Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağız Yanak Isırma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Benim böyle Bir sorunum var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1385)

cheerful 03-06-2007 01:13 AM

Benim böyle Bir sorunum var

Slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve sorunumu paylaşmak istiyorum
bende yanakdaki derileri ısırma alışkanlığı var ve terkedemiyorum ve genellikle sağ yanaktaki derileri kopartıyorum.
bu alışkanlıktan nasıl vazgeçerim rt67
ayrıca neden hiç konu yok burda bu konuyla ilgili

hayalayaz 03-06-2007 09:20 PM

Ynt: Benim böyle Bir sorunum var

sevgili cheerful

araştırırız senin için bir şeyler bulmaya çalışırız,senin dilin söylesin,biz yaparız,canım benim burada böyle bir konunun olmayışı, muhtemelen kimsenin böyle bir problemi olmadığındandır,ben sürekli diş gıcırdatırdım,sonuçta dişsiz kaldım dişlerde kurtuldu bende,,tırnaklarını yiyen ,dudaklarını ısıran biliyorum da yanaklarını yiyen ilk defa seni duydum,vardır bir sebebi,öğreniriz,bana biraz zaman ver olurmu,eğer bulamazsam yine burada bulamadığımı yazacağım,kendini yalnız hissetme ,asla yalnız değildin, asla yalnız değilsin, asla yalnız olmayacaksın,saygılı sevgiler.

fbihsan 04-06-2007 07:35 PM

bende de sinirlenince spor yaparken hep dudağımı ısırıyorum

hayatimdegisti 08-06-2007 01:35 AM

Alıntı:

cheerful Nickli Üyeden Alıntı
Slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve sorunumu paylaşmak istiyorum
bende yanakdaki derileri ısırma alışkanlığı var ve terkedemiyorum ve genellikle sağ yanaktaki derileri kopartıyorum.
bu alışkanlıktan nasıl vazgeçerim rt67
ayrıca neden hiç konu yok burda bu konuyla ilgili

Bu konunun burada olma nedeni alışkanlık ve bozukluklar ile ilgili scriptlerden bir tanesinin bu konu ile ilgili olmasıdır..

Konu ile ilgili olarak ilk bu siteye ulaşan kişi siz oldunuz.Bu nedenle bu bölümde pek bir bilgi yok..

Script ingilizce ve kişiye özel olanlar arasında...Sizde sitede daha aktif olarak puanlarınızı yükselterek böyle bir cd alabilirsiniz.
Bende gereken kolayliği gösteririm...

cheerful 20-06-2007 12:14 AM

teşekkürler ilginiz için

deniz77 03-07-2007 12:08 PM

aynı sorun bende de var tırnak yada dudak dişlesem biber falan sürüp vazgeçicemde iç yanak ısırmaya çözüm bulamadım bi kaç kere aynada bunu yaparkenki mimiklerime baktım çok çirkin oluyo yaa hiç yakışmıyo bunu yaptığımı farkettiğimde mimiklerim aklıma geliyo berbat ama yalnızken yapıyorum işte kötü bi durum

kubral 02-11-2007 04:10 PM

Bu sorunu yaklaşık olarak 6-7 yıldır yaşıyorum ve gerçekten sosyal hayatı etkileyen bir durum:(Ben tırnaklarımı yememek için dudaklarımı ısırmaya başladım sanki başka bir yol yokmuş gibi!Ama artık durum ilerledi ve sadece dudaklarımı değil yanağımın içini de koparmaya başladım.Bazen farkında olmadan kanatana kadar koparıyorum.Toplumda sorun olabiliyor bazen çünkü;dudaklarım yara içinde geziyorum.Bırakmayı denedim ancak en uzun 7 gün dayanabildim.Konuyla ilgisi ve bilgisi olan varsa lütfen bir çözüm önerebilir mi?

pinarr 02-11-2007 10:47 PM

Alıntı:

fbihsan Nickli Üyeden Alıntı
bende de sinirlenince spor yaparken hep dudağımı ısırıyorum

crywolf 05-11-2007 01:12 PM

bende acayip yiyorum yanaklarımı şimdi nasıl oluyor diye birileri düşünebilir bir arkaadaşında yazdığı gibi yanakların içini yemek için ağzım şekilden şekile giiriyor ve bunu bırakamıyorum bakalım yanak kalmayacak bırakmazsam artık 88a 88a 88a şu anda yazarken bile fark ediyorum yiyorum dusun

ozel 11-11-2007 11:41 PM

Bende uzun yillar yanak ve dudaklarimi yeme aliskalnigi ile mucadele ettim simdi bu sorundan kurtuldum fakat esas sorun bu yeme aliskanligini yaratan ruhsal sikintilar tabi. Aliskanlik ve tiklerin sebepleri Endise ve Korkular. Benim tavsiyem bu guzel sitemizdeki telkinleri aksatmadan dinlemeye calisin arkadaslar, tecrubelerime dayanarak gercekten ise yaradiklarinin garantisini verebilirim super Ozellikle Ego, Sucluluk , guven gibi telkinlerle ise baslarsaniz sonuclar sasirtici oluyor. Aslinda farkinda olsakta olmasakta hepimizde kendine guven, sevgi , saygi , izin verememe ile ilgli sorunlari var ve biraz cabayla hemen hemen hepsi cozume kavusuyor.
Sevgi ve isikla kalin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:47 PM.