Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2009, 02:26 AM   #50 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Alıntı:
cananyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba.
yıllarrr önce orta olula giderkendi galiba %100 düşünce gücü diye bir kitap okumuştum.anlatılanlar bir nevi türevi o kitabın.hatta arkadaşımla gamzeli olmak için elimizden geleni yaptık.benim yanağımda onunda çenesinde birer gamze oluştu.şimdiki aklım olsa daha yararlı bişey düşünürdüm ya neyse,çocuk aklı işte.

orda ki şu cümleleri hiç unutmuyorum."bilinç altınız sadık bir köle gibi çalışır.ondan ne isterseniz evrensel güçle size istediğinizi verir" hayatımın biçok alanında uyguluyorum.ne istersem de oluyor.şu an 31 yaşındayım.tecrübeliyim anlıyacağınız.inanın ve gerçekleşsin...

çoçukluk hayallerimizi süsleyen binbir türlü senfoniyi keşke gerçekten hayata geçirebilme şansımız olsaydı .
inanmak başarmanın yarısıdır derler haklıdırlar bencede :)
Alıntı:
gencalper78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam,bu sitenin varlığını keşfettiğim için mutluyum. kendime yeni bir başlangıç yapmak istiyorum.özelliklede mp3ler dikkatimi çekti.fakat nasıl indireceğimi bilemiyorum.mp3ler sadece müziklerden mi ibaret?

hoş geldin
Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar hoşgeldiniz yanımıza...

mp3 ler sadece müzik değil tabii ki...mp3 ler hazırlanırken subliminal teknik dediğimiz bir teknikle hazırlanıyor...

bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiler alabilmeniz ve incelemeniz için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz...sevgiler...

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

bu arada pisi pisicim burası harika bir karşılama bölümü olmuş...

çok güzel...bende gelmişken aramıza katılan tüm yeni
arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum...
suzzyy kardeşim saolasın valla aklım ve yüreğim erdiğince kendimce ce hoşgeldin mesajlarım çorbada tuzum olsun
ayrıca msn de yoksun özledim haberin olsun