Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=535)
-   -   İnançla Fiziksel Değişim !! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463227)

Nesira 07-01-2010 01:28 AM

İnançla Fiziksel Değişim !!

Merhabalar herkese. Ben deniz Nesîra. Arapça'da anlamı 'yardımcı' demektir, ve Kur'an-ı Kerim'de Allahu Teâlâ'nın kendisi için kullandığı bir tabirdir.

Daha evvel yapmam gereken bu tanıtma işleminden sonra ana konuya dönmek istiyorum.

Telkinle boy uzatma konusunda, dinlediği telkin müzikleriyle uzayan; ancak imgelemeyle ve olumlu düşünmeyle daha hızlı sonuçlar elde eden arkadaşların yazdıklarını hep birlikte okuduk. Ama birçok kişinin aklında bir 'acaba ?' kaldığını düşünüyorum. İmgeleme ile boy uzatmak, fiziksel bir değişim elde etmek gerçekten mümkün mü diye eminim herkes birkaç defa düşündü.

Bunun üzerine, ömrüm boyunca elimden hiç bırakamayacağım kitaplardan biri olan Dr. Muhammed Bozdağ'ın Ruhsal Zekâ'sındaki tespitleri aynen bilgilerinize aktarıyorum.

3. İMAN DEĞİŞTİRİR

d) Fizik, Vücut

İnsan fiziği kişiliğinin ip uçlarını taşır. Günümüzde, vücut özelliklerinden kişiliği tanıma öğretisi bilimsel olarak da ilgi görüyor. Kişiliğimiz inançlarımızın eseridir. Kişiliğimiz değişebiliyorsa, kişiliğimizi yansıtan fiziğimiz de değişebilir.

Kambur bir kral kamburluğundan çok eseflenmiş, bu sorununu yok etmeyi hayal etmiştir. Kambur olmayan bir heykelini yaptırıp sarayının kapısına diktirmiştir. Her sabah erkenden o heykelin karşısına geçip, kendisini dimdik hayal etmiş, yıllar sonra kamburluğu yok olmuştur.

Uyumlu bir evlilik sürdüren eşlerin aralarında tam bir davranış ve düşünme uyumu varsa, yıllar sonra birbirlerine benzeyeceklerdir. Yalnızca duygusal olarak değil, fiziksel olarak da. Bülent Ecevit ve eşi Rahşan Ecevit'i, Ahmet Necdet Sezer ile Semra Sezer'i karşılaştırın.

Bir insan, ruhunda olup bitenleri değiştirdi mi, fiziğinde olup bitenler de değişmek zorunda kalacaktır. Güçlü inançları olan insanların yüzlerinde, saygı ve sevgi şimşekleri çaktıran bir şeyler vardır. İçlerindeki ruh, vücutlarının en küçük hareketini çarpıcı şekilde yapılandırmıştır. Birisinin ruhuna baktığınızda cesedinden çok ruhunu görürsünüz.

Dr. Muhammed BOZDAĞ - RUHSAL ZEKÂ Sy: 41

seromoni 07-01-2010 09:43 AM

Cevap: İnançla Fiziksel Değişim !!

Çok güzel bir paylaşım, çok teşekkürler.art56art56

Nesira 07-01-2010 10:25 PM

Ben teşekkür ederim seromoni, istifade edilirse ne mutlu bana.. k8908Bu kitapta çok güzel tespitler var, elimden geldiğince yazıp herkesin yararlanmasına vesile olmak istiyorum. Eminim herkes benim kadar mutlu olacaktır, inşAllah..

gurbetci 08-01-2010 12:00 AM

Bende cok begendim devamini bekliyoruz.

f.unal 16-01-2010 10:38 PM

''Dr. Muhammed Bozdağ'ın Ruhsal Zekâ'' kitabını alalı 4 ay oldu daha okumadım. Güzelliklerden bahsediyormuş, okusam iyi olacak. Paylaşımın için teşekkürler.

ceylan84lum 21-02-2010 05:47 PM

bizim düşüncelerimiz ve inancımızla başkalarının fiziksel özelliği değişir mi peki?onlara etki edebilir miyiz?

ceylan84lum 23-02-2010 03:53 PM

çok mu saçma bi soruydu????????????????

master8566 23-02-2010 04:14 PM

Alıntı:

ceylan84lum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 586211)
çok mu saçma bi soruydu????????????????

Çok saçma bir soru değildi...Şöyle diyebiliriz... Şifa verme yeteneğiyle beraber enerji aktarımı da yapabilen ve dünyada az sayıda bulunan üst düzey ruhsal gelişmişliğe sahip kişiler bunu hedefledikleri kişilerin çakra sistemindeki tıkanıklıkları açarak ve çakraları-hormonları yüksek performansta çalıştırarak hastalıkları iyileştiriyor ve beyin ile bedende enerji düzenlemeleriyle fiziksel kusurları da gideriyorlar...yani bu yapılabiliyor,ama herkes yapamıyor...

ceylan84lum 23-02-2010 04:20 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 586221)
Çok saçma bir soru değildi...Şöyle diyebiliriz... Şifa verme yeteneğiyle beraber enerji aktarımı da yapabilen ve dünyada az sayıda bulunan üst düzey ruhsal gelişmişliğe sahip kişiler bunu hedefledikleri kişilerin çakra sistemindeki tıkanıklıkları açarak ve çakraları-hormonları yüksek performansta çalıştırarak hastalıkları iyileştiriyor ve beyin ile bedende enerji düzenlemeleriyle fiziksel kusurları da gideriyorlar...yani bu yapılabiliyor,ama herkes yapamıyor...

ben yapmak istiyorum ama ..ne yapmalıyım...

seta* 23-02-2010 04:21 PM

keşke ben de yapabilsem
çok istiyorum ama bu konuda çalışmaya başlayamıyorum bir türlü
cesaretim mi yok, güvenim mi bilmiyorum sadanim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:59 AM.