Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

Kocam bir mühendisti...

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri Kocam bir mühendisti... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kocam bir muhendisti. Onunla sâkin tabiatini sevdigim icin evlenmistim. Bu sâkin adamin gogsune basimi koymak icimi nasil da ısıtırdı. Gel gor ki iki yil nisanlilik ve bes yil evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya baslamisti. Esimin -bir zamanlar cok sevdigim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Kocam bir mühendisti...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2011, 09:42 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Post Kocam bir mühendisti...

Kocam bir muhendisti. Onunla sâkin tabiatini sevdigim icin evlenmistim. Bu sâkin adamin gogsune basimi koymak icimi nasil da ısıtırdı.

Gel gor ki iki yil nisanlilik ve bes yil evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya baslamisti. Esimin -bir zamanlar cok sevdigim bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu.

Is iliskiye gelince oldukca icli hattâ asiri hassas bir kadinim. Romantik anlara kucuk bir cocugun sekere duskunlugu gibi can atıyorum.
Oysa kocamin sakinligi baska bir deyisle vurdum duymazligi evliligimize romantizm katmamasi Beni aşktan almisuzaklastirmisti.
Sonunda kararimi ona da acikladim: bosanmak istiyordum. Saskinliktan gozleri acilarak 'niye?' diye sordu.
'Gercekten belli bir sebebi yok' dedim 'sadece yoruldum.' Butun gece agzini bicak acmadi. Dusunuyordu. Bu hâli ise hayal
kirikligimi daha da artirmaktan baska bir ise yaramiyordu: iste sıkıntisini disari vurmaktan bile aciz bir adamla evliydim.
Ondan ne bekleyebilirdim ki!
Sonunda sordu: 'seni caydirmak icin ne yapabilirim?' Demek ki soyledikleri dogruydu: insanlarin mizaci asla
degistirilemiyordu. Son inanc kirintilarim da kaybolmustu. 'Iste mesele tam da bu' dedim. 'Sorunun cevabini kendin bulup kalbimi ikna edebilirsen kararimdan vazgecebilirim.' 'Diyelim dagin tepesinde bir ucurum kenarinda bir cicek var.
O cicegi benim icin koparmak dusup vucudunun butun kemiklerinin kirilmasina hattâ olumune mâl'olacak. Bunu benim icin yapar misin?'
Yuzumu dikkatle inceledi ve 'Sana bunun cevabini yarin verecegim' dedi. Bu cevapla son umidim de yok olmustu.
Ertesi sabah uyandigimda evde yoktu. Bos bir sut sisesini mutfak masasinin uzerine koymus altina da bir not birakmisti.
'Sevgilim' diye basliyordu 'O cicegi senin icin koparmazdim' Kalbim yine kirilmisti. Okumaya devam ettim.
'Cunku her zaman yaptigin gibi bilgisayarin altini ustune getirip cokerttikten sonra monitorun onunde agladiginda onu tekrar duzeltebilmem icin ellerime ihtiyacim var.'
'Anahtarlari her zaman evde unuttugunu bildigimden senden once eve varabilmem uzere kosmam gerektiginden bacaklarima ihtiyacim var.'
'Arabayi kullanmayi cok sevdigin halde sehirde hep yolu kaybettiginden yolu gosterebilmem icin gozlerime ihtiyacim var.'
'in her ayki ziyaretinde sebep oldugu karnindaki kramplari rahatlatabilmem icin avuclarima ihtiyacim var.'

'Evde oturmayi sevdiginden ice kapanikligini dagitmak can sıkıntini hafifletmek uzere sana sakalar yapabilmem hikâyeler anlatabilmem icin agzima ihtiyacim var.'

'Sabahtan aksama kadar bilgisayara bakmaktan gozlerinin bozulmasi kacinilmaz oldugundan yaslandigimizda tirnaklarini kesebilmemsaclarinda -gorulmesini istemedigin- beyaz telleri ayiklayabilme merdivenlerden asagi inerken elini tutabilmem ciceklerin renginin -
gencliginde senin yuzunun rengi gibi oldugunu soyleyebilmem icin gozlerime ihtiyacim var.'

'Ama seni benden daha fazla seven biri varsa evet o ucuruma gidip o cicegi senin icin koparirim bir tanem.'

Baktim mektuptaki yazinin murekkepleri yer yer dagiliyordu. Goz yaslarim mektuba dusuyordu. 'Mektubu okuduysan ve kalbin ikna olduysa luften kapiyi ac canim. Cok sevdigin susamli ekmek ve taze sutle kapida bekliyorum.' Kosarak kapiyi actim. Endiseli bir yuzle ve ellerinde sıkıca tuttugu susamli ekmek ve sutle kapinin onundeydi.

Artik cok iyi biliyordum: beni ondan daha cok kimse sevemezdi. O cicegi ucurumun kenarinda birakmaya karar verdim.
Bu gercek askti.

Ilk yillardaki heyecanlar icinde gormeye alistigimiz askin seneler sonra o heyecanlar kaybolup gittiginde huzur ve durgunluk icinde dehep var olmaya devam ettigini goremeyebiliyoruz.
Oysa ask hep vardir. Belki artik heyecansiz belki artik romantic degil... Belki sıkıcı tekduze hatta belki yuzsuz... Ama hep oralarda bir yerdedir.
Cicekler ve romantik dakikalar iliskinin baslamasi icin elbette gereklidir. Bir zaman sonra bunlar gitse de gercek askin sutunu ebedi kalir.

Hayat tam da boyle bir seydir..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2011, 09:55 AM   #2 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: Kocam bir mühendisti...

kadin hala yaptiklarinin farkinda degil ask ask diyo:)
Alt 28-11-2011, 10:02 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ayhh ilahi abiii :))
ben çok beğenmiştim öyküyü. hatırladım bu sabah sizlerle paylaşayım dedim :))
aşk hiç bitmesin inş. :)
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2011, 10:05 AM   #4 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Rimacım, ben bu hikayeyi daha önce okumuştum ve benim gözümle bakınca içinde gerçekten aşk maşk yok, düpedüz bağımlılık, düzenin bozulmaması,ihtiyaçların karşılanması gibi can sıkıcı arzular işte...

emeğine sağlık
Alt 28-11-2011, 10:12 AM   #5 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayhh ilahi abiii :))
ben çok beğenmiştim öyküyü. hatırladım bu sabah sizlerle paylaşayım dedim :))
aşk hiç bitmesin inş. :)
iyi yaptin güzel paylasimdi tatlim tskler ediyoruz
Alt 28-11-2011, 10:16 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

hmm :))
hoşuma gitmişti 2 yıl önce. nedendir bilmem paylaşma ihtiyacı hissettim ..
hoşuma giden taraf ise şu oldu; adamın evliliğine sahip çıkmak için verdiği savaş.. dilerim ki benim bey de bu savaşı verir gerektiğinde..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 28-11-2011, 03:26 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phillis is an unknown quantity at this point

Alıntı:
pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rimacım, ben bu hikayeyi daha önce okumuştum ve benim gözümle bakınca içinde gerçekten aşk maşk yok, düpedüz bağımlılık, düzenin bozulmaması,ihtiyaçların karşılanması gibi can sıkıcı arzular işte...

emeğine sağlık
Cok dogru dedin yaa bencede ask mask yok burda..bagimlilik..gercekten sevse mektupla laf salatasi yapmaz...
Saygilar sevgiler
phillis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2011, 03:47 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Alıntı:
phillis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok dogru dedin yaa bencede ask mask yok burda..bagimlilik..gercekten sevse mektupla laf salatasi yapmaz...
Saygilar sevgiler
Alıntı:
pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

emeğine sağlık
mektupla laf salatası yapmak mı oluyor o? yoksa her şeyine katlanmak mı?

yahu siz aşkı nereden bileceksiniz ki. aşkı bilen yaşar. sizlerde böyle her türlü hikayeye yok salata, yok ihtiyaç yok bilmem ne deyip uzaktan seyredersiniz anca.

herkes hakettiğini yaşıyor ;)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2011, 03:53 PM   #9 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yahu siz aşkı nereden bileceksiniz ki. aşkı bilen yaşar. sizlerde böyle her türlü hikayeye yok salata, yok ihtiyaç yok bilmem ne deyip uzaktan seyredersiniz anca.

siz aşkı nerden bilceksiniz haa? peki çok bilmiş sen beni ne bilceksin, aşkı uzaktan seyrettiğimi nerenden uyduruyosun,
herkes hakettiğini yaşar evet, dilerim sen de benim gibi aşkla yaşarsın,,ama böylesi değil hakiki aşkla....
Alt 28-11-2011, 04:20 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phillis is an unknown quantity at this point

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gercekten asik olsaydi karisina 5 yil boyunca karisini ihtiyaci olan duygudan mahrum birakmazdi...onunla ilgilenir söylerdi hissettiklerini...karsilik verirdi karisina...ama o yapmamiski...sakin sessiz durmus iste...bu yeterli degildir bir kadin icin..su laf cok dogrudur bana göre: Kadin cicektir hep sulanmak ister..

gercekten herkes hakettigini yasar ;)
phillis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks