Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ALIŞKANLIK VE 21 GÜN KURALI alışkanlıklar beyinde 20 günde oluşmaktadır... 20 gün boyunca aynı şeyi yapan insan 21. günde alışkanlık kazanmış olur... tıpkı sigara alışkanlığı gibi. araba kullanmaya başladığımızda vitesi debriyajın yerini sinyali verirken düşünürüz ama belli bir süre sonra ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2007, 11:46 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point
Standart BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

ALIŞKANLIK VE 21 GÜN KURALI

alışkanlıklar beyinde 20 günde oluşmaktadır... 20 gün boyunca aynı şeyi yapan insan 21. günde alışkanlık kazanmış olur... tıpkı sigara alışkanlığı gibi.

araba kullanmaya başladığımızda vitesi debriyajın yerini sinyali verirken düşünürüz ama belli bir süre sonra beyin bunu
otomatiğe bağlar hani kişisel gelişim kitaplarında hep yazar ya 20 gün aptalım de 21 ci gün aptal ol diye

Alışkanlık, bir halata benzer. Her gün bir lifi örer ve sonunda, onu koparamayacak kadar güçlü yaparız.

Horace Mann

Alışkanlıklar, bırakılmazlarsa, zamanla ihtiyaç haline gelirler.

St. Augustine

Alışkanlıkların zincirleri, önce duyulmayacak kadar hafif, sonra kırılmayacak kadar güçlü olur.

Benjamin Disraeli

Alışkanlıktan daha büyük bir şey yoktur.

Ovidius

Hiç kimse bir alışkanlığa veda etmek cesaretini gösteremez.

Balzac

İlk gördüğümüz zaman korktuğumuz nice şeyler vardır ki, zamanla alışır, hiç aldırmaz oluruz.

Aisopos

İnsan alışkanlıklarının çocuğudur.

İbn-i Haldun

Mademki alışkanlıklar,hayatımızın en ileri gelen hakimleridir, öyle ise ne yapıp yapıp iyi birini edinmeye çalışmalıyız.

Francis Bacon

Tilki, derisinden vazgeçer de, alışkanlıklarından vazgeçmez.

Suetonius

21 GÜN KURALI

Sadece irade kullanarak alışkanlık değiştirme çabaları ancak kısa bir süre işe yarar. Sonra eski alışkanlıklara geri dönülür; çünkü bilinç ile bilinçaltı çatıştığında kazanan daima bilinçaltıdır. Örneğin, siz bilinçli olarak sigarayı bırakmak isteyebilirsiniz ama bilinçaltınızda sigarayla ilgili olumlu bir kayıt olduğu sürece iradenizi kullanarak sigarayı bir süre bıraksanız bile bir müddet sonra yine başlarsınız. Bilinçli zihin dakikada dokuz düşünceyi bilinçli olarak algılayabilir; ama bilinçaltı bir dakikada 2.3 milyon bilgi parçacığını prosesten geçirir.

Olumlu ve olumsuz alışkanlıkların, yaşam deneyimlerinin, inançların belleği bilinçaltındadır.

Bir alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışarak değiştiremezsiniz. Ama yeni bir alışkanlık yaratabilirsiniz. Kötü alışkanlıkları yok etmek, yeni bir şeyi öğrenmekten daha zordur. Yeni bir alışkanlığı yerleştirmek için 21 gün boyunca hiç ara vermeden tekrar gerekir. Çünkü yeni alışkanlığın zihinde ve hücresel bellekte kalıcı olarak yerleşmesi 21 gün sürer. Alışkanlıklar tekrarlana tekrarlana kazanılır. Yeni alışkanlığın da zihinde kalıcı sinir ağı “otoyolu” yaratması 21 gün tekrar edilerek oluşur. Zihniniz ve kaslarınız tekrar edilen bir şeyi otomatiğe bağlar. Dişinizi fırçalamak, yürümek ya da ayakkabınızı bağlamak için düşünmüyorsunuz değil mi?

Bireysel gelişim yolculuğunuzda bilinçaltınıza belirli bir olgunlaşma süresi tanımanız gerekir; bunu kuluçka dönemi olarak düşünün. Unutmamanız gereken, bu 21 günlük kuluçka dönemini hiç sekteye uğratmadan tamamlamanız gerektiğidir.

alıntı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-07-2007, 11:00 AM   #2 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sisu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

21 gün kuralını bir kitapta okumuştum ve evet gerçekten işe yarıyor.
sisu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2007, 11:19 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

81 Mesajinıza toplam 396 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ramtha333 is an unknown quantity at this point

Ozaman 21 gün bu telkinli müzikleri dinlesek iyi bir başarı elde edereiz de diyebilir miyiz?
Alt 05-10-2007, 03:18 AM   #4 (permalink)

öge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
12 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öge is an unknown quantity at this point

peki ben 7ay önce sigarayı 26 gün boyunca içmedim yeni bi alışkanlık kazanmıştım dimi peki 27 .gün kendime ihanet edip sigara içtim niye eski alışkanlık savaşı kazandı hadi beni boşverin beceriksizim iki yıl içmeyip geri dönenler
öge isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2007, 05:58 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

o zaman şöyle bir şey çıkıyo ortaya arkadaşlar...

mesela ... 40 yaşındabirisi .. 15 yıldır sigara içiyor.. ve ebeveynleride sigara içiyor.. çeverde de 1 -2 eş .. dost.. arkadaş daa var sigara içen.. dolayısıyla bebekliğinden itibaren görsel olarak beyine alışkanlık yapıcı bir sürü sinir bağları kuruluyor sigara ile ilgili ... kendi içtikleri de cabası .. ve içerken duygusal bağlamda özleştirdiği durumların verdiği + etkiler zaten cepte bonus olarak.. bunun üzerine 21 gün boyunca sigara yı bırakıp hadi eyvallah ben kurtuldum diyemeyiz ki ... on ca kirlilik bu kadar kolay temizlenmez ki.. 21 günde ancak sigaradan vaz geçiyorum fikrini kabulleniriz.. ilave her gün bizim geçmişte kurduğumuz bağlarımızın nötrleşmeesine doğru attığımız aadımlardır.. ne zamanki kurduğumuz negatif bağlarımzıı pozitif olanlarla dengeye oturturuz ozaman bağımlılıklaarımızdan kurtulduk diyebiliriz.. genel olarak 21 gün kuralı yeni tanışılan bir durum yada duygunun alışkanlık haline geleblmesi içindir..
Alıntı:
öge Nickli Üyeden Alıntı
peki ben 7ay önce sigarayı 26 gün boyunca içmedim yeni bi alışkanlık kazanmıştım dimi peki 27 .gün kendime ihanet edip sigara içtim niye eski alışkanlık savaşı kazandı hadi beni boşverin beceriksizim iki yıl içmeyip geri dönenler
Alt 26-11-2007, 04:52 PM   #6 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zehirli_yosun is an unknown quantity at this point

siteyi biraz inceleme fırsatı buldum gerçekten hiç bilmediğim duymadığım yöntemlerle karşılaştım okuduklarımın hepsini bir çırpıda yapmak istiyorum sanırım sabırsızlıkla ilgilide bir telkin dinlemeliyim
paylaşım için teşekürler
zehirli_yosun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2007, 05:25 PM   #7 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point

Bu 21 gün olayını zayıflamak için gittiğim hipnoz uzmanı da söylemişti. 21gün yeme davranışımı düzeltirsem artık otomatiğe bağlanır ve daha kolay kilo verirmişim. Ama her zaman için eski ve uzun süreli program ağır basarmış, onun için eğer 21 günden sonra da ara verirsem eski programa dönermiş hemen beyin.
Ayrıca sigarayı bırakan insanların tekrar başlamasının en büyük nedeni "acaba bıraktım mı gerçekten" dürtüsüymüş... Aslında fiziksel olarak 21 günde sigara bağımlılığından kurtulmuş ve ona ihtiyaç duymuyor olmasına rağmen kendini sınamak için başlarmış çoğu insan sigaraya. Ve bir tane içtikten sonra eski ve uzun süre kullanılmış olan program geri dönermiş beyin hemen...
shamanicin dediği şu bakımdan mantıklı, hiç bilmediğimiz yeni birşey öğreniyorsak mesela araba kullanmak, o zaman 21 gün devamlı araba kullandıktan sonra artık otomatiğe bağlanır olay. Fakat eski ve uzun süreli bir alışkanlığı yeni bir alışkanlığa çevirmek tabi ki daha zor olacaktır, ama 21 gün yeni bir alışkanlık geliştirmek için iyi bir başlangıçtır, sonrası için irade ve karşı koyma gücü verir insana. Kilo verme konusundan örnek verirsek: 2 gün az yiyip 2 gün eskisi gibi yersem her seferinde başa dönmüş olurum, ama 21 gün az yersem artık az yemek eskisi gibi zor gelmez,çünkü az yemeye alışmışımdır. Ama bunu eski programı silecek kadar uzun süre devam ettirmem gerekmektedir tabi:))
sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 09:21 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Geçenlerde alışverişe gittim bir çantacıya girdim.Dükkanın sahibi 60 yaşındaymış ama çok genç gösteriyor ve dimdik formunda(maaşallah).Çantalara arkadaşımla bakarken bana "1 dak bakarmısnız"dedi.Bende döndüm "yanlış anlamayın benim kızım yaşındasınız,daha çok gençsiniz bir öneri verebilirmiyim size"dedi."Ben eskiden çok kiloluydum diyetsiz kilo verdim dedi hemde sadece 21 günde"Bende merak ettim tabii nasıl diye sordum."21 gün yataktan kalkar kalkmaz karnımı içime çektim.Akşam yatınca serbest bıraktım ama neyaparsam yapim,otururken,çalışırken,yemek yerken v.s karnımı içime çektim ve 21 gün sonra vücut yağları kendi kendine yaktı.Hemde herşeyi yedim"dedi

dusun acaba beni mi kandırdı gerçi niye yalan söylesin ki ?Böyle bişey olabilir mi acaba?
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 10:46 AM   #9 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point

Atmış mı ne
sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2009, 08:45 PM   #10 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Daha önce telkinler hariç hiç bir meditasyonu 21 gün denemedim...Daha doğrusu deneyemedim...Bi tane defter vardı ona olumlamalar yazıyordum,olumlama yazdığım her günü de işaretliyordum...En fazla 10 gün yapabilmişim :) Yarın erkenden kalkarak günde en az 3 kere olarak 21 gün boyunca deniyeceğim...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks