Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar...

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız guncelleme.... espiriler o kadar harikaki arada kaybolmasin :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-10-2010, 06:02 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about
Standart Cevap: Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar...

guncelleme....

espiriler o kadar harikaki arada kaybolmasin :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-10-2010, 09:42 PM   #12 (permalink)
Teğmen

joseffb06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
51 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
joseffb06 is an unknown quantity at this point

hepsi birbirinden güzel paylaşımınız için teşekkürler

hoşuma giden şeyler oldu.allahta sizi güldürsün...
joseffb06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010, 11:48 AM   #13 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar...

Madem hepimizin gülmeye ihtiyacı var,
Bir kaç tane daha ekleyelim öyleyse :))) Bunlar da bugün güldüklerim :)))

TABU GEYİKLERİ

Kelime: Kokteyl
- Bazıları evlenmeden önce verir
- ???!!!???

Kelime: Kafeinsiz Kahve
(Son saniyeler)
- Yuhhh be, bunu nasıl anlatacam. pas.
(Zaman biter)
- Kelime neydi?
- Kefensiz kahpe...
- Neeee???
- Pardon,.. kefensiz kahve...
(Digerleri karta bakar, grup kopar)

Kelime: Uçak
- Havada uçar ya..
- Leylek
- Yok bunun kanatları var
- Ulen leyleğin yok mu?

Kelime: Kabarmak
- Abi, şimdi maddeler ısınınca nolur
- Genleşir
- Ha tamam, şimdi pasta yapmak için ne lazım
- Krema
- Başka, pastanın eski hali ne oluyo
- Kek
- Tamam, simdi annen kek yapıyo, diyo ki bu kek artik "bisey oldu,...alıyım " diyo... Ne der orda, genleşme anlamına geliyo
- Genleşti
- Hayır lann,... Genleşti anlamına geliyo...
- Eeee genleşti işte
- Ulan senin anan bu kek genleşti artık alıp yiyelim mi diyo ???
5 sn sessizlik…
- Eveet...
- Ben oynamıyom bunla yaa...

Kelime: Yoyo
- Ya simdi hani böyle var ya... Hani böyle aşağı yukarı sallarlar... Bi dakka ya, ben burda anlatırken sen benim telefonumu mu karıştırıyosun!!!!!
- yoooo
- Hahhh şimdi alın bu heceyi ikiyle çarpın!
- Yo-yoooo!!!!!
- Aferim lannn...

Kelime : Uyurgezer
Kız : Bak hani ben gece yataktan kalkıyorum dolaşıyorum, yemek yiyorum, ama naaptığımı bilmiyorum filan.
Erkek : (Suratına bakarak) Ohaa! obez!!!
(Topluluk : mu-hah-ha-ha)
Kız : İğrençsin,... konuşmuyorum..

Kelime : 1 Nisan
- Abi, 31 Marttan sonra ne gelir ?
- 32 Mart
- Harbiden bravo yani... Senin gibi lamadan başka cevap beklenemezdi zaten..

Kelime : Cin Tonik
- İnle kim top oynar?
- Ciinnn!
- Yanında ne iyi gider?
- Toniiik!

Kelime : Sümüklü Böcek
- Hani bi hayvan var spiral şeklinde bi kabuğu var.
- Salyangoz
- Hah ona cok benziyo. Ama sen nezle olunca ne akar burnundan
- Sümük
- Evet evet bu salyangoz benzeri hayvanda bundan var
- Nası yani hayvanın sümüğü mü var?
- Evet. karafatma nedir?
- Hamamböceği
- Hah 2. kelimeyi kes
- Böc
- Yok yok kelimenin tamamı
- Hamamböc
- Allah belanı…

kelime:odak
anlatan kelimeye bakar bir de grubuna bakar çoğu fen lisesi mezunu mühendislik öğrencisidir.
anlatan: çukur aynada merkezin yarısı?
grup(bir ağızdan): odaakkk..

kelime: tarla
a: biz buğdayı nerden alırız?
b: devlet mahsul ofisi....
a: oha hayvan, yuh be, moloz...

kelime:cuma namazı
ark.:erkekler cuma günü nereye gider?
ben:taksime içmeyee!!
topluluk: yuh be kafirr..

kelime: enerji
anlatan: ne, yoktan var edilemez ve de yok edilemez?
grup ( kimya müh. ): enerji!
fakat aynı anda,
grup ( felsefe mezunu ): tanrı!

kelime: repertuar
anlatan, şarkı söylemeye meraklı bir hatundur; ve kelimeyi görür,
görmez bu özelliğini iyi bilen hatun arkadaşına dönüp sorar:
- benim neyim geniş?
- kalçan!

kelime: şirinler
( kelimeyi anlatacak kişinin adı şirin )
-sen kimsin?
-ben, şey .. şirin
-evet ama bu tvde oynuo
-şirin baba
-tamam! çoğul ya bunu şimdi!!
-şirin babalar!!!!!!!!
-ehemm peki..

kelime: travma
-hani düşüp kafanı kaldırım taşına vurursun da bir şey geçirirsin?
-film şeridi?
grup: çüşşşşşşşş.......

kelime: kadın budu
-oğlum sen nesin
- erkek
- tersi
- kadın
- onun yeneni
- çıtır

kelime: safari

* hani mesela yeni zellanda'ya gidince yaparız.
* aborjin görmek?
- ????

kelime: eskimo
- kutupta yaşarlar...
- (hep bir ağızdan) ayıı!
- yok insan olanları...
- heeee... eskimo!

kelime: baygınlık
s:
ascella bugün bize ne getirdi?? (ascella ortamda bulunmamaktadır)
grup: gınaaaaaaa.....
---3 dakika grup kendine gelemez sonra devam edilir.
s:yok abi böle onun gibi bişe of böle enough yane?
amorph: sıkkınlık, trip, baygınlık..?
s:ahahuae pehuaee ewt yess helal

kelime: parmak
-levent sana ne aldı?
-yüzük!
-nerene takıyosun?
..kopan gençler..

Kelime:barbara streinsand
x:müzikle beraber söz söyleyen
y:şarkıcı
x:çirkin şarkıcı
y:barbara streinsand

kelime: sigara

- kanser olmanın en kısa yolu??
- sevgili??
- !!

kelime: bakiye
soran: ben senin kardeşine bişey verirsem kime bişey vermiş olurum?
cevaplayan: baki'ye (cevaplayanın kardeşinin adı baki...)
grup:bu ne yaa!!!oynamıoz biz...

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010, 11:27 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about

harika yaaaa
Alt 09-11-2010, 04:39 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 42
18 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justice82 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Birazcık gırgır.... Hepimize lazım arkadaşlar...

çok komiklermiş gerçekten, işyerinde okuduğuma biraz pişman oldum kendi kendime ekrana bakıp kahkaha attığım için ama süpperrr ellerinize düşüncenize sağlık valla ,Allah da sizi güldürsün..
justice82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 05:23 PM   #16 (permalink)
Teğmen

kime_ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 118
34 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kime_ne will become famous soon enoughkime_ne will become famous soon enough

baya güzeldi ,teşekkürler :)))
kime_ne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 05:29 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 125
21 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

Az önce, bir senedir peşimden koşan makina mühendisi vatandaşın SSK dökümünebaktım, primleri 5,700'den yatıyormuş. Allah'ım, aşık mı oluyorum ne?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
para asik yapar fazlasi bozarmis:))))
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 08:40 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

çok güzel espiriler ya teşekkürler..........
Alt 09-11-2010, 10:06 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Hepsi çok iyi. Güldüm baya :D
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2010, 10:41 AM   #20 (permalink)
bigokyanus
Guest

Yeni doğmuş oğluma, ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazge...çirmek için, o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz.

4 yaşındaki prensese tehlike atlatıldıktan sonra oyuncağın arkasından çıkardığı minik pili niye yuttuğunu soruyoruz. "Çok yoruldum, beni çalıştırsın diye yuttum." diyor. Nasıl yani ya?

Kocam kadar çirkin ve kaba bir odundan; oğlum kadar yakışıklı, hassas ve muhteşem bir çocuk doğurduğuma göre çok iyi bir marangozum.

Gecenin üçünde odamın penceresinden ölümüne sarkıp sigara içerken, yan pencereden ani bir şekilde kafasını uzatıp "Yakaladım! Hahaha!" diye bağırıp az daha düşmeme sebep olan kadın, benim öz annemdir.

Kocama ''Kocacığım, diyelim ki doktorsun ve diyelim ki estetikçisin, neremi kesip düzeltmek istersin?'' diye sordum. ''Dilini.'' dedi. Üç gündür susuyorum; ne olur, ne olmaz...

Aile dostumuz olan, oldukça şişman ve iri yarı bir çiftin düğünündeyiz. Babam altınları takarken mutluluk dilemeyi ihmal etmiyor: ''Allah bir yastıkta kocatsın Ümit'ciğim. Tabii sığarsanız!'' Babam hariç ailecek utandık.

Geceleri çok sıcak olduğundan uyuyamıyorum. Ben de buna kendimce bir çözüm buldum. Kuaför salonlarında saça su sıkılan sprey şişelerinden aldım ve gece sıcaktan bunalınca yukardan püskürtüyorum, sanki yağmur yağıyormuş gibi oluyor ve bayağı bir serinliyorum. Elime ayağıma da püskürtünce onun serinliğinde biraz uyuyabiliyorum ama yanımda yatan sevgili kocam ertesi gün bu durumdan rahatsız olduğunu şöyle ifade ederek beni gülme krizlerine soktu: "Lütfen gece o suyu sadece kendine püskürt, yoksa kendimi manavdaki sebzeler gibi hissediyorum. "

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

Hoca ile birlikte doktor adayları sabah viziti geziyorken birden, telefonun sesini kapatmayı unutan bir öğrencinin telefonu Emre Aydın şarkısıyla çalmaya başladı. ''Adam olmaz dedin senden...'' Hocanın merakla beklenen tepkisi gecikmedi. ''Baban arıyor galiba. Söyle, haklı çıktı.''

Bir alkış da metroda, elektrik paneline oturmakta ısrar eden gençlere ''Bak karışmam popo kanseri olabilirsiniz haa...'' diye gayet bilimsel bir ikna yöntemi sergileyen görevliye gelsin. Zira biz de gülmekten çene kanseri olduk.

Babama bilgisayar ve internet kullanmayı öğrettiğim ilk günler... "Baba bak bu mouse, yani fare." diyorum, nasıl kullanıldığını gösteriyorum. Birkaç gün sonra babam beni çağırıyor. "Kızım gel bak, bu kurbağa çalışmıyor!"

Oğlum, saatlerce uğraşarak kartondan yaptığım buzdolabı modeli ile ödevinden en yüksek notu aldı. Öğretmeni ona "Aferin!" demiş. "Herkes anne ve babasına yaptırmış. Ama sen kendin yapmışsın, belli." Kendimi hiç bu kadar beceriksiz hissetmemiştim. Karım iki gündür gülüyor. Karizmam yerle bir oldu. Teşekkürler öğretmen hanım!

Kilo aldığımda, "Kilo aldın, biraz zayıfla" demek yerine, "Hadi tosunum, az daha ye seni halde hamal yapacağım" diyen sevgili kocam, ben sana kel olmandan dolayı "Az daha parlat, gece lambası yapıcam seni" diyor muyum? Demiyorum!

Özel bir bankadan defalarca, kredi başvurusu yapmam için arayan kadına "Hanımefendi ben zengin bir koca buldum, krediye ihtiyacım yok çok şükür. Darısı başınıza!" dedim. Artık arayanım yok, mutlu ve huzurluyum.

Geçen akşam aynı yaşta olduğum ve bekar olan kız arkadaşımla Msn'de kameradan sohbet ediyorduk. Arkadaşımın erkek kardeşi, komiklik olsun diye annesine, "Anne kızın kocaya kaçacakmış, plan yapıyorlar!" diye seslendi. Anneden gelen cevap, ikimizin de gülme krizine girmesiyle gecenin sonunu getirdi. "Bu yaştan sonra ne kaçması! İstesinler hemen vereceğiz."

Bookmarks