Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2009, 09:56 AM   #7 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

yorumlar için sağolun arkadaşlar :)
ben de kendi yorumumu yazayım...aslında benim sabah kalkma saatim değişmedi...eskisiyle aynı vakitte yatıp kalkıyorum..
hani herhangi birşeyi yaparken bir yandan da yaptığınız şeyle ilgili kafa yorar düşünürsünüz ya, dikkat ettim de herhangi birşeyi yaparken sadece yaptığım şeyle ilgili şeyler düşünüyorum....yani oldukça basit düşünmeye başladım....bu da sanırım yaptığım işlerin daha az vakit almasını sağladı....demekki birşeyi yaparken sadece yaptığım şey üzerinde düşünmüyormuşum...aynı anda beyinden kaç tane farklı düşünceler geçiyordu kimbilir...şimdi artık onlar yok...şimdi daha yavaş ve daha sakin düşünüyorum...aynı anda aklımdan 10 tane şey geçmiyor uçuşan sabun köpükleri gibi...inanın unutmamak için yakalamaya çalıştığım sabun köpüklerinin arkasından koşmak beni epey yoruyordu....sürekli bişeyleri kaçırıyormuşum hissine kapılıyordum

arasıra birşey yaparken aklıma başka birşeyle ilgili düşünce gelse de (ve tuzağa düşüp aynı anda o şeyle de ilgilenmeye çalışsam birşey bana engel oluyor ve "önce başladığın şuan yaptığın şeyi bitir, sonra aklına gelen şeye geç" diyor sanki)
mesela film izlerken o arada zaman kaybı olmasın diye başka şeyler de yapardım ama izlediğim filmden de birşey anlamazdım..
yine aklıma o esnada bişey de gelse önceliği seyrettiğim filme odaklanmaya ve tadını çıkarmaya öncelik vermeye başladım...

telkinleri yaklaşık 1 aydır dinliyorum..son 2 gündür de eskiden zihnimin bir köşesini işgal eden ve sonra yapmayı düşündüğüm yarım bıraktığım şeyleri tamamlamaya karşı istek geldi....onlar bittikçe de yapılacaklar listesi azalıyor ve zihin daha temiz hale geliyor tabi...bunu da anlık yapmam gereken işlere daha az zaman harcamama ve boş vaktimin artmasına bağlıyorum (yukarıda anlattığım duruma) boş vakit kalınca da insan ister istemez sürekli arkaya attığı yarım bıraktığı şeyleri tamamlamak istiyor..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla