Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bırakma Sürecinde Yaşananlar

Uyarılar

Bırakma Sürecinde Yaşananlar Bırakma Sürecinde Yaşananlar

SİGARAYI BIRAKTIM desteekkkk :)

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bırakma Sürecinde Yaşananlar SİGARAYI BIRAKTIM desteekkkk :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba sevgili hayatım değişti ailesi üyeleri, ben çok uzun zaman önce bu siteyi bulmuş daha sonrada fırsat bulup girememiştim bir hayat kargaşasından sonra yeniden birşeyler düzelmeye başladı ve dedim ki artık sigarayı bırakmam gerekli yakında evlenicem ve müstakbel eşim sigara ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bırakma Sürecinde Yaşananlar telkin cd indir izle İstanbul Bırakma Sürecinde Yaşananlar nerededir kimdir Bırakma Sürecinde Yaşananlar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bırakma Sürecinde Yaşananlar hipnoz Bırakma Sürecinde Yaşananlar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bırakma Sürecinde Yaşananlar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bırakma Sürecinde Yaşananlar kuantum düşünce kitap haberi

SİGARAYI BIRAKTIM desteekkkk :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-03-2012, 12:03 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 6
10 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
occurr is an unknown quantity at this point
Red face SİGARAYI BIRAKTIM desteekkkk :)

Merhaba sevgili hayatım değişti ailesi üyeleri, ben çok uzun zaman önce bu siteyi bulmuş daha sonrada fırsat bulup girememiştim bir hayat kargaşasından sonra yeniden birşeyler düzelmeye başladı ve dedim ki artık sigarayı bırakmam gerekli yakında evlenicem ve müstakbel eşim sigara kullanmıyor hatta iğreniyor buda tabiki beni çok etkiliyor :( artık hayatım değişti ailesine geri döndüm telkinleri ve poziitf şarkıları dinliyorum sigarayı bugün bıraktım ve sadece açlık hissi hissediyorum bu illetten kurtulmam şart desteklerinizi bekliyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

occurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2012, 01:06 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: SİGARAYI BIRAKTIM desteekkkk :)

Bırakacağına inanıyorum. İnsanın iradesi güçlüdür bunu farkında ol yeter. Sağlıklı yaşam için bir adım attınız. Müstkbel eşinizle birlikte çok mutlu bir hayat paylaşmanız dileğimle sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2012, 01:58 PM   #3 (permalink)

10 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bırakacağına inanıyorum. İnsanın iradesi güçlüdür bunu farkında ol yeter. Sağlıklı yaşam için bir adım attınız. Müstkbel eşinizle birlikte çok mutlu bir hayat paylaşmanız dileğimle sevgiler.
çok teşekkür ederim desteğin için aklıma geldiğinde hemen kovuyorum iptal iptal diyorum :))
Alt 09-03-2012, 09:37 AM   #4 (permalink)

Bu gün 3.günüm sigarasız ve sonuna kadar gideceğime inanıyorum.. arada sadece,ya bir nefes olsaydı yada şimdi hep mi içmeyeceğim gibi düşünceler alıyor ama hemen geçiyor birde çok karnım acıkıyor yeni bir diyet öğrendim dukan diyeti diye birde ona başlayacağım ohh misss gerçi siz değerli arkadaşlarım destek vermekten nedense kaçınıyorsunuz ama ben gelişmelerimi buraya yazacam belki okuyan olur ve birine faydam olur :)))) sevgiyle kalın ;)
Alt 09-03-2012, 10:05 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
HERACLIUS is an unknown quantity at this point

Günaydın sevgili dost.
ay bırakmayı başarmış ama sonra BEN'ine yenilmiş bir dostunuz olarak , benim yenilgimin hezimet olmadığını, zafere bazen yenilgilerile gidileceğini hatırlarıtım.Aklınıza geldiğinde KENDİ değerinizi hatırlayıp devam etmelisiniz yolunuza.Biliyorum ,kendisi başarmamış birinin sözlerini temkinli hatta gülümseyerek okuyor olabilirsiniz ama herkesin deneyimleri ve şartları farklıdır ve kişiye özeldir.
Tebrik ediyorum sizi ve imreniyorum . . .
HERACLIUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2012, 10:18 AM   #6 (permalink)

Alıntı:
HERACLIUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın sevgili dost.
ay bırakmayı başarmış ama sonra BEN'ine yenilmiş bir dostunuz olarak , benim yenilgimin hezimet olmadığını, zafere bazen yenilgilerile gidileceğini hatırlarıtım.Aklınıza geldiğinde KENDİ değerinizi hatırlayıp devam etmelisiniz yolunuza.Biliyorum ,kendisi başarmamış birinin sözlerini temkinli hatta gülümseyerek okuyor olabilirsiniz ama herkesin deneyimleri ve şartları farklıdır ve kişiye özeldir.
Tebrik ediyorum sizi ve imreniyorum . . .
Sevgili Heraclıus,öncelikle desteğin için çook teşekkür ederim açıkçası ben defalarca denedim ve belkide çevremde bana inanmayan aman bakalım kaç gün sürer diyen insanlar bile var... ama ben deneyimlerimden faydalanarak başladım yeniden bırakmaya, daha önce neden her seferinde sigarayı yeniden içtiğimi farkederek uzak durmaya çalışıyorum gayretle, BU HAYAT BİZİM HAYATIMIZ VE İSTEMEDİKLERİMİZİ HAYATIMIZDAN ÇIKARMAK BİZİM İÇİN KOLAY OLMALI... en azından ben şuanda inatla buna inanmaya çalışıyorum sigara içerken 2.SINIF İNSAN MUAMELESİ GÖRMEK ÇOK SİNİR BOZUCU...kokusuda cabası :(( en kısa zamanda yeniden bırakmak için bir adım atmanı dilerim kezaaaa yenilgiyi kabul eden sen eminimki sigarayı bırakmak için bir adım atmışssın teşekkürler....
Alt 09-03-2012, 01:40 PM   #7 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Tebrik ederim
Bir alışkanlıktan/bağımlılıktan kurtulmak ve özgürleşmek bir gücün temsilidir bence. Dilerim sizdeki bu güç de sonuna kadar gider. Ben hiç sigara bağımlısı olmadım, tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum ama umarım dirayetinizi korursunuz.
Sevgilerimle...
Alt 09-03-2012, 02:46 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 14
15 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
barboosa is an unknown quantity at this point

Tebrik ediyorum kararlı olmak bu zorlu yoldaki en büyük silahınız olacak, sakın vazgeçmeyin. Ben lisede başladım sigaraya 13 sene boyunca sadece iki kez bırakma girişiminde bulunmuştum ki 7 gün bile dayanamamıştım, ben 'sigarayı seviyorum nie bırakayım ki' kafasında bir insandım.1 Ocak itibariyle bıraktım 2 aydır bir tane bile içmedim ve çook çok memnunum ve mutluyum, ilk 10 günü atlatırsanız gerisi daha kolay geçiyor her gün bir öncekinden daha az aklınıza gelecek, ve sonra hiiç, kokusuna bile tahammül edemiyorum artık :)) Canınız çok çektiğinde şöyle deriiin bir nefes alın ve sağlıkla nefes alabildiğiniz için şükredin, ciğerlerinizin, taze havayla doldurduğunuz için size teşekkür ettiğini düşünün ...
barboosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2012, 02:56 PM   #9 (permalink)

Alıntı:
Neptün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim
Bir alışkanlıktan/bağımlılıktan kurtulmak ve özgürleşmek bir gücün temsilidir bence. Dilerim sizdeki bu güç de sonuna kadar gider. Ben hiç sigara bağımlısı olmadım, tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum ama umarım dirayetinizi korursunuz.
Sevgilerimle...
destek için teşekkür ederim destek arttıkça kendimi daha güçlü hissediyorum:) iyki varsınız :)
Alt 09-03-2012, 03:04 PM   #10 (permalink)

Alıntı:
barboosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ediyorum kararlı olmak bu zorlu yoldaki en büyük silahınız olacak, sakın vazgeçmeyin. Ben lisede başladım sigaraya 13 sene boyunca sadece iki kez bırakma girişiminde bulunmuştum ki 7 gün bile dayanamamıştım, ben 'sigarayı seviyorum nie bırakayım ki' kafasında bir insandım.1 Ocak itibariyle bıraktım 2 aydır bir tane bile içmedim ve çook çok memnunum ve mutluyum, ilk 10 günü atlatırsanız gerisi daha kolay geçiyor her gün bir öncekinden daha az aklınıza gelecek, ve sonra hiiç, kokusuna bile tahammül edemiyorum artık :)) Canınız çok çektiğinde şöyle deriiin bir nefes alın ve sağlıkla nefes alabildiğiniz için şükredin, ciğerlerinizin, taze havayla doldurduğunuz için size teşekkür ettiğini düşünün ...
Sevgili Barboosa öncelikle teşekkür ederim ve bende seni tebrik ederim yazını okumak inan çok iyi geldi çünkü ne zaman sancılarımın azalacağını tahmin etmek artık güzel 10 gün hemen geçer sonrada bu illetten tamamen kurtulurum umarım.... geçen yıl bende yılbaşına bir hafta kala sigarayı bıraktım hatta bir iddia uğruna, yakında eşim olacak kişiyle iddiaya girmiştik, o hiç kullanmamış ve sigaradan nefret ediyor bende yaklaşık 2 hafta yada 3 tam hatırlamıyorum bıraktım lakin bir nefesten birşey olmaz, aman bu gün bir tane içsem ne olacak derken yeniden başladım o yüzden korkularım var ama bırakmak kesinlikle istiyorum destekleriniz için teşekkür ederim inş bu dönem geçecek ve bende kurtulucam:))

Bookmarks