Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağız Yanak Isırma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Benim böyle Bir sorunum var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1385)

Fathosh 06-04-2010 10:31 PM

Cevap: Benim böyle Bir sorunum var

Benimde boyle bir sorunum var. Çok zor durumdayım. Defalarca kendime tembih ettim ama durduramıyorum. Arkadasımada beni uyarmasını soyledim. Oncelikle çok çirkin bir goruntu oluyor. Onun ötesinde gecen gun diş hekimine gittim ve bana ağız içi mukozamın değiştigini soyledi. Yaklaşık 15 yıldır bu berbat alışkanlığım var. Nolur yardım edin. Bundan kurtulamıycam diye çok korkuyorum. :(

ethanhunt 30-05-2010 09:05 PM

4 yaşından beri tırnak yeme alışkanlığım var. Alışkanlığı ara ara bırakmış olsamda tekrar başlıyorum. 15 yaşından beri sf hastasıyım ve 22 yaşında sf + depresyon var. Sfli olduğumu 22 yaşında öğrendim. Bunun normal bir ruh hali olduğunu sanıyordum. 1 yıl antidepresan kullandım ve askere gidince iyileştim zannedip ilacı bıraktım ama inanın askerlik süresince bişeyim yoksa. Askerden 4-5 ay sonra yine sf+depr. azdı. 15 gündür de yanağımı dudağımı yiyorum. Otobüste benim gibi yiyen kimselere rastlıyorum ve görünümün hoş olmadığını fark edince bırakıyorum ama sonra yine başlamışım. Streslyken mutsuzken bunu hep yapıyroum tabi bunun bir avantajı var 10-15 gündür tırnak yeme olayı oldukça azaldı... Tırnak yemeyi en son askerdeyken bu kadar uzun süre bırakmıştım.. :) Tüm msjları okudum. Siteyle zaten bu gün öğlen tanıştım ve bulabildğim bütün telkin mp3lerini indirdim. Daha önce nilgün subliminal zihin programlaması adı altında başka bir telkin serisin dinlemiştim cidden cok iyi geliyordu. Bakalım bu nasıl etki edecek.. :)

Sağlıcakla kalın.. Yaş 25..

the desert 30-05-2010 09:44 PM

bende de hat safhadaydı tırnak yeme olayı...goren coğu kişiye tuhaf gelıodu ben aslında bunu cook kucukken bı ark gormuştumm ondan sor abaşlamıştım en başta cok ığrenc gelıodu..neyseee bu yaşıma kadar yedım..ama herkes elşelrıem odaklanıyordu..neysee acı ojelermı denemedım bırkamak ıcın ama aydası olmadı..bazne tırnaklarımı genc bı kız oldugumdna uzatmayı ısterdım uzatırdım da ama bı bakardım kı gece yemışım...sabah baktığımda kendıme neler soylerdım..sora elelrıem bakardım bana cok doğal gelırdı yenmış tırnakalrım..ama gercek hıc hoş durmuo...şu an da uzun tırnaklarımm kendı halıme bırkamıştımm sora oje surmuştum baktım guzel duruo....vee hıcbı sorunu cozmuo....bu şey gıbı sıgarayı bırakamassınız ya dudak alışkanlığınız vardır onun gıbı bı şey..sankı tırnaklarınızı yerken stresınız gıdıo...sora yıen başlıo..tuhaf bışeydı ya ama şu anda cok şukru cok rahatım..bı bırkaınc atekrar başlamıosunuz....emın olun...

mr_kose 13-12-2010 10:49 AM

bendede var arkadaşlar bu biraz sıkıntı ve stresten olsa gerek ben başka bi kanıya varamadım görüşü olan arkadaşlar paylaşsın lütfen

karavan 11-08-2011 12:38 PM

Merhaba,

Yazılanları okudum.Kolay bir durum değil sizleri anlamaya çalışıyorum oldukça zorluklar yaşadığınız tahmin edebiliyorum sadece.

Size bu eylemi yaptıran duygularınız.Yıllar içinde yaşadığınız duygusal anlamdaki olumsuzluklarınızın sizde kodlanması ile ortaya çıkan bir durum ve o kodlamayı tetikliyen en ufak birşey bu davranışınıza sebep olabiliyor.

EFT tekniği ile bu yanlış kodlamaları doğru olanları ile değiştirebilirsiniz.
Klasik EFT yöntemi ile uzun sürsede netice alabilirsiniz.

İsterseniz kendi EFT yöntemimle bende sizlere yardımcı olabilirim.
Sevgi ile kalınız.

DiL_RU_BA 11-08-2011 02:50 PM

Alıntı:

cheerful Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 7560)
Slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve sorunumu paylaşmak istiyorum
bende yanakdaki derileri ısırma alışkanlığı var ve terkedemiyorum ve genellikle sağ yanaktaki derileri kopartıyorum.
bu alışkanlıktan nasıl vazgeçerim rt67
ayrıca neden hiç konu yok burda bu konuyla ilgili

aaaa bendede böyle bişey vardı uzun zamandan beri yanaklarımın içi artık çizgi şeklinde tabakalaşmıştı. ara ara oluyor bende yine ama nasıl azaldı hiçbilmiyorum. daha doğrusu böyle bişeyin gerçek anlamda farkında değilkimki kafa işte o zaman sorun olup olmadığını bile düşünememişim. yanlız değilsin merak etme. yardımcı olmak isterdim nasıl azaltıığımla ilgili ama bilmiyorumki böyle bir konu görünce farkettim. yanaklarımı çok nadir ama artık dudaklarımdaki derileri koparıyorum sürekli canım acısada mecburmuşum gibi kanasa bile korparıyorum.

ethanhunt 15-08-2011 01:03 PM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804471)
Merhaba,

Yazılanları okudum.Kolay bir durum değil sizleri anlamaya çalışıyorum oldukça zorluklar yaşadığınız tahmin edebiliyorum sadece.

Size bu eylemi yaptıran duygularınız.Yıllar içinde yaşadığınız duygusal anlamdaki olumsuzluklarınızın sizde kodlanması ile ortaya çıkan bir durum ve o kodlamayı tetikliyen en ufak birşey bu davranışınıza sebep olabiliyor.

EFT tekniği ile bu yanlış kodlamaları doğru olanları ile değiştirebilirsiniz.
Klasik EFT yöntemi ile uzun sürsede netice alabilirsiniz.

İsterseniz kendi EFT yöntemimle bende sizlere yardımcı olabilirim.
Sevgi ile kalınız.

1 yıldan fazla zaman önce msj yazmıştım bu konuya. Hala kendimi yiyorum. Merak ettim bu EFT yöntemini? Yardımcı olabilirsin istersen :)

karavan 10-09-2011 07:59 AM

Alıntı:

ethanhunt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804741)
1 yıldan fazla zaman önce msj yazmıştım bu konuya. Hala kendimi yiyorum. Merak ettim bu EFT yöntemini? Yardımcı olabilirsin istersen :)

Merhaba,

Epeydir girmemişsin yada bu konuya bakmamışsın anlaşılan.
Her neyse önemli değil.
O kadar güzel ifade etmişsin ki kendini yiyip bitirmek işte bu bilinç altında istediğin tek şey bu bu sebeple bu alışkanlığa sahipsin.Bunu sana yaptıran sebebpleri bulup temizliyerek bu probleminden kurtulabilirsin.
Çok önemli bir konu değil en azından halledilemez değil.

Özelden mesaj atmış olsaydın daha erken dönebilirdim ama bende tesadüfen bakınca yazını gördüm.

EFT ile bugün aklına gelebilecek her konuda çüzüm bulmak mümkün hale geldi.
Benim uyguladığım sistem klasik EFT yöntemlerinden büyük farklılıkları olan bir teknik.

MSN adresimi veriyorum ekle buradan sana yardımcı olurum.

Bu tür alışkanlıkları olanlar da ekliyebilir onlara da vaktim yettiği sürece yardımcı olmaya çalışırım.Pek çok konuda çalışma yaptığımız için vakit konusunda biraz problem yaşıyoruz o kadar.

karavan1953@hotmail.com

ethanhunt 12-09-2011 01:08 AM

Tabi ki ekliyorum hemen..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:46 PM.