Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilinçaltının Bilinmeyenleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=155)
-   -   BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=770)

Renklerin Türküsü 28-01-2009 07:59 PM

ben de karnımı içime çekeyim bakem:)))

perilice58 29-01-2009 11:54 AM

Alıntı:

Renklerin Türküsü Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 307978)
ben de karnımı içime çekeyim bakem:)))

y789 Hiç bir şey anlamadım

farkvar 30-01-2009 08:42 AM

Arkadaşlar birde şöyle birşey var diyelim bir hipnoz cd i dinliyorsunuz kural 21 gün etki gösterme süresi atıyorum iki gün diyelim sen bu geçen iki gün içerisinde gene eskı alışkanlığını yaptın ama sen o etkisini göstermediği iki günü 21 günün içine sayarsan iki gün eksik kalır ve 21 günden daha fazladan dinlemen gerek .

banu 01-02-2009 11:06 PM

[quote=duru79;25299]Geçenlerde alışverişe gittim bir çantacıya girdim.Dükkanın sahibi 60 yaşındaymış ama çok genç gösteriyor ve dimdik formunda(maaşallah).Çantalara arkadaşımla bakarken bana "1 dak bakarmısnız"dedi.Bende döndüm "yanlış anlamayın benim kızım yaşındasınız,daha çok gençsiniz bir öneri verebilirmiyim size"dedi."Ben eskiden çok kiloluydum diyetsiz kilo verdim dedi hemde sadece 21 günde"Bende merak ettim tabii nasıl diye sordum."21 gün yataktan kalkar kalkmaz karnımı içime çektim.Akşam yatınca serbest bıraktım ama neyaparsam yapim,otururken,çalışırken,yemek yerken v.s karnımı içime çektim ve 21 gün sonra vücut yağları kendi kendine yaktı.Hemde herşeyi yedim"dedi

dusun acaba beni mi kandırdı gerçi niye yalan söylesin ki ?Böyle bişey olabilir mi acaba?[/quot
paylaşım için çok teşekkürler sevgili duru79...sabah başlıyorum... sevincli 21 gün sonra bildiricem sonucu. smil56

zeyz 08-09-2010 08:41 AM

Cevap: BİLİNÇALTI 21 GÜN KURALI !!!!!!!!!!!!!!!

Gerçekten işe yarıyor evet.

Jdarc 08-09-2010 09:49 AM

Çok güzel bir paylaşımdı, teşekkürler.
Acaba, diyorum, bilinçaltını yenmenin bir yolu var mı? Zira bilinçaltının bilinci bir şekilde alt edecek olduğu gerçeği can sıkıcı.
:)

senarist 06-03-2011 07:29 PM

bunu gerçekten merak ediyordum,teşekkürler.:)

Zafer yolcusu 06-03-2011 08:20 PM

Bilimsel bir açıklama mı bu 21 gün olayı ?

niobem 07-03-2011 07:47 PM

21.güne kadar gidemedigim kural... 5 ya da 7 de tıkanıp kaldıgım dewamını getıremedigm... dewam etmek için kedimi nasıl ikna etmeliyim kii....

Alexandra 16-03-2011 05:28 PM

21 kuralı değil yeni başladığınız her şeyi egonuz reddebilir, sizin aklınızı çelmeye çalışabilir.

Israrlı olacaksınız.

Önce ne istediğinize karar vereceksiniz ve öyle çalışmaya başlayacaksınız değil mi?

Ardından kendinize sormanız gereken soru, ben bu değişikliği ne kadar istiyorum.

Bir insan bir şeyi istedi mi, gerçekten istedi mi değil 21 gün bir yıl bile yıldıramaz.

Okuduğunuz bir kitabı bitirebiliyorsanız, okulunuzu bitirebiliyorsanız,

istediğiniz bir şeyi almak için çarşıya kadar gidiyorsanız,

21 günü de bitirebilirsiniz aslında.

İşe bu yönden bakıldığında bitirmemek mümkün değil.

sadece kendinizi motive etmek için 21 günlük küçük bir günce tutabilir, güncenizin bir kısmını bu 21 güne ayırabilirsiniz.

Ya da her gün için kendinize bir ödül koyabilirsiniz.

Herkesin yapabileceğine inanıyorum.

Ben yazın yapıp bitirmiştim ve sonucunu mutlulukla aldım.

Tavsiye ederim arkadaşlar.

Ha nasıl mı yapılıyor, o da konunun başında ayrıntısıyla yazıyor...

heppinize kolay gelsiiinn:))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:00 AM.