Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Ayna Egzersizi Yapalım!

Uyarılar

Acaba doğru mu yapıyorum?

Ne Yapmalı? ve Ayna Egzersizi Yapalım! Acaba doğru mu yapıyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız MERHABALAR ben aynaya bakarak bu site ile tanışmadan öncede konuşuyordum bu insanın hem özgüvenini artırıyo hem de diğer insanlarla konuşurken çok büyük faydası herkese iyi değişimler sevgiyle kalın...........

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ayna Egzersizi Yapalım! telkin cd indir izle İstanbul Ayna Egzersizi Yapalım! nerededir kimdir Ayna Egzersizi Yapalım! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ayna Egzersizi Yapalım! hipnoz Ayna Egzersizi Yapalım! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ayna Egzersizi Yapalım! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ayna Egzersizi Yapalım! kuantum düşünce kitap haberi

Acaba doğru mu yapıyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-04-2008, 12:33 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

MERHABALAR
ben aynaya bakarak bu site ile tanışmadan öncede konuşuyordum bu insanın hem özgüvenini artırıyo hem de diğer insanlarla konuşurken çok büyük faydası herkese iyi değişimler sevgiyle kalın........

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-07-2008, 04:29 PM   #12 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salmonella is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

lisede okulumuzda her yrde ayna vardı ve ben her gördüğüm aynaya dil çıkarırdım ya da komik surat ifadeleri yapardım evdeki aynaylada uzun sohbetler ettim sadece bu kendimle değil zaman zaman eşyalarımlada konuşuyorum sanırım biraz gevezeyim faydasına gelince ayna karşısına özgüvenim ne kadar düşük çıksam bile kendimi motive edebiliyorum
salmonella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 12:04 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: Acaba doğru mu yapıyorum?

Reiki hocam bir gece bana aynaya bakmami istedi...ilk defa kendime bakiyordum...korktugumu hatirliyorum....o gunden beri ayna onunde fazla duramiyorum:( Fakat bu isi ben basaracagimdan eminim...*
sevgimle..
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2009, 11:34 AM   #14 (permalink)
Teğmen

elf23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
7 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elf23 is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: Acaba doğru mu yapıyorum?

Alıntı:
lebensfreude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Atakan Bey,

Ben bu siteye daha bugün kaydoldum.Aslında siteyi bulmam tamamen bir tesadüftü...Ben The Secret adlı kitabı okumaya başladıktan sonra bu konulara olan ilgim ve merakım arttı.Haytımı da bilinçli bir şekilde değiştirmeye karar verdim.Bu siteyi de the Secret ile ilgili köşe yazarlarının yorumlarını okurken farkettim.Daha sonra bu sitede de okuduklarım sayesinde artık yavaş yavaş bilgilenmeye başladım (Çok yararlı bir site).Bugünden itibaren mp 3 leri indirmeye başlayacağım. Diğer forumları okudum ve onlara göre kendime bir liste yapmayı düşünüyorum.Ayna karşısındaki egzersizleri daha önce de duymuştum, GERÇEKTEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM.İnsanlar gün boyunca kaç kişi ile konuşuyorlar gerekli ya da gereksiz ama aslında kendisini en güzel anlayacak olan kişi yani kendisi ile konuşmayı ihmal ediyorlar. Ayna karşısında dertlerimi açıkça anlatıp kendi kendime ne yapmam gerektiğimi falan söylüyorum...Neyse sormak istediğim şey sizin burada anlattığınız şeyler ile bahsettiğim kitaptaki şeyler bağlantılı mı? nNe gibi farklılıklar var ? Kitaptan öğrendiğim düşünceler ile sizin müziklerinizi ve önerilerinizi birleştirerek bir şeyler yapmak istiyorum.Acaba benim aslında aynı gördüğüm şeyler farklı mı? Sizin de anlattıklarınızın çekim kuvveti ile bağlantısı var mı??

Cevabınızı bekliyorum:::
aynen ben de you tube da the secret'la ilgili videolara bakıyordu daha sonra teadüfen EFT karşıma çıktı ve araştırmaya başladım şu anda burdayım =) insan ulaşmak istediği yeri bilince ulaşabiliyormuş=)
elf23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2009, 02:27 PM   #15 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
pcckoloji is an unknown quantity at this point

nerde bu ayna egzersizleri yaaaa...bulamadım gitti
pcckoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2009, 04:14 PM   #16 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
pcckoloji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nerde bu ayna egzersizleri yaaaa...bulamadım gitti
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rsizi-yapalim/
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 01:07 AM   #17 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

atakan bey size katılmıyorum.. telkin dinlemek tüm yöntemlerden en az bin kat etkili
Alt 04-01-2012, 03:19 AM   #18 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denep is an unknown quantity at this point

kendimize neler söylemeliyiz???var mı kısa etkili cümleler....
denep isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2018, 04:37 PM   #19 (permalink)

Tesekkür: 1
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ada.basar.35 is an unknown quantity at this point

Pentaloji da bu konuda hizmet veren profesyonel bir kurum. Nefes teknikleri ile ilgili makalelerini okuyabilir , danışmanlık hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
www. pentaloji.com
ServiceDetail
ada.basar.35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks