Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bırakma Sürecinde Yaşananlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Sigarayı Bıraktıııımm!!! Duyduk duymadık demeyinnnnn!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617499)

Alexandra 27-01-2011 02:09 PM

Sigarayı Bıraktıııımm!!! Duyduk duymadık demeyinnnnn!!!!!

Senelerce, senelerce sigara içtikten sonra bugün bıraktım arkadaşlar.

Çok garip bir duygu gerçekten. Daha önce de bırakmıştım, 1 sene sonra yeniden başlamak gafletinde bulunmuştum ama bu sefer bir daha başlamamak üzere terk ettim kendisini.

Şimdi ılık su içip duruyorum. Yudum yudum. Akşama doğru çay içmeye başlayacağım. Ertesi gün kahve...

Hafta sonu alkol de alacağım. Sigarayla sevdiğim her şeyi yavaş yavaş onsuz yapmaya başlayacağım. Adım adım.. yavaş yavaş..

Beynim hiç bu kadar kararlı olmamıştı bu zamana kadar. Yeter diyordum ama kendime hep erteleyici bir bahane buluyordum.

Sonunda kurtuldum. Nasıl mutlu olduğumu anlatamam size.

Hayatımın değişim sürecinin bir parçası bu aslında. Ruhum ve bedenim kendisine zarar veren bir şeyi istemiyor.

Artık kabul etmiyor.

Bitti, çok büyük bir taşı daha devirdim.

Bu mutluluğu da sizinle paylaşmak bana çok iyi geldi.

blissyblissyblissyblissy

daktilo 27-01-2011 02:15 PM

Cevap: Sigarayı Bıraktıııımm!!! Duyduk duymadık demeyinnnnn!!!!!

arkadaşım haberi aldım çok sevindim ya...umarım kendin için bunu başarırsın.bana sıra ne zaman gelecek?bu tembellikle ben en geride kaldım bile .eşim ve arkadaşlarım bırakalı 4 ay oldu bende bi gelişme yok.bak şimdi sende listeye dahil oldun.inşallah o listeden hiç çıkmazsın..
kocaman TEBRİKLER!!!!!!

bluegirlx 27-01-2011 02:51 PM

yeni yaşamındaki bu arınma için tebrik ederim seni canım..vucudunu toksinlerden ne kadar çabuk temizlersen sıgaradan o kadar kolay kurtulursun diye biliyorum..bunun için bol bol su iç ..hatta maydonoz filan demle..sana tertemiz bir yaşam diliyorumm..sevgiler..25889

Alexandra 27-01-2011 02:59 PM

Alıntı:

daktilo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788464)
arkadaşım haberi aldım çok sevindim ya...umarım kendin için bunu başarırsın.bana sıra ne zaman gelecek?bu tembellikle ben en geride kaldım bile .eşim ve arkadaşlarım bırakalı 4 ay oldu bende bi gelişme yok.bak şimdi sende listeye dahil oldun.inşallah o listeden hiç çıkmazsın..
kocaman TEBRİKLER!!!!!!

Çok teşekkürler canııımmm,

Dilerim en yakın zamanda listeye girersin sen de. Ama kimsenin seni zorlamasıyla gitme, ben kendim için doğru zamanı bekledim, buldum ve gittim. Şimdi rahatım. Biraz beyaz leblebi biraz ılık su takılıyorum ama dur bakalım :)))

Şimdilik komik :))

Darısı başına canım benim :)))

Alexandra 27-01-2011 03:12 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788472)
yeni yaşamındaki bu arınma için tebrik ederim seni canım..vucudunu toksinlerden ne kadar çabuk temizlersen sıgaradan o kadar kolay kurtulursun diye biliyorum..bunun için bol bol su iç ..hatta maydonoz filan demle..sana tertemiz bir yaşam diliyorumm..sevgiler..25889

Çok teşekkürler Canım benim,

Kesinlikle toksinlerden kurtulmak için sauna bile diyorlar. Kese özellikle :))

Bol su içiyorum koskocaman bardakların içinde.

Bak maydonoz da iyi fikirmiş.

Limon sıkıp yemek lazım:))) Kantaron çayı iyi gelir diyolar, sakinleştirirmiş :))) Bir denemek lazım :))

smyrna1 27-01-2011 03:50 PM

Adına çok sevindim gerçekten:) daha başarcaklarının olduğuna gönülden inanıyorum.

Alexandra 27-01-2011 04:02 PM

Alıntı:

smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788478)
Adına çok sevindim gerçekten:) daha başarcaklarının olduğuna gönülden inanıyorum.

Çok teşekkür ederim gerçekten Smyrna,

Sen çok daha büyük, kitlesel başarılara imza atacaksın.

Hep birlikte takip edeceğiz.

pimpinella anisum 27-01-2011 04:55 PM

Veee beklenen haber sonunda gelir 25889
Tebrik ederim Tinkim,,çok ama çok sevindim cilgin897
Güneş ısrarla bu smileyi kullan diyor,,bu yeşil surat da Güneş ten sana gelsin t678 bu da hy789 bi de buhappy6

Alexandra 27-01-2011 05:01 PM

Alıntı:

pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788492)
Veee beklenen haber sonunda gelir 25889
Tebrik ederim Tinkim,,çok ama çok sevindim cilgin897
Güneş ısrarla bu smileyi kullan diyor,,bu yeşil surat da Güneş ten sana gelsin t678 bu da hy789 bi de buhappy6

Canımmmmmmmm,

Çok teşekkür ederim güzelim benim:)) Güneşim!i de öp benim için.

Teyzesinin güzeli :)))

Darısı bırakamayanların başına ama... ciddi zorlu bir mücadele laf aramızda...

genetikmucize 27-01-2011 05:09 PM

tebrik ederim.. bende 8 gün önce bıraktım :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:43 PM.