Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Bağımlılıklar > Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı

Uyarılar

Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı bilgisayar bağımlılıklardan kurtulma, bağımlılıklardan kurtulmak

İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Bağımlılıklar ve Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı İNTERNET BAĞIMLILIĞI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Feci internet bağımlısıyım,evde olduğumda direkt bilgisayarın başına akşama kadar kalkmıyorum,resmen zamanı boşa harcamak,gerçi boş boş takılmıyorum,sadece chat yapmıyorum Mesela kişisel gelişim sitelerine bakıyorum,zeka oyunları,satranç falan oynuyorum,haber sitelerine,gazetelerin internet sitelerine giriyorum,okuyorum seviyeli tartışmaların olduğu forum sitelerine giriyorum,tartışmalara katılıyorum katılmasamda okuyorum,yani televizyon ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı telkin cd indir izle İstanbul Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı nerededir kimdir Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hipnoz Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı kuantum düşünce kitap haberi

İNTERNET BAĞIMLILIĞI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-08-2008, 08:09 PM   #11 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Ynt: İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Feci internet bağımlısıyım,evde olduğumda direkt bilgisayarın başına akşama kadar kalkmıyorum,resmen zamanı boşa harcamak,gerçi boş boş takılmıyorum,sadece chat yapmıyorum

Mesela kişisel gelişim sitelerine bakıyorum,zeka oyunları,satranç falan oynuyorum,haber sitelerine,gazetelerin internet sitelerine giriyorum,okuyorum seviyeli tartışmaların olduğu forum sitelerine giriyorum,tartışmalara katılıyorum katılmasamda okuyorum,yani televizyon gibi sadece görsel değil internette de okuyorum sürekli

Ama işte sürekli başında olmak kötü,hem fazlası vücudada da zarardır,yaydığı radyasyona maruz kalıyoruz,heli kablosuz internetse daha fazla

Birde ben aç akılıyorum,akşama kadar başında olunca yemeği unutuyorum akşama kadar aç,başındna kalkınca da tıka basa yemek yiyorum

İşlerim kalyor,asosyal oldum iyice

Neti kapattırdım ama yok duramadım

Atakan Bey bu konuda da çalışma yaparsa ne kaddar faydalı bir iş yapmış olacak

Bu kadar insanı topluma kazandırcak wave

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-04-2009, 06:17 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
morning is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Alıntı:
ramazan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben tamami ile internet bağımlısıyım eğer bir hafta internetten uzak kalırsam psikolojim bozuluyor. Bilgisayarımı benim dünyam olarak görüyorum, her şeyi orada bulabilirim ve başkaları benim bilgisayarımı kurcalayınca rahatsız oluyorum. Biliyorum bağımlıyım ama sosalleşmemi zorlaştırcak bir durumu olmuyor benim için. Arkadaşlarınla gezmek mi bilgisayar mı deseler tabi ki gezmek derim. Fakat eve gelince bilgisayarımın yüzünü görmeliyim
Evet aynı ben.
morning isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2009, 05:25 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Motorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 17
33 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Motorhead is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Arkadaşlar bence bunun en etkili çözümü, başka bir uğraş alanı bulmak... Öğrenciyken bende tam bir bağımlıydım. Düşünün sadece kahve ile basleniyordum. sabah kalktığımda koca bi demlikte su ısıtıp termosa koyup, kahve kutusunu kupayı ve şekeri alıp odama geçiyordum. Kahve+sigara hep bu vardı... Arkadaşlarım artık benimle konuşmamaya başladı, onlada benim yaptığımı yapmaya başladı... Mal olmuştuk tam anlamıyla... Sonra bi gün gitar çalan bi çocuğun videosunu izledim. Eleman kendinden geçiyordu resmen... Transta gibiydi... Dinleyen birisi olarak "anaaaa, ne güzell" dedim. Sonra para biriktir, burslardan kırpa kırpa ilk elektrik gitarımı aldım. Bu seferde onu elimden bırakmıyordum =) Neti kullanıyordum ama sadece kendimi geliştirmek için Bi süre sonra ortamlarda rastladığın kişilerle topluluk kurduk, stüdyo kiralamalar filan derken, bu gitar beni çarşı pazar baya bi gezdirdi, hatta öyleki, netteki o boş geyiklerdeki insanlardan çok daha gerçe ve samimisini getirdi bana... Hayatımın anlamı oldu... Eksiğim buymuş dedim...
Birilerinden bişey beklemeyin, kendi imkanlarınızı yaratın... O gitarı alabilmek için sigarayı bırakmayı denedim, olmadı ama çok azalttım (~%60) o minik paraları birleştirdim ve 300 dolarım olmuştu bile.... Hani para yok mık muk demeyin, kandırmayın kendinizi... Olmadı kapattır interneti, o parayı biriktir filan...

Bi ensturmanı öğrenmek kolay değil tabi, ama şu da var "impossible is nothing". Sizi şaşırtacak güç içinizde, inancınızda... Başlarda biraz sabır, sonrası geliyor zaten... Geldi mi, o verdiği zevk anlatılmaz bişey...

Deneyin bence... Ensturman olmazsa, bişeyler karalayın, fotoğrafcılıkla uğraşın, gezileri yapın vs...

Telkin bağımlısı olmayın (Yani herşeyin çözümünü telkinlere bırakmayın, telkin bir aracı, esas olan sizin düşünceniz. Yani siz...)
Alt 29-12-2009, 03:40 PM   #14 (permalink)

ebruuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
9 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebruuu is an unknown quantity at this point

Selamlar.
İnternet Bağımlılık telkinini nereden edinebiliriz?
Şimdiden teşekkürler...
ebruuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2010, 03:58 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Ben de internet bağımlısıyım. Dışarıda olduğum zaman aklımda olsa da rahatsız edici bir istek olmuyor.
Ama evde ya da internetin bulunduğu bir yerde başından kalkmıyorum.
Girdiğim siteler aslında öğretici bilgilendirici ve geliştirici siteler ama başına oturduğum zaman dışarıda planım varsa bile ekiyorum.
İnterneti bırakmaya değil de şu online saatleri azaltmaya bir çözüm bulabilsem keşke...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2010, 10:36 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hayatvegercek is an unknown quantity at this point

Bende eskiden televizyona çok bakardım şimdi internet hayatıma girdi bağimlı oldum resmen ama azaltmak en büyük isteğim tabiki bağımlı olmadan faydalanmak istiyorum internetten...
Hayatvegercek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2011, 07:36 PM   #17 (permalink)
Teğmen

perpendicularis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 73
69 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perpendicularis is an unknown quantity at this point

internet bağımlılığı telkininden bahsetmşler ben neden göremedm sitenn her yerine bakmadm ama bi yardmcı olur musunuz?
Alt 12-04-2011, 11:40 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

BEN BU ARALAR DERS ÇALIŞMAM GEREK DURMADAN BİLİYORUM AMA HER FIRSATTA BİLGİSAYARIN BAŞINA OTURMAKTAN KENDİMİ ALAMIYORUM NAPICAM
Alt 12-04-2011, 03:39 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
karamuk05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BEN BU ARALAR DERS ÇALIŞMAM GEREK DURMADAN BİLİYORUM AMA HER FIRSATTA BİLGİSAYARIN BAŞINA OTURMAKTAN KENDİMİ ALAMIYORUM NAPICAM
Öncelikle sakin olun ve artık "caps lock" tuşuna basın. Malum forum kuralları ve daha bir çok sebep nedeniyle hiç hoş bir görüntü değil.

Konumuza dönelim. İnternet bağımlılığı artık sigara, alkol bağımlılığı gibi bir şey oldu. Bunun da temelinde ben dikkat eksikliği olduğunu düşünüyorum. Ders çalışmanız gerekiyor fakat derse odaklanamıyorsunuz. Onun yerine interneti tercih ediyorsunuz. Bu seçiminiz size ilerde istediğiniz notları alamama olarak geri dönecek. Bunun farkındasınızdır umarım.:)

Size küçük bir tavsiyem olacak. Ben kendimi o şekilde bir süre kontrol etmiştim. Mesela internette kalacağınız bir süre belirleyin kendinize, yarım saat gibi. Yarım saat gönlünüzce istediğiniz sitelere girin. Süre dolduğunda ders çalışın, onu da yarım saat yapın ya da daha fazla olabilir. Ders çalışma süresi bitti mi, artık içiniz rahat. Tekrar internete girin. Bu döngü böyle devam etsin.

Zaman geçtikçe ders çalışma süresini artırın. Vicdanen rahat olduğunuz ve artık ders çalışmak size bir yükümlülük gibi gelmediği için internete girerken suçluluk da hissetmeyeceksiniz. Yeter ki aradaki dengeyi kurun.

Dengeli ve sağlıklı bir zihin dileğiyle. Sevgiler.
Alt 08-05-2011, 02:15 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
18 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
montevo is an unknown quantity at this point

bilgisayarı hayatımdan çıkarayım dedim resmen boşluğa düştüm.bugün formula 1 i kaydettim ve düzenleme yaparken baya zevk aldım.galiba son dönemeci geçtik
montevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks