Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinlerin böyle ilginç bir etkisini keşfettim...eskiden su gibi geçip giden ve beni resmen arkasından kovalayan zaman...şimdi ise yavaş ilerliyor ve işlerime bolca vaktim kalıyor...onca şey yapmama rağmen saate her baktığımda, tahmin ettiğimden daha erken bir vakti gösteriyor saat...mesele içimden saat ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2009, 09:09 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek

telkinlerin böyle ilginç bir etkisini keşfettim...eskiden su gibi geçip giden ve beni resmen arkasından kovalayan zaman...şimdi ise yavaş ilerliyor ve işlerime bolca vaktim kalıyor...onca şey yapmama rağmen saate her baktığımda, tahmin ettiğimden daha erken bir vakti gösteriyor saat...mesele içimden saat 5 olmuştur diye tahmin edip saate baktığımda daha 2.30 olduğunu falan görüyorum...
eskiden 24 saat bana yetmezdi şimdi bol bol yetiyor...
aynı hissi yaşayanlar varmı başka ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2009, 02:12 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

Evet aynı hisleri bende yaşadım . tamamen aynı diyebilirim.
Alt 02-02-2009, 03:16 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
farkvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet aynı hisleri bende yaşadım . tamamen aynı diyebilirim.
bu konuda yanlız olmadığıma sevindim :)
peki zamanın daha yavaş akması hissinin kazandırdığını veya kaybettirdiğini düşündüğünüz şeyler var mı arkadaşlar ?
iyisiyle kötüsüyle bu durum hakkında yorum istiyorum sizlerden :)
bence enine boyuna ele alınması gereken bir konu...
günlerin ve saatlerin normalinden uzun hissedilmesi sizde ne gibi değişiklikler yaptı ? mutlu mu etti ? yoksa bu yavaşlık sıktı mı ?
yada hayatınızda neleri değiştirdi bu durum ?
ve acaba zamanı böyle hissetmemizin sebebi ne olabilir ?
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2009, 06:51 PM   #4 (permalink)
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point

evet bu durumu bende yaşadım ama telkinlerden önce de vardı bu durum bende.telkinleri dinledikten sonra bunu kontrol etmeye başladım.farkındalıkla biraz ilgisi var sanırım.zaman istediğim de hızlı istediğimde yavaş geçiyor.sanki zamanın efendisi oldum.tabiki bunları kendi menfaatim için kullanabiliyorum.bitmemesini istediğim zamanları yavaşlatıyorum ve bol bol yararlanmaya başlıyorum.zor durumda kaldığım zamanlarda :D zamanın hızlı geçmesini istiyorum ve oluyor...bunlar sanırım birazda hızlı hareket etmekle ve yavaş hareket etmeklede ilgili hızlı hareket edenler kısa zamanda çok iş yaptıkları için saatin geç olduğunu sanıyorlar fakat saat erken oluyor.yavaş yaşayanlarda ; mesela bi işle ve gereksiz bi işle 1 saat uğraşırsa zaman onun için hızlı geçer.televizyonun başında oturduğumuzda zaman hızlı geçmiyor mu ? :D
Alt 02-02-2009, 11:49 PM   #5 (permalink)
Teğmen

özlem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 69
10 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
özlem35 will become famous soon enoughözlem35 will become famous soon enough

Bunu bende hissediyorum, telkinler sayesinde daha erken ve dinç uyanıyorum belki ondandır. Güzel bişey istediklerimi yapmak için daha çok vaktim oluyor
özlem35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2009, 01:24 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point
Smile

Evet zaman aslında hayatımızda en önemli şey birazda anı yaşamakla ilgisi var eğer herşeyin farkındaysan hayat senın için bir oyun bahçesiyse kafana bir şey takmıyorsan zaman akıp geçer bir dönüp bakmışsın nerelere gelmişsin .Bir düşünün çocukken ne kadarda rahatsınız hepimiz için değil belki bu cümle ama ,her çocuk daha yeni yeni birşeyler öğrenirken ,keşvederken zamanın onu için hiç önemi yoktur . Ne zaman oyun dönemi biter. Onun için yavaşlar zaman an gelir ,zaman durmuş kafasında bir sürü sıkıntı ,yapması gereken işler düşüncelerle doludur.Zaman geçmek bilmez onun için ama sen gün içerisinde yaptığı oyunun yattıktan sonra unutur yarın aynı oyuna severek isteyerek yaparsan zaman geçer. bu saatte düşündümde aklıma gelen cümleleri yazdım .telkinlerin etkisi var düşünclerimi değiştirdi. neyse ben artık kaçım gözler kapanıyor . :D
Alt 03-02-2009, 09:56 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

yorumlar için sağolun arkadaşlar :)
ben de kendi yorumumu yazayım...aslında benim sabah kalkma saatim değişmedi...eskisiyle aynı vakitte yatıp kalkıyorum..
hani herhangi birşeyi yaparken bir yandan da yaptığınız şeyle ilgili kafa yorar düşünürsünüz ya, dikkat ettim de herhangi birşeyi yaparken sadece yaptığım şeyle ilgili şeyler düşünüyorum....yani oldukça basit düşünmeye başladım....bu da sanırım yaptığım işlerin daha az vakit almasını sağladı....demekki birşeyi yaparken sadece yaptığım şey üzerinde düşünmüyormuşum...aynı anda beyinden kaç tane farklı düşünceler geçiyordu kimbilir...şimdi artık onlar yok...şimdi daha yavaş ve daha sakin düşünüyorum...aynı anda aklımdan 10 tane şey geçmiyor uçuşan sabun köpükleri gibi...inanın unutmamak için yakalamaya çalıştığım sabun köpüklerinin arkasından koşmak beni epey yoruyordu....sürekli bişeyleri kaçırıyormuşum hissine kapılıyordum

arasıra birşey yaparken aklıma başka birşeyle ilgili düşünce gelse de (ve tuzağa düşüp aynı anda o şeyle de ilgilenmeye çalışsam birşey bana engel oluyor ve "önce başladığın şuan yaptığın şeyi bitir, sonra aklına gelen şeye geç" diyor sanki)
mesela film izlerken o arada zaman kaybı olmasın diye başka şeyler de yapardım ama izlediğim filmden de birşey anlamazdım..
yine aklıma o esnada bişey de gelse önceliği seyrettiğim filme odaklanmaya ve tadını çıkarmaya öncelik vermeye başladım...

telkinleri yaklaşık 1 aydır dinliyorum..son 2 gündür de eskiden zihnimin bir köşesini işgal eden ve sonra yapmayı düşündüğüm yarım bıraktığım şeyleri tamamlamaya karşı istek geldi....onlar bittikçe de yapılacaklar listesi azalıyor ve zihin daha temiz hale geliyor tabi...bunu da anlık yapmam gereken işlere daha az zaman harcamama ve boş vaktimin artmasına bağlıyorum (yukarıda anlattığım duruma) boş vakit kalınca da insan ister istemez sürekli arkaya attığı yarım bıraktığı şeyleri tamamlamak istiyor..
Alt 25-10-2010, 10:00 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Zaman Daha Yavaş Geçiyormuş Gibi hissetmek

ne güzel farkına vardıgınız zamanları değerlendirebiliyorsunuz. ne mutlu size. bende zamanın daha yavaş aktıgını hisetmeye başladım zaman zaman. saat 12 olmuştur uykum geldi yatam diyorum bakıyorum daha saat 8-9. ama benim kötü bir erteleme alışkanlıgım var. üstümde bir atalet varki çok kilolu başımdan atabilene şükürler olsun. ego-suçluluk ve ertelemeyi bırak telkini dinliyorum. zamanla bu illetten kurtulacagıma ve benimde o mucizevi zaman dilimlerini vermli kullanabileceğime inanıyorum. ve bunun için dua ediyorum. çok kötü bişi sürekli erteleyip hiçbişi yapmamak gününü bomboş geçirmek. allah kimsenin başına vermesin, olanında tez vakitte kurtulmasını nasip etsin.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2011, 09:59 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

zamanın yavaş geçmesi olayının "arınmak " ile ilgisi olduğunu düşünüyorum...
çünkü telkinler sayesinde önce bilinçatımız arınıyor ve sonradan hayatımızdaki dağınıklıkları düzensizlikleri fazlalıkları ayıklarken buluyoruz kendimizi...ve bir süre sonra bu düzenlemeler ayıklamalar bittiğinde ise herşeye daha fazla zaman kalıyor....
dağınık bir evde çok fazla ve gereksiz eşyayla yaşamak tabi ki insanın işlerini yavaşlatır ve gereksiz yere daha çok vaktini alır öyle değil mi ?
ama bunlardan arınınca vakit de bize kalıyor haliyle...çünkü eski eforu ve zamanı sarfetmemiz gerekmiyor...

Alt 29-09-2011, 10:10 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

aaa evet evet bendede var neyin etkisinden beilmiyorum ama artık saatlere doyuyorum dediğiniz gibi buda güzel oluyor saat geç oldu sanırken bi bakıyorum daha geç olmamış bi mutlu oluyorum bi mutlu oluyorum kalkıp enerjiyle farklı şeyler yapıyorum harika bi duygu Allah bozmasın.

Bookmarks

Etiketler
daha, geciyormus, gibi, yavas, zaman

Seçenekler
Stil