Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2011, 01:05 AM   #7 (permalink)
abcçde
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about
Standart Cevap: kilo verme scripti ile kilo verenler

Alıntı:
perpendicularis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abcçdefgh :D aynen sana katlyrm bende sürekli kilo alıyordum bütün sinirimi hırsımı yemeklerdn çıkarıyordum ama dediğin gibi düşnyrm bazen bunu yesem mi die cnmın istemediğini farkettm ve ben de 1 kilo fln verdm sanrm 1 haftada:) dediğin gibi kasmyrm ben de diyet diye hareket fln da yapmyrm. en azndn kilo almam durdu:)
değiştiricem yahu şu nicki :) arkadaşlar diyet psikolojisi çok kötü bence, ne zamandır diyette değildim ve zaten aşırı yememde kesilmişti ve bu akşam bi karar aldım yarın yürüyüşe başlayıp diyete giricem diye , yemeklere veda edicem korkusundan olsa gerek , bu akşam normalde yemediğim kadar yedim bi oburluk geldi:) şu diyete nasıl kendimi baskı altına almadan giricem bilmiyorum , böyle kısıtlanmış hissedince normalde istemediğim şeyleri canım çekiyo ki büyük ihtimalle nasıl olsa diyete giricem diye yarında oburluk yapabilirim , bunun korkusu geldi bu seferde .. en iyisi yediklerimizi kısmadan yani diyet psikolojisine girmeden spor yapmak , sonrasında o kadar harekete emek boşa gitmesin diye yediklerimizde azalır diye düşünüyorum :)
abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla