Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ!

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Geçmiş yaşam terapisiyle şifa bulabilir miyiz? Bugün yaşadığımız kötü deneyimler daha önceki yaşamlarımızdan kaynaklanıyor olabilir mi? Kişisel mazimizin derinlerde kalmış acı izleri acaba bize sandığımızdan daha mı yakın? Geçmiş yaşam yani regresyon terapisini kullanarak ruhsal ya da fiziksel problemleri olanlara ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2008, 11:32 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 233 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakan_oz will become famous soon enoughhakan_oz will become famous soon enough
Standart GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ!

Geçmiş yaşam terapisiyle şifa bulabilir miyiz?
Bugün yaşadığımız kötü deneyimler daha önceki yaşamlarımızdan kaynaklanıyor olabilir mi? Kişisel mazimizin derinlerde kalmış acı izleri acaba bize sandığımızdan daha mı yakın?

Geçmiş yaşam yani regresyon terapisini kullanarak ruhsal ya da fiziksel problemleri olanlara danışmanlık hizmeti veren Diba Ayten Yılmaz’a göre bu hayatta karşılaştığımız zorlukların kökeni çoğunlukla ’karma’mızda yani daha önce yaşadığımız hayat deneyimlerinde yatıyor. Sezgilerini de kullanarak kendisine danışanları geçmiş yaşamlarına döndürdüğünü ve şimdiki hayatlarında yaşadıkları problemlerin kaynağına inmelerine yardımcı olduğunu söyleyen Yılmaz’la, uyguladığı terapinin ayrıntılarını konuştuk.

Regresyon terapisiyle ilgilenmeye nasıl başladınız?

İki yıl önce İstanbul’da parapsikoloji konferansı yapılmıştı. Konferansın ardından İngiltere Past Life Regression Academy’de Andy Tomlinson’dan Profesyonel Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi eğitimi aldım ve İstanbul merkezli olarak regresyon terapisi ve ruhsal danışmanlık çalışmalarına başladım.

Sezgisel danışmanlık ve regresyon terapisi size yardım için gelenlere nasıl bir yarar sağlıyor?

Regresyon terapisini kişinin kendine ve hayatına yönelik farkındalık kazanması için kullanıyorum. Bu terapi, benim için bir araç. Danışanlarım da, regresyon terapisi ya da ruhsal enerji çalışması olarak adlandırdığım çalışmaları, ruhsal ve kişisel gelişim alanında bir araç ve yöntem olarak kullanıyorlar. Seanslar sırasında çok kritik bir soruyla kişinin hem kendine ilişkin farkındalığını artırmak hem de sorunun kaynağına inmesine yardımcı olmak mümkün. 1 saat gibi kısa bir sürede bile kişinin hayatında yolunda gitmeyen şeyleri tespit ederek çözümlemeye başlamak mümkün. Tabii burada kişinin değişime direnci de önemli bir faktör. Değişime açık olanların bir seansta bile mucizevi bir şekilde hayatları değişebilir, dirençli kişiler içinse bu değişim o kadar da kolay olmayabilir.

HİPNOZA GEREK YOK

Geçmiş yaşam terapisiyle sorunun kaynağına nasıl inebiliyorsunuz?

Regresyonun kelime anlamı kaynağına geri götürmek. Mesela bir danışanım çok sevdiği bir kişiyle ciddi problemler yaşıyor ve hayatı eziyete dönmüş durumda. Bu kişinin önce şimdiki hayatındaki izini, çocukluğuna kadar sürüyorum. Terapi esnasında kişi, sorununun kaynağı olarak 3 yaşına da gidebilir, 300 yıl öncesine de. Çoğu zaman hipnoza dahi gerek kalmıyor çünkü geçmiş yaşam anılarımız, bilinçaltımızda kayıtlı ve bunlara rahatlıkla ulaşmak mümkün. Geçmiş yaşamların varlığına inanmayan pek çok insan da çoğu zaman birkaç dakikada transa geçerek, kendilerini geçmiş hayatlarında buluyor.

Bilinçaltına inmek, hipnozsuz nasıl mümkün oluyor?

Regresyon terapisi, 30 yılı aşkın bir süredir dünyadaki çeşitli terapi çalışmalarında geliştirilmiş olan kombine bir yöntem. Hipnoza gerek kalmadan duygular ve düşünceler aracılığıyla kişi kaynak olaya geri gidebiliyor. Benim çalışmalarımda kişi yarı bilinçli, yarı trans halinde oluyor. Yani her şeyin farkında, yarı uyku yarı uyanıklık hali arasında. Seanstan sonra da her şeyi hatırlıyor. Zaten ben de üyesi olduğum derneğin etik kuralları gereğince tüm seansı kaydediyorum, kayıt kabul etmeyen kişiyle seans yapmıyorum.

Bu insan beyninin oynadığı bir oyun, yanılsama olamaz mı?

Bana gelen birçok danışanım özellikle ilk regresyon terapisi esnasında, kimi zaman seanstan kalkıp gözünü açıp bana döner ve ’Bunları uyduruyor muyum?’ diye sorar. O zaman şunu soruyorum: ’Uydurmuş olabilirsin ama bu vizyonlar senden çıktı, bu deneyim sana ne anlatıyor, acaba niçin oraya gitmiş olabilirsin?’ Sonuçta anlatılan şeylerin doğruluğundan çok kişinin bu hayatta yaşadığı problemin çözümüne yardımcı olması önemli.

Nasıl oluyor da kişinin geçmiş yaşamlarındaki olumsuz deneyimler bugün onu rahatsız edebiliyor?

Kişinin 400 yıl önce yaşadığı bir travma bile enerji alanıyla bugüne taşınıyor. Ruh yani enerji yeniden bedenlendiğinde farklı bir bedene giriyor. Hatta çoğumuz başka gezegenlerde insan formundan farklı olarak bedenleniyoruz. Ruh o bedenle belli bir süre deneyim yaşıyor sonra yuvaya dönüyor, geri geldiğinde ise çoğu zaman başka bir coğrafyada tekrar bedenleniyor. Diyelim ki geçmiş hayatlarımdan birinde boğaz bölgemde bir travma yaşayarak öldüm. Öldüğüm anda enerji alanımın o bölgesinde o travmanın izi kalıyor. Ben bedeni bırakıyorum ama o travmanın izini enerji boyutunda ruhsal benliğim taşıyor.

Bu olumsuz deneyimleri danışanlarınıza nasıl yansıyor?

En yoğun yaşanan sorunlar iletişim ve kendini ifade etme güçlüğü. Genç bir danışanım annesiyle çok büyük problemler yaşıyordu. Bu danışanımın geçmiş hayatlarına baktığımızda birden fazla hayatında şimdiki annesiyle bir araya geldiklerini ve hemen hepsinde çatıştıkları ortaya çıktı. Mesela çok eski çağlarda ikisi erkek kardeşti ve sürekli kavga ediyorlardı. Fakat öfkeleri bütün hayatları boyunca taşınmış, bugüne kadar gelmiş. Bugün birbirlerine sevgi ve anlayış göstermeleri durumunda bu karmik ilişkiyi çözebilirler.

Seanslar sırasında danışanlarınızla ilgili ilginç gözlemleriniz oluyor mu?

Yakın ilişki zorlukları ve bazı fiziksel sorunların çok sık yaşandığını görüyorum. Erkeklerin genelde en büyük korkuları kadın oldukları hayata gitmek oluyor. Bir başka hayatta kadın bedenini kullanmış olmak onlar için utanç verici olabiliyor. Halbuki ruhsal seviyede bir cinsiyetimiz yok, sadece enerjiyiz. Ayrıca bu seanslardan sonra ölüm korkusu kayboluyor çünkü terapiyle bedenin geçici bir araç olduğu anlaşılıyor. Bazı insanlarsa kendileriyle yüzleşmekten korkuyor. ’Ya kendimi kötü bir şey yaparken bulursam’ düşüncesi onları rahat bırakmıyor. Oysa yaşanan ve geçmişte kalan bu deneyimlerin izlerini değiştirmek, dolayısıyla da şimdiki hayatımızda daha huzurlu ve mutlu yaşamak mümkün.

Diba Ayten Yılmaz kimdir?

ÇocukluĞundan beri ruhsal konularla ilgilenen ve İ.T.Ü. Makine Fakültesi mezunu olan Diba Ayten Yılmaz, mesleğini 1995 yılında bırakarak hayatını severek yaptığı işlerle geçirmeye karar vermiş. 2002 yılında kişisel farkındalık çalışmalarına katılmaya başlamış. Aynı zamanda Reiki Master ve Yaşam Koçu. 2005 yılında eşi Muammer’le birlikte, ’RadianceD’ markası adı altında Danışmanlık ve Eğitim şirketi kurmuş. Sezgisel danışman, ruhsal rehber, yaşam koçu ve Reiki Master olarak da çalışan Yılmaz, 18-24 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği’nin Yaz Okulu’na katılarak bir workshop düzenleyecek ve panelde konuşmacı olarak bulunacak. Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hakan_oz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks