Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beslenme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=397)
-   -   şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=371934)

nilsoy 02-06-2009 02:32 AM

şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

bıktım kilolarımız üzerinden duygularımızı.. hayallerimizi .. umutlarımızı ...zamanımızı ve paramızı ..sömürenlerdenblookblookblookblook
hergün yeni bir fikri ..buluşu.. idea3yöntemi ..aleti ..ilacı ..otu ...kremi ..yiyeceği...içeceği..vs...vs..
birileri çıkıyor ortaya.. ve yine yeni bir ümit... sonrasında hep aynı sonuç 3 kg ver 5 kg al..

nilsoy 02-06-2009 02:45 AM

Cevap: şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

aslında dünya ekonomisi sayemizde dönüyor258892588925889...... kriz biz olmasak aşılmaz....f678hf678hf678h ekranlarda yanlış pariteler gösteriliyor.. dolar..euro.. altın.. borsa .. hepsi boş..
biz ve kilolarımız olmasa ekonomi çöker.. baksanıza her reklam bize yönelik..
insanlık ilim .. bilim.. teknoloji..gelecek .. tıp.. kuraklık.. küresel ısınma..kutuplar... açlık.. savaşlar..vs.vs.. için bile bizim kilolarla uğraştığı kadar çalışmıyor.....
meğer bedenimde bor madeni kadar değerli ama onun kadar keşfedilmemiş bir hazine taşıyormuşum... girlhahagirlhahagirlhahagirlhahameğer dünya bunu benden önce keşfetmiş... madenimi çıkartmak için bin takla atıyor..
ama sorun şu ki olay fikirden ibaret... çıkartmaya talip oluyorlar parayıda alıyorlar....sonrada hadi sen kendin çıkart bakalım diyorlar..

gülpor 02-06-2009 08:31 AM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464875)
aslında dünya ekonomisi sayemizde dönüyor258892588925889...... kriz biz olmasak aşılmaz....f678hf678hf678h ekranlarda yanlış pariteler gösteriliyor.. dolar..euro.. altın.. borsa .. hepsi boş..
biz ve kilolarımız olmasa ekonomi çöker.. baksanıza her reklam bize yönelik..
insanlık ilim .. bilim.. teknoloji..gelecek .. tıp.. kuraklık.. küresel ısınma..kutuplar... açlık.. savaşlar..vs.vs.. için bile bizim kilolarla uğraştığı kadar çalışmıyor.....
meğer bedenimde bor madeni kadar değerli ama onun kadar keşfedilmemiş bir hazine taşıyormuşum... girlhahagirlhahagirlhahagirlhahameğer dünya bunu benden önce keşfetmiş... madenimi çıkartmak için bin takla atıyor..
ama sorun şu ki olay fikirden ibaret... çıkartmaya talip oluyorlar parayıda alıyorlar....sonrada hadi sen kendin çıkart bakalım diyorlar..

Nilsoyywink77,bence sen bu madeni kendin çıkartabilirsin,yeterki iste ve bilinç altındaki kiloya sebeb olan ana düşünceni ortaya çıkar ,önce onu yok et,sonra beslenme alışkanlığını düzenle8977'',el elin eşeğini türkü çağırarak arar"diye bir söz vardır ya hani ,yukarda yazdığım madeni kendin çıkartma olayı iştee12389,%80 senin arama çaban,%20 uzman desteği...forumda okumuştum sanırım ,şuan yazarın ismini unuttum,hani şişman olanın beynimiz olduğunu söylüyo ya ,benim çok ilgimi çekmişti,sende okumuşsundur gerçi ...neyse arkadaşım hoşçakal ve sevgiyle...hpm2

gülpor 02-06-2009 08:37 AM

sevincliBende eşime diyorum ekmek fiyatları senin yüzünden yükseldi diyeekhkh56,çok kilo sorunu yok ama ,annesi küçükken şöyle demiş güyasevincli,çocuğum ekmekle yeeey789doymazsın yoksa,khkh56khkh56oda doymuycağını sanıyo ...

nilsoy 02-06-2009 01:02 PM

bisikletamacım burada şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeleri paylaşıp birbirimize destek olmak..
ne demiş nasrettin hoca... bana damdan düşeni getirin... damdan düşenin halimden damdan düşen anlar.........
çok çabalarım oldu.... herşeyi denedim... (alkışı duydum ihaneti gördüm )....
buradan doğruları bulalım... paylaşalım... organize olalım.. motivasyonumuzu artıralım... kilo miktarı önemli değil... önemli olan bize hissettirdikleri

gülpor 02-06-2009 01:44 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464910)
bisikletamacım burada şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeleri paylaşıp birbirimize destek olmak..
ne demiş nasrettin hoca... bana damdan düşeni getirin... damdan düşenin halimden damdan düşen anlar.........
çok çabalarım oldu.... herşeyi denedim... (alkışı duydum ihaneti gördüm )....
buradan doğruları bulalım... paylaşalım... organize olalım.. motivasyonumuzu artıralım... kilo miktarı önemli değil... önemli olan bize hissettirdikleri

Nilsoy,şimdi yazdığını okuyuncautananadam,utandım vala,,doğru diyosun Ben senin durumunu tam olarak anlayamamwink77,sadece öyle nacizane fikirlerimi belirtmek istedimrt67,yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,sevgiylesmil56

Siyahça 02-06-2009 02:12 PM

zayıflama sanayiine ben kadar para döken birini daha bulamazsın kardeş...zayıflama bantı mı denemedim, ilaç mı denemedim, bitkisel çaylar mı denemedim, macunlar mı denemedim?!

itiraf ediyorum geçenlerde yine iki saçma ilacı üstelik de birarada kullandım! sonuç: şükür bu sefer de ölmedim! aç-sefil, keyifsiz ruh gibi 1 aydan fazla dolaştım, 4 kiloyu güç bela verdim, ilaç bitti ben şimdi yeniden alıyorum verdiklerimi!
öyle bir bünye var ki bende arkadaş, turp gibiyim, hor kullanmama rağmen vücut dirençli, sağlıklı ama bir günde kilo alabilitem var maalesef! ve aldığımı da daha ilk gramlardan itibaren hissediyorum, çünkü anında nefesim daralmaya başlıyor...dünden beri 1 kilo almışım, feci canım sıkkın!
artık ilaç kullanamam! hem paraya yazık, hem artık öle gebere dolaşmak istemiyorum!
hele önceki senelerde bir lida deneyimim var kiiii! ölümden döndüm resmen!
neyse...

eee napces? fikrisi olan var mı?
(telkini dinliyorum ara ara ama düzene oturtmam lazım tabi..)

nilsoy 02-06-2009 03:06 PM

sevgili gülpor cuğum.. yazdıklarım sana cevap değildi... yanlış anlaşılacak bir durum yok... takılma öyle şeylere..
severim seni ben..
bünye sağolsun kiloyu tutuyorda negatif duygu barındırmıyor çok şükür...
şu kilo denen şey çok garip valla... bazen 200 gramı olanın 20 kilo fazlası olandan daha çok derdi oluyor..
ne olursan ol yine gel... kilo derdin olmasada gel.. eminim çevrende birinin kilo derdi vardır ve bu problemi paylaşmak zorunda kalmışsınızdır...

gülpor 02-06-2009 03:13 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464931)
sevgili gülpor cuğum.. yazdıklarım sana cevap değildi... yanlış anlaşılacak bir durum yok... takılma öyle şeylere..
severim seni ben..
bünye sağolsun kiloyu tutuyorda negatif duygu barındırmıyor çok şükür...
şu kilo denen şey çok garip valla... bazen 200 gramı olanın 20 kilo fazlası olandan daha çok derdi oluyor..
ne olursan ol yine gel... kilo derdin olmasada gel.. eminim çevrende birinin kilo derdi vardır ve bu problemi paylaşmak zorunda kalmışsınızdır...

Nilsoy ,hem çok şeker hemde bir okadar anlamlı şeyler yazmışsınwink77,sanırım dünyada küçük yada büyük sorun yok ,sadece bu soruna sahip olanların,sorunu algılama algıları farklı...

nilsoy 02-06-2009 03:54 PM

sevgili siyahça çok çok haklısın...bizi resmen ALLAH KORUYOR.. 96klsağlığımızla oynuyorlar..hem ruh - hem beden sağlığımızı denek gibi kullanıyorlar..bad45
buldukları yöntemi ne kadar zaman uygulamışlar... ne sonuç almışlar.. sonradan sağlığımıza zararı dokunur musigrt56???????
bizimkisi ümit dünyası...... kendimizi kullandırtıyoruz... ama yinede suç onlarda... öyle inandırıcı davranış ve söylemleri var ki....
şimdi diyecekler ki :'' sizde kendinizi kullandırtmayın ''...
biz denize düşmüşüz yılanmı değil mi bakmıyoruz...... umutla sarılıyoruz işte
şimdi birbirimizin can yeleği olalım.. biz bizi kurtaralım.. ..BİRLEŞELİM.. k8908k8908k8908k8908

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:38 AM.