Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

tasarlanmış düşler

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri tasarlanmış düşler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tasarlanmış düşler einstein, "eğer zihnimizden çıkanları görebilseydik dönüp dolaşıp onların bize geri döndüğünü de görebilirdik" demişti. düşünceler canlıdır. canlı olan herşey gibi belli bir enerji akışı içinde hareket halindedirler. mevcut yaşam, düşüncelerimiz ve onların içinden yaptığımız seçimler doğrultusunda gerçekleşir. kısaca ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

tasarlanmış düşler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-04-2008, 01:32 AM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart tasarlanmış düşler

tasarlanmış düşler

einstein,
"eğer zihnimizden çıkanları görebilseydik dönüp dolaşıp onların bize geri döndüğünü de görebilirdik" demişti.

düşünceler canlıdır. canlı olan herşey gibi belli bir enerji akışı içinde hareket halindedirler.
mevcut yaşam, düşüncelerimiz ve onların içinden yaptığımız seçimler doğrultusunda gerçekleşir.

kısaca düşündüğümüz şey gerçekleşir.
düşüncelerimiz dengeli bir zihin içinde belli bir hızla, tıpkı bir nehir gibi zaman zaman coşkulu
zaman zaman sakin biçimde akıp gittikçe hayatımız da öyle olacaktır.

düşüncelerimizde sıkıntı, takıntı, endişe yoksa, hayatımız da rahat ve huzurludur.
yok eğer zihnimiz karışık veya dağınıksa hayatımız da öyledir.

gözlemleyebileceğimiz bir diğer şey, düşüncenin duygu ve davranışları da etkilemesidir.
mutlu ve neşeli bir anda sizi çok üzebilecek olumsuz bir düşünceyi aklınızdan geçirmeye çalışın.
duygularınızın değiştiğini farkedeceksiniz.
duygularınıza bağlı olarak davranışlarınız da bundan etkilenip değişime uğrarlar.

ayni şeyi canınız sıkkın veya mutsuzken de yapabilirsiniz.
sizi mutlu edecek, keyfinizi yerine getirecek birşeyler düşünün hemen neşelenirsiniz.
en azından üzüntünüz hafifler. eski durumunuza dönmek zorunda değilsiniz.

basit görünüyor değil mi ?
zihni bir kez arzu ettiğimiz duygu ve düşüncelere uygun olarak ayarlarsak bu iş sanıldığından kolaydır.
ama yok, hayır siz "söylemesi kolay da yapması zor" diyenlerdenseniz lütfen yazının diğer bölümünü
okuyun çünkü sonraki satırlar sizin için !

kendimize ait sandığımız düşünceler çoklukla başkalarından ödünç alınan inançlardır.
genellikle farkında olmadan başkalarının düşüncelerini kendimiz için de benimseriz.

mesela "hayat zor" deriz. günde kaç kez hayatın zor olduğunu aklınızdan geçirdiğinizi biliyor musunuz ?
bir düşünün ! hele günde kaç kez bunu başka birilerinden duyduğunuzu bir sayın hele !

hayatın zorluğuna dair olan bir inancı farkında bile olmadan, kendiniz deneyimlemeden önce
başkalarından edinerek kendi inancınız haline getirdiğinizden şüpheniz var mı ?

peki bir hatırlayın o zamandan sonra hayatınız kolay mı geçti yoksa zorlaştı mı?

gördünüz mü düşündüğünüz şey olmuyor muymuş ?

buna benzer genel yargılar- ben onlara kollektif inanç demeyi tercih ederim-
kemikleşmiş düşüncelerdir ve her zaman bizzat bizim değil başkalarının yaşadığı
hayat deneyimlerinden edinmelerdir.

yaygın kanıları kollektif gerçeğe dönüştürme becerimiz(!) çok güçlüdür. genellikle de olumsuzdurlar.
kollektif inançların içinde en güçlüsü ölüm inancıdır.
ve kollektif inancın yoğun titreşim katsayısından ötürü birçoğumuz için mutlak bir gerçeğe dönüşmüştür.

eğer düşünceler gerçek oluyorsa düşüncelerimiz hayatımızda yanlış ve zararlı sonuçlar doğurabileceği gibi
düşlerimizin gerçekleşmesini de sağlayabilir.

evren gerçekleşmeden önce sadece bir düştü. tanrının bir düşü.
tüm gerçekler varolmadan önce bir düştü.

evren önce bir düşünce olarak varoldu. henüz sessiz ve durağandı.
bu düş bir düşünce olarak belirmeye başladığı anda kendini de ifade etmeye başladı.
yoğunluk kazandı ve gerçek oldu. evren bir düşünceden kendini varetti.

tanrı bu evreni düşledi ve düşünerek tasarladı. bu tanrı'nın tasarladığı en büyük düştü.
bizler de tanrı'nın bir sureti ya da parçası olarak düşlerimizi tasarlayarak gerçekleştirmiyor muyuz ?

bu tasarımın ortalık yerinde birden durup da " hayat çok zor,insanın istediği hiç bir şey gerçekleşmiyor "
demenin ne manası var şimdi ?
düşüncenin içinde muazzam bir enerji potansiyeli var ki bu enerjiye duyguyu da eklersek
hem yoğunluk hem de hız kazanır.

eğer evren böyle yaratıldıysa biz de istediğimiz şeyi yaratabiliriz .
tasarlamaya başlarız beyin kıvrımlarına yüreğimizi de katarak düşünce ve duygularımızı istediğimiz şeye odaklayarak,
yoğun bir biçimde ve hiç durmadan olacağına dair isteğini belirterek ve farkederek yaratırız.
bunun için en kolay yol meditasyon yapmaktır.

düşlerimizi tasarlanmış bir düşünceye çevirerek ve yoğun bir duyguyla besleyerek istediğimiz herşeyi varedebiliriz !

duaların gerçekleşmesi veya mucize diye adlandırdığımız durumlar zannedildiği kadar ender değildir.
bu, tanrı'nın bize bahşetmiş olduğu muazzam güç olan kozmik enerjimizi tam kapasiteyle kullanmaktır.
onun bizim için sevgiyle yarattığı yeteneklerimizden birini kullanırız.
yaşamak sanatı dediğimiz böyle olmalı.

o bize bu dünyayı sevgiyle verdi biz de sevgiyle yaratabiliriz.
başkalarının zararına gerçekleştirilen her düşünce eninde sonunda düşünce sahibinin canını yakar.
belki de hayatın anlamı bu harikulade potansiyel gücü doğru kullanmakla başlıyor.
( hani bazen "hayat ne kadar anlamsız " diyoruz ya !)

yokederek değil,varederek, başkalarına zarar vererek değil fayda sunarak,
yaşamı yeniden ve yeniden yaratmak elimizde.

doğru seçimler yapmak, hayatta kalmak ve öğrenmek.
bilgeleşmek. o zaman bu kadar öfke, acı, savaş, korku, kibir ve cehalet dolu bir dünya da varolmazdı.

en iyisi bizler evrenin en temel yasalarından olan "düşüncenin gücü" hakkında yazılmış onlarca kitabı
yalnız okumakla kalmayalım, bu gücün farkındalığını günlük yaşamımıza geçirelim.

mine kavalalı nın kaleminden..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-05-2008, 09:01 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart Ynt: tasarlanmış düşler

Sevgili Shamanic;hayatıma şöyle bir baktıgımda dilimden öylesine dökülen sözcüklerin ,yaşantımı degiştiren önemli olayları sanki biliyormuşçasına döküldüğünü hissediyorum.Yaratılacak olayı önceden dile getirmişim.Üstünde düşünmeden ,önemsemeden...Ama önemseyip ugraştıklarım hep ertelendi.......bana mutlaka sunulacak fakat araya zaman girdi ugraştıkça....olmasın diye dökülen gözyaşlarım...kendimi hayır diye yerlere vuruşlarım ettiğim duaların gücü yetmedi sanki olacaga....o zaman şöyle düşünmeye başladım... olması gereken oluyor ben engel olamıyorum .......Çünkü hiçbir güç kayıtsız kalamaz , içi sızlardı yüregime.. reddedişime...(bu sevdiklerimi kaybettiğim zamnlara ait duygular)Madem yetersiz kaldı tüm serzenişlerim olanın karşısında, eylemlerde bulunduktan sonra rahat olmakta fayda var diye düşündüm...olması gereken her durumda gelip beni buluyorsa.. ben sadece olumlu bir mesaj verip çeklirim..ve baktımki başıma gelen olumsuzluklara bile bakıp gülümser olmuşum... ne ögrendim diye bir şeyler alıp gelişimde araç olarak görmeye başlamışım.Yazdıkların bana bunları düşündürdü... sevgiler.
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2008, 09:29 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

çok güzeldi shamanic yüreğine sağlık...benim sormak istediğim bir şey var olumlu düşüncelerimizin bize yön verdiğine inanıyorum fakat bunu yaparken belli bir yol izlemeli miyim? mesela her gün o istediğim şeyi aklımdan geçirmek yada nefes egzersizleriyle desteklemek gibi forumda araştırdım fakat tam anlamıyla bulamadım forumun hızırı olarak sana sormak en mantıklısı

şimdiden teşkkrler ..

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2008, 09:44 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim her çalışmamız bütüne ulşamak adına atılmış olan adımlar.. öğrendiğimiz her kişisel gelişim aracını harmanlayarak kullanmak bu yolda bize yardımcı olacaktır..

en önemlisi bilinçaltımızı doğru kullanmak adına olumsuz düşüncemizi dışarda tutabilmek ki buda ilk etapta kulağa kolay gelsede işleyişte insanı alışkanlık kazanana kadar biraz zorlar..

dilersen tezahür ettirmenin kaybolan sırrı adlı konumuza bir göz at..
linki:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t5996.0.html

ardında nefes çalışmalarının önemini vurguladığımız bölümümüze..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...malari-b423.0/

tüm bunları özümsedikten sonra tekrar konuşalım canım..

sevgiler..

güllerinperisi.. (ismin ne kadar güzel bu arada .. super )

en pratik yolu bulmuşsun canım.. bu noktaya gelmek için elbette uzun mesafeler katediliyor ama pratikte yapmak istediğimiz verdiğin özet ..

tebrikler.. ve sevgiler..
Alt 12-05-2008, 12:17 AM   #5 (permalink)
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point

eskiden çok olumsuz düşünen bir insandım ben...

siteyle tanıştığımdan bu yana ,çok yol aldığımı düşünüyorum..olumlamalar yapmak ,imgelemeler bana o kadar faydalı oldu ki.. daha da çok yolum var biliyorum...bu şekilde hayat daha güzelleşti,daha yaşanır oldu herşeyi ile ve geleceğe dair hayallerimin gerçekleşeceğine inanarak hayal kuruyorum...eskiden aman bu da olur mu canım gibisinden eksi sinyaller vererek düşünürdüm...
ama insanız işte ;yine arada sıkılıp, karamsarlıklara düştüğümde ,gergin olduğumda şöyle bir yol buldum...birinin bana gül,bir demet çiçek falan hediye ettiğini düşlüyorum ve o olumsuzluktan hemen sıyırıyor beni...bu kişi herhangi biri,ille bir sevgili falan değil,bir insan sadece...

paylaşım için teşekkürler shamanic..her zamanki gibi çok değerli bilgiler vermişsin bize...
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks