Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

kendimizi niye sikça yorgun hissediyoruz

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim kendimizi niye sikça yorgun hissediyoruz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kendimizi niye sikça yorgun hissediyoruz celia fenn ındigo'dan kristal'e gecis yapan pek cok insan biliyor ki bu gecisin en belirgin iki belirtisi asiri yorgunluk ve bitkinlik hissidir. her zaman kendilerini bitkin hissederler ve sadece uyumak isterler.uykulari derin olur ve uyanmayi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-01-2008, 04:49 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart kendimizi niye sikça yorgun hissediyoruz

celia fenn

ındigo'dan kristal'e gecis yapan pek cok insan biliyor ki bu gecisin en belirgin iki belirtisi asiri yorgunluk ve bitkinlik hissidir.
her zaman kendilerini bitkin hissederler ve sadece uyumak isterler.uykulari derin olur ve uyanmayi canlari istemez.

neler oluyor, niye kendimizi boyle hissediyoruz ?

aamichael'in anlattigina gore bu yorgunlugun uc nedeni var:
-duygusal beden temizligi
-fiziksel ve ""süptil" bedenlerimizin zehirlerden temizlenmesi
-tam anlami ile cok-boyutluluk idraki yukarida belirtilen her safha degisik bir sekilde ele alinabilir.

duygusal beden temızlıgı

ıslemin baslangicinda cok yogun duygusal beden temizligi yapariz. ruhumuzun ve bilincaltimizin tum eski travma
ve kendi kendimize uyguladigimiz sabotaj kaliplarindan temizlenmesi de buna dahildir.bu islemin yogunlugu daha
onceki yukselise hazirlik surecinizde ne kadar temizleme yaptiginiza baglidir.

ben sifaciyim, ve pek cok insanin hazirlanmasina yardimci oldum, ama kendi surecimi tam olarak tamamlamaya
asla vakit bulamadim, ondandir ki gecis geldiginde , aylar suren bir duygusal vucut temizleme sureci yasadim.
kalan hersey bilincaltimdan disari akti , ve icimdeki cocugun travmasini dindirmeye calisma savasim
sirasinda garip ruyalar gordum, kuruntu, (anxiety) ataklari yasadim.

bu cesit travma temizligi cok yorucudur. bazilari ne oldugunu dahi anlamazlar, cunku isin cogunu gece uyurken yaparlar.
ozellikle (antiety) kuruntu, panik atak yasayanlar bu isi gece yapanlardir. ıste bu noktada , sizin , icinizdeki cocugun eski,
alisilmis kaliplari birakmasini temin etmesini saglamaniz icin yardima ihtiyaciniz vardir. o zaman icinizdeki cocukla
ilgili gercek calisma ani gelir.

ıyi bir terapist bulun, bir workshop'a katilin , veya iyi bir kitap okuyun, ne yaparsaniz yapin ama, icinizdeki yarali cocugun
alisilmis kaliplarini birakmasini saglayin. ve anlayin ki, bu temizligi yaptiginiz surece yorgun olacaksiniz.

tum hayatiniz boyunca bu enerjileri bastirmissiniz. onlari yeniden isleme koyup temizlemek gercekten cok zor .
ama buna deger ! bitirdiginizde ruhunuzu , suur altinizda gizli kalmis tum kendi kendinize yapmis oldugunuz sabotaj
kaliplarindan temizleyeceksiniz, ve bundan sonra tam bir niyet berrakligi ve safligi ile gorevinize devam edebileceksiniz .

fızıksel ve "süptıl" bedenlerımızın zehırlerden temızlenmesı

bu derin temizlik islemi, yukarida bahsedilen ilk islemle yakindan ilintilidir. duygular temizlendikce, eskiden kalmis zihinsel
ve fiziksel bloklar da beraberlerinde temizlenir.

bu eski "toksik" enerjiler "süptil" bedenlerimizden gecip , fiziksel vucudumuz tarafindan disari atilir.tabii ki fiziksel bedenimizde
eskiden beri olusmus tum toksinler de bu islem sirasinda tamamen temizlenir.

bu temizlik ve zehirlerden arinma sureci ,bobrekler ve karaciger gibi , atik temizleme gorevi yapan organlarimizi asiri zorlar.
bunun icin cogumuzun gozlerinin altinda ,bobreklerin asiri calismasindan olusan torbalar var;

karacigerimizin yorgunlugu da, kalp yanmasi ve siskinlik gibi hazim bozukluklarina neden oluyor.
dahasi, eklem agrilari yasiyoruz , ki bu da fazla asitlerin vucuttan atilmasini saglayan detoksifikasyonun
( zehir temizleme ) bir belirtisidir. ayrica yine , ayni nedenle , kendimizi yorgun hisseder ve basagrisi cekebiliriz.
ıste bu yuzden, cok fazla miktarda su icmemiz ve olabildigince, saglikli bir rejim uygulamamiz lazim.

tam anlamı ıle " cokboyutluluk " ıdrakı bu bolum gecirdigimiz degisikligin en heyecanli kismi. bu cogumuzun
"boslukta kalmis" gibi hissetmemize neden olan olay. aamichael benden bunu size beyin dalga hizlari ile izah etmemi istedi.

sizler cok-boyutluluk anlayisina ulastikca, vucudunuzun tolere edebilecegi daha genis bir bilinc sahasi ve
bunu idare edebilecek yeni yollar yaratirsiniz.

beyin dalga hizlari sunlardir:
-beta-"normal " uyanik
-alpha- hafif meditasyon
-theta- derin meditasyon
-delta- uyku ya da derin hipnoz
-gamma- hizli goz hareketleri ya da en derin uyku/hipnoz hali ( ki bu asamada acisiz ameliyat yapilabilir )

ucuncu boyut varliklari beta dalga hizi ile calisir , ve yaraticilik veya dua zamanlari alpha durumuna gecer.
5. boyut varligi ise beta/alpha/theta arasindaki dalga uzunluklarini normal uyanik halde kullanir.

ıste sizin cok-boyutluluk anlayisiniz , bilincinizin bu dalga boyutlarina gecisini sagladi. ama "yorgunlugunuzun" sebebi de bu.
vucudunuz theta'yi uykuya gecmeden onceki derin gevseme hali olarak aliyor ve, beyniniz theta frekansina gectigi an ,
size bir mesaj yollayarak, yorgunsun ve uyumak uzeresin diyor. bu emre yorgunluk hali ve uyku ile cevap vermeye
alisik oldugunuz icin, uyumak ihtiyacini hissediyorsunuz.

tam anlami ile 9 boyutlu mesih bilincine erismek icin calisan altinci boyut varligi, uyanik halde iken,
delta ve gamma frekanslarina ulasmayi ogrenir.

ıste bu asamada vucudumuz gercekten uyudugunu sanir.
bu isin sirri, bu frekanslarinda ilerlerken, paniklememek ve ruya halinin icinde kendini kaybetmemektir .
bu frekanslarda calisanlarimiz, genelde, yavaslatilmis bir ruya aleminde hissederler kendilerini ,
ki aslinda bu gercegin ta kendisidir. bu durumda uyanik suurumuzla ama ruya halinde yasiyoruz.
bunu ogrenip mukemmellestirmek zaman alacak , fakat, bir kez basardiniz mi, bu buyuk bir yaraticilik
ve mucizelerin ortaya cikmasinin anahtari olacak. bu derin suur halinde iken, saf niyet ile, zaman ve maddeyi,
kelimenin tam anlami ile bukup, yeniden sekillendirebilirsi niz.

ıste bu yuzden bilin ki, vucudunuz tamamen yeni bir sahada, degisik bir beyin frekansina adapte olmayi ogreniyor.

bır uyarı notu
lutfen, yukarda anlatigimiz herhangi bir durumda iken sunlara dikkat edin.

-daima topraklanin , ayaklarinizi siki siki yere basin.bu zamanlarda luzumsuz ilac ve uyusturucu kullanmayin ,
bunlar sizin dogal bilinc genislemenizi engeller.

-gercek yorgunluk ile genisleyen bilinc halini birbirinden ayirin.
-kendinize iyi bakin. eger yorgunluk hissediyorsaniz, dinlenin.
aslinda , bu gecis sirasinda fazla miktarda dinlenmeye ihtiyaciniz olacak.
eger kapasitenizin uzerine cikarsaniz, asiri hareketli (hiper) olur ve nasilsa sonunda yine bitkin dusersiniz .
-dikkatli olun. eger araba kullaniyorsaniz konsantre olun ve dikkatinizi toplayin.
pek cok insan, beyinleri frekans degistirdigi zaman, etraflarinda ne oldugunun farkina varmadiklari icin,
kaza yapiyorlar. butun mesele dikkatini tam toplamak ve konsantre olmakta.

vucudunuza ve koruyuculariniza soyleyin ki, tum seyahat boyunca yaptiginiz ise tam olarak konsantre olmaniz gerekiyor.
-gevseyin, sakinlesin, bu da gececek.yakinda bu degisik frekanslarla calismaya alisacaksiniz.
ben sahsen, bu ruyamsi bosluk hissi ile calisirken eglenmeye basladim.
ve bu hissin beraberinde getirdigi yaraticiligi da kullanmayi ogreniyorum.
ayni zamanda kendi istegimle bir frekanstan otekine gecmeye de calisiyorum.
evet, bizler gercekten de "kristal " olma yolundayiz.

çeviren: lale seyhan dirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-02-2008, 05:58 PM   #2 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: kendimizi niye sikça yorgun hissediyoruz

Sevgili Shamanic senin bu anlatığın konu ile igili olarak bir kitap okumuştum .Shibumi adam orada kendini dinlendiere bilmek için senin de bahsetiğin teknigi uygulayıp kendini dinlendiriyordu.O zamanda ilgimi çekmişti .Bu yöntemin esasları hakkında ulaşa bileceğimiz bir kaynak varmı.Ben dün kendime eft yaptım akşam başım ağrıdı ve çok esnedim.Ben kendime herhangi bir teknik uyguladığımda çok yorgun oluyorum,kemdimi skıntılı anlarda uyutarak dinlendirim kalkınca daha iyi olurum.
Alt 26-02-2008, 06:44 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

kendimizi nasıl sabote ediyoruz bunları tespite çalışıyordum.bilinçaltının kendini sabote etmesini kitaptan okumuştum.kendini güvende hissetmek için yapıyor bunu bilinçaltı sanki ve telepatik olarak bunu başlatıyor sanki.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2008, 08:45 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustang cim bu konu ile ilgili özel olarak hazırlanmış bir kitap bilmiyorum malesef canım ..

bu bir kanallık bilgisi ve sağolsun lale hn. çevirisi ile yararlı olacağını düşündüğüm için aktardım..

burada anlatılanları özümseyerek meditasyona ağırlık verebilir ve meditasyonlarımıza eşlik etmesi için
beyin dalgası frekanslarından yararlanabiliriz..

bununla ilgili olarak forum içerisinde bir kaç program var canım ben sana direkt linkini veriyorum..
kullanmanı öneririm mutlaka.. oldukça faydalı..

yine benzer konu ile ilgili bilgiler buldukça özellikle aktarmaya çalışacağım..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...y-t4958.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal-b288.0/

Bookmarks