Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-02-2009, 06:51 PM   #4 (permalink)
TATAR AKAY
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point

evet bu durumu bende yaşadım ama telkinlerden önce de vardı bu durum bende.telkinleri dinledikten sonra bunu kontrol etmeye başladım.farkındalıkla biraz ilgisi var sanırım.zaman istediğim de hızlı istediğimde yavaş geçiyor.sanki zamanın efendisi oldum.tabiki bunları kendi menfaatim için kullanabiliyorum.bitmemesini istediğim zamanları yavaşlatıyorum ve bol bol yararlanmaya başlıyorum.zor durumda kaldığım zamanlarda :D zamanın hızlı geçmesini istiyorum ve oluyor...bunlar sanırım birazda hızlı hareket etmekle ve yavaş hareket etmeklede ilgili hızlı hareket edenler kısa zamanda çok iş yaptıkları için saatin geç olduğunu sanıyorlar fakat saat erken oluyor.yavaş yaşayanlarda ; mesela bi işle ve gereksiz bi işle 1 saat uğraşırsa zaman onun için hızlı geçer.televizyonun başında oturduğumuzda zaman hızlı geçmiyor mu ? :D