Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Secreti neden kullanamıyoruz?

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Secreti neden kullanamıyoruz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız birde bir film tavsiye edicem ..forrest gump.. çoğunuz izlemişsinizdir belki ama gerçekten çok güzel bir film... Dünyayı Forrest Gump'ın gözleriyle gördüğünüzde hiçbir şey aynı olmayacak.. Forrest sakat bir çocuktur. Ancak bu sakatlığı onun normal bir insan haline dönme arzusunu köreltmemiştir. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Secreti neden kullanamıyoruz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2008, 01:30 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: Secreti neden kullanamıyoruz?

birde bir film tavsiye edicem ..forrest gump.. çoğunuz izlemişsinizdir belki ama gerçekten çok güzel bir film...

Dünyayı Forrest Gump'ın gözleriyle gördüğünüzde hiçbir şey aynı olmayacak..

Forrest sakat bir çocuktur. Ancak bu sakatlığı onun normal bir insan haline dönme arzusunu köreltmemiştir. Tam otuz yıl boyunca inanılmaz zorluklar yaşayan Forrest sonunda kendisini ülkesinin en sevilen futbol yıldızları arasında görmesini sağlamıştır. Bu çabaları o kadarla da kalmamış katıldığı Vietnam Savaşı'ndan bir kahraman olarak dönmüş ve Beyaz Saray'da şeref madalyası almış ama en önemlisi de dünyada en çok sevdiği şey olan sevgilisinin kalbini kazanıp onunla evlenmeyi başarmıştır. Çok akıllı biri olmasa da kalbinin neyi istediğini çok iyi bilen Forrest ona ulaşabilmek için olağanüstü bir çaba sarf ederek herkese istediğini elde edebileceği konusunda bir örnek teşkil etmiştir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2008, 12:57 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yaklaşık 1 aydır uygulamaya çalışıyorum
hayata biraz daha sevgiyle bakmaya başladım diye bilirim ufak tefek tartışmalara dahi girmek istemiyorum...
insanların davranışlarını takip etmeye başladım daha farklı algılaya biliyorum sanki..
enerjiminde arttığını söyleye bilirim kendimi daha dinç daha zinde daha saglıklı hissediyorum sevinçli bir olay veya coşkulu bir duygu oluştuğunda sanki bedenimi aşan bir enerji bloğu oluşuyor dışarı fırlayacakmış gibi...tabi telkinleri dinlemeye devam ediyorum......geçmişteki davranışlarımı ve bu günkü halime bakınca kendimi ilerlemiş olarak görüyor ve mutlu oluyorum ve çok şükür diyorum.......değişmeler oldukça yazarım
sevgiyle kalın......
Alt 07-05-2008, 02:53 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

belki film gibi diyelim ama insanların davranışları konuşmaları daha fazla dikattimi çekiyor...kendilerini kısıtladıklarını düşünüyorum bende böylemiydim diye soruyorum sonra ne kadar gereksiz davranmışım diyorum kendime....
çoşku kendi kendime daha çok yalnızken coşkulu bir duygu oluşuyor mesela bir konuşma bir müzik hatta kendi kendime uydurduğum miziklerim bile var sözleri anlamsız melodisi kendim uydurduğum harika zevk alıyorum diye bilirim içimde bir enerji balon gibi şişen bir enerji oluşuyor hissediyorum...hatta balon derken bir balon vardı elimi uzattım balon elime doğru yaklaştı.......kendi hayal panomu oluşturmaya başladım......onlara bakınca sanki onlarla zaman geçiriyormuşum gibi
çok fazla odaklanınca dalgalanma oluyor sanki onlarla konuşuyor gibi oluyorum...ne kadar güzel diyorum....tekrar yazarım gelişmeleri....hoşçakalın
sevgiyle kalın......
Alt 08-05-2008, 12:14 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

olumlamalar nasıl olmalı yani devamlı düzeltmeler yapmamak için tam olarak nasıl bir yöntem uygulaya bilirim....
3 bir uygularken dikkat etmem gereken nedir.....diyelim ki benim olmasını istediğim cep telefonu var onunla konuştuğumu hayal ediyorum,tuşlarına bastığımı,rengini,sesini...sevinçli olduğumu onun benim olduğu o sevinç duygusunu yaşıyorum ve bunu hayal ediyorum..... 3 bir uygulamada bu şekilde değilmi....
düzeltme derken ne şekilde bir düzeltme devamlı aynı hayali kurmakmı yoksa değişik değişik hayaller kurup odaklanmayı dağıtmak zararmı verir.....bu konuda bana bir örnek verirseniz çok sevinirim.....
bu arada bazen istemeden bazı korkular oluşuveriyor hiç alakası yokken bunlara anlam veremiyorum...
sevgiyle kalın.......
Alt 08-05-2008, 10:29 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ben geçtiğimiz sene temmuz ayında nişanlandım yaptığımız işin getirisinin yeterli olmayacağını düşünüyordum ve evlilik hazırlığı yaptığım için nasıl baş ederim diyordum bir iş bulmalıyım dedim şimdiki kazancımdan daha fazla olmalı diye düşünmüştüm o zamanlar bunu düşünüyordum ve acaba şehir dışındamı yoksa yurt dışındamı çalışmak zorunda kalacağım demiştim aradan zaman geçti bu siteyle tanıştım olumlu düşünmeye başladım geçtiğimiz ay üst üste iş teklifleri geldi bir kaçtanesi şehir dışında bir kaçtaneside yurt dışında getirisi şimdiki kazandığımdan fazlaydı ama neden buradan gitmek zorunda kalayım ki dedim uzak kalmak istemiyorum...ama geriye baktığımda bunları ben istemiştim diyorum çok şaşırdım şimdi daha olumlu düşünüyor ve daha detaylı istiyorum ve çok daha güzel şeylerle karşılaşacağımı umuyorum............
sevgiyle kalın.....
Alt 08-05-2008, 03:06 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
27 Mesajinıza toplam 66 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
krex is an unknown quantity at this point

Sevgili cent Öncelikle bu kadar bilgi birikimini bizimle paylaştığın için sana çok çok teşekkür ediyorum ..Sitedeki telkinlerle insan gerçekten değişimi yakalıyor hazırlayanlar ve site yöneticilerinede ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili cent yaklaşık 1 aydır siteyi devamlı takip etmekteyim ve inan senin bu secret yasası yaklaşımın apayrı bir boyut kattı ve bu secret yasasını Türkversiyonuna çevirdin siteye her girişimde senin yazılarını kaçırmıyorum bu kadar bilgi birikiminle bizleri aydınlatman adeta bağımlılık yaptı bana göre bu secret yasası temsilciği verilse eğer Türkiye temsilcisi senin olman gerekli Türkiyenin RHONDA BYRNE si gibisin adeta .
Yalız o kadar çok yazı yazmıssınki hepsini bir başlık altına toplansa inan bir bütünün parçaları bir araya gelecekmiş gibime geliyor cent in köşeşi gibi .
Tekrardan tüm site yöneticilerine ve sana çok çok teşekkür ediyorum .
krex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2008, 11:16 AM   #17 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 66 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili cent yukardaki yazıyı yazarken senin ne şartlarla bizimle birşeyler paylaşma gayretini öğrenince inan az bile yazmışım dedim kendi kendime bu kadar yoğunlukta bizlerede zaman ayırdığın için teşekkürler....
Bu secret kitabını tesadüfen bir alış veriş merkezinde gezerken görüp aldım (sır ve gizeme )karşı aşırı ilgim olduğundan kitap bana resmen saldırdı raftan daha sonraları okuduktan sonra çok etkilendim ruhsal güçlere ilgim önceleri vardı ama bişeyler yerine tam oturmamıştı kitaptan sonra bişeyler yerine oturdu bu sefer uygulamada eksiklik kaldı onuda çk şükür senin ve sizlerin yardımlarıyla aşacağız İnşallah Daha sonraları daha çok araştırmalar ve kitaplar okudum ve inan okuduğum kitapların ortak noktaları hep aynı senindedediğin gibi (esazında büyüklerimizin ögretilerini bir araya toplasak ne çekim
yasaları kolaylıkları varda bakma ) daha önceleri bilinen bir şey zaten en son okuduğum kitapta mevlanadan bu secretle uyuşan bir çok örnek vermiş .ve tüm maddelerin temelinin enerji,titreşimle alakalı olduğundan bahsediliyor.örneğin bir insanın vücut bütünlüğünün bile muazzam bir enerjiyle varlık sürmekte (Durağan görünen bedenlerimizin temeli, ışık hızında yaşanan dalga akışlarıdır.
) kuantum fiziğiyle tanımlanmaya çalışılıyor. Şimdi ben kıt bilgimle bişeyler anlatmaya çalışsamda sizler daha ileri seviyedeki üstadlarımız anlamıssınızdır. ama sizlerin ışınızda bu işi bizde çözeceğimize ben inanıyorum ama dediğim gibi konu hakkında çok bilgimin olmamasından dolayı sadece sizlerin yazınızı okumakla yetiniyorum ve yazılarınıza siteye katkıda bulunamamak sadece okuyup çıkmak biraz bende vicdan azabımı desem ona benzer bişeyler yapıyor aktif olamamak yani. Ama konu hakkında olmasada anladığım konuda bişeyler yaparak siteye katkıda bulunmak istedim mesela rapidle başı beleda olanlar için bir upload sitesi kurmak gibi gerekli dosyaları buldum sadece uygun bir siteye yüklemek kaldı onuda bi kaç gün içinde hallecem ..
Konuyu nereden nereye getirdim. şimdilik bu kadar yeter galiba iyiyce batmadan yazıma son verirken emeği geçen herkese teşekkürler..Aklıma gelmişken şunuda yazayım...Bir şey değişince Her şey değişirmiş.. Bu siteyi bulunca değişim başladı hayatım değişti .Değişmeyecek tek şey değişim olacak galiba..Sevgiyle kalın
Alt 10-05-2008, 03:25 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
krex Nickli Üyeden Alıntı
Ama konu hakkında olmasada anladığım konuda bişeyler yaparak siteye katkıda bulunmak istedim  mesela rapidle başı beleda olanlar için  bir upload sitesi kurmak gibi gerekli dosyaları buldum sadece uygun bir siteye yüklemek kaldı onuda bi kaç gün içinde hallecem ..
Yukarıda bahsettiğim sistemi siteye faydalı olacağını düşünerek kurmuş durumdayım sadece hayaimdeğişti com üyelerine özel. Bir arkadaşında yardımı ile (300 gb alan bulunan bir hosta alan açması sonucu )istediğiniz dosyayı yükleyip saklayabilirsiniz 2 yıl süreyle rapid vb sitelerle uğraşmak istemeyn arkadaşların dikkatine sistemden hayatım değişti.com a geçiş linide bulunmaktadır.

http://ilkdoganay.com/depo

Faydalı olmak dileğiyle saygılar..
Alt 10-05-2008, 10:11 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

cent 3 1 demekle neyi anlatmak istedin bilmiyorumda dusun dusun dusun dusun
Alt 10-05-2008, 10:46 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

öncelikle merhaba..bilgilerinizi bizle paylaştığınız için teşşkürler..sizin bahsettiğiniz nefesimi kulanma egzersizlerini uyguluyorum fakat benim şöyle bir sorunum var nefesimi yavaşca veremiyorum.ilk seferde 20sayıya kadar nefes alıp 40 sayıp 20de veriyorum.fakat 3-4 den sonra 20 de nefes alıp 40saydıktan sonra 20sayıda veremiyorum ya birde boşaltıyorum nefesımı yada nefesım kesik kesik çıkıyor ve nefesımı verırken tekrar nefes alma ihtiyacı duyuyorum yani 20 sayarak vermem gereken nefesi misal 8 sayısındayken nefesimi tam boşaltmadan nefes alma ihtiyacı ihissediyorum oysaki içimdeki nefesi daha dışarı vermemişim zaten ondan sonra nefes alışlarım karışıor ve çok ilginç esneme ihtiyacı duyuyorum esneyerek nefes alma ihtiyacım oluyor...ben yavaşca nefes veremiyorum.bunu sizce aşmam için ne yapmalıyım..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks