilde
destekleyebilirsiniz.
Bilgisayar'da vakit geçiriyorsak size bir program önerim var. "Subliminal Vision Pro"
Bu program bilgisayar açık olduğu sürece anlık yazı getirir ekrana ve biz bunu o an
algılayamadığımız için bilinçaltı'na telkin olarak gider. Şimdi kendim hazırladığım
olumlamaları not defterini açıp yazıyoruz. Ve programa tanıtıyoruz. Kullanımı
çok basit bir iki kurcaladığınızda çözersiniz.

Olumlamalar:
Uzuyorum
Uzamak beni mutlu ediyor
Gittikçe daha hızlı uzuyorum
Büyüme hormonlarım mükemmel salgılanıyor
X cm boyunda oluyorum
Vücudum çok sağlıklı
Bütün organlarım ve hücrelerim mükemmel çalışıyor
Dengeli uzuyorum
Sürekli uzuyorum
Ben sürekli uzarım

Bunları yazıp tanıttıktan sonra programı çalıştırıyoruz bırakın o sürekli çalışsın bizi
rahatsız etmiyor.

13)Sabır
Karar verdik ve bir işe başladık hedefimize ulaşana kadar çalışmaya devam edeceğiz. Zaten
bir süre sonra bu yaptıklarımız alışkanlık haline gelecek ve zorlanmadan rutin olarak
işleyecek. Eğer bırakmazsanız Allah'ın izniyle hedefinize ulaşırsınız. Sabırla alakalı bir
çok atasözü söylebiliriz: Sabreden derviş muradına ermiş. Sabrın sonu selamettir.
Sabreyle işine, hayır gelsin başına.

14)Program Yapmak
Bütün bunların sonucunda isterseniz kendi araştırmalarınızı deneyimlerinizide katarak bir
program hazırlayın. Ne yapmadığınız gerektiği hakkında küçük notlarla birlikte programınızı
bir kağıda yazın. Programınıza sımsıkı sarılın ve onu bırakmayın bazen aksaklıklar olsada
ertesi gün kaldığımız yerden devam edelim.

Not: Bahsettiğim konularda daha iyi önerisi olanlar yazarlarsa seviniriz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

benali isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 02:57 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Boy Uzatma Rehber

Sevgili Benali emeğine sağlık çok güzel bir rehber olmuş.

Yalnız afformasyon örneği : " - Neden bu kadar sağlıklı ve kolayca ayda 2 cm uzuyorum?" olsa daha iyi olmaz mı?

Şimdiki zaman ifadelerinin geniş zaman ifadelerinden çok daha etkili olduğunu düşünüyorum.

Sevgiler...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 03:31 PM   #3 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet dediğinize bende katılıyorum "uzuyorum" demek daha etkili olabilir teşekkürler.
Alt 05-06-2011, 04:36 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

eline sağlık benali :) çoğumuz ne yapacağımızı bilemediğimizden, emin olamadığımızdan başlayamıyoruz bişeye. böyle derli toplu olması çok hoş olmuş.
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 05:50 PM   #5 (permalink)
Teğmen

aslında bende aynı durumdaydım nerden başlıcamı bilemiyodum kendim için yazıcaktım ama insanlar faydanlansın diye bu şekilde yazdım, umarım faydalı olur :)
Alt 25-06-2011, 05:26 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

ben burayı yeni gördüm çok şahane bi düşünceyle düzenlenmiş bayıldım elinize sağlık! umarım herkes için faydalı olur :)
Alt 30-07-2011, 05:02 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tazokral is an unknown quantity at this point

benali kardeş öncelikle yaptığın paylaşım çok güzel olmuş teşekkürler...

Bi sorum olacak,beslenme konusunda verdiğin bilgiler kendi bilgin mi yoksa doktordan, bilirkişiden alıntı mı? bunu soracaktım...

kısacası güvenilir mi?...
tazokral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2011, 07:37 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 283
64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayuri is an unknown quantity at this point

evet guvenılır. daha once baska bır yerde okumustum bunu. hem supheye dusurecek yanlıs bır sey yazmıyor.arkadaslar ben boy uzatmanın ucretlı telkınını almayı dusunuyorum ama karar veremıyorum bır turlu. boyum ıyı. cok ıhtıyacım yok ama kendımı daha ıyı hıssedeceksem almalıyım degıl mı. alan var mı sız ne dusunuyorsunuz bu konuda
sayuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2011, 12:33 AM   #9 (permalink)
Teğmen

benim kendi araştırmalarım sonucunda elde ettiğim bilgilerdir tamamen :)
Alt 16-08-2011, 09:52 PM   #10 (permalink)
Teğmen

sturmgeist_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
9 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sturmgeist_90 is an unknown quantity at this point

ben sizin yazılarınızı okuyorumda.

3 gündür bunları uyguluyorum.

3)Egzersiz
- 600-900 adet ip atlayın.
- 600-900 adet tekme atın.
- 150-200 adet elma toplama hareketi yapın.
ancak ilk günlerde 300 ü geçemedim ip atlama ve tekme de. ilk başlarda gerçekten kolay değil. 2.ci ve 3.gün daha da yaptıklarım düştü. çünkü tutulma olmuş. ağrı var ayak kaslarımda baldırlarımda diyeyim ya da. ama yılmadan Allahın izniyle dewam edecem. 91 10.ayda doğdum boy 1.66 umarım sonuç çıkar 2 ay sonra 20 yaşıma giriyorum ve 2-3 yıldır uzama yok. bazen çok takıyorum bazen hiç takmıyorum ama uzamak istiyorum...
sturmgeist_90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks