Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2010, 10:00 PM   #8 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek

ne güzel farkına vardıgınız zamanları değerlendirebiliyorsunuz. ne mutlu size. bende zamanın daha yavaş aktıgını hisetmeye başladım zaman zaman. saat 12 olmuştur uykum geldi yatam diyorum bakıyorum daha saat 8-9. ama benim kötü bir erteleme alışkanlıgım var. üstümde bir atalet varki çok kilolu başımdan atabilene şükürler olsun. ego-suçluluk ve ertelemeyi bırak telkini dinliyorum. zamanla bu illetten kurtulacagıma ve benimde o mucizevi zaman dilimlerini vermli kullanabileceğime inanıyorum. ve bunun için dua ediyorum. çok kötü bişi sürekli erteleyip hiçbişi yapmamak gününü bomboş geçirmek. allah kimsenin başına vermesin, olanında tez vakitte kurtulmasını nasip etsin.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla