Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=296)
-   -   Ankara Hazır Mısın? :) 1 Kasım 2008 Ankara Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14147)

Belgin ∞ 13-10-2008 08:51 PM

Ankara Hazır Mısın? :) 1 Kasım 2008 Ankara Buluşması

Ankara'lılar Kasım'ın ilk haftası buluşmaya hazır mısınız? aa34

Akulina 13-10-2008 09:29 PM

Ynt: Ankara Hazır Mısın? :)

Heralde yani,sorman hata:) y789

unbukalemun 13-10-2008 09:48 PM

Sen hazırsan hazırım

bucocukkim 13-10-2008 10:01 PM

Arkadaslarla gelecem çekilin biz geliyoruz

Belgin ∞ 13-10-2008 10:04 PM

Tamam o zaman buluşmamız Kasım'ın ilk haftası olarak kararlaştırılmıştır s456 Vatana millete hayırlı uğurlu olsun wave

Novos 14-10-2008 02:50 AM

oh oh çok iyi, seminer olur inşallah hocalarımızı bu konuda ikna edersek çok güzel olur super

niki 16-10-2008 02:08 PM

ben çiçeği burnunda bir üye olarak buluşmaya gelmek istiyorum tam olarak nerede olacağı ve net tarihin ne zaman olduğu konusunda aydınlatırsanız sevinirim actionsmile

perilice58 16-10-2008 02:14 PM

yrl78 eğer bir aksilik olmazsa ayarlama yapma imkanım olabilir inşallah sorun olmaz yeri zamanı mekanı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum

Belgin ∞ 16-10-2008 02:22 PM

Arkadaşlar yeri ve zamanı en kısa zamanda belirtilecektir.Kesin olmamakla beraber Kasım'ın 2 si olabilir.Eğer gelebilirseniz ben 1 i olmasından yanayım.Çok sevdiğim bir arkadaşım da gelecek forumdan ve pazar günü sınavı var onun katılabilmesi açısından 1 i olarak teklif sunuyorum.Lütfen yanıtlarınızı bildirin.

perilice58 16-10-2008 02:56 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar yeri ve zamanı en kısa zamanda belirtilecektir.Kesin olmamakla beraber Kasım'ın 2 si olabilir.Eğer gelebilirseniz ben 1 i olmasından yanayım.Çok sevdiğim bir arkadaşım da gelecek forumdan ve pazar günü sınavı var onun katılabilmesi açısından 1 i olarak teklif sunuyorum.Lütfen yanıtlarınızı bildirin.

Cumartesine geliyor benim için daha iyi olur pazar günü tekrar dönme imkanım olur smiliyface

aysegul_tirtil 16-10-2008 05:24 PM

uy897 ben kesin geliyorummmmmmmmmm,ahhh cok mutlu oldum.birsürü güzel insan tanıycammmmmmmmm derty

Belgin ∞ 16-10-2008 05:33 PM

Canım bu buluşmaya vesile olduğun için sana teşekkür ederim.Arkadaşlar normalde biz ayşegül le buluşacaktık Ankara'da ayın 1 inde.O da ankara dışında yaşıyor malum bende.Ama o keşke toplantı yapabilsek ne güzel olur deyince kıramadım can arkadaşımı.Şöyle kalabalık kalabalık bir toplantı yapalım dedim.

Kasım'ın 1 i olarak tarih belirlenmiştir.

Yer konusunda daha önce buluştuğumuz bir yer vardı gelenler bilir.Ne dersiniz yine orası olsun mu?Eğer olur derseniz onu da kararlaştırıp açıklayalım.Kızılay'da.

aysegul_tirtil 16-10-2008 05:55 PM

evet ya iki kişi olacaktık şimdi bir sürü güzel insan toplanacagız.bakarsınız seminerde olur girlhaha

Novos 16-10-2008 06:33 PM

Alıntı:

Yer konusunda daha önce buluştuğumuz bir yer vardı gelenler bilir.Ne dersiniz yine orası olsun mu?Eğer olur derseniz onu da kararlaştırıp açıklayalım.Kızılay'da.

sana katılıyorum belgin, çok uygun olur orası bence de.

Belgin ∞ 16-10-2008 06:51 PM

Evet düşündük taşındık efenim.Önceki buluşma yerimiz gerçekten çok rahattı.Sadece bize ayrılmış bir alan.Hem merkezi bir yer.buluşma gününe daha çok var.O yüzden gidip tespit yapabilirsiniz.(Hatta buluşmaya 1-2 gün kala gidip kişi sayısına göre yer ayırtabilecek biri varsa buluşma günü kahvesi benden :) )

Buluşma yeri:Ardıç Kitap ve Sanat Evi
Adres:Yüksel cad.(konur sk. köşesi)Gülsan apt. 8/10 2. kat Kızılay
Buluşma saati:13:00

Not:buluşma gününden bir gün önce irtibat telefonu verilecektir.

perilice58 16-10-2008 09:06 PM

Alıntı:

Evet düşündük taşındık efenim.Önceki buluşma yerimiz gerçekten çok rahattı.Sadece bize ayrılmış bir alan.Hem merkezi bir yer.buluşma gününe daha çok var.O yüzden gidip tespit yapabilirsiniz.(Hatta buluşmaya 1-2 gün kala gidip kişi sayısına göre yer ayırtabilecek biri varsa buluşma günü kahvesi benden :) )

Not aldım inşallah aksilik olmazsa geleceğim peki ben dışardan katılıyorum büyük ihtimallede cumartesi sabah ankarada olurum umarım kolay yerdedir ve yerimizi nasıl ayırtcağız genel bilgi detayları ile verirseniz memnun olurum

Novos 16-10-2008 10:10 PM

Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı

Not aldım inşallah aksilik olmazsa geleceğim peki ben dışardan katılıyorum büyük ihtimallede cumartesi sabah ankarada olurum umarım kolay yerdedir ve yerimizi nasıl ayırtcağız genel bilgi detayları ile verirseniz memnun olurum

ayrıca yerinizi ayırtmaya gerek yok, siz sadece buluşma adresine gideceksiniz. buluşma yeri ankaranın tam merkezinde, otogardan metroyla kızılay durağında indiğinizde karanfil sokak çıkışından çıkacaksınız, buluşma yeri durağa çok yakın adresi kime sorsanız gösterirler.

Novos 16-10-2008 10:15 PM

Alıntı:

bu göreve ben talibim, perşembe günü yer ayırtırım o zaman, kahvemi de isterim sevincli

perilice58 16-10-2008 10:37 PM

Alıntı:

novos Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı

ayrıca yerinizi ayırtmaya gerek yok, siz sadece buluşma adresine gideceksiniz. buluşma yeri ankaranın tam merkezinde, otogardan metroyla kızılay durağında indiğinizde karanfil sokak çıkışından çıkacaksınız, buluşma yeri durağa çok yakın adresi kime sorsanız gösterirler.

y789 Bilgi için teşekkürederim

Belgin ∞ 16-10-2008 10:38 PM

Tamam kahven benden.Geçen sefer verdiğim bir pasta sözü de vardı sana.O da yanında ikramiye.Nasıl?

Novos 16-10-2008 11:28 PM

Alıntı:

Tamam kahven benden.Geçen sefer verdiğim bir pasta sözü de vardı sana.O da yanında ikramiye.Nasıl?

ooo belgincim süperr super bir güzel afiyetle yerim artık wave

Novos 16-10-2008 11:35 PM

Abdullah Bey acaba seminer verebilir misiniz? djj dusun sizi Ankara pistlerinde de görmek isteriz

keops 16-10-2008 11:58 PM

Alıntı:

novos Nickli Üyeden Alıntı
Abdullah Bey acaba seminer verebilir misiniz? djj dusun sizi Ankara pistlerinde de görmek isteriz

Neden olmasın gerekli koşullar sağlandıktan sonra novos...

Mustang 17-10-2008 10:43 AM

Oh ne güzel buluşuyoruz .Biz Gamzeyle geliyoruz liste yapalım.

bucocukkim 17-10-2008 02:45 PM

Dersane var 13:30 olsa biraz ileri ceksek

Akulina 17-10-2008 03:09 PM

Yaşasııııın k8908 k8908
Sabırsızlıkla bekliyorum o günü:)
Ardıç çok iyiydi,zaten ne zaman geçsem önünde o gün aklıma geliyor,gülümsüyorum...

Belgin ∞ 17-10-2008 07:03 PM

Alıntı:

bucocukkim Nickli Üyeden Alıntı
Dersane var 13:30 olsa biraz ileri ceksek

İstediğiniz saatte katılabilirsiniz.

bilgic16 18-10-2008 05:38 PM

yeni bir uye olarak katilayi cok istiyorum-bulusma ayarlamaniz super olmus:)

ceren18 18-10-2008 06:02 PM

belgin eline çok iyi düsünmüssün bu buluşmayı busefer kaçırmak istemiyorum herkesi görmek ve tanımak istiyorum k8908 günü ve zamanı degiştirmezseniz zaman banada uygun s456

gunesim 18-10-2008 06:05 PM

yaşasın en sonunda ankarada buluşuyoruz cilgin897 cilgin897. bende bir arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum. inşallah bir aksilik olmaz.

gunesim 18-10-2008 06:29 PM

hayal ablacım sende geliyormusun ankaraya lütfen gelll. ttli3 ttli3

niki 18-10-2008 08:02 PM

bilgilendirmeler için herkese teşekkürler ben de bir aksilik olmazsa gelicem.yeri not ettim u859

bucocukkim 18-10-2008 10:55 PM

Bulusmada neler yapcaz?bu sitede benim ilk.daha önce baska sitelerde yaptım ama burda nsl?

gunesim 23-10-2008 02:17 PM

Ankara buluşması ne oldu. hiç ses çıkmıyor yoksa iptalmi oldu?

Belgin ∞ 23-10-2008 02:44 PM

Güneş'cim hiç olur mu öyle şey.İptal olması gibi bir şey şu an söz konusu değil.Ayın 1 inde buluşmamız var. blissy

gunesim 23-10-2008 03:59 PM

yaşasınnn 956k

aysegul_tirtil 23-10-2008 04:00 PM

canım arkadasıma katılıyorum.hiç olur mu yaaav cilgin897 heyecanla bulusmayı bekliyoruz clapping blissy

Mustang 24-10-2008 08:26 AM

Buluşmaya kimler geliyor herkes bu günü bekliyordu hiç ses çıkmıyor.

Belgin ∞ 24-10-2008 12:53 PM

Evet bir toplama çıkarma yapalım.  aa34 Gelecek olanların listesi şöyle efendim;

Ayşegülll,Sycorox,Mustang,Keops,Novos,Güneş,Unbuka lemun,Bucocukkım,Niki,Perilice58,Bilgic16,
Ceren18,(büyük bir ihtimal sürpriz bir isim),Ben (redflowers-birde belki ablam)

Adres:Yüksel cad.(konur sk. köşesi)Gülsan apt. 8/10 2. kat  Kızılay

Listemiz bu şekilde.Daha buluşmaya 1 haftadan fazla bir zaman var.Katılmak isteyenler yine buraya yazabilirler.

Sevgiler.

gunesim 24-10-2008 01:43 PM

benim bir arkadaşımda gelmek istiyor. gelebilirmi?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:24 AM.