Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Bilinçaltı Temizliği

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltı Temizliği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese selamlar, Ben uzun süredir bu siteyi inceliyorum. Geçenlerde aklıma bir fikir geldi ve tabi aynı anda bunun işe yarayıp yaramayacağından şüphe duydum. Bu sebeple sizlere danışmak istiyorum. Şimdi bilinçaltını temizlemenin ve affetmenin önemini hepimiz biliyoruz. Bu durumda şu şekilde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltı Temizliği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-10-2009, 04:09 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
14 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pancakes is an unknown quantity at this point
Standart Bilinçaltı Temizliği

Herkese selamlar,

Ben uzun süredir bu siteyi inceliyorum. Geçenlerde aklıma bir fikir geldi ve tabi aynı anda bunun işe yarayıp yaramayacağından şüphe duydum. Bu sebeple sizlere danışmak istiyorum.

Şimdi bilinçaltını temizlemenin ve affetmenin önemini hepimiz biliyoruz. Bu durumda şu şekilde bir meditasyon nasıl olur;

Bilinçaltımızı bir depo/oda olarak imajine edersek ve bu odanın içimizde bir yerlerde, en yukarıda merdivenlerin en son basamağından biraz ilerde bir oda olduğunu düşünürsek (Tabi bu oda geçmişimizdeki negatif inançlar, blokajlar, affedemediğimiz olay yada insanların nesnesel yansımaları...vs ile dolu olsun. Ve alabildiğine tozlu,mat,havasız,karanlık,...vs olsun)
Şimdi ben pancakes olarak bir veya işin zorluğuna göre birkaç tane küçük pancakes imajine etsem(sadece bu iş için yokluktan var olmuş)
Ve onların bu tozlu merdivenlerden çıkıp, o odayı temizlediklerini, teker teker her bir yansımayı bir (veya ihtiyaca göre daha çok:) kutuya koyduklarını imajine etsem ve buradan çıkan affedemediğim olayları/insanları affettiğimi söylesem özgür bıraksam,uçup pencereden çıksalar.(bu arada içimizde bir yerlerde merdivenle çıkılan bir koridor, koridorun ucunda bir oda ve koridorda da büyükçe bir pancere var tabi:)
Sonra bu küçük pancakesler, orada birikmiş bütün çöpleri attıktan sonra oranın tozunu alsalar, ne bileyim yerleri parlatsalar,duvarlara badana yapsalar,hoş kokular sıksalar ve sonra oraya daha güzel, pozitif yansımalar koysalar, elleri değmişken, pencerenin tozunu alsalar, koridoru ve merdivenleri temizleseler. Pencerenin önüne güzel bir çiçek koysalar. Hatta yerleri en kaliteli malzemeyle döşeseler...vs yani orayı çiçek gibi yapsalar. Sonra ben onlara teşekkür etsem ve gitseler...

Sizce bu şekilde bilinçaltım temizlenmiş olur mu? Yada saçmama mı olur?
İmajinasyonla bilinç altı bu şekilde temizlenir mi?
Sizlerin fikirlerinizi almak istedim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pancakes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 04:24 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Bilinçaltı Temizliği

Herkesin kendine göre bir imgeleme yöntemi olabilir sevgili pancakes,bu da güzel bir uygulama olmuş..Bunun yanında affetme hakkındaki olumlamalardan da faydalanabilirsin..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 04:36 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
14 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pancakes is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.
O halde bu saçma bir yöntem değil. Olumlamalara kısa bir süre önce zaten başladım (İçinde kendini affetmeyle ve kabullenmeyle ilgili olanları var, sanırım onlar yeterli olur).Yavaş yavaş mükemmel hayatımı yaratıyorum:)
Ancak tabi bilinç altımı sadece temizlemek değil onu pırıl pırıl yapmak istiyorum. O yüzden bu yöntem aklıma geldi. Kökten çözüm olsun diye. Hiç bir engel kalmasın diye:)
Arada bir minik pancakesleri oraya gönderip ortalığı kontrol ettiririm, gerekirse toz filan alırlar
pancakes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 02:11 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

Alıntı:
pancakes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese selamlar,

Ben uzun süredir bu siteyi inceliyorum. Geçenlerde aklıma bir fikir geldi ve tabi aynı anda bunun işe yarayıp yaramayacağından şüphe duydum. Bu sebeple sizlere danışmak istiyorum.

Şimdi bilinçaltını temizlemenin ve affetmenin önemini hepimiz biliyoruz. Bu durumda şu şekilde bir meditasyon nasıl olur;

Bilinçaltımızı bir depo/oda olarak imajine edersek ve bu odanın içimizde bir yerlerde, en yukarıda merdivenlerin en son basamağından biraz ilerde bir oda olduğunu düşünürsek (Tabi bu oda geçmişimizdeki negatif inançlar, blokajlar, affedemediğimiz olay yada insanların nesnesel yansımaları...vs ile dolu olsun. Ve alabildiğine tozlu,mat,havasız,karanlık,...vs olsun)
Şimdi ben pancakes olarak bir veya işin zorluğuna göre birkaç tane küçük pancakes imajine etsem(sadece bu iş için yokluktan var olmuş)
Ve onların bu tozlu merdivenlerden çıkıp, o odayı temizlediklerini, teker teker her bir yansımayı bir (veya ihtiyaca göre daha çok:) kutuya koyduklarını imajine etsem ve buradan çıkan affedemediğim olayları/insanları affettiğimi söylesem özgür bıraksam,uçup pencereden çıksalar.(bu arada içimizde bir yerlerde merdivenle çıkılan bir koridor, koridorun ucunda bir oda ve koridorda da büyükçe bir pancere var tabi:)
Sonra bu küçük pancakesler, orada birikmiş bütün çöpleri attıktan sonra oranın tozunu alsalar, ne bileyim yerleri parlatsalar,duvarlara badana yapsalar,hoş kokular sıksalar ve sonra oraya daha güzel, pozitif yansımalar koysalar, elleri değmişken, pencerenin tozunu alsalar, koridoru ve merdivenleri temizleseler. Pencerenin önüne güzel bir çiçek koysalar. Hatta yerleri en kaliteli malzemeyle döşeseler...vs yani orayı çiçek gibi yapsalar. Sonra ben onlara teşekkür etsem ve gitseler...

Sizce bu şekilde bilinçaltım temizlenmiş olur mu? Yada saçmama mı olur?
İmajinasyonla bilinç altı bu şekilde temizlenir mi?
Sizlerin fikirlerinizi almak istedim.

merhabalar secgili pancakes:) ben de buna benzer şekilde çalışıyorum, çok işe yarıyor:)senin çalışman daha detaylı, bana iyi bir fikir verdin ben de deneyeceğim.teşekkürler:)sevgiyle kal...
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2009, 05:28 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

yöntemin güzelmiş bende yararlanıyım.
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2010, 12:44 AM   #6 (permalink)
Teğmen

mine2408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,063
46 Mesajinıza toplam 214 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mine2408 is an unknown quantity at this point

çok iyi bi fikir olmuş bence.. bravo :)
Alt 07-09-2010, 04:52 AM   #7 (permalink)
Teğmen

zeyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 628
104 Mesajinıza toplam 442 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeyz will become famous soon enoughzeyz will become famous soon enough

Zihinden ne istersen onu alırsın.Senin bu uygulaman bende işe yaradı.
Not: Gece yapmayı dene bilinçaltın pırıl pırıl olur :)

Birde klasik müzik dinleyerek uygulayın harika oluyor.
zeyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2011, 06:08 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
36 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşe_89 is an unknown quantity at this point

keşke ben de bilinçaltımı bu şekilde temizleyebilsem
menekşe_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2011, 07:14 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

harika fikiir ayrıca bilinçaltı temizliği ile ilgili sesli meditasyonlar da var, meditasyon değişim için olmazsa olmaz ben bunu fark ediyorum sadece 3 gündür meditasyon yapıyorum ve kendime, dünyaya bakışım değişti, iş mülakatına girdim pozitifliğime ben bile inanamadım kendime güvenim inanılmazdı =)))
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks