Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Cilt ve Deri Sorunları > Zona

Uyarılar

Zona Zona

ZONA

Cilt ve Deri Sorunları ve Zona ZONA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Forumun üyelerinin genç yaşlarda olmasından kaynaklanan bir konu eksik kalmış diye düşündüm.Annem geçirdi, o nedenle biliyorum bu hastalığı.Halk arasında sıkıntıdan olduğu söylense de, kazın ayağı su çiçeğine çarpıyor. "Bu hastalık genelde çocukluk çağında su çiçeği virüsünün (mikrobunun)sinirlere yerleşerek yıllar sonra ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zona telkin cd indir izle İstanbul Zona nerededir kimdir Zona çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zona hipnoz Zona olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zona hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zona kuantum düşünce kitap haberi

ZONA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-09-2007, 12:24 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point
Standart ZONA

Forumun üyelerinin genç yaşlarda olmasından kaynaklanan bir konu eksik kalmış diye düşündüm.Annem geçirdi, o nedenle biliyorum bu hastalığı.Halk arasında sıkıntıdan olduğu söylense de, kazın ayağı su çiçeğine çarpıyor.

"Bu hastalık genelde çocukluk çağında su çiçeği virüsünün (mikrobunun)sinirlere yerleşerek yıllar sonra kendiliğinden büyük bir nedenle de vücudun savunma mekanizması bozulunca tekrarlayan bir hastalıktır.

Daha çok kişinin göğüs ve sırt bölgelerinde görülür.Ender olarak boyun,bel ve baş bölgesinde de görülebilir.Bu hastalık döküntülü bir hastalıktır.Bu döküntüler aşırı ağrılı ve dokunmaya çok hassastır.Hastada ender de olsa ateş ve halsizlik olabilir.Döküntüler yaklaşık 10 gün sonra kabuklanır.Sağlıklı kişilerde 2-3 hafta içinde lezyon kayıp olur.Bazen döküntüler uzun süre etkisini gösterebilir.

Bu hastalığın en rahatsız edici yanı çok şiddetli batıcı ve yanıcı ağrı dokunmakla artan hassasiyettir.Bazen döküntü iyileştikten sonra da uzun süre bu ağrılar devam eder.Bu durumu post herpetik nevralji denir.

Bu hastalık sadece ağrı yapmaz.Kişinin hayatını ve hayati organlarını etkileyen hasarlara da sebep olabilir.

Örneğin baş bölgesinde en çok göz tutulur.Önlem alınmazsa körlüğe gidebilen durumlar olur.

Yine bazen bu hastalıktan dolayı felç gelişebilir.Özellikle döküntünün olduğu ilk 3 ile 5 hafta arasında felç geçirme olasılığı vardır.Bu felç kas güçsüzlüğü şeklindedir."

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2007, 01:13 AM   #2 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
avi907 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ZONA

paylaşımın için teşekkürler Kurby
avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2007, 07:19 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point

paylaşım için teşekkürler kurby bir iki eklemede ben yapayım.
zona halk arasında gece yanığı olarakda bilinmektedir.zonada döküntüler orta hattın sağ veya sol tarafında belli bir kuşak şeklinde yerleşir.tüm vücutta olması çok nadirdir.
tedavisine erken dönemde başlandığında çeşitli ilaçlarla hasta daha çabuk rahatlatılabilmektedir.
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2007, 02:15 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

ben daha once gecirdim, ve doktor bana" sen bu aciya nasil dayandin?" diye sormustu, ve sadece B vitamini almam gerektigin soylemisti. simdi ayni yerden bir daha oldu hele diyorum sag kurek kemigim ne kadar cok agriyor gecen aynaya baktim kirmizi bir leke var tam orda eczaneden B vitamini almaliyim...

hadi sglikli gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2008, 04:05 PM   #5 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
elif.naz is an unknown quantity at this point

Paylaşımınız için çok teşekkürler, gerçekten çok önemli bir rahatsızlık.
Bende de sürekli çıkıyor bu lanet olası şey, göz çevresinde ve alnımda, izleri de var. Sıkıntının üzerine ufak bir halsizlik yetiyor.
Ayrıca bu hastalık için sadece B vitamini yeterli değil. Özel kremi ve hapları var, bunları kullanırsanız iyileşmeniz daha kısa sürede ve kolay olur....

Herkese sağlıklı günler...
elif.naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2008, 12:20 AM   #6 (permalink)
!b0

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
!b0 is an unknown quantity at this point

ahhhhh ahhh ne iğrenç birşeymiş bu Allah kimseye vermesin bugün doktora gittim ilaç verdi. Zona geçiren arkadaşlar, kaç gün sonra tamamen iyileştiniz ?? çok kötüyümmmmm
!b0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2008, 10:12 AM   #7 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Ben de 16 yaşında geçirdim.Basit bir kaşıntı gibi başlıyor, sinek ısırığı gibi.Ama ben Kasımda geçirmiştim.Kaşındıkça kaşınıyor.Özellikle gece çok rahatsızlık veriyor.Duş alınca hafif bir rahatlama hissediyorsunuz.Ama sonra yine başlıyor.Benim karnımda ve sırtımda çıkmıştı...Ben anlamadım rahatsızlık geçirdiğimi.Annem sen bişi çıkarıyorsun dedi.Anne ben her hastalığı geçirdim, imkansız dedim.Önem vermedim.Tam da sınav günleriydi.Annem git doktora diye söylenmeye başladı.Sonra inandım ve gittim.Dahiliyeciye gösterdim bu suçiçeğine benzer bir virüs dedi.Sonra cildiyeciye gittim.Hap kullanmadım galiba, sadece özel kremler kullandım...Eczanede yaptılar.Yaralar önce üzeri sivilcelenmeye başlıyor, sonra imkanı yok kaşımak isteseniz de kaşıyamıyorsunuz.O sivilcelenme dönemi berbattı...Neyse tedaviye kısa sürede yanıt verdim ama hala izlerini taşıyorum zonanın.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2009, 03:40 PM   #8 (permalink)
superisi81
Guest

Standart Cevap: ZONA

zona gerçekten de çok ağrı ve acı veren bir rahatsızlık.benim kolumda çıkmıştı ve ellerime atladı.o dönem küçük bebeğim olduğu için ona geçmesinden çok korktum.ayrıca emzirme dönemi olduğu için kortizonlu ilaç vermeleri gerekiyor.bebk olduğu için sadece kremini kullandım.ama geçte olsa iyileşti.sıkıntı ve stres ile açığa çıkıyor.birde b vitamini eksikliğinde de durumla karşı karşıyasınız.
Alt 09-02-2011, 04:48 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

geçiren arkadaşlara geçmiş olsun bende geçen sene geçirmiştim sıkıntıdan ve stresten oluyomuş . özellikle akşamları daha kötü olan acısı giderek artan bişiydi .kremi bile zor sürüyordum acıdan . iyileşmenizi diliyorum
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2011, 01:32 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

gerçekten zor bir hastalık ...geçen sene belimde çıkmıştı...hem bedenim hem de ruhumun çok yorulduğu bir dönemdeydim...ilk başta ağrı vardı şiddetli 3.gün kıpkırmızı oldu ve yanmalar şiddetlendi...bu yanmayı tarif edemiyorum çok acı vericiydi...doktorum bana beni yorucak herşeyden uzak durmamı söyledi...b vitamini eksikliği ve ruhsal sıkıntıyla oluştuğunu biliyorum...krem ,pansuman ve benexol hapımla 4 hafta sonra kendime geldim...ama izi var ve yine tekrarlamasından çok korkuyorum ..valla çeken bilir bu hastalığı...insanı mahvediyor:(
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks